Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satacağıma koyarım kenara ya da dayıma abime birine veririm biner. niye milleti mutlu edeyim pırıl pırıl motoru 2800e verip. o enayilik hissini 3650 liraya aldığım beat'i 2600e satınca yaşamıştım. alan adam hala beni anlatıyodur "kerizin tekinden 5 aylık sıfır biğti 1 milyar ucuza aldım" diye. koca bir hayal kırıklığı hondanın 100cc leri. büyük hataydı. cbf bambaşka. kimseye yar etmem
    valla kerizin teki diyen ayıp ederben motoru aldığım arkadaşa duva ediyorum inş daha güzeli nasip olur onaama gercekten satılmıyacak bana göre benim ihtiyaclarıma göre 4+4 luk bir motor cbf 1 sene cup kullandıktan sonramı bana böle geliyor bilmiyorum ama başka motorlarıda kıyaslıyorum yani bizim gibi motoru zorlamdan ulaşım ve gezi için kullanan insanlara hayat boyu yeticek bir motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tabi ki ya dolmuş bundan pahalıya geliyor. (taktım dolmuşa )

bi motor bu kadar basit bu kadar güzel olabilir.

satmıyorum hulen..8 kat cila var üzerinde..selektör atan kör oluyor kimse heveslenmesin. (nazar değmesin küçük canavarıma)
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    satacağıma koyarım kenara ya da dayıma abime birine veririm biner. niye milleti mutlu edeyim pırıl pırıl motoru 2800e verip. o enayilik hissini 3650 liraya aldığım beat'i 2600e satınca yaşamıştım. alan adam hala beni anlatıyodur "kerizin tekinden 5 aylık sıfır biğti 1 milyar ucuza aldım" diye. koca bir hayal kırıklığı hondanın 100cc leri. büyük hataydı. cbf bambaşka. kimseye yar etmem
    bende makinamı 1000 de ve 10.000 de satma krizlerine girmiştim bir dönem...ama nasip kısmet bu işler...

müco şu avatarı bi değiştir artık...bu nedir hacım müslüman mahlesinde truva satıyosun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende makinamı 1000 de ve 10.000 de satma krizlerine girmiştim bir dönem...ama nasip kısmet bu işler...

müco şu avatarı bi değiştir artık...bu nedir hacım müslüman mahlesinde truva satıyosun...
    abi o köy yolundan bi cbf le çıkıyım ondan sonra değiştircem avatarıama seni mi kırcam abi cbf yerleştiriyim avatara

satma konusunda nasip kısmet ama abi valla benzin fiyatları arap ülkelerindeki gibi olursa kesinlikle satar ya transalp yada v-storm alırım ama olmayacagına göre cbf benim yavru transalpım

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Benzini bedave verseler yine satmam. Kawa vn 2000 alsam yine satmam.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ağalar ben 11,38 lt benzin aldım, Yedek depoya konumuda aldım benzin musluğunu yukarı konumda yani ve km yi sıfırladım 315 km oldu motoru sıfır almıştım, alırkende 1-2 litre benzin koymuşlardı motor rodajda ve bu kadar km yapması beni şaşırttı acaba diyorum km saatimi bozuk yada benzin musluğu bozuk beni yolda bırakmasın? Bunu nasil anlaya bilirim? Bu kanıyada burdaki konuşmalardan geldim. 300 km civari yedek depoya gecmişyor olması gerekirdi diye düşündüm. Motor daha 325 km de falan.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    az yapmış 400 civarında yedeğe düşüyor olması gerek. ben 390da falan stop etmesin diye benzin alıyorum daha yedeğe düşürmeden. yedek dahil 450 yaparım yaklaşık. bu değerler 50 kilo artçılı 2 kişi kullanım

Motosikleti
    transalp yavrusu
    ULEN Bİ GÜN GİRMEDİK FORUMA OKU OKU BİTMİYO BE

metehan abi honda müdürünün yakasına yapıştın he çağırsaydın keşke bende yardım ederdim sana

ZENON dostum o senin tamamiyle kulanımına bağlı, motorun bağırma sesini duymadan yani düşük devirle sakin kulanırsan az yakıyo tabi
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    Honda nc700xa
    az yapmış 400 civarında yedeğe düşüyor olması gerek. ben 390da falan stop etmesin diye benzin alıyorum daha yedeğe düşürmeden. yedek dahil 450 yaparım yaklaşık. bu değerler 50 kilo artçılı 2 kişi kullanım
    Tamam o zaman benim bilgim yanlış herhalde daha götürecek ama bakalım nereye kadar. Herhalde 350 de falan stop eder. Birde altını cizim full depo değildi benim ki 11,38 lt bir edirneye gitmiş kadar oldum

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam o zaman benim bilgim yanlış herhalde daha götürecek ama bakalım nereye kadar. Herhalde 350 de falan stop eder. Birde altını cizim full depo değildi benim ki 11,38 lt bir edirneye gitmiş kadar oldum
    abicim olsun okadar yapsın cbf bu endişe etmebende en son depoyu fulledim 354 km oldu daha yedeğe geçmedi bakalım ne zaman geçicekbu arada sende gezmeye başlamıssın hayırlı olsun sen edirneye kadar gittin bende motoru aldım alalı 1200 kmde olmuştr turu yaptım

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim olsun okadar yapsın cbf bu endişe etmebende en son depoyu fulledim 354 km oldu daha yedeğe geçmedi bakalım ne zaman geçicekbu arada sende gezmeye başlamıssın hayırlı olsun sen edirneye kadar gittin bende motoru aldım alalı 1200 kmde olmuştr turu yaptım
    Bende biliyorsun Ehliyet yoktu gecen cuma alınca rahatladım dün gecede 60-70 km yaptım eve dönerken polis cevirme yaptı artık rahatım gezerim fırsat buldukca.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    ybrci bi arkadaş yazmış nickine "100 km yi 2.4 litre benzinle gezmek çok güzel" diye. Buna katılıyorum

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forever 45... beni spile çıkar bebeğim...

bu mokoko benim lafım bu arada aykan kabul et kanka...kekorodan önce hep mokoko derdim...

bu gazla Honda gebzeyi basarız biz topluca...

vay totoş kankam noldu gezemiyon tozamıyon demi makinayla ...hacı bize göre değil malum anlıyorum seni...aşırı yağ yakımı yok...senin kalıba uyar...ben anlatırım sana eksileri artıları mekanında...

hacı satmayı düşünürsen alıcı çok burda

alıcam cbf 600 uğramıcam buralara...varoş topaclarına selamı sabah kesicem valla...

99.999 da Gebze pavlükeye gidip makinayı kapıda yakıcam... tokatlıcam Kadir İnanır gibi çalışanları... fantazi işte...mesela...

cbf şelalesinde hepimiz bir damlayız hacı mücoş...
    forever 45 usta gel spıle at alanına cıkıp bı sucuk keyfı yapak hep bırlıkte
    valla usta ha mokoko ha kekoro hada cokelek hapsı yakısır bu cokelek caponlara valla gıdek basak gebzeyı su durumları duzeltekte usta ıns tekrardan bu sefer cbf 600 ıstıyom bende ıns nasıp

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:21 ----------

tabi ki ya dolmuş bundan pahalıya geliyor. (taktım dolmuşa )

bi motor bu kadar basit bu kadar güzel olabilir.

satmıyorum hulen..8 kat cila var üzerinde..selektör atan kör oluyor kimse heveslenmesin. (nazar değmesin küçük canavarıma)
    usta elıden cıla ısı gelıosa bı cılada benımkıne patlatalım yaw bızımkı koreldı gıtgıde hehe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:23 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o köy yolundan bi cbf le çıkıyım ondan sonra değiştircem avatarıama seni mi kırcam abi cbf yerleştiriyim avatara

satma konusunda nasip kısmet ama abi valla benzin fiyatları arap ülkelerindeki gibi olursa kesinlikle satar ya transalp yada v-storm alırım ama olmayacagına göre cbf benim yavru transalpım
    aynen +1 benım ıcınde yavru varadero malum transalp ısmı bıraz enteresan gelıoda

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    valla biz yazmıyoz kimsede yazmıyobekliyom bekliyom kimse yazmamış dayanamdım yazıyım dedim

ya benim mişlen lastikler bugun canımı sıktı,kuru asfaltta ani firen yapmam gerekti bi kaç kere çok dengesiz kayam oldu arka tekerde böyle kaymıyodu motor bide anı firen yaptıgımda on arka aynı anda sıkıyorum motor sanki dengesiz duruyo anlamadım sebebi nedir?

Motosikleti
    cbf150
    Önü bilmemde arkayı kitlersen, kayman normaldir. Arka kampana olunca ani frenlemede kitleme normaldir.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ircleri taktığımdan beri elleri bırakırsam gidon yalpalamaya başlıyor. tutarken hissettirmiyor, bırakınca başlıyor. bizim motorlarda lastik balansı yapılır mı ya da bunun başka bir nedeni olabilir mi? tecrübe eden arkadaş varsa yardım lütfen

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    valla arka freni kitlemiyorum yavaş firen yapıyorum normalde öle yapmazdı ya bugun fren yaptıgım yerde bişey vardı yada başka bişey var

jr. valla benimde oluyo arada o sorun lastikler değişince ayarımı kacıyo ne kime göstermek lazım bunu bilemedim ki

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    servise soracağım ama 1000 kmsi var daha. iyisi mi telefon etmek ama adam gel bakalım diyecek. servisim çok uzak. servisle, ustayla sıkı muhabbeti olan birisi bizim için sorabilir mi? durolarda yapmazdı. bunları takınca başladı.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    servise soracağım ama 1000 kmsi var daha. iyisi mi arayıp telefon etmek ama adam gel bakalım diyecek. servisle, ustayla sıkı muhabbeti olan birisi bizim için sorabilir mi? durolarda yapmazdı. bunları takınca başladı.
    valla metehan abıye sorarız buyuk ıhtımalama kesin bi ayarı kaçıyo bunun lastikler değişince

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    mucahit, hava sıcaklığıyla bizimki gibi ince lastiklerin yol tutuşu baya değişiyor. normalden soğuk muydu bugün?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler