Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    önce fransız uçakları saldırdı ardından abd gemilerinden füzeler yağmaya başladı. yaşasınnnnnnnnnnnnn Libya da ırak gibi özgürlüğüne kavuşacak. Padişahım eş başkanım çok yaşa.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    pazartesi kesin geliyor motorlar salı yada çarşamba teslim olur istanbuldaki kişilere:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesi kesin geliyor motorlar salı yada çarşamba teslim olur istanbuldaki kişilere:D
    Direkt bayileri taciz mi etsek acaba çekelim bayilerin önüne motorları farları showroom'un camına çevirelim motorlar geleceğe kadar yanık kalsın

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    kaynak sağlam mı kardeş salı günü de demesinler haftaya salı diye...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:29 ----------

Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direkt bayileri taciz mi etsek acaba çekelim bayilerin önüne motorları farları showroom'un camına çevirelim motorlar geleceğe kadar yanık kalsın

ben sizler için kendimi feda edip hondanın fabrikasının önünde benzin döküp yakacağım kendimi.. ben yandım siz yanmayın kardeşlerim.... belki cubuflarınıza kavuşursunuz

cenazeme sağlam katılım isterim ama yeni eski bütün cubuflarla gelirsiniz..

(çelenk gönderilmemesi çelenek parasıyla bir hastanın cubuf parasının tedarik edilmesi de ayrıca vasiyetimdir)

Motosikleti
    Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaynak sağlam mı kardeş salı günü de demesinler haftaya salı diye...
    yok bu sefer kesin zaten nisanda 2 party geliyor artık biz gelelim 2 party gelsin pazartesi istanbul bayilere dağıtım yapılıcak kesin bu ama bayi size hangi gün hazır der o kesin değil :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    cbf 150 2011
    yok bu sefer kesin zaten nisanda 2 party geliyor artık biz gelelim 2 party gelsin pazartesi istanbul bayilere dağıtım yapılıcak kesin bu ama bayi size hangi gün hazır der o kesin değil :D

pazartesi sabah ilk iş hondayı arayacağım. eğer kesin bayiye gönderiyorlarsa yıllık izine çıkacağım. salı günüde sabah erkenden başakşehirden kalkıp pendiğe gerekirse motoru alana kadar bayide yatarım....

yaaa delimiyim neyim ben yaaaaa

eskiden sadece hanım kızıyordu şimdi bende kızıyorum kendime

Motosikleti
    bende cok sabırsızım usta pazartesi gelince motor zaten sorun montaj değil plaka o uzun sürüyor

Motosikleti
    cbf 150 2011
    bende cok sabırsızım usta pazartesi gelince motor zaten sorun montaj değil plaka o uzun sürüyor

hacı ben acemiyim vitesli motor ilk kez kullanacam. bizim başakşehirin içinden uzun süre çıkamam o yüzden plaka çok sorun değil. birde bizim burada devlet daireleri çok sakin emniyette işler hızlı yürüyor....

motor gelsin kapının önünde dursun da plakası geç olsun...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    hacı ben acemiyim vitesli motor ilk kez kullanacam. bizim başakşehirin içinden uzun süre çıkamam o yüzden plaka çok sorun değil. birde bizim burada devlet daireleri çok sakin emniyette işler hızlı yürüyor....

motor gelsin kapının önünde dursun da plakası geç olsun...
    valla adı üzerinde devlet dairesi olduğundan trafiği de bürokrasisi gibi yavaş işliyor, emniyet de hızını hiçbir yerde kaybetmiyor

Motosikleti
    pazartesi motor geldimi die arıycam geldiyse sırf bakmaya gidicem hep aklımda kafayı bozdum :D

pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    tayfun karşılayım seni beraber arayalım hakkını yatalım güngör motorda
    Bu ayar iyiiii

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı pendikli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tayfun karşılayım seni beraber arayalım hakkını yatalım güngör motorda
    gidelim aga yatalım valla motor gelir gelmez oradayım inşallah... dönüşte de köprüye kadar geçirirsin beniii.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 ----------

pazar günü benden başka kimse PTT değil herhalde.... herkez nerede topic ağlıyoooooo

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    sabah 7 de kalkıp attım arabanın terkisine trek 4300 ümü doğru Eymir gölüne. 3 tur attım göl çevresinde . çay-kahve- tost... süper oldu. gece yağmur yağmış hava hafif serin toprak kokusu çam kokusuna karışmış, doğa yeşillenmeye başlamış. güzel bir gündü. oynatmaya az kaldı ehliyet nerde?
    meb yüzünden çıldıracağımmmmmmmm.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    iyi iyi dedikleri tutuyo ozaman ben yarın sabah arıyım otvyıde cumadan yatırıcaklardı plaka ısım yok benım ozaman yarın elımde olur heralde bu hafta ıcıde ehlıyette elımde olur hem plakayı hem ehlıyetı aynı anda cıkarırım cıfte mutluluk bu olsa gerek

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    kenanın yarışı başlıyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Metehan abi şu kaskı takma başörtüsü bağı gibi görünüyor kemeri heheh
    aynen dediğin gibi düdüklü tencereyi kafana geçirsen daha iyi... ama alışmışız artık...alışmış kudurmuştan beterdir bilirsin...

Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şans be aga, CBF150 topacına başladığımız 2007'den beri 5. iş değiştirişim bu...
    aga benimde hızlı bir iş hayatım var..meslek yok naparsın...Turist Ömer gibiyiz...

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonla arayarak db honda nın bana verdiği 3780TL fiyata plaka ruhsat dahil olduğu konusunu netleştirdim. Motor Nisan ayının ikinci haftası gelir dediler. "Sabreden derviş" deyip beklemekten başka bir şey kalmıyor...
    netleştirdim derken sen mi yanlış anlamışsın mevzuyu...onların mı art niyeti çakallığı var...

Alıntı kontalba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzun bir dönem önce çok kısa süreli giriş yapmıştım siteye o gaz ile ve metohandronunda yardımı ile bir cbf 150 almıştım, ama yaklaşık iki ay çalıştırmadıktan sonra kafama dank etti çalıştırmam gerekebileceği tabii ki çalıştıramadım, dostlara sordum aküdendir derler aküyü sök şarja götür derler, akü nasıl sökülür bilmiyorum desem çok ayıp etmiş olur muyum aradım cbf 150 akü sökme falan diye ama sitede bulamadım, lütfen mazur görünüz muhabbette biraz hafif gelebilir ama...
    Abicim ben gelicem sana ama havalar bozuk af dilerim...

motoru byaide tutuyorsun ben olsam şimdiye kadar salonun ortasına koymuş her akşam seyrediyo olurdum heralde
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaslar bende alıcam cbfımı kısmetse p.tesı yada salı dedı bayı istanbul bu arada
    heyecan yok panik...hepimize yetecek kadar cbf var gemide...

Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga sen yazmadın mı cepten arayasım geliyor "ne oldu banlara mı geldin agam" diye

agam vaktim yok desem inan...mt özel hayatımdan çalıyor resmen...dün gece 23.45 de geldim işten...onlıne bile olmaya vaktim olmuyor bazen...kızımla bu Rango diye bir çizgi film var ona gittik İstinye Parka...derken akşam oldu..şimdi de Behzat Ç başladı aga sonrası zıbarıcaz...bu hayat size güzel valla...

ben burada aktif takılan arkadaşların mesleklerinide öğrenmek isterim...aklıma gelmişken ...ben Suadiye de bir ailenin özel şoförlüğünü yapıyorum...Şişli -Zincirlikuyu- Suadiye arası gidip geliyorum...ev Seyrantepede...hani işimiz düşerse birbirimize yardımcı oluruz o bağlamda dedim...

bi tanıtın la kendinizi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf 150 2011
    aga ben bayrampaşada çalışıyorum forum avm praktiker.. praktiker binasının teknik işler sorumlusuyum (tekniker) yolu düşen olursa motorunuzu dekatlonun karşısındaki moto parka çekip cafemi içmeye gelebilirsiniz.. işyeri ayak altında herzaman beklerim.... (praktikere gelince danışmadan teknik tayfunla görüşcem deyin beni görünce de motorcuyum demeniz yeterli.):

otuzdört - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100 GS
    ya bide her bayinin belli bir sayısı var. muhtemel bütün bayiler o sayıyı aşmıştır satışta. bu da bazıları bi sonraki partiyi bekleyecek demek maalesef..
    R. Tümöz

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı otuzdört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bide her bayinin belli bir sayısı var. muhtemel bütün bayiler o sayıyı aşmıştır satışta. bu da bazıları bi sonraki partiyi bekleyecek demek maalesef..

müdür o bekleyenlerden biri ben olmayacağım inşallah... eğer öyle bişe olursa bırak handa türkiyeyi yıkılan honda japonyayı bile ayağa kaldırırım.... YAPARIM...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    müdür o bekleyenlerden biri ben olmayacağım inşallah... eğer öyle bişe olursa bırak handa türkiyeyi yıkılan honda japonyayı bile ayağa kaldırırım.... YAPARIM...
    hocam siz motoru hangi bayiden almıştınız büyük ihtimal arkadaşın dediği olucak talep çok çünkü inş sonraki partiye kalanlardan olmazsınız..bu arada forumda yakınlarda oturan birilerini görmek güzelbende ikeada çalışıyorum part time, okuyorum aynı zamanda tanışmak isterim sizinlede...

birde bi abimizede konşuk motordan aldık cbf yarınn için geliyo dediler plaka işlemleri vs hafta içi halledilir,sizde sorsaydınız bayiye durum nedir diye...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler