Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo sende vaz geç şu beyaz ampul den tak orjinalini bak rahatına

Bence beyaz ampule hayır kampanyası başlatalım beyler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200. sayfanın ilk mesajı bana ait olsa ayıp etmiş olur muyum
    etmezsin nasip sana imiş .......................
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlattık bile slogan şu :motorumuzda beyaz ampul istemiyoruz

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler başıma cok acayip bi olay geldi dün 110 km ile seyrederken gaz takılı kaldı hemen kontagı kapattım saga çektim hemen tornavidayla kolun mekanizmasını açtım bide ne göreyim 1 tane tel tutuyor gazı kopanlarda yolu tıkamış serviste yokmuş bikaçgün motorsuz kaldım fabrikada yoksa mahfolduk..

aykan nasıl kullanıyosun o motoru spx çiler gibi ara gaz mı veriyon napıyon şaka biyana motor kaç km de kilometre yapmayla bi ilgisi varmı yoksa dip gaz gitmekten mi açıklarsan sevinirim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vallahi aykan makinyı psikopatca kullanıyor...okuyanlarda ulan cbf dandik moturmuş deyolar...imajımızı zedeliyo bu herif...

vurun aykana...dostlar acımayın...motorunu seven vursun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi aykan makinyı psikopatca kullanıyor...okuyanlarda ulan cbf dandik moturmuş deyolar...imajımızı zedeliyo bu herif...

mete - han iyi ki varsın eksik olma ...............

Motosikleti
    honda cbf150

hakikaten napıyosa bu motora bilmiyorum yani .

aykan sen bu motoru bi okut hocaya istersen nazar var senin motorda

Motosikleti
    Alıntı huma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete - han iyi ki varsın eksik olma ...............
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakikaten napıyosa bu motora bilmiyorum yani .

aykan sen bu motoru bi okut hocaya istersen nazar var senin motorda
    abiler AYKAN ı yakalayıp bi yerde sıkıştırıyoz taammı...artık Allah ne verdiyse dalıyoruz...ne dersiniz...

bu mevzuyu kapatalım dostmuş gibi yapalım.... yaza Bodruma gidelim moturu elinden alalım...bari Hondayı kurtaralım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    honda cbf150
    abiler AYKAN ı yakalayıp bi yerde sıkıştırıyoz taammı...artık Allah ne verdiyse dalıyoruz...ne dersiniz...

bu mevzuyu kapatalım dostmuş gibi yapalım.... yaza Bodruma gidelim moturu elinden alalım...bari Hondayı kurtaralım...

falcon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar cbf 150 için hangi motor yağı kullanıyorsunuz yağ konusunda proglem yaşayan varmı ?.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    nediyonuz lennnmeto gözüme gözükme haınnnn seni....demek arkamdan haınce planlar yapıyon ha hain seni banus sendemi bürütüs gibi olduyav valla ne oluyor bende bilemedim yav tam 120 dedi dahada gitcekti sankimkopuverdi servise bi gittim millet beni kapıda alkışlıyo ilkler asla unutulmaz diyolar bende öle öle dedim şimdi kıcımın üstüne oturmus gaz teli bekliyom

Alıntı falcon07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbf 150 için hangi motor yağı kullanıyorsunuz yağ konusunda proglem yaşayan varmı ?.
    15/40 kullan daha incesi bu mevsimde yaramaz!problem demişsin kapsamı nedir bu problemin??

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihandan haber yokmu beyaz ampul almışdı hala patlamadımı cihan? Ona göre bende alıcam
    beyaz ampüle laf yok ben aldım valla 5ytl hala yanıyor çok da güzel aydınlatıyor,tavsiye ederim ama 35 e 35 alın yüksek wattalar patlıyor,o patlıyor diyen arkadaşlarda sanırım 90 a 100 watt alıyor sonrada patlıyor diyor,
    metehan abi ne yapmışsın topigii söyle bakalım kim temizliycek burayı,bidonlu cbf de pek yakışmamış ama sana laf yok hee,
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nediyonuz lennnmeto gözüme gözükme haınnnn seni....demek arkamdan haınce planlar yapıyon ha hain seni banus sendemi bürütüs gibi olduyav valla ne oluyor bende bilemedim yav tam 120 dedi dahada gitcekti sankimkopuverdi servise bi gittim millet beni kapıda alkışlıyo ilkler asla unutulmaz diyolar bende öle öle dedim şimdi kıcımın üstüne oturmus gaz teli bekliyom

15/40 kullan daha incesi bu mevsimde yaramaz!problem demişsin kapsamı nedir bu problemin??

heyyy...selam AYKAN...biz dostuz.....

dooinnkkkk...

niye taş atıyon AYKAN bize...

Bir TOST...(Uscuklu)

bunu yazan Mete Han...Öpsün senii Aykannnn...

ula iyice geyiği saldık çayıra...topik canlansın diye vallaha...yoğsam geyik sevmem...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    estğfırıldak metocumne taşı nerden cıkarttın bunu ben sana neden taş atayım elime geçsen tuglayla kovalıcam aşkolsun taşta bişeymi haın seni affetmiyorum sen bodruma gel tekneyle seni dalışa götürme muabbetine bi boğayım ağıztadıyla sonrada gelsin s 500 ler gitsin 307 cc ler

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey burası eski cbf sahiplerin topiğimi agulacı sizi bu arada o 5 milyonluk beyaz ampulu bir elime geçirirsem alıcam
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

falcon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    yağ eksiltme proglemi sorun budur

Motosikleti
    bir kurye dedi ki...hemen elden çıkarmaya bak...hayırdır niye dedim...birkaç arkadaşının cbf mar dinamosu gümlemiş hemde 3-4 kez...ve garanti dışı dedi..

peki günde kaç kez çalıştırıp istop ediyo dedim...belkide 500 kez dedi...

bir kurye dedi ki...hemen elden çıkarmaya bak...hayırdır niye dedim...birkaç arkadaşının cbf mar dinamosu gümlemiş hemde 3-4 kez...ve garanti dışı dedi..

peki günde kaç kez çalıştırıp istop ediyo dedim...belkide 500 kez dedi...
    Çok hazır cevapsın mete-han
    ayrıca ben izmir de 54650 km de kurye motoru gördüm arkadaşlar , 10000 km de bu motoru çöpe atarsınız diyenlere söylüyorum ................

Motosikleti
    Alıntı huma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok hazır cevapsın mete-han
    ayrıca ben izmir de 54650 km de kurye motoru gördüm arkadaşlar , 10000 km de bu motoru çöpe atarsınız diyenlere söylüyorum ................
    valla kanka aynen diyalog bu...kuryelere her zaman güvenirim ama şimdi kurye motorunda böle bir sıkıntı varsa bu modeli bağlamaz bence..makinanın anasını ağlatıpda bu motur şöle böle denmez...abi 11.000 deyim Allaha şükür bi arızası olmadı henüz...yani en azından yolda bırakmadı abicim...bu bana yeter...

yoğsam AYKAN kuryemi la...psikopat adam moturun ebesini anasını yedi ceddini ağlatıyo...devirsiz kullanıyo köklüyo tek teker geziyo soracıma bi gazlıyo bizi motur şöle oldu böle oldu diye...hani bilen var bilmeyen var...bilmeyen okuyunca cbfde okudum böyleymişş diyo...o mişşler bitiriyo bizi...yani bilende bilmeyende konuşunca mal kaka oluyor...AYKAN istisnadır bence...numune yani...

valla kanka aynen diyalog bu...kuryelere her zaman güvenirim ama şimdi kurye motorunda böle bir sıkıntı varsa bu modeli bağlamaz bence..makinanın anasını ağlatıpda bu motur şöle böle denmez...abi 11.000 deyim Allaha şükür bi arızası olmadı henüz...yani en azından yolda bırakmadı abicim...bu bana yeter...

yoğsam AYKAN kuryemi la...psikopat adam moturun ebesini anasını yedi ceddini ağlatıyo...devirsiz kullanıyo köklüyo tek teker geziyo soracıma bi gazlıyo bizi motur şöle oldu böle oldu diye...hani bilen var bilmeyen var...bilmeyen okuyunca cbfde okudum böyleymişş diyo...o mişşler bitiriyo bizi...yani bilende bilmeyende konuşunca mal kaka oluyor...AYKAN istisnadır bence...numune yani...
    Nice 11000 km lere mete - han kazasız belasız , arkadaşlarımızla , sevdiklerimizle .....Allah a emanet ............
    selamlar ...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı falcon07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ eksiltme proglemi sorun budur
    kimse kabul etmesede bu motor yağ eksiltiyor arkadaşım ben kısın bi eksiltme problemiyle karsılaşmadım çünki her 1000 km de bir yağ değişiyor değişen yağ 20/50 ama bu periyot 2000 olsaydı ve 15/40 koysaydımda eksiltirdi eksiltmiyo diyen yalan söler her motor yağ eksiltir ama cbf 150 anormal eksiltiyor yaz aylarında.!!!

meto kuryeye aynen katılıyorum bana kızma burdada marş dinamosu patlayan cok adam var ben şöle örnek vereyim daha öncede dedim bende wave varken su innovadan önceki model aynı marş dinamosu onun üzerindede vardı inan bana cok adi bişey 2 defa yandı 1 incisi garantiden değişti ya öle bi parçaki bu ne markası ne modeli belli ve ben marşa basarken sos veriyor acayip gıcık sesler cıkartıyor su anda eyer giderse didik didik edip koyucam buraya dinamoyu bide fiyatını öğrenicem ama garantiden değişmesi gereken bi parca bu lastik değil balata değil nasıl değişmez!!!ben 1 kez değiştirdim öncekini ama 2 inciyi sattıgım sahibi değiştirmiş bu mutlaka olacak görüceksiniz ben marşa güvenmiyorum.

ŞUNUDA EKLEMEK İSTERİM;
    Bu topiği okuyan buradan fikir edinme yolunda olan arkadaşlar nekadar sorunlar yaşamış olsamda bu motorda, bu benim sorunlarım aşırı kıl olmam ve canice motor kullanmamdan kaynaklanıyor onu bikere söyleyim sonra ya neden?? diye bir soru işareti kafanızda kalmasın cbf 150 su an bu fiyata piyasada alınabilecek en iyi motordur gaz teli kopması hariç beni hiç yolda bırakmamıştır en sevdiğim özelliği rahatlığı ve az yakıt tüketimidir her yola gider enduro bile yapılabilmektedir parçası ucuz servis desteği tamdır. Saygılar sevgiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler