Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SPEC0PS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaci hayırlı olsun arkadaşların dediği gibi genel foto lar istiyoruz bende ön siperliğe bi bakcam senin siperliğin göründüğü kadarı ile rengi ve boyu hoşuma gitti.
    siperlik kappa,hafif kirli beyaz bir rengi var.hava akımını kaskın tam ortasına kadar atabiliyor,göğüs bölgesine rahatsız edici bir baskısı olmuyor.boyum 1.80
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Comet
    bugün jant şeritlerinide çektik önlerde biraz acemilik oldu

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

furkan_kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kendi imkanlarımla bogusuyorum :)
    Çok güzel motor allah kazasız belasız keyıflı gunler yaşatsın

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Çok şık olmuş babacı eline sağlık, kappa siperliğin modeli ka600 mü ka660 mı diye sormak istiyorum birde sen gidonu sanırım değişmissin biraz daha yükselmiş bende yükselticemde senin buldugun gidon çok güzel, ben honda cbf150 veya yrb125 gidon düşünüyordum ama bunlarda çok yüksek gelir diye tereddütlerim vardı senin gidon hangi motora ait onuda sormuş olim :D

Bişey daha eklemek istiyorum moralini bozmak gibi olmasın ama sanki ön amortisörlerin hareket mesefesi 1,5/2cm kadar kısalmış gibi sende, ona bi baktır bence yaylarda veya yağında bişeyler olmuş olmasın

Motosikleti
    Comet
    Alıntı furkan_kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel motor allah kazasız belasız keyıflı gunler yaşatsın
    teşekkür ederim arkadaşım daha iyileri sana nasip olur inşallah
    Çok şık olmuş babacı eline sağlık, kappa siperliğin modeli ka600 mü ka660 mı diye sormak istiyorum birde sen gidonu sanırım değişmissin biraz daha yükselmiş bende yükselticemde senin buldugun gidon çok güzel, ben honda cbf150 veya yrb125 gidon düşünüyordum ama bunlarda çok yüksek gelir diye tereddütlerim vardı senin gidon hangi motora ait onuda sormuş olim :D

Bişey daha eklemek istiyorum moralini bozmak gibi olmasın ama sanki ön amortisörlerin hareket mesefesi 1,5/2cm kadar kısalmış gibi sende, ona bi baktır bence yaylarda veya yağında bişeyler olmuş olmasın
    siperliğin modeline bakacağım senin için.

ön amortisörler stop edip bıraktığımda o şekilde aşağıda duruyor,kalkış yaptığım esnada 5cm kadar kalkıyor hemen.kaç defa denedim çalışmasında sıkıntı yok fakat stop ettiğimde saplanıp kalıyor.sanki hidrolik mübarek

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Anladım, siperkik modeli için şimdiden tşkler gidon konusuda aydınlatırsan çok memnun olurum.

Motosikleti
    Comet
    Anladım, siperkik modeli için şimdiden tşkler gidon konusuda aydınlatırsan çok memnun olurum.
    dostum senin dediğin her iki model numarasına rastlamadım,etiket varmış ama silinmiş.

gidon olayına gelince,ybr gidonu var üzerinde ama ben cbf 150 gidonu takmayı düşünüyorum.

zira belfıtığı olmuşuz ama haberimiz yok,10 gündür kıvranıyordum yeni öğrendim

eğer o gidonda benim rahat kullanmamı sağlamaz ise maalesef motoru satıp,daha dik pozisyonda kullanabileceğim bir modele bakacağım
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Tmm sağolasın ka600 olsa gerek, geçmiş olsun bu arada düzelirsin inş.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    eğer o gidonda benim rahat kullanmamı sağlamaz ise maalesef motoru satıp,daha dik pozisyonda kullanabileceğim bir modele bakacağım
    alıcısı hemen var takıpteyım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum senin dediğin her iki model numarasına rastlamadım,etiket varmış ama silinmiş.

gidon olayına gelince,ybr gidonu var üzerinde ama ben cbf 150 gidonu takmayı düşünüyorum.

zira belfıtığı olmuşuz ama haberimiz yok,10 gündür kıvranıyordum yeni öğrendim

Babaçi ben cbf 150 gidonu taktım gerçekten cok farkedıyor oldukca rahat yanlız cok fazla ruzgar almaya başlıyorsun on siperliği bıraz kaldırman gerekecek. geçmişolsun
    Adem Balkan bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Comet
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babaçi ben cbf 150 gidonu taktım gerçekten cok farkedıyor oldukca rahat yanlız cok fazla ruzgar almaya başlıyorsun on siperliği bıraz kaldırman gerekecek. geçmişolsun
    sağol sinan tavsiyene uyacağım.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Bizim motorlara orta ayaklık takıyorlar Orjinal mi bu yoksa başka bir markanın ki uyuyormu? Bilgi verirmisiniz

Motosikleti
    Comet
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bizim motorlara orta ayaklık takıyorlar Orjinal mi bu yoksa başka bir markanın ki uyuyormu? Bilgi verirmisiniz
    ramzey'in 100 lük bir modelininki birebir oluyormuş,geçmiş sayfalardaki mesajlarda var ve uygulanmış olarak resimleride mevcut

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramzey'in 100 lük bir modelininki birebir oluyormuş,geçmiş sayfalardaki mesajlarda var ve uygulanmış olarak resimleride mevcut
    eyvallah babacan

Motosikleti
    Comet
    motorsiklet sevdamızı bir müddet askıya almak zorunda bırakıldım.

sağlık sorunlarımdan dolayı ayrılmak durumundayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-extrali/detay

Motosikleti
    Hyosung 250 Comet

sağlık sorunlarımdan dolayı ayrılmak durumundayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-extrali/detay
    Abi çok geçmiş olsun, çok üzüldüm.
    Ön camı ve çantayı ayrı satmak istersen bide uygun fiyata verirsen talibim..

Motosikleti
    Comet
    Alıntı sorun__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok geçmiş olsun, çok üzüldüm.
    Ön camı ve çantayı ayrı satmak istersen bide uygun fiyata verirsen talibim..
    öncelikle bu şekilde,fiyatta anlaşılamaz ise senin dediğin gibi aksesuarsızda verebilirim.

duruma göre özelden ulaşırım

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Geçmiş olsun babaçi.Umarım en kısa sürede eski saglıgına kavuşursun.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009

sağlık sorunlarımdan dolayı ayrılmak durumundayım
    abı sımdı ınternete verılır mı motor be sans bendekı bu ayın 20 sıne kadar satılmazsa alıcıyım bakalım sans

bu arada buyuk gecmıs olsun

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Babaçi geçmiş olsun.

Herşeyin başı sağlık yakın zamanda düzelirsin inşallah.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler