Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    Arkadaşlar Cbf150 için KAPPA K46 çanta taktırmak istiyorum.fiyat için D&B motoru aradığımda Çanta haricinde arka koruma demiride taktırmam gerektiğini söylediler.motorun orjinal arka (gri)çanta sehpahasının 46litre çantayı taşımayacağını söylediler.Bu doğrumudur? Koruma demiri olmadan K46 çanta kullanan arkadaşlar varmı acaba?

Bir de Kısa Uzun xenon far taktırmak istiyorum.İstanbul anadolu yakasında, farları satın alıp montajını yaptırabileceğim güvenilir yerler varmıdır? + ortalama fiyatları nedir.. saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    arkadaşlar yarın öğlen gibi ps 150i motorum geliyor kuşadasından aldık adam kamyonetle getirecek evin önüne acaip sevinçliyim havalarda uçuyom

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın öğlen gibi ps 150i motorum geliyor kuşadasından aldık adam kamyonetle getirecek evin önüne acaip sevinçliyim havalarda uçuyom
    Hayırlı olsun arkadaşım. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    çok teşekkür ederim kardeşim ama bi sıkıntı var şimdi motoru biz direk hiçbir işlemini yaptıradan getircez didime dolayısıyla ruhsat plaka fln yok yarın sigortası yapılacak o yüzden pek gezemicem anca mahalle arası

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:25 ----------

snn o konularda bilgin var mı ne yapılır nasıl yapılır??

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    çok teşekkür ederim kardeşim ama bi sıkıntı var şimdi motoru biz direk hiçbir işlemini yaptıradan getircez didime dolayısıyla ruhsat plaka fln yok yarın sigortası yapılacak o yüzden pek gezemicem anca mahalle arası

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:25 ----------

snn o konularda bilgin var mı ne yapılır nasıl yapılır??
    bu konuda Hasan Tahsin arkadaşımız açıklamış sanırım.bir göz at derim...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-nekadar.html

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    sağol teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    sağol teşekkür ederim
    Yardımcı olabildiyse o bilgiler sevindim.. Tekrar hayırlı olsun.

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    selam dostlar cbf150 arayan varsa benim motor artık satılık . cruiser motor almak niyetiyle motoru satışa koydum. bu da linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28671894/detay

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum izmirde nerde bulabilcegını bılmıyorum ama aydoganx ismail arkadasımız kendısı ankaradakı ngk toptancısından 10'ar adet almıstı egerkı elınde varsa kargo ıle gonderebılır yardımcı olabılır sana kenıdısıde cvp yazar zaten görunce
    tşkurler murat, aydogan ö.m atmak istemiyom elinde buji var mı hiç burdan sorayım

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    herkese teşekkür ederim.

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun dostum...maşallah ana caddeye çıkmadan 5 kez stop ettirdin makinayı...
    vallahi öyle. debriyaja ve vitese alışmak başlangıçta zor oldu. şimdi alıştım. ikinci vitese geçişte de problem yaşadıım bir süre. birden ikjiye geçiş çok sert ve ses çıkartıyor. dişliler yeni diye belkide.

hele bir de iş yerinin garajına parkederken göremeliydiniz. kalabalıkta kısa süreli bir heyecan sebebi ile iti ite götürdüm kaldıramayınca motoru
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmm o zman iridyumdan vazgeçelm . izmirde CPR9EA nerde bulurum bilen var mı ?
    Dogan88 merhabalar, benim de 8bin bakımım yaklaşıyor. Buji bana da lazım. Tek satışta 10 adet buji amak zorundayız, dolayısıyla 10 kişi toplayabilirsek alalım İsmail Abi'den.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:13 ----------

Alıntı stand_by adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cbf150 için KAPPA K46 çanta taktırmak istiyorum.fiyat için D&B motoru aradığımda Çanta haricinde arka koruma demiride taktırmam gerektiğini söylediler.motorun orjinal arka (gri)çanta sehpahasının 46litre çantayı taşımayacağını söylediler.Bu doğrumudur? Koruma demiri olmadan K46 çanta kullanan arkadaşlar varmı acaba?

Bir de Kısa Uzun xenon far taktırmak istiyorum.İstanbul anadolu yakasında, farları satın alıp montajını yaptırabileceğim güvenilir yerler varmıdır? + ortalama fiyatları nedir.. saygılar.
    ilk sorun hakkında fikrim yok ancak kesinlikle mercekli xenon tavsiye ederim. Gerisi sana kalmış hacım
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Alıntı stand_by adlı üyeden alıntı Mesajı göster

46 litre için ekstra bi demir gerekli ben en küçük givi çanta koydum bağlantı tablası baya kısa kaldı ama küçük olduğu için taşıyor 46 litre çantayı taşımaz ekstra bi aparatsız zaten denersen sağlıklı olmadığını anlarsın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 ----------

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür ederim.

vallahi öyle. debriyaja ve vitese alışmak başlangıçta zor oldu. şimdi alıştım. ikinci vitese geçişte de problem yaşadıım bir süre. birden ikjiye geçiş çok sert ve ses çıkartıyor. dişliler yeni diye belkide.

hele bir de iş yerinin garajına parkederken göremeliydiniz. kalabalıkta kısa süreli bir heyecan sebebi ile iti ite götürdüm kaldıramayınca motoru
    İlk bende 2. vites geçişine alışamadım geçiş baya sesli ve sert oluyordu ama 1000 km oldu ve vitesle ilgili bi sıkıntı yok . Cbf km yaptıkça baya bi rahatlıyor yağ gibi oldu artık.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    46 litre için ekstra bi demir gerekli ben en küçük givi çanta koydum bağlantı tablası baya kısa kaldı ama küçük olduğu için taşıyor 46 litre çantayı taşımaz ekstra bi aparatsız zaten denersen sağlıklı olmadığını anlarsın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 ----------

İlk bende 2. vites geçişine alışamadım geçiş baya sesli ve sert oluyordu ama 1000 km oldu ve vitesle ilgili bi sıkıntı yok . Cbf km yaptıkça baya bi rahatlıyor yağ gibi oldu artık.
    ben 46 kappa kullandım ve o çanta şimdi küçük motorumda çok rahat oluyor ve cbfte 15-20 kilo yük taşıdığım olmuştu sen yanlış bişey yapmış olmayasın kardeş yada vida somn eksik çıkmıştır...çok rahat oluyor cbfin orjinal demirine...tabi onu değiştirirsen çok sağlam olur...

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Yok oldu zaten sorun yok ama bağlantı yeriyle tabla aynı boyda değil cbf bağlantı yeri kısa kalıyor ama gayet sağlam oturdu. 46 litre çanta hem kendi büyük hem içine yük çok alacak bide artçı yaslandı mı baya bi yük biner bağlantı yerine. Olur ama sağlıklı olmaz.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    tşkurler murat, aydogan ö.m atmak istemiyom elinde buji var mı hiç burdan sorayım
    aydoğanX( ismail abi ) çok sıcak karşılayacaktır seni ben elinde buji var diye hatırlıyorum bi şansını dene..

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogan88 merhabalar, benim de 8bin bakımım yaklaşıyor. Buji bana da lazım. Tek satışta 10 adet buji amak zorundayız, dolayısıyla 10 kişi toplayabilirsek alalım İsmail Abi'den.[COLOR="Silver"]
    hımm 10 tane birden alamayabilirim, ki almam sanki mantıksız olmaz mı 8 bn km de bir değişio, yani bana 1 bilemedin 2 tane yeter.

ibrahim;

10 taneli olarak veriyorsa cok gelir bana 1 tane yeterdi

Motosikleti
    Honda CBF 150
    hımm 10 tane birden alamayabilirim, ki almam sanki mantıksız olmaz mı 8 bn km de bir değişio, yani bana 1 bilemedin 2 tane yeter.

ibrahim;

10 taneli olarak veriyorsa cok gelir bana 1 tane yeterdi
    işte dogan88 kardeşim diyorum ki birleşelim 10 kişi bi 10'lu kutu alalım, hepimiz birer tane alalım
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

Motosikleti
    Crypton T115
    erdi anladımda benim şehire baktın mı sen )

Motosikleti
    Honda CBF 150
    erdi anladımda benim şehire baktın mı sen )
    abi sağolsun kargolar ne iş yapıyor acep
    buradan 10 kişi aldı bu bujilerden farklı illerde, kargoyla yollandı.Ben de İstanbul'dayım

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sağolsun kargolar ne iş yapıyor acep
    buradan 10 kişi aldı bu bujilerden farklı illerde, kargoyla yollandı.Ben de İstanbul'dayım
    hımm olabilir tabi o halde, ismail bey ile konusmak lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler