Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapı marketlerde demolar bu şekilde çalıştığına göre bidondan su çekerek yıkama yapabiliyor diye biliyorum.

Modele göre farklılık gösterebilir ya da fazladan parçalar gerektirebilir fakat şöyle bir video olduğuna göre yapabiliyor. Belki şebekeye bağlamayla aynı basıncı veremez fakat bahçe hortumundan daha basınçlı olur netice itibariyle

http://www.youtube.com/watch?v=pHr2-JriLnc
    Ok güzel bi bilgi, model bazında bi değişiklik yoksa sorun yok demekki çekiyorlar. Fakat bu k 3 serisi oldukça pahalı. Motosiklet için fazla gelir. benimki k 2.14 plus, alınması düşünülüyorsa model bazında denemek lazım. Benim makinede ilk etapta deneyip paylaşacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    az sonra ben de motoru yıkayacam... zinciri yağlı, motoru yıkadıktan sonra tekrar mı yağlamam lazım? elimde şuan yağ yok, ama motoru da yıkmaka istiyorum, acaba zincire fazla sıçratmadan hafiften bir su tutsam ve silsem?
    Mustafa Kara

www.facebook.com/yollarvefotograf

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az sonra ben de motoru yıkayacam... zinciri yağlı, motoru yıkadıktan sonra tekrar mı yağlamam lazım? elimde şuan yağ yok, ama motoru da yıkmaka istiyorum, acaba zincire fazla sıçratmadan hafiften bir su tutsam ve silsem?
    Özellikle basınçlı su ile zincirdeki mevcut kirli yağı temizlemezsen sorun olmaz. Bahsettiğin şekilde yıka. Yağ aldığın zaman tekrar zincirini iyice temizler, yağlarsın.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    eyvallah öyle yaptım ben de... en kısa zamanda bir köpük şeklinde olan zincir yağlarından bir tane alacağım, şu sprey olanlardan... önereceğiniz bir marka ve internet satış noktası var mıdır?

iyi akşamlar...
    Mustafa Kara

www.facebook.com/yollarvefotograf

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano wolf kullanıcısı olarak cbf 150 ye gecesım var ama forumdakı yazıları okuyunca soru ısaretlerı olustu kafamda.vites gecıslerındekı sorun acaba genelmi?yedek parca pahalı ooldugundan dem vuranlar var.28 nısanda aldıgım salcanomla mutluyum huzurluyum cbf alıpta stres yasamalımıyım.cbf kalıtesıne sozum yok ama gercekten salcanoyla hıc bı sıkıntı yasamamıs olmam cbf ıle ılgılı tedırgın edıyo.anlayan varsa berı gelsın lutfen..
    kardeşim bu sınıfın en iyisi cbf gerisini geçeceksin ama bu motorlarında verebileceği hizmetin bi sınırı var 5 bin tl lik motordan 10 binlik performans beklememek lazım (kalite olarakda) vites geçişi kullanıcıya bağlıdır motorda bi sorun varsa servis çözer bu kadar basit bahsedilen gibi aşırı bi zorluk olsa bu kadar kişi işkence sevdiğindenmi kullanıyor bu motoru evet benim motorum şuan vites geçişi sesli ama sert değil o ses senin motorda da olur çünkü sıcaklık 20-30 derece burda istanbul trafiğinde dur kalk 10-40 yağ yazın yetersiz kalıyor 10-50 yoktu serviste ondan bunu koydurdum ama 10-50 yi 6000 de kendim koycam ve bu sorunda iyileşme yaşayacağımı düşünüyorum ama kışın 10-40 la ben vites geçişini hissetmediğim zamanlar oluyor diyebilirim

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    sıfır cbf almayı düşünüyorum 2013 model olucak inşallah. fakat aklıma takılan soru yağ yakma problemi gerçekten var mı? varsa ne düzeyde yağ eksiltiyor bu motor. öğrenciyim ilk motorum olucak sorun çıkarsın istemiyorum bütçem kısıtlı çünkü...
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır cbf almayı düşünüyorum 2013 model olucak inşallah. fakat aklıma takılan soru yağ yakma problemi gerçekten var mı? varsa ne düzeyde yağ eksiltiyor bu motor. öğrenciyim ilk motorum olucak sorun çıkarsın istemiyorum bütçem kısıtlı çünkü...
    Aldığın cbf in yağ yakmama ihtimali de var. Ama yağ yakan bi cbf denk gelirse yağ yakma oranı oldukça düşük, can sıkıcı seviyede değil, geçmiş sayfalarda çok bahsettik, biraz geçmişe gidersen merak ettiğin yönde ayrıntılı bilgiler paylaştık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah öyle yaptım ben de... en kısa zamanda bir köpük şeklinde olan zincir yağlarından bir tane alacağım, şu sprey olanlardan... önereceğiniz bir marka ve internet satış noktası var mıdır?

iyi akşamlar...
    Ben şu ürünü kullanıyorum, çok memnunum, yine bu siteden almıştım. Ayrıca Würth veya reposol de tercih edebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

Kullandığım zincir yağı:

http://www.feyizoglu.com/Zincir-Spre...l_46976.html#0

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    arkadaslar bu gun arabayi sattim 18250 ye motor param hazir artik sabirsizlikla 2013 modelleri bekliyorum yakinda aranizdayim

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saqopasha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu gun arabayi sattim 18250 ye motor param hazir artik sabirsizlikla 2013 modelleri bekliyorum yakinda aranizdayim
    Alırım ömürlük kullanırım diyorsan cbf al ama baslangıc olsun degistiririm diyorsan bence suzuki inazuma al 250 cc alman daha mantikli cunku paran yeterli 9800 tl"den gelecek

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar geçen az kaldı duro lastikler yüzünden yatırıyordum motoru kızdım bu gün gittim buz motora taktırdım michelin leri valla motor bi rahatladı sanki süper diyebilirim herkese de tavsiye ederim atın duro ları gitsin hayatınızdan önemlimi 230 tl Adam ilk 100 km dikkat et sonra keyfini çıkar dedi

Pirelli michelin arasında gidip geldim ama iykide m

ichelin taktırdım çok memnunum.....

Ya bu arada lastiği takan arkadaş senin ön rulmanlar dagalmis dedi ya dedim nasıl olur bu motor daha 5-6 aylık öyle hemen dagalirmı

Bunu napiyim ben şimdi gidip servise garantiden degisirmi yoksa paraylamı değiştireyim 5-10 tl biseymis ama ne dersiniz?

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bende öğrenciyim geçen sene ocak ayında aynı sorunun cevabını bende arıyordum şmdiyse cbf sahibiyim yakınımdasın eğer kartala pendiğe işin düşerse bana ulaş muhabbetini yapar eksisini artısını anlatırım sana tvs nin türkiye distrübütörü evime 5 dk yrüme mesafesi buraya gelirsen anladığım kadarıyla tvs hayalin var bunada gider bakarız bildğim kadarıyla anladığım kadarıyla yardımcı olurum

ama burdan yardım istersen kısaca ekonomi konfor rahatlık kalite güven ve en önemlsi kafana takılan en ufak soruyu sorabileceğin canın sıkıldığında gidebileceğin heryerde bulabileceğin servis arıyorsan cbf
    tipi olsun 1,5 beygir fazla olsun diye kıpraşımına katlanırım diyorsan sen bilirsin kardeşim =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı saqopasha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun ama neden 2013 leri bekliyorsun cbf in gidişatı belli değilken hemde en erken şubatta alırsın 2013 cbf i :S şimdi alıp bi iki ay daha rahat binmek varken kışı beklemek :S

2013 cbf ler dahada pahalı olabilir ve devletimiz ötv zammından sonra kdv yi %19 a çıkartma arifesinde ben motor alcak olsam paramda hazır olsa 1 sn beklemezdim bu durmda alacağım motor belliyse

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alırım ömürlük kullanırım diyorsan cbf al ama baslangıc olsun degistiririm diyorsan bence suzuki inazuma al 250 cc alman daha mantikli cunku paran yeterli 9800 tl"den gelecek
    abi o fiyat lansman fiyatı ve büyük bi ihtimal bu fiyat ilk gelecek sürümdekilerde geçerli olur diye tahmin ediyorum ayrıca kdv yede zam gelirse bu bahaneyle bu motoruda rakipleri seviyesine çıkartırlar diye düşünüyorum ama inşallah öyle olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen az kaldı duro lastikler yüzünden yatırıyordum motoru kızdım bu gün gittim buz motora taktırdım michelin leri valla motor bi rahatladı sanki süper diyebilirim herkese de tavsiye ederim atın duro ları gitsin hayatınızdan önemlimi 230 tl Adam ilk 100 km dikkat et sonra keyfini çıkar dedi

Pirelli michelin arasında gidip geldim ama iykide m

ichelin taktırdım çok memnunum.....

Ya bu arada lastiği takan arkadaş senin ön rulmanlar dagalmis dedi ya dedim nasıl olur bu motor daha 5-6 aylık öyle hemen dagalirmı

Bunu napiyim ben şimdi gidip servise garantiden degisirmi yoksa paraylamı değiştireyim 5-10 tl biseymis ama ne dersiniz?
    evet abi benim ve tüm michelenli arkadaşların anlatmaya çalıştığı bu kesinlikle kendi canınızı sevip nasıl kask takıyosanız bu motor için kask gibi michelende şart bence

ve bende duroları değiştirene kadar 500 km 1 aydan fazla kullandım ve micheleni taktığımda binmeden motoru teslim alırken dedimki kendi kendime lan taktırdık ama ya farketmezse gitti 200 lira çöpe diye dedim

ama şimdi varya michelin 500tl olsun gerekirse 5 ay motora binmem benzin paramla michelin alırım abartıyo diye düşünen kullanmamış arkadaşlar bi michelinli motora binsin beni anlarlar bi viraj zevki neymiş anlayacaklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

ethem abi senin makina bumuydu

http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd..._16715600.aspx

buysa eğer baya güzel duruyor bendemi alsam böyle bişi hem araba hem motor için iyi olur diye düşünüyorum ama =)
    jackal_64 ve deprogadias bunu beğendiler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bu gün bir gezinti yaptım özlemişim motoruma valla.. Haftada 5 gün ayrıyız kendisiyle ama hafta sonu telafi ediyorum biraz daha hızlı gitse ömür boyu kullanıcamda 70-80 yetmiyor yolda. Maşallah sol şerit 110-120 sağ şerit 90-100 akıyor bizde emniyet şeridinde 70-80
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ethem abi senin makina bumuydu

http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd..._16715600.aspx

buysa eğer baya güzel duruyor bendemi alsam böyle bişi hem araba hem motor için iyi olur diye düşünüyorum ama =)
    Evet bu, fakat k,2,14 ün iki modeli var. bi k 2,14 birde k 2,14 Plus, plusta çift namlu var ve hotrumu 4 metre, k 2,14 ün hortumu 3 metre ve tek namlu var.
    k 2,14 piyasada 110-120 tl civarında. ben Baumax tan aldım. orada 119 tl idi. 2,14 ü, benimki 159 tl idi.

Müsait yerin varsa kesinlikle al, motosikletin hakkından çok güzel geliyor. Ama arabayıda bununla yıkarım dersen 110 veya 120 barlık modellerini bakmanı tavsiye ederim. Uzun süreli kullanıma uygun değil deniliyor, aralıksız kaç dk çalışabilir bilmiyorum ama motosikleti her şekilde yıkıyor, daha bi kez yıkadım motoru hiç sorum yaşamadım. Zaten motoru yıkarken 5-6 dk aralıksız tetiği baslı tutman gerekmiyor, tetiği bırakınca makinede stop ediyor zaten. Yani motosiklet için 10 numara olur. Kışın yağmur çamur işimi görmem gerektiğinde motor batar ve canım sıkılırdı, temizlemesi nasıl olacak şimdi derdim. Artık kışında rahat gezicem En sevmediğim şey bırandasının altında kirli veya çamurlu durması.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    evet abi benim ve tüm michelenli arkadaşların anlatmaya çalıştığı bu kesinlikle kendi canınızı sevip nasıl kask takıyosanız bu motor için kask gibi michelende şart bence ve bende duroları değiştirene kadar 500 km 1 aydan fazla kullandım ve micheleni taktığımda binmeden motoru teslim alırken dedimki kendi kendime lan taktırdık ama ya farketmezse gitti 200 lira çöpe diye dedim

ama şimdi varya michelin 500tl olsun gerekirse 5 ay motora binmem benzin paramla michelin alırım abartıyo diye düşünen kullanmamış arkadaşlar bi michelinli motora binsin beni anlarlar bi viraj zevki neymiş anlayacaklar.
    Ne yazık ki bende michalenin sürüş güvenliği, sürüş konforunu bilmeden önce duroları 19 bin km kullandım. Çok kaydım kritiğe girdim ama kafamda hep (başka bi marka lastik iyide olsa ne kadar iyi olacak ki canım) gibi bi ön yargı vardı. Cahillik etmişiz. Durolarla kaza yapmadığım için gerçekten şanslıymışım, viraja ve frenaj o kadar tatlı ve keyifli imiş meğersem. Geçen 20-25 km hızla giderken yayaya kırmızı bana yeşil yandığı halde yandığı halde önüme bi yaya atladı. Abartısız ön ve arka freni kilitleyecek seviyede sıktım. Hiç kaymadan durdum ve hayret ettim. Motor resmen yayanın önünde çakıldı, ben lastiklerin maharetini şardım. Adamda özür diledi ve nasıl durduğuma şaşırdı. Orda altımda duro olsaydı, kesin ön teker kilitleyecekti ve düşürecektim. Ok duro var altımızda diyelim, viraja fazla yatmayız, yağışlı havalarda hızımızı düşürürüz vb ama işte micahalen aslında böyle zamanlarda lazım. Ne olursa olsun, bi cbf satın aldıkta sonra motorunuza yapacağınız ilk masraf çanta koruma demiri vb değil, lastikleri orjinal duro ise değiştirmek olsun. Sizin ca ve yol güvenliğiniz, her zaman mutlaka bi koruma demirinden, bi depo kılıfından, arka çantadan önce gelir. İlk önce güvenlik zaafiyetleri tamamlanmalı, sonra motora aksesuar alınmalı.

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazık ki bende michalenin sürüş güvenliği, sürüş konforunu bilmeden önce duroları 19 bin km kullandım. Çok kaydım kritiğe girdim ama kafamda hep (başka bi marka lastik iyide olsa ne kadar iyi olacak ki canım) gibi bi ön yargı vardı. Cahillik etmişiz. Durolarla kaza yapmadığım için gerçekten şanslıymışım, viraja ve frenaj o kadar tatlı ve keyifli imiş meğersem. Geçen 20-25 km hızla giderken yayaya kırmızı bana yeşil yandığı halde yandığı halde önüme bi yaya atladı. Abartısız ön ve arka freni kilitleyecek seviyede sıktım. Hiç kaymadan durdum ve hayret ettim. Motor resmen yayanın önünde çakıldı, ben lastiklerin maharetini şardım. Adamda özür diledi ve nasıl durduğuma şaşırdı. Orda altımda duro olsaydı, kesin ön teker kilitleyecekti ve düşürecektim. Ok duro var altımızda diyelim, viraja fazla yatmayız, yağışlı havalarda hızımızı düşürürüz vb ama işte micahalen aslında böyle zamanlarda lazım. Ne olursa olsun, bi cbf satın aldıkta sonra motorunuza yapacağınız ilk masraf çanta koruma demiri vb değil, lastikleri orjinal duro ise değiştirmek olsun. Sizin ca ve yol güvenliğiniz, her zaman mutlaka bi koruma demirinden, bi depo kılıfından, arka çantadan önce gelir. İlk önce güvenlik zaafiyetleri tamamlanmalı, sonra motora aksesuar alınmalı.
    kesinlikle sıfırdan motora başlıyacak arkadaşlar

herşeyden önce ehliyet kesinlikle şart gerekirse kenan sofooğlu gibi motor kullanabilin farketmez suçsuzken suçlu duruma düşmek istemiyorsak ehliyet şart. ( zaten biz motorcular olarak adalet ve devlet karşısında bile -1 olarak başlıyoruz kaza yapsak bi otomobil şöförünün suçu olsun yinede bize yapılan muamele her zaman biz suçluymuşuz gibi olacak. gerisini varın siz düşünün.)

tamam ehliyet tatmam almaya gittik honda bayisine anlaştık fiyatta bayideki görevlinin ilk diyeceği 5-10 liralık orta ayak yan ayak filan hediye etmek bu otor için bence koruma demiri orta ayak yan ayak çanta demiri çanta filandan önce yeni başlıyosak sıralama şu olmalı motoru aldık

1- kask
    2- michelin
    3- mont
    4- motor koruma demiri
    5- . . .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Evet bu, fakat k,2,14 ün iki modeli var. bi k 2,14 birde k 2,14 Plus, plusta çift namlu var ve hotrumu 4 metre, k 2,14 ün hortumu 3 metre ve tek namlu var.
    k 2,14 piyasada 110-120 tl civarında. ben Baumax tan aldım. orada 119 tl idi. 2,14 ü, benimki 159 tl idi.

Müsait yerin varsa kesinlikle al, motosikletin hakkından çok güzel geliyor. Ama arabayıda bununla yıkarım dersen 110 veya 120 barlık modellerini bakmanı tavsiye ederim. Uzun süreli kullanıma uygun değil deniliyor, aralıksız kaç dk çalışabilir bilmiyorum ama motosikleti her şekilde yıkıyor, daha bi kez yıkadım motoru hiç sorum yaşamadım. Zaten motoru yıkarken 5-6 dk aralıksız tetiği baslı tutman gerekmiyor, tetiği bırakınca makinede stop ediyor zaten. Yani motosiklet için 10 numara olur. Kışın yağmur çamur işimi görmem gerektiğinde motor batar ve canım sıkılırdı, temizlemesi nasıl olacak şimdi derdim. Artık kışında rahat gezicem En sevmediğim şey bırandasının altında kirli veya çamurlu durması.
    abi videoda gördüğüm performans bana yeterli geldi =)

abi senin aldığın o plus dediğin sanırım linki varmı o baumax ın internet sitesinde bulamdım

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    abi videoda gördüğüm performans bana yeterli geldi =)

abi senin aldığın o plus dediğin sanırım linki varmı o baumax ın internet sitesinde bulamdım
    Baumax Kocaeli' de şu anda mevcut. O seriyi Baumax kendine özel mi getirdi nedir anlamadım. Google da aratıyorum Karcher k 2,14 plus diye. Tr de hiç bi sitede bulamıyor. Hep yabancı sitelerdeki satılık ilan ve tanıtımlar çıkıyor. Anlamadım. İyi yakalamışım demek ki. Gerçi 2,14 düzü ile teknik olarak görünen tek farkı hortumunun 3 metre değil 4 metre olması ve suyu olips biçimde çevirerek ve darbeli biçimde veren kir sökücü özelliği yüksek 2. tabancasının bulunması. Yıkama performansı beni gerçekten etkiledi, birde gayet satabil çalışıyor, hiç (aa neden böyle yaptı ki) demiyorsun mesela. Mesela hiç bi yerinden su kaçağı vb yok. Ürünü gerçekten beğendim. Su ve elektrik çekecek ve motoru yıkayacak müsait yerin varsa şiddetle tavsiye ederim.

Motosikleti
    12" CBF 150
    Baumax Kocaeli' de şu anda mevcut. O seriyi Baumax kendine özel mi getirdi nedir anlamadım. Google da aratıyorum Karcher k 2,14 plus diye. Tr de hiç bi sitede bulamıyor. Hep yabancı sitelerdeki satılık ilan ve tanıtımlar çıkıyor. Anlamadım. İyi yakalamışım demek ki. Gerçi 2,14 düzü ile teknik olarak görünen tek farkı hortumunun 3 metre değil 4 metre olması ve suyu olips biçimde çevirerek ve darbeli biçimde veren kir sökücü özelliği yüksek 2. tabancasının bulunması. Yıkama performansı beni gerçekten etkiledi, birde gayet satabil çalışıyor, hiç (aa neden böyle yaptı ki) demiyorsun mesela. Mesela hiç bi yerinden su kaçağı vb yok. Ürünü gerçekten beğendim. Su ve elektrik çekecek ve motoru yıkayacak müsait yerin varsa şiddetle tavsiye ederim.
    abi yer çokta bakalım maddi durumlar el verecekmi =) inşallah babamı kandırırda aldırırım ancak 1 ayı geçer sanırım çnkü henüz araba yok ortalıkta =)

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    abi yer çokta bakalım maddi durumlar el verecekmi =) inşallah babamı kandırırda aldırırım ancak 1 ayı geçer sanırım çnkü henüz araba yok ortalıkta =)
    sen al da, yıkamaya geleyim motoru
    dün direksiyon sınavına girdim, bu cuma belgeleri vericekler. az kaldı çok az

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen al da, yıkamaya geleyim motoru
    dün direksiyon sınavına girdim, bu cuma belgeleri vericekler. az kaldı çok az
    inşallah kardeşim alalımda ben kendi ellerimle yıkarım gel =)

almaya gerek yok gel bi gün yıkayalım =)
    rahmi34 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    Arkadaşlar hüseyin doğan kardeşimiz , gayet güzel açıklamış,yaşım 59 , 1967 den beri motora binerim 30 yakın motor değiştim , 1975 ten buyana da istanbulda motor kullanırım , kışın sadece yağmurda kullanmam,ist için cbf 150 biçilmiş kaftan ,bir önceki motorum 125 cup idi 6 yıl kullandım süperdi fakat e 5 veya e6 için tehlikeli ve hafif oluşundan dolayı sattım ,iyikide cbf 150 almışım , motorum eylül 2011 çıkışlı 5500 kmde , kimseye vermem ve aldığımdan beri gram yağ eksiltmiyor ,özellikle çıkan yağı ölçerim ve 1 lt ,şimdi çok arkadaşımız yağ yakmasından şikayetçi nitekim 150 lik motora biniyoruz 1000 lik hondaya değil , bunu unutmamak lazım,dip gaz 9000 devir kullanılırsa tüm motorlar yağ eksiltir ,hatta otomobil içinde geçerli,ben şahsen motoruma aşığım bu paraya ve şehir içinde kullanılmak için 10 numara herkes motorunun kıymetini bilsin,hepimmize kazasız günler.
    rahmi34, durmazzz, peacetrain ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler