Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    tamam hacı bak benin daha fotonu görmedim desem yeridir...hani fuarda falan gelirseniz züprüz oluyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam hacı bak benin daha fotonu görmedim desem yeridir...hani fuarda falan gelirseniz züprüz oluyor...
    O kadar gezi fotaları attık nasıl gormedim dersin.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar gezi fotaları attık nasıl gormedim dersin.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...eye-gitti.html

İyi hoş atıyon ama ya kayıncoyu çekiyon ya bizim kekoro Yürekçeyi...hani seni nasıl bulucaz...yahu insan bi makinayı verir hanımada kendin poz verir... hangi karedesin burda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

xph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    İsim : Hristo
    Boy: 181
    Kilo: 72
    Yer: Feriköy/İstanbul
    Motorum : 2009 CBF 150 Siyah
    Çanta : Kappa 35 topcase
    Yağ: Shell Advance 20w-50
    Benzin: Shell ve Opet
    Lastik: Michelin
    Kask: Caberg rynho (Buğu sorunu yaşıyorum)
    Mont: Bering dört mevsim ce onaylı dirsek ve omuz korumalı sırta da mouse ped gibi bi şey
    Eldiven: Bering yazlık
    Pantolon: Bering ce onaylı diz korumalı
    Bot: Diadora

Yeni Motorcuyum 2009 Haziranda sıfırdan başladım
    (çok acemiyim anlayacağınız)

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...eye-gitti.html

İyi hoş atıyon ama ya kayıncoyu çekiyon ya bizim kekoro Yürekçeyi...hani seni nasıl bulucaz...yahu insan bi makinayı verir hanımada kendin poz verir... hangi karedesin burda...
    Koftestar asılında dogru soyluyorsun. Bizim hanım foto cekmeyi hiç sevmiyor. Yolda giderken zorla foto cektiriyorum. Birde durdugumuz yerde benim fotomu cek demek aklıma gelmiyor acıkcası. Onceki gezilerim az da olsa benim foto var yahuu. Oyle hiç gormedim diyecek kadar degil yani...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Alıntı xph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsim : Hristo
    )
    Selamlar...4-5 yıl Maçkada bir laboratuvarda çalıştım...O bölgeyi çok iyi bilirim...Çalışan Sağlık Teknisyeni arkadaşımdan biri Natali Küçükhorendi...Ortodoks cemaatden Büyükadalı...hani belki tanırsın diye yazdım...

Müşterilerimizin bir kısmı Feriköydendi...Genelde yaşı ilerlemiş Rum Aİle Büyüklerinden kan almak için sık gelirdik oralara...düzenlki kontrollerini yapardık...

Rum ve Ermeni asıllı Türkler dünya tatlısı ve hoşsohbet olurlar...tanımanızı isterdim...İstanbulda genelde Feriköyde ve Adalarda yaşarlar...komşu değil sanki akraba gibidirler...

mete özeline bak şeker

Motosikleti
    Alıntı gül_ay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete özeline bak şeker
    tamam cevap yazdım...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Teşekür ederim. Güzel sözlerin için
    Natali diye birini tanımıyorum malesef.

Motosikleti
    Alıntı xph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekür ederim. Güzel sözlerin için
    Natali diye birini tanımıyorum malesef.
    Yaza inşallah kendi organizasyonlarımızı yaparız...

Motosikleti
    Honda CBF 150

her zaman varım

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ben de olacağım inşallah aranızda mart 5'te alcam ben de sıfır siyah honda cbf 150 + demir koruma + ls2 combat kask
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel oldu bu format,
    Diğer arkadaşları da bekliyoruz CV yazmaya

aykan, senin bu fotoğraf efsane oldu bu topicte.
    Ben motoru ilk aldığım zamanlarda sende cbf vardı heralde 2008 sonu 2009 başı gibi.

Ulan dedim bu adam nasıl yapıyor bunları yazık değilmi motora bi taraflardan patlak verir bişeyler diye düşünürken, sonra senin heralde gömlek yağ kaçırmıştı

CBF ile alakalı bu problemide senden başka kimseden duymamıştık zaten.
    Demek ki zorlayınca olabilecekleri göstermiş oldun bize

Yeniden CBF alacaksan akıllı uslu kullan da makina da sende üzülme yahu

Canice motor kullanmak bunun adı kanka canını çıkartırcasına ama tertemizce(ne cümle oldu bea)
    canını çıkartırdım yürüyen aksamın, ama grenajların arasında 1 tane toz kimse bulamazdı, haftada 1 mutlaka yıkanırdı cilalanırdı grekli tüm bakımlarını ben yapardım sölemesi ayıp kendimde oto teknisyeniyim..arızalara gelince ilk partidenmi bilinmez ama benim motoru çok sert kullandığım kesindi...neyse alırsam zaten okadar sert binmem ama teker yapmam demiyorum bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:36 ----------

bu arada ...www.gamezer.com da onlıne bilardo oynarım aklınızda olsun bu site harika bir ortam...her ülkeden ulslararası ister lazerle ister lazersiz oynayabileceğiniz bir site...

isteyen olursa turnuva yaparız vs..

hehe evet kapak oldu bana...36 tamam anladık...

Abi sen otomototivcisin anlarsın bak bizim ilk arabamız bu...

yıl 1990...yer Seyrantepe Polis Lojmanları...Babam bunu aldı...o zamanlar çevrede araba denen bişey yok iyimi...

buna peygamber gözüyle bakıyorlar...mercedes bmeden sonra opel gelirdi...

Opel Rekord 1977 model...13 yaşındaydı ve ev parası ediyordu beyler inanın...o zamanlar bunu sat Küçükçekmecede ev alablirdiniz...o zamanlar araba evden daha kıymetliydi ne alakaysa...

Beyler bu arkadaki geminin yandan yemişi Aykanlara ait galiba...doğrumu lan Muro... zengin hibinyo...ağlıyon ama abinin makina sağlam... guletmi bunun adı kanka...

Bu arada Yıl 1997 galiba...mekan Bodrum...Bodruma gidenlere bi tur attırır bizim Aykan dimi len hayırsız...

evet hacı süper oldu...

Aykan dönecek kürkçü dükkanına...

sıfır aldım ama eskiyi giyiyorum ...rahatsızım ben ...sıfır malı eskir diye kullankıyorum hacı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

evet süper oluyor bende tam detaylı yazıcam uygun zamanda merak etmeyin...fotoda koyun lütfen...en azından simaları biliriz...

vayyy metto vay anasını dedim şimdi harbiden boya bak be mübarek hidonun çakmasıabi o teknenin sahibini ve kendini biliyorum ama sölemem meslek sırrıha bide tipi gulet sağlam teknelerdir çift 250 perkins makina var dehşetül vahşet iyi nostalji olmuş haaa...
    Tabiki kapım herkese açıktır ayıpsın abi

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Öncelikle Mete Abime saygılar sunarım
    Herkes yazıyo bende yazayım bari cbf 150 topiğinden pek tanınmam bu vesile ile tanınmış olurum.
    formu bir arkadaşımızdan kopyaladım umarım kusura bakmaz

İsim : Ömer Faruk
    Boy: 185
    Kilo: 92
    Yer: Ümraniye/İstanbul
    Motorum :Mart 2006- Ekim 2009 40000 km, Ekim 2010 CBF 150 Siyah 3800 km de şuan
    Çanta : Orion 52 lt topcase
    Yağ: Mete abi d&B yağ olarak ne kullanıyodu ???
    Benzin: bp , total
    Lastik: Duro (seviyorum ben bu lastikleri az biraz kaysada)
    Kask: Lazer modelini unuttum racing tipinde
    Mont: AKITO urun bilgisi için metahan abi (ürünü incelemişti - piyasadaki montlara nazaran biraz daha kaliteli)
    Eldiven: Hudson Deriden alınma - Ben aldım siz almayın sakın
    Pantolon: normal kot pantolon
    Bot: İş Botu
    By Hirkil

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merabalar herkese,bakıyorum tanıtım faslı var,iyi fikir.Valla sanırım en yaşlınız benim şuana kadarki beyanlardan anlaşılıyor,ohalde buyrun size benden de tanıtım.
    meslek:eskiden turizmdi,şimdi taksi
    bundan önceki motorum:16yaşında iken mobilet 19 yaşıma kadar almanyada,türkiyeye döndük ve aradaki 24 yıl hiç motora binmedim,CBF 150 yi 15-8-2008 de aldım
    Kaskım:Ls 2 açılır çene,birde dizlik var markasını bilmediğim,ha eldivenim normal kar eldiveni,günlük 9km lik bir yolum var işte evden durağa ve yine eve.

Metehan bende 92-93-94 çok turist getirdim İstanbula sultanahmete,Marmaristen V8 Mercedes Otobüs vardı bende,
    yaw ismimi yazmayı unutmuşum:
    Nurettin
    yaşlanıyoruz bağışlayın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

[QUOTE=mete_han;1928524]vayyy abi aramızdaki en kıdemli sürücüsün...

Reca ederim,bu iş kıdemle değil,hepsi akıl ve beceri...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 ----------

Ben ve Oğlum Hüseyin...

Motosikleti
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koftestar asılında dogru soyluyorsun. Bizim hanım foto cekmeyi hiç sevmiyor. Yolda giderken zorla foto cektiriyorum. Birde durdugumuz yerde benim fotomu cek demek aklıma gelmiyor acıkcası. Onceki gezilerim az da olsa benim foto var yahuu. Oyle hiç gormedim diyecek kadar degil yani...
    hacı milleti kendim gibi sanıyorum her karede ben olmak istiyorum...az ilgi manyağı oldum son dönemler...

Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de olacağım inşallah aranızda mart 5'te alcam ben de sıfır siyah honda cbf 150 + demir koruma + ls2 combat kask
    olacan kardeş merak etme elimizden ne gelirse ardına koyucaz... (türkçenin suçu benim değil ben masumum)

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyy metto vay anasını dedim şimdi harbiden boya bak be mübarek hidonun çakmasıabi o teknenin sahibini ve kendini biliyorum ama sölemem meslek sırrıha bide tipi gulet sağlam teknelerdir çift 250 perkins makina var dehşetül vahşet iyi nostalji olmuş haaa...
    Tabiki kapım herkese açıktır ayıpsın abi

kanka Turgutresitende fotolarım var...Mesela Club Armonıadan gece animasyonlarının bir kaç karesi falan...Avta tatil köyünden bir kaç kare...Birde hani ana caddede sahile doğru inerken benzin istasyonuna gelmeden POLONEZ Et deposu var ya oralardan bir kaç kare...Erbil diye birini tanıyonmu kanka...soyadını hatırlayamadım..O Polonezde sezonluk çalışır...Babası İnşaat Mühendisi...Annesiyle AVTA tatil köyünün karşısında oturur ...Erbil...

Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Mete Abime saygılar sunarım

Yağ: Mete abi d&B yağ olarak ne kullanıyodu ???
    Kanka valla bende bilmiyom dikkat etmedim desme inan...

Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]
    Ben ve Oğlum Hüseyin...
    Abi senin oğlan sana benzemiyor pek...Allah analı babalı büyütsün...

son günlerde cbf 150 topacı çok keyifli olmaya başladı...

Eğer biz birbirimize bağlı olursak asla buralardan kopmayız diye düşünüyorum beyabiler...

iyi günde kötü günde ..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bütün cbf 150 kullanıcılarına selamlar,inş bende yakında cup'tan terfi edip cbf 150 sahibi olucam bayadır sahibinden.com'da ilanları araştırıyorum birtane cbf buldum 2800tl 2008 model 9000 kmde ilan no:(#19765179)bu pazar motora bakmaya gıdıcem ve tanıdıgımda bi arkadaşım yok,motorun nerelerıne bakmam laızm dış gorunusu zaten ilk etap sonrasında dıkkat etmem gereken seyler nelerdir.
    bütün cevap veren arkadaşlara teşekkürler ve motoruyla kazasız belasız surusler dılıyorum.

Motosikleti
    cbf 150
    herkese saygılar
    bu tanışma faslı çok iyi oldu
    adım mustafa erkan atalay
    2-3 aydır motorsiklet ( cbf 150 ) kullanıyorum
    dershanede matematik geometri öğretmeniyim
    28 yaşındayım
    aslen Aydın'lı fakat zonguldak ereğli de ikamet etmekteyim [IMG][/IMG]
    umarım havalar ısınınca bizlerde etkinlikler düzenler sıkı dostlar oluruz

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Mücahitçim, senin görünüş dışında yapacağın pek bişe yok! Depo vs gibi yerlere bakarsın, ezik, boya gibi şeyler yok ise, işi ehline bırakıp bilgisine güvendiğin tanıdık bir motosikletçiye götürüp test ettirmende fayda var!
    Fakat illk etap için yine sürebilirsen anliyan için motorun yoldaki gidişi vites geçişleri falanda sana o konuda az çok bir ışık tutacaktır diye düşünüyorum! Ama kesinlikle bir ustaya götürüp göstermelisin...

Motosikleti
    cbf 150 ( DERMAN )
    merhabalar onlıne olan arkadaslara bı sorum olacaktı lısteye foto eklemek ıstıyorum ama nasıl hıc bı fıkrım yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler