Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu akşam bi münibüs e tam ortadan patlattım u dönüşü yapıyordu indi arabadan özür dile di düşme kalkma yok tam durmaya yakın hızda gümlettim salim abinin dükanın önünde
    acayip ses çıktı arka lastikten caykkk diye
    bi keresinde de bi gezi de nc ye arkadan bindiriyordum orda da aynı ıslak zeminde bi asıldım caykk nc li arkadaş benden daha çok tırstı ğı arkasına bakmaya çalıştığında belli oldu
    yani orj lastiklerle fazla ekşın yapmaya gelmez demedi demeyin..
    mete_han ve S.Orhan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km

ilk aldığım zaman ki, tşortlu resmim haricinde foruma eklediğim ve ilk defa korumalı çektirdiğim fotoğrafım.
    gece olduğu için resmin rengini biraz açtım. telden çekildiği için zaten çok net değil.
    paylaşıyım dedim

edit: fotoğraf boyutu
    papazkemal, dockerengin ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbf150
    Geçmiş olsun, varmı hasar
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam bi münibüs e tam ortadan patlattım u dönüşü yapıyordu indi arabadan özür dile di düşme kalkma yok tam durmaya yakın hızda gümlettim salim abinin dükanın önünde
    acayip ses çıktı arka lastikten caykkk diye
    bi keresinde de bi gezi de nc ye arkadan bindiriyordum orda da aynı ıslak zeminde bi asıldım caykk nc li arkadaş benden daha çok tırstı ğı arkasına bakmaya çalıştığında belli oldu
    yani orj lastiklerle fazla ekşın yapmaya gelmez demedi demeyin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:43 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cebefesiz bir hayat düşünemiyorum argadaşlar...2007 Ocak ayından beri yolda kalmışlığım yok ...Allah motorsuz değil cebefesiz bırakmasın beni...elim ayağım herşeyim...ha mükemmel motor değil belki ama alıştık artık...toplamda 110.000 kilometre oldu...

selam sevgiler herkese...
    Hayırdır ağa inazumayı okuttunmu !?

Sanırım bi alan bide bakan pişman
    mete_han bunu beğendi.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı Selim28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hangi lastikle kaç bin gittiniz??
    Michilen Pilot Sporty 15 bin oldu %60 diyebilirim.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kemal aga sıkıntı yok sadece durma ya yakın tosladım
    papazkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    herhalde haftasonu millet son yaz günlerinin tadını çıkarıyo kimse bişey yazmamış

bu arada bugün mete abinin yanına uğradım. çayını içtim. sağolsun ağırladı. tanışmış olduk.rahatlığına özendim valla
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ne mete rahat mı len varya tel açıyor 2 dakika konuşmadan yok kanka şu çağırdı o iş vardı kendini parçalıyor havası mı veriyor ne
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    valla benim çalıştığım yere göre rahat
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Guvenlik isi kismen rahat ama bazen insanin canina tak dedirten olaylar olmuyor degil.
    Her meslegin bi zorlugu var bizim isinda en buyuk Zorlugu bayram yok hafta sonu yok maaslar i hic saymiyoruz
    SULH ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    arkadaşlarında tavsiyesi üzerine garipçe'ye gittim. valla hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum.
    hep videolarda izlediğim sağda ağaçlar solda ağaçlar trafiğin olmadığı bi ortam. hayatımda ilk kez trafiğin olmadığı bi yerde motor sürdüm.
    bi kaç resim çektim eklerim birazdan. öyle anılı resimler değil ama resimsiz kalmak istemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

İlk defa bi tabela önünde çektirdiğim resim.
    aslında buraya gitmek için çıkmamıştım, arnavutköyün sokaklarında gezerken ortaköye gittim sahilden sarıyere kadar gittim sonra aklıma geldi bi gidiyim dedim ve sonra mutluluk başladı

anayol üzerinde böyle 2 yol vardı. aklıma endurocular geldi. valla ben tek başıma cesaret edemezdim. avlanmak yasaktır levhaları vardı. demek ki avlanıcak bişey var diye düşündüm iyice tırsardım girseydim o yola:D

ve dönüş yolu:( hiç bitmesin istedim

Garip, seyyid47, papazkemal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Cbf150
    Çok daha sık aralıklarla yap bu kaçamakları Tolga kardeş, doğa insanı özüne götürüyor
    SULH ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok daha sık aralıklarla yap bu kaçamakları Tolga kardeş, doğa insanı özüne götürüyor
    o kadar şehire adapte olmuşum ki, oraya gittiğimde 1 tane bakkal vardı ve bildiğimiz en azından kendi yaşım için söylüyorum çocukluğumda ki bakkal gibiydi. belki 3 4 yıldır bakkala gitmiyodum. bim olsun şok olsun bu tarz yerlerden alışveriş yapıyodum. valla bakkal bi başkaymış hatırladım :D iyiki 90larda çocuk olmuşum. iyi ki 2000+ doğumlu değilim

bugün hava yağmurlu fakat cuma ctesi ve pazar hava güzel görünüyo. yine gidicem hatta bu kez rumeli fenerinede gidebilirim.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar şehire adapte olmuşum ki, oraya gittiğimde 1 tane bakkal vardı ve bildiğimiz en azından kendi yaşım için söylüyorum çocukluğumda ki bakkal gibiydi. belki 3 4 yıldır bakkala gitmiyodum. bim olsun şok olsun bu tarz yerlerden alışveriş yapıyodum. valla bakkal bi başkaymış hatırladım :D iyiki 90larda çocuk olmuşum. iyi ki 2000+ doğumlu değilim

bugün hava yağmurlu fakat cuma ctesi ve pazar hava güzel görünüyo. yine gidicem hatta bu kez rumeli fenerinede gidebilirim.
    Ohh iyi oldu foruma girdiğim. :D Benim de gitmek istediğim 2 yer. rumeli ve garipçe. Havalar güzel olursa mutlaka eşlik ederim sana. Kesinleşirse, forumdan paylaşırsan ona göre bi ayar geçeriz.
    Muhammed Karayama
    542 718 0324
    0 RH (+)

Motosikleti
    bu resmi unutmuşum. oksijene doyamadım

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bak sabah gördüm gezini, Garipçeyi, kafama taktım sabahtan beri . dürtü durmuyor git lan ne olacak git lan .. lan sus donacan olm.. lan ne donması hava güzel git git.. dürtüyor.. Canım da sıkkın zaten.. Hayatı yaşamı kötülüğü(iyiliği zaten denize atıyoruz) haksızlığı en unuttuğum yer, Motor üstü...

işte rota.. 130 km

Mehmet bir uyansın hele.. ne diyecek...
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    hocam ben beyoğlundan sahile çıktım. oradan ortaköy, emirgan korusu üzerinden sarıyer sahilden gittim. full sahil kenarıydı yarın yine gitmeyi düşünüyorum yağmur yağmazsa. oradan da rumeli fenerine gidebilirim kaçta gidiceksiniz siz.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Ben cumartesi veya pazara düşünüyorum..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tolga öyle çamur toprak yollardan tırsma oralarda motor kullanmak gerçekten zevklidir
    ben günde 200 km öyle yolda gezeyim aldığım zevk i asfaltın 1000 km sin den daha fazla

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolga öyle çamur toprak yollardan tırsma oralarda motor kullanmak gerçekten zevklidir
    ben günde 200 km öyle yolda gezeyim aldığım zevk i asfaltın 1000 km sin den daha fazla
    belkide asfalttan sonra ki evredir orası
    resimleri eklerkende belirtmiştim, gerçekten trafik haricinde ilk kez böyle bi yolda kullandım valla harikaydı
    bide dönüşte full yağmura maruz kaldım. dönüş feciydi. yarın gaza gelirsem yine gidicem :D

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Arkdslar cbf in dişlisini degiştiren varmi kaçlık takiyorsunuz ve yararlari zararlari nedir bana 16 lık öneriyorlar daha bişe yapmadm ne dersnz ?
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler