Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    smerty,malum yeni evlendiğim için bu aralar fazla açılamıyorum,hsonu hava durumuna göre tekrardan haberleşiriz buradan.Söylemek istediğim şu ki,aslında fazla yakıyor gibi gözükse de esas sorun deponun küçük oluşu,ben ne yaptıysam ne ettiysem,16 lt den daha fazlasını alamadım.(15,15.3,15.40,14.7,13lt. vs..)
    En son ist-dalyan yaptım eşimle,deponun da dibini çekmemek için son iki çubuğa düştüğünde tam doldurdum,11lt,12lt civarlarında doldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Emre,Allah sana en güzel vfr1200 ü nasip etsin ne diyeyim,bende senin gibiydim maddi olarak çok sıkışıktım dedim ki kendime iki sene evvel yaşın olmuş 36,şimdi değilde ne zaman,sıfır km.sine yetmedi boyumuz,gittik 2.el aldık,eşşek gibi de kredisini ödüyoruz ama napalım aşk işte,aldık çok sık binemesemde(size göre) onu orda görmek,biraz silmek,parlatmak bile rehabilitasyon gibi geliyor bana
    cbf geçen hafta bordo vardı mototal de,güray'da(mutluhan) da vardır,güzel motordur cbf1000,rahat ekonomik,sesi güzel,2.eli iyidir tahminimce.ilk zamanlar çok pişman oldum almadığıma,ama eğer durumun müsait olursa,sen al 1200 ü,kullan gene dönersin cbf 1000 e derim.
    Belli olmaz,önümüzdeki fuara kadar belli olur 1200 ün gelip gelmeyeceği,benim honda ile duyumum yeni pcx 150 nin ve crf250 nin s.motosunun geleceği yönünde,ama belli mi olur,honda bu son dakika gene patlatır bir bomba..
    Allah herkese gönlündeki motoru nasip etsin,en güzeli onların olsun ne diyeyim.
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yani bizde agva falan sile yada diye dusunduk gecen hafta yagmur yaginca gorusemedik oyle yapariz dedikte bu hafa daha hic konusmadik valla ben eger motoru alirsam arka cantaya depo alirim oyle 200 km korkusuyla yasiyanam ben 800 km direk yaptim alanyaya bu yilki tura baslarken iki kere durdum sadece ve he rsegerinde ne guzel km yapiyor bu alet dedim vn 1500 vardi bende 150 km yapiyordum sadece tekrar onu istemem yani o korku fena atarim arka cantaya 7-8lt benzin rahat rahat gezerim :d hondaya anlam veremiyorum zaten cok anlamsiz istedigin araba renk beklersen geliyor motor niye gelmesin tamam surekli satista getirmeye bilirsin elinde hazirda tutmazsin oyle bir satis politikasi yaprsin ama yasakla bir modeli satmak icin diretmek diktatorluktur diren vfrciler:d bana vfr 800 almak istiyosan x olani i alacaksin 1200 alicaksan f alamaZsin t alacaksin diyor resmen paranla rezil olmak budur sifir olacak olsam ben inatla hergun hondanin merkezine mail atarim yurt disina okadar para vermem ama :d
    Potenza ve akira2012 bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...

Uploaded with ImageShack.com

Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre,bir denk gelsek aslında bende sevinirim hemde tanışmış oluruz.
    Yazar burada karşılaşıp tanışsak da adımı öğrensen artık demek istemiş
    Emre yeter artık yahu adamın adı Koray değil Korhan

Bu arada ben VFR'yi aldığımdan beri aynı şeyi söylüyorum hakkıdır yaksın. 1200F alsam da koymaz onun daha çok hakkı Bir kere geldik dünyaya.
    muzaffer1968, T R O E, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Valla ne desen haklısın...

Kimsenin adını bu kadar karıştırmamıştım yavvv,VFR abisi Ergün abi.

Hakikaten artık tanışsak iyi olur en azından Maverick'i (adı neydi yavvv) de görürüm.
    T R O E bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Baslik ihtiyar alzheimer dolu :p
    akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    merhaba

yeni crossrunnerlar eski kasa gibi gitmiyor dimi?

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba

Burak,piyasa da yok ki nasıl gittiğini öğrenelimm.

Karizmasız,karaktersiz bir motor yapmışlar.

Yeni kasayı o kadar kişiliksiz yapmışlar ki uzaktan dün NC700 ve NX700 yoksa Crossrunner mı belli değil.

Gidişlerini bilmiyorum ama dün 400m km'de vardı satılık alır mısın deseler bedava verirlerse belki onu da satar üzerine biraz koyar VFR1200 alırım.

Maverick,dinime küfür eden müslüman olsa bari. Burada senin maceralarını bir anlat bakalım kim alzheimer kim değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Alıntı maximus_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın millet

bugünün resmide benden olsun

http://hizliresimyukle.com/images/2013/09/25/f3qwr.jpg
    Abdullah bu resimi internet'ten mi buldun yoksa senin yavru mu bu?

Eğer senin ise Allah nazardan saklasın kazasız belasız kullan inşallah.

Bu arada sedef beyazln resimi bekliyorum.
    initial-D ve maximus_01 bunu beğendiler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yeni kasayı o kadar kişiliksiz yapmışlar ki uzaktan dün NC700 ve NX700 yoksa Crossrunner mı belli değil.

Gidişlerini bilmiyorum ama dün 400m km'de vardı satılık alır mısın deseler bedava verirlerse belki onu da satar üzerine biraz koyar VFR1200 alırım.

Maverick,dinime küfür eden müslüman olsa bari. Burada senin maceralarını bir anlat bakalım kim alzheimer kim değil.
    bizde var bitane tekirdağda.

600lük racinglerin verileri benle aynı,yaştan dolayı onlardan biraz daha az gitse benim motor, sizin kasa vfr ile çok rahat yürümem gerek,hatta 200 üzeri daha iyi olmayım diye düşünüyordum.

istanbuldan dönerken hava yapmış sıyıran debriyajımla bile 3. vites 100 civarı basınca crossrunner hiç tutunamıyor.200 üzerinde zaten ortalarda yok.bende birde 40 yerine 38 diş arka dişli var.

sizdeki kasa daha crossrunnerdan hızlıdır diye düşünüyorum

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Abdullah bu resimi internet'ten mi buldun yoksa senin yavru mu bu?

Eğer senin ise Allah nazardan saklasın kazasız belasız kullan inşallah.

Bu arada sedef beyazln resimi bekliyorum.
    evet dostum benim yavrum,boyanacak diye hasret kaldığım sevgilim bu bir çıksın boyadan hemen resimleri çekip paylaşcam buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

allah hepimizin, grenajını yere sürmeyi nasip etmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Allah kısmet ederse bayramda ist da olcam motorumla...vakti olanlarla tanışmayı bir çayınızı içmeyi isterim sizde müsait olursanız

Motosikleti
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba

İlk çıktığında daha tipsiz nasıl yapabilirlerdi acaba diye düşünmüştüm kendi kendime. Gitse bile almam tipini hiiiçççç sevmedim çünkü...

evet dostum benim yavrum,boyanacak diye hasret kaldığım sevgilim bu bir çıksın boyadan hemen resimleri çekip paylaşcam buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

allah hepimizin, grenajını yere sürmeyi nasip etmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Allah kısmet ederse bayramda ist da olcam motorumla...vakti olanlarla tanışmayı bir çayınızı içmeyi isterim sizde müsait olursanız
    Abdullah, şimdiden hoş geldin... Arkadaşlar bayramda Abdullah'ı nereye götürüyoruz? Duyar gibiyim söylediklerinizi Evet evet oraya gideriz

Bu hafta sonu için plan yapıyor muyuz???
    maximus_01 ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    hoşbuldum tamam oraya gidebiliriz bana uyar
    erginturhan ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninde şu telefonla yıldızın barışmadı. Ne çektin sen be Emre... [COLOR="Silver"]

Murat,bu gerizekalı akıllı telefnlar bana göre değil.

En basitinden bir telefon benim işimi haydi haydi görür de artar bile yok navigasyonmuş yok hava durumu imiş.

Kullanmayacağım arkadaş inat ettim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ergin abi bak nerdeyz :p

kizima rlva yolunu ogrettm :D

http://u1309.hizliresim.com/1f/t/t04xf.jpg
    Maşallah sana, Allah nazardan saklasın.

Cadıııııı.... Hep ömür boyu gülsün inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk çıktığında daha tipsiz nasıl yapabilirlerdi acaba diye düşünmüştüm kendi kendime. Gitse bile almam tipini hiiiçççç sevmedim çünkü...

Abdullah, şimdiden hoş geldin... Arkadaşlar bayramda Abdullah'ı nereye götürüyoruz? Duyar gibiyim söylediklerinizi Evet evet oraya gideriz

Bu hafta sonu için plan yapıyor muyuz???
    Haftasonu olabilir birşeyler yapabiliriz.

Yavv adama yazık yavvv,Abdullah'ı kendi kötü emellerimize alet etmeyelim. Özellikle VFR abimiz kolundan tuttuğunu oraya götürüyor.

Ergin aynı soruyu bende kendime sordum daha ne kadar tipsiz olabilir diye ama ben bile bu kadarını yapamam.

Motosikleti
    ora nere la,kuytu köşelere gitmem vfr mi kötü yollara sürüklemem ben

Biri google vfr yazinca zaten kesin o guzel deniz kenari cikicak forumda en cok yazilan kelime o:d

Motosikleti
    beni geri dönmeyi istemeyecek işten attırtacak müdüre rest çektirecek yerlere götürmeyin,,sebebim olmayın
    erginturhan bunu beğendi.

Pazar goruselim bencede yada cumartesi bu arada bulddugum iki vfr de kazali :s buyuk seyler degiller her motor kullanicisinin basina gelebilecek ufak seyler ama ne bilim galiba zaten vazgecmeye yer ariyorum:d

Motosikleti
    Mert, siyah olana baksana, 3 çanta, alçak sele var. Fiyatı düşer belki biraz (32,5 yazmış).
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37201190/detay

Motosikleti
    VFR 800
    Sultanbeylide'ki kesin kazalı gibi duruyor. Diğeri hangisi bilmiyorum.

Ergin ancak 500 TL düşüyor daha fazla zorlamadım ama makine çok şık.

Mert var ya adamlar bizim forumu okuyorlarsa kulakların biraz sonra çınlamaya başlayabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

beni geri dönmeyi istemeyecek işten attırtacak müdüre rest çektirecek yerlere götürmeyin,,sebebim olmayın
    VFR varken gerisi teferruattır.

Ordular ilk hedefiniz Gebze/Honda....

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

ora nere la,kuytu köşelere gitmem vfr mi kötü yollara sürüklemem ben
    Bize sen lazımsın boşver VFR'yi eski yeşilçam filmlerinin çekildiği setler var müze haline getirmişler kültür gezisi yapar oraları gezeriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Abdullah her tarafı mı beyaz olacak yoksa yine syahlı beyazlı mı olacak?
    maximus_01 bunu beğendi.

Motosikleti
    bak bu gezi rotası on numara işte...peki karşılıklı yavaş yavaş koşup sonra yanak yanağa mutluluk pozu veren oyuncularda olacakmı

dostum eğer kafamdaki gibi olursa herşey motor komple beyaz,cantlar fosforlu siyah(titanyum siyahı da deniyor galiba),sağ ve sol grenaj üstünde yer alan vfr yazıları siyah,sol arka kuyrukta asimetrik vfr800,sağ arka kuyrukta gene asimetrik A.G. yazacak...sağ grenajda sarıdan turuncuya dönen hologram şeklinde VTEC,honda amblemleride gene aynı hologramdan,depo üzeride gene aynı hologramdan olacak...ve çıktığında bambaşka olacak bende kafayı yicem

Motosikleti
    bak bu gezi rotası on numara işte...peki karşılıklı yavaş yavaş koşup sonra yanak yanağa mutluluk pozu veren oyuncularda olacakmı

dostum eğer kafamdaki gibi olursa herşey motor komple beyaz,cantlar fosforlu siyah(titanyum siyahı da deniyor galiba),sağ ve sol grenaj üstünde yer alan vfr yazıları siyah,sol arka kuyrukta asimetrik vfr800,sağ arka kuyrukta gene asimetrik A.G. yazacak...sağ grenajda sarıdan turuncuya dönen hologram şeklinde VTEC,honda amblemleride gene aynı hologramdan,depo üzeride gene aynı hologramdan olacak...ve çıktığında bambaşka olacak bende kafayı yicem
    Dört gözle bekleyeceğim nasıl bir görüntüsü olacağını, çıkar çıkmaz fotoğrafları ekle lütfen...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler