Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    benimde gozüm ısırıyir bu şahsiyeti....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav kendinde yaparsın ama dediğim gibi baya ugraştıracak uzun süre ellemeyince mengeneyle sıkıştırılmış gibi sıkışıyor zor açılıyor ince ayar dediğin yukarı ittirince tık sesi başka bişey yok .
    kaçıncı kademe yapayım haco...

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şahsı bir yerden tanıyor gibiyim..

Hemde hayabusa..
    haco bu ne...kızımın kafası karışıyo ama abisi...

Alıntı taylo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han amortisör sertliğini ayarlama için avadanlıkta anahtarı ve anahtarın ucuna takılan uzatma borusu var.birinci kademe en yumuşağı saat yönünde iki kademesi daha var iki kişi biniyorsan üçüncü kademeye al gramajın biraz fazla gözüküyor.ilk motorum olduğu çokmu belli oluyor?
    abi ben ellemiyim...ben bilmem servisim bilir...

benimde gozüm ısırıyir bu şahsiyeti....
    ben seni bi ısırıcam ...msnde yakalarsam tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    kızma canım metobusa olmuş işte negüzel

şiii meto kızmıyon dimikanka esprik yapıyoz hee

Motosikleti
    kızma canım metobusa olmuş işte negüzel

şiii meto kızmıyon dimikanka esprik yapıyoz hee
    yok kanka kızmam öle şeylerede ben başka bişeye kızdım...la millete Hyo comet 250 naked aldırıyomuşun...çocuk biletini almış gidiyor...durduramadım valla...bunu alacağını şimdi söyledi...sen ne düşünüyorsun mevzuya...5000 gayme değermi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kanka kızmam öle şeylerede ben başka bişeye kızdım...la millete Hyo comet 250 naked aldırıyomuşun...çocuk biletini almış gidiyor...durduramadım valla...bunu alacağını şimdi söyledi...sen ne düşünüyorsun mevzuya...5000 gayme değermi...
    he hasanla konuştuk valla şaka maka geliyo ha almış bileti mileti gözü karartmış pazartesi hayo camiasına yeni üye gelecek şimcik
    motor temiz ben inceledim bayiye gittim baktım sorunsuz gibi bikere yatmışlıgı var ama mühim değil eksozda bir iki tane çizik falan var 5 kağada iyi abi ama bide gelsin kendi görsün içi rahat etsin sağ selamet gönderelim izmire..trenlen istanbula geçecek sordum tecrübe falan varmı diye 300 km scooter kullanmışlığım var dedi ama bakıcaz..

Motosikleti
    he hasanla konuştuk valla şaka maka geliyo ha almış bileti mileti gözü karartmış pazartesi hayo camiasına yeni üye gelecek şimcik
    motor temiz ben inceledim bayiye gittim baktım sorunsuz gibi bikere yatmışlıgı var ama mühim değil eksozda bir iki tane çizik falan var 5 kağada iyi abi ama bide gelsin kendi görsün içi rahat etsin sağ selamet gönderelim izmire..trenlen istanbula geçecek sordum tecrübe falan varmı diye 300 km scooter kullanmışlığım var dedi ama bakıcaz..
    haco sen o işi bi sabote etsene...gezdir oraları tamam olsun postala buraya tekrar...Düşmanıma aldırmam ben HYO...ha çok temiz 2007 ..1500-2000km bulur siyah 5000 gaymeye kelepir tamam alsın...ama bunu beğenmedim ben...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    300km mi Fazla kullanmış gerçektende.Hemde viteslide değil Neyse umarım kullanır.Bende bir ara hyosnga heveslenmişdim sabote ettiler beni
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300km mi Fazla kullanmış gerçektende.Hemde viteslide değil Neyse umarım kullanır.Bende bir ara hyosnga heveslenmişdim sabote ettiler beni
    kank aallahaşkına söle...bak Allahın adını verdim...Hyo alsaydın şimdi elinde patlamazmıydı...garanti yalan olmadımı..bu durumları bilerek eleştirmedim zaten msnde...sırf mal kontrolsüz güc barındırıyor... işçilik kötü falan demiştim hatırlıyorsun dimi...kelepir buluyosan kap...ben 4000 ytl ye comet naked bulursam neden almayayım...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    kank aallahaşkına söle...bak Allahın adını verdim...Hyo alsaydın şimdi elinde patlamazmıydı...garanti yalan olmadımı..bu durumları bilerek eleştirmedim zaten msnde...sırf mal kontrolsüz güc barındırıyor... işçilik kötü falan demiştim hatırlıyorsun dimi...kelepir buluyosan kap...ben 4000 ytl ye comet naked bulursam neden almayayım...
    yav abi adamı sen ayartmadınmıbide sabote et diyon ha nası postalıyım(yav hasan okuyosankusura bakma kardeş) bu metehan yüzünden motorculuğu bırakcam ben

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav olm adam forumdan kızcak bak yazdıklarımızı duyarsa

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    mete_han
    Abi saygısızlığım olduysa özür dilerim...

Motosikleti
    yok be cano ne saygısızlığı...bizbize takılıyoruz şurda...halen senden foto göremedik ama izzet hoca...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yok be cano ne saygısızlığı...bizbie takılıyoruz şurda...halen senden foto göremedik ama izzet hoca...
    ben metehanı tanıdıysam kızmaz böle şeylere o ileri görüşlü bi abimiz geyik adamı o olmasa nası geçer vakit bilirim ben onu

meto şimdi oha vaho dicem gene kızmıcan biliyorum 10000 msjı nası yazdın sen yahu yanında pda falanmı taşıyon haco..km yapar gibi msj yazıyon hee

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    yok be cano ne saygısızlığı...bizbize takılıyoruz şurda...halen senden foto göremedik ama izzet hoca...
    En kısa sürede.. .

Motosikleti
    ben metehanı tanıdıysam kızmaz böle şeylere o ileri görüşlü bi abimiz geyik adamı o olmasa nası geçer vakit bilirim ben onu

meto şimdi oha vaho dicem gene kızmıcan biliyorum 10000 msjı nası yazdın sen yahu yanında pda falanmı taşıyon haco..km yapar gibi msj yazıyon hee
    kanka işte görüyosun dostlarl abişey paylaşınca mesaj sayıları artıyor...çoğu geyiktir ama...sıcak muhabbetlerdir hepsi...paso yazıyoz işte...km ile mesaj sayımı dek getirmeye çalışıyorum olmuyo...

bekliyoz izzet aga...tüm makinalarla ama...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    kanka işte görüyosun dostlarl abişey paylaşınca mesaj sayıları artıyor...çoğu geyiktir ama...sıcak muhabbetlerdir hepsi...paso yazıyoz işte...km ile mesaj sayımı dek getirmeye çalışıyorum olmuyo...

bekliyoz izzet aga...tüm makinalarla ama...
    meto birinin marş rölesi gebermiş seni tavsiye ediyolar haa kıllıtarkanda sana hakaret etmiş (bilgin olsun)

Motosikleti
    yettim gari ...Honda kelebeği yolda kalanın dostu cbfcilerin kankisi ben...

Müşteri olarak bakımlarda dikkat etmeniz gereken detaylar...

1000 bakımda 20-25 gayme ödemiş olmalısınız...

şimdiki 3000 bakımda ve diğer ana bakımlardayine yağ 20 gayme...buji 12 gayme...hava filtresi 7 gayme...işçilik ayağıda kitlerler...45-50 ödeyeceksiniz...fiyatlar fikstir...en önemi bakımlardan biri...

şunların yapılmasına dikkat edin...

zincir bolsa sıkılsın ve yağlansın..hani takip etki yapıyorlarmı...

arka fren kampanası ayarı bu arada zincirle olur zaten..

ön fren diski spreylensin...yüzeyin pürüzsüz olması lazım...

debriiyaj levyesinde bolluk varsa sıkılsın...

arka stoplar ön ve arkaya basıldığında yanıyomu...

hava filtresi ne kadar temiz görünürse görünsün ANA BAKIMLARDA değişmeli...yani kompresörle hava bastıracağına 7 gayme bayıl yenisi takılsın bence...

buji değişimi önemli...zaten değiştircekler...

ya ne koyuyor...10/40 bemim motora koydular en son...10/40 en ince yağlardann biridir...motoru çalıştırmayı fazla ısıtmayı sevmeyen ipler içindir...akış kayganlık her daim fazla olur...belkide servis 20/40 önerecektir mevsimsel duruma göre...ama yaz geliyor bence 10/40 koyar...

aman sele altına bez falan koymayın...o bez hava filtre ağzını kapayıp yolda bırakabilir...

kitapcığını götürün kaşelesinler vs...

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    yettim gari ...Honda kelebeği yolda kalanın dostu cbfcilerin kankisi ben...

Müşteri olarak bakımlarda dikkat etmeniz gereken detaylar...

1000 bakımda 20-25 gayme ödemiş olmalısınız...

şimdiki 3000 bakımda ve diğer ana bakımlardayine yağ 20 gayme...buji 12 gayme...hava filtresi 7 gayme...işçilik ayağıda kitlerler...45-50 ödeyeceksiniz...fiyatlar fikstir...en önemi bakımlardan biri...

şunların yapılmasına dikkat edin...

zincir bolsa sıkılsın ve yağlansın..hani takip etki yapıyorlarmı...

arka fren kampanası ayarı bu arada zincirle olur zaten..

ön fren diski spreylensin...yüzeyin pürüzsüz olması lazım...

debriiyaj levyesinde bolluk varsa sıkılsın...

arka stoplar ön ve arkaya basıldığında yanıyomu...

hava filtresi ne kadar temiz görünürse görünsün ANA BAKIMLARDA değişmeli...yani kompresörle hava bastıracağına 7 gayme bayıl yenisi takılsın bence...

buji değişimi önemli...zaten değiştircekler...

ya ne koyuyor...10/40 bemim motora koydular en son...10/40 en ince yağlardann biridir...motoru çalıştırmayı fazla ısıtmayı sevmeyen ipler içindir...akış kayganlık her daim fazla olur...belkide servis 20/40 önerecektir mevsimsel duruma göre...ama yaz geliyor bence 10/40 koyar...

aman sele altına bez falan koymayın...o bez hava filtre ağzını kapayıp yolda bırakabilir...

kitapcığını götürün kaşelesinler vs...
    Merhaba met abi senin bu söylediklerini yapmam zor görünüyo. motoru servise götürdügümde adamlar atölye bölümüne müşteri girince ,,, kibarcı lütfen bekleme solonuna gecelim diyerek atölyeden cıkartıyor. Bu durumda bakım esnasında motorun neresine bakıldıgını görmene ikan yok. Ya görmek istiyorum diyerek itiraz edecen yada servise güvenip cıkacan. Birde digerlerini bilmiyorum ama mersin sucular da servis bölümündeki kamera aracılıgı ile bayii sersiv bölümünü sürekli görüyor. Bu durumda nasıl başında bekleyip ne işlemler yapıldıgı görecez kiii....

Motosikleti
    gezgin kardeş işte burda olay bitiyor...ben neden kendi servisimi öneriyorum..bu yüzden...el enseyim...tüm diğer müşterilerde makinasına ne yapıldığını görürler...bunun adı işte profesyonellik derler birde...alakası yok...ben makinamı göremezsem o servise vermem...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    beyler niye bizim motora diğer flaşörler uyum sağlamıyor...bu gün today flaşörünü aldım uyum sağlamadı önceden diğer flaşörleri taktım gene uyum sağlamadı upppsss bilen varsa bilmeyenlere anlatsın )
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Arkadaşlar şu farlara çözüm bulan oldumu...Virajları dönünce gazı bırakıyorum haliyle farda çok zayıflıyor...Mecburiyetten hep uzunları kullanıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler