Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Chronix senin görsel yeteneğe dayalı bi iş yapman lazım ( belkide öyledir bilmiyorum ) görmek her devirde çok kıymetli haberin olsun

Birsürü fotoğrafın forumdaki favorilerimde. Aynı yoldan başkası geçse "ne lanet bi yoldu" der, sen ise "off bee" deyip bi de bakış açısı eklemeler falan... .... fena bi sonuç çıkıyor ortaya

Hayır sonra söylemediler deme diye kendimi garantiye alıyorum
    bizimde zevkimiz bu hocam ne yaparsın. böyle yollar aslında çocukken eğlendiğimizde yaşadığımız anları yaşatıyor resmen. arada tek fark eve çamurlu geldiğinde valide sultandan dayak yeme yaşını geçmiş olmamız..

bide şöyle bir gerçek var, doymuyorum doymuyoruz

istikamet çanakkale,bir hafta sonra görüşürüz

zenon, hisvarlar, puser ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-ihtiyac-fazlasi-122449056/detay

Ben senin temiz ve sağlam olma ihtimalini sevdim

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    Chronix özelden bi mesaj attım bakabilirseniz sevinirim bu arada memlekete selamlar bigün bende motorla o yollarda gitmek isteirim.

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimde zevkimiz bu hocam ne yaparsın. böyle yollar aslında çocukken eğlendiğimizde yaşadığımız anları yaşatıyor resmen. arada tek fark eve çamurlu geldiğinde valide sultandan dayak yeme yaşını geçmiş olmamız..

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...66429999_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...11984034_n.jpg

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...66429999_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...11984034_n.jpg
    Şu motoru görünce aklıma nedense Hulk geliyor Kazasız belasız gidip gelmek nasip olur inş.

yesilkoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 comet
    depo gocugunu tamır edecek tavsıye edecegınız bır usta varmı avrupa yakasında ben bakırkoy cıvarında oturuyorum

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Çanakkaleden birkac foto ;) 23 Nisan da Çankkelye gittik ;)

2 günde toplam 800 km gibi bir yol yaptım Pazartesi 3:30 da yola cıktım Chronix ile UNdocab oraydılar bende istanbul trafiginden sonra bastim 4:30 da ancak Beylikdüzüne gelebildim sonrasında allah ne verdiyse gittim :D 8:30 gibi oradaydım 1 wc 1 benzin alma 1 de yemek yemek için durdum ben genelde grup sürüşünü severim ama tekte fena degil miş :D

Dönerken UNdocab ile döndük gelirken özelikle ne kadar yakacağını ölcmek ve dip gaz ne kadar gittiğini görmek icin 192 km dip gaz gittim 10,5 lt benzin aldım UNdocab gt650 ile aynı yolda 9 lt benzin aldı :D Baya rüzgarlı bir hava vardı ilkkez bu motorda 169 gördüm redline hic girmedim bizim motorlardan kaynaklı sanırım uzun sure dip gaz gitmek zevkli değil ve cokta zaman kazandırmıyor onu fark ettik.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba Arkadaşlar,

Dün eski eşyalarımı karıştırırken eski motorumun (2007 GT 250 Comet) yedekte duran sol aynasını buldum. Sağ aynam kırılmıştı takım olarak değiştirmiştim, dolayısıyla hasarsız olan sol aynayı yedek olarak kenara koymuştum.

Buraya yazayım dedim, isteyen olursa elimdeki sol aynayı ihtiyaç sahibi birine verebilirim.
    zenon bunu beğendi.
    ..::.. GO ..::..

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    selam beyler 2013 tvs apache alıcaktım 5300 - 5400 tutuyo sıfırı plaka dahil. tam karar vermiştim ama forumda apache kullanıcıları öle bi kötülemeye başladılarki soguttular resmen 5-6 bin arası temiz sorunsuz bi gt250 comet bulunurmu alsak pişman olurmuyuz? hem şehir içinde binicem hergün, hemde hafta sonları gezicez uzun yol
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

Herkese merhaba. Ben de bir gt250 alarak aranıza katılmak istiyorum, ama neredeyse satın alacak motor bulamaz durumdayım. Sahipleri pek satmak istemiyor sanırım. İstanbul içi, motora yeni başlayanı üzmeyecek bir gt250 arıyorum. Satmayı düşünenler bana cagdas.tatlici{et}gmail.com adresinden ulaşabilir.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Benim motorda satılıktı ama Cometler genelde alinir satilmaz satmak istersinde alanı olmaz :D benim ilan 2 ay satılıkta durdu 2 kişi aradı :D temiz comet istiyorum diyip 3000 tl ye isteyen cok olunca temizler satilmiyor :D hasatı cıkanlarda basa bela oluyor ;)
    shooteronur ve mücahit_89 bunu beğendiler.

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda satılıktı ama Cometler genelde alinir satilmaz satmak istersinde alanı olmaz :D benim ilan 2 ay satılıkta durdu 2 kişi aradı :D temiz comet istiyorum diyip 3000 tl ye isteyen cok olunca temizler satilmiyor :D hasatı cıkanlarda basa bela oluyor ;)
    siz ne kadar istiyordunuz?
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı shooteronur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ne kadar istiyordunuz?
    Ben 6.250 istemiştim 21300 km de 2010 model ama nisan 2011 de trafige çıkmış.
    shooteronur bunu beğendi.

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı bitz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Ben de bir gt250 alarak aranıza katılmak istiyorum, ama neredeyse satın alacak motor bulamaz durumdayım. Sahipleri pek satmak istemiyor sanırım. İstanbul içi, motora yeni başlayanı üzmeyecek bir gt250 arıyorum. Satmayı düşünenler bana cagdas.tatlici{et}gmail.com adresinden ulaşabilir.
    Ben de başlangıç motoru olarak 7 ay önce 13.500 km'de 2007 model bir Comet aldım ve çok memnunum. Sanıyorum fiyat - kalite - performans anlamında tatmin edici olduğu için temiz Comet sahipleri kolay kolay elden çıkarmıyor. Ben de CC yükseltmediğim sürece kullanmaya devam edeceğim. Şu anda satmayı düşünüyor olsam ve hayati anlamda paraya ihtiyacım yoksa 5.000 TL'den kuruş aşağıya vermem. İyi bakılmış ve hor kullanılmamış, benimkinin yılında ve kilometresinde temiz bir Comet'in değeri bu rakamdan aşağı olmamalı diye düşünüyorum. Motosiklet dünyasında yeni sayılırım, başlığı takip eden chronix, Pulser ve xenon gibi çok daha deneyimli arkadaşların farklı yorumları da olabilir tabi...
    zenon ve puser bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Kötü Servisler ne yazikki kullanıcılar neredeyse ustalardan cok sey bilir duruma getiriyor ve kendi söküğünü kensin diker durumuna gelincede sorunlar sorun olmaktan cıkıyor binmek kadar tamiri sorunu araştırması cözünce basarı duygusu baska oluyor boylede olunca motora baglanama durumu oluyor :D 9 Garantili motor sahiplerini bir yana koyarsak motorun herseyi ile olmasada en azindan yagını balatasını tellerini kendi değiştirmeye başlayınca motorla olan ilişkinin boyutuda değişiyor ;)
    Alfist ve puser bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Cennet'ten manzaralar getirdik size

Alfist, zenon, puser ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Two Against the World

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hafta sonu silivri köy gezmesi cok foto yok idare edin artık ;)

Cayır cimen gezdik biraz :D

Chronix bunu beğendi.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    selamlar çanakkaleden bu motoru almayı düşünüyorum bende çanakkaleleyim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-sifir-masraf-hyosung-gt-250-105913857/detay acaba nasıl getirebilirm sürüş deneyimim çok yok kendim getiremem ama bi önerisi olan varmı acaba

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar çanakkaleden bu motoru almayı düşünüyorum bende çanakkaleleyim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-sifir-masraf-hyosung-gt-250-105913857/detay acaba nasıl getirebilirm sürüş deneyimim çok yok kendim getiremem ama bi önerisi olan varmı acaba
    bu motor bi daha temiz geldi bana hocam. hem fiyatı daha da uygun istanbuldan gelip alıcam dersen 4500 e bırakır bence.
    Two Against the World

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibi deponun boyandığına dair bir bilgi verdi mi acaba? Hyosung yazısı normalden çok büyük görünüyor...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibi deponun boyandığına dair bir bilgi verdi mi acaba? Hyosung yazısı normalden çok büyük görünüyor...
    zaten irfun hocamın gösterdiği motor sorun çıkardıkça el atılmış gibi duruyor. zincir ve dişli hala ilk takılanlar kullanılıyor gibi ayrıca silindirlerin durumu ben 30.000 den fazlayım diyor. benim 70.000 de olan motorun silindirleri ile aynı durumda nerdeyse..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Sezon açılıyor madem ilandaki bazı motorlara bakalım..

Hala duruyor mu bilmiyorum ama çok düşük bütçesi olup kozmetik hasarın çokta önemli olmadığını düşünen için.kilometresi biraz oynanmış olabilir ama kaza sonrası olan darbeler dışında motorun ve bloğunun görünüşü temiz.

Motorun silindirine ve göstergesine baktığıımda kilometresinin doğru olmadığını düşünüyorum. bu motor yılların değil yapılan kilometrelerin sayesinde yaşlanır ve yıpranır.

Uygun pazarlıkla değerlendirilebilir.

Aynı şekilde uygun pazarlıkla alınabilir.
    shooteronur ve Alfist bunu beğendiler.
    Two Against the World

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler