Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Orjinali yuasa benimki 4,5 sene dayandı tekrar yuasa aldım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    incaroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R 2012 - VFR 800A 2008
    nerden almalıyım. sizce?
    internetten baktım fakat fiyatlar ve ürünler çok farklı.
    birde 12 ah alsam bir sorun çıkar mı sizce?

Motosikleti
    Bana göre kitapçığında önerilen limitler içinde kalınmalı, ben yuasa 14s aldım servisimde önerdikleri için, 11amper benim aldığım. Nereden alacağınıza siz kendiniz karar vereceksiniz, ben fazla araştırmadım acil olduğu için hemen değiştirdim servisimdeki fiyatı 450tl idi. Nette değişik fiyatlara ve taksit seçeneklerine ulaşmanız mümkün...
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Aküyü bosch marka almaya karar verdim. fiyat daha uygun ayrıca değerleri daha iyi.
    yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Selam Dostlar
    Bu pazar güneşi görünce duramadım yerimde. Açıkcası bende aküden huylanıyordum hatta çalışmaz diye düşündüm o soğuklardan sonra ancak ilk marşta bastı kerata çok sevidim valla. Sizlere yazacaktım buluşalım diye ama çok geç çıktım 1-2 saat çevrede dolandım. pazar önceden haber vermeyince biraz zor oluyor ayarlamak. Havalar biraz düzelse de artık tanışsak. Ancak motoru iyi bir bakıma sokmak istiyorum. Güneşlideki Anes motoru düşünüyorum. varmı tecrübeniz ve ya tanıdığınız... öpmesinler bizi orda sonra...

Tuncbilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R + Honda VFR 800 6th
    Merhaba arkadaşlar,

Aklımda bu sıralar motorumu değiştirmek var (Cbr250) Vfr800 almak istiyorum.

Bir süredir bakmama rağmen burada yazıldığı gibi uygun fiyatlı temiz ve kazasız Vfr bulamıyorum.

Lütfen aklınızda olsun, eğer denk gelirseniz, burada Vfr 800 sahibi olarak da bulunmayı çok isterim.
    erginturhan ve marlox bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Dostlar
    Bu pazar güneşi görünce duramadım yerimde. Açıkcası bende aküden huylanıyordum hatta çalışmaz diye düşündüm o soğuklardan sonra ancak ilk marşta bastı kerata çok sevidim valla. Sizlere yazacaktım buluşalım diye ama çok geç çıktım 1-2 saat çevrede dolandım. pazar önceden haber vermeyince biraz zor oluyor ayarlamak. Havalar biraz düzelse de artık tanışsak. Ancak motoru iyi bir bakıma sokmak istiyorum. Güneşlideki Anes motoru düşünüyorum. varmı tecrübeniz ve ya tanıdığınız... öpmesinler bizi orda sonra...
    Ben kendi deneyimimi aktarabilirim, Honda servis konusunda Esengül'ü tek geçerim. Fiyat mukayesesinden önce servisin yetkinliği benim için daha önemli, bu demek değildir ki diğer Honda servisleri kötü ama ben ufak tefek nüanslar yüzünden sürekli Esengül'e gidiyorum. Diğerlerini tavsiye edemem ama Esengül'ü gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Yaptıracağınız işleri tanımlayarak önceden kabaca bir fiyat almanız mümkün tüm servislerden...

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Selam
    Ben motorumu sattım vfr 800 alalım bana hadi?
    Bu arada bildiğin birinden vfr800 çantasız almak mı? Yoksa bilmediğin birinden ilanlardan yola çıkarak çantalı bir tane almak mı mantıklı?
    Birde modeli 2005 olsa 2008 olsa çok farkeder mi?

Arkadaşlar,Vfr 800 2008 model bir motorum var.Çanta demiri bulamıyorum.Givi ve kappa pıyasada yok.Pl166 ve plx166 givi kodlu bağlantı demırını nerden bulurum?

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam
    Ben motorumu sattım vfr 800 alalım bana hadi?
    Bu arada bildiğin birinden vfr800 çantasız almak mı? Yoksa bilmediğin birinden ilanlardan yola çıkarak çantalı bir tane almak mı mantıklı?
    Birde modeli 2005 olsa 2008 olsa çok farkeder mi?
    aleyküm selam, öncelikle bildiğin olsun yada bilmediğin bi kişi olsun sen her halukarda bi servise götür. onun haricinde hangisi kesene uyuyosa onu al makina taş gibi sen sıkılmadıkça uzun yıllar kullanırsın zaten.ikinci ele çok ön yargılı bakma apaçi kullanana rastlamadım. 2005 - 2008 teknoloji farkı yok diye biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Alıntı SedatYılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,Vfr 800 2008 model bir motorum var.Çanta demiri bulamıyorum.Givi ve kappa pıyasada yok.Pl166 ve plx166 givi kodlu bağlantı demırını nerden bulurum?
    valla hiç bilmiyorum hocam ben aldığımda üstünde vardı. servisler getirtemiyo mu? diğer arkadaşlar yardımcı olabilir belki bakalım
    SedatYılmaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam, öncelikle bildiğin olsun yada bilmediğin bi kişi olsun sen her halukarda bi servise götür. onun haricinde hangisi kesene uyuyosa onu al makina taş gibi sen sıkılmadıkça uzun yıllar kullanırsın zaten.ikinci ele çok ön yargılı bakma apaçi kullanana rastlamadım. 2005 - 2008 teknoloji farkı yok diye biliyorum
    Ya çoook uzaklarda hepsi :( Aslında hepsine ben çok uzağım.
    Şansıma / satıcısına güvensem diyorum?

Motosikleti
    Ya çoook uzaklarda hepsi :( Aslında hepsine ben çok uzağım.
    Şansıma / satıcısına güvensem diyorum?
    yapma öyle şey benden demesi...

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-vfr-800-abs-temiz-bakimli-182864386/detay

şuna ne dersiniz?

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-vfr-800-abs-temiz-bakimli-182864386/detay

şuna ne dersiniz?
    Alma derim... bekle sabırlı ol biraz 2008 model kazası olan motor almaktansa 2006 kazasız motor bak
    bu vfr nin temizini bulmak zordur ama bulduğunda da keyfi başkadır...

bu arada herkese günaydın
    erginturhan bunu beğendi.

ookten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 2006
    Herkese Merhabalar. Aranıza yeni katıldım sayılır yıllardır VFR özlemiyle beklerken kasım ayında 2006 model bordo rekli vfr me kavuştumForumdaki tecrübelerden faydalanmak bir misafir olarak sürekli okuyarak çok şey öğrendim foruma emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Motorum 36bin bakımına götürücem Bu bakımda neler değişmesi gerekir nelere bakılmalıdır konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa yorumlarını bekliyorum. Birde ne kadar olacağı konusunda fikri olan varsa.

Ayrıca motorumda orjinal TopCase vardır ve Orjinal renkte yan çantası aramaktayım. Gidon yükseltme ve otomatik zincir yağlama konusunda da tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Motosikleti
    Alıntı ookten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar. Aranıza yeni katıldım sayılır yıllardır VFR özlemiyle beklerken kasım ayında 2006 model bordo rekli vfr me kavuştumForumdaki tecrübelerden faydalanmak bir misafir olarak sürekli okuyarak çok şey öğrendim foruma emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Motorum 36bin bakımına götürücem Bu bakımda neler değişmesi gerekir nelere bakılmalıdır konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa yorumlarını bekliyorum. Birde ne kadar olacağı konusunda fikri olan varsa.

Ayrıca motorumda orjinal TopCase vardır ve Orjinal renkte yan çantası aramaktayım. Gidon yükseltme ve otomatik zincir yağlama konusunda da tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.
    Hoşgeldiniz, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim, ayrıntı ve foto isteriz...

36.000'de filtreler ve yağ değişimi var (normal şartlar altında) ekstra bir şey çıkmazsa... 18.04.2014 tarihinde 450TL vermişim 36.000 bakımı için.
    Ben scottoiler kullanıyorum memnunum, bir arkadaşım tutoro marka bir ürün aldı ama henüz takmadığı için memnuniyet ya da memnuniyetsizliğini bilemiyorum.

ookten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 2006
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim, ayrıntı ve foto isteriz...

36.000'de filtreler ve yağ değişimi var (normal şartlar altında) ekstra bir şey çıkmazsa... 18.04.2014 tarihinde 450TL vermişim 36.000 bakımı için.
    Ben scottoiler kullanıyorum memnunum, bir arkadaşım tutoro marka bir ürün aldı ama henüz takmadığı için memnuniyet ya da memnuniyetsizliğini bilemiyorum.
    Ergin bey teşekkür ederim ilginiz için. resim yükleme konusunda işyerindeki ksıtlamalar nedeniyle resimleri bir siteye yükleyip buradan paylaşamadım. en yakın zamanda yükleyeceğim. Şu anda VFR800 sahibi olmaktan dolayı çok memnunum ve kış aylarının bitmesini iple çekiyorum. Forumun da sürekli takipçisi ve paylaşımcı olmak için çalışıcam umarım organizasyonlarda tanışmakta nasip olur.

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Günaydınlar,
    2005, 55000 kırmızı 16500 lastikler bu yaz takılmıştı. Bildiğim bakımlı bir motor. Ne dersiniz?

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    eğer heves değil bi sezon kullanıp satmak gibi bi niyetin yok diyosan eğer km'ye takılma. motora kullanıcısından başka kimse zarar veremez bence bakımlarını da zamanında eksiksiz yaptıysa fiyatı da uygunsa hayırlı olsun diyelim. ama dediğim gibi heves değilse,bakımlarından eminsen ve fiyatı uygunsa

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    varmı çıkacak dışarıya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler