Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Torukojin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Pendik'te S&T Kanuni/Hyosung bakımı yapan bir yer varmış.

Yerini tam olarak bilen varsa adres tarifi veya www.maps.google.com dan yer işaretleyip link atabilir mi?

Teşekkür ederim.

Güvenli Sürüşler
    yeşilyurt motor

topselvi caddesi üzerinde e_5 ten girişi var yol bitene kadar aşağı iniyorsunuz sağda göreceksiniz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Torukojin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS - 2000
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşilyurt motor

topselvi caddesi üzerinde e_5 ten girişi var yol bitene kadar aşağı iniyorsunuz sağda göreceksiniz
    Çok Teşekkür Ederim...

"You Got a Dream.. You Gotta Keep It.."

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    slm arkadaşlar motorumdan memnunum ama benim sıkıntım motor çukur geçtikten sonra çok fena geziyo savuruyor neden olabilir yardımlarınızı bekliom
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

Motosikleti
    Comet
    Alıntı edoxk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motorumdan memnunum ama benim sıkıntım motor çukur geçtikten sonra çok fena geziyo savuruyor neden olabilir yardımlarınızı bekliom
    banada lastik boşa dönüyor gibi geliyor bu durumda
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Bakın Yeni Farım Geldi: Nasıl olmuş sizce?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:15 ----------

Motoruma 20 gündür Binemiyorum Biraz tozlanmış. Tatile çıkmıştım

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Görüntü süper ama aydınlatma ne durumda, gece önden farların resmini ve farların aydınlatıgı yerin resimlerini istiyoruz plz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 ----------

Sonunda arkaya çanta için demir yaptırabildim, demirciler uraşmak istmiyor valla paranızla rezil oluyosunuz 30tl verdim bu demir için aslında haketmez 30 u ama işte yapcak bişi yok buna şükür ediyoruz.

Arka selede bulunan orjınal tutma yerıne sağlı sollu 2 şer vida ile bağlanarak arka demir uzatıldı bağlanan demirin kalınlıgı 5mm. Orjınal tutma yeri arka sele altında şaseye 6 vida ile tuturulmuş, cantayı zorlayınca şase esneme yapıyor biraz ama kırılmadı henüz kırılcak gibi esnemiyor zati

Resimlerin kalitesi düşük arkadaşlar idare edin

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=SPEC0PS;2087981]Görüntü süper ama aydınlatma ne durumda, gece önden farların resmini ve farların aydınlatıgı yerin resimlerini istiyoruz plz [COLOR="Silver"]QUOTE]

En kısa zamanda ekliyeceğim

Motosikleti
    Comet

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar biraz mantıksız geliyor ama hyosung ile st kanuni arsaında gerçekten tiresim farkı var..... birde ön dişliyi 16 yapınca tiresim azalıyormuş......ben şuan 16 arayışı içindeyim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kaça yaptırdın bu demiri bende yaptıracamda kaça çıkar acaba

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    evet arkadaşlar bende s&t kanuni marka bir gt 250 comet aldım buradan ilk izlenimlerimi paylaşmaya çalışacağım.
    öncelikle yine forumda bir arkadaşla olan tartışmamızda motorun 3 gün içerisinde elimde olacağını söylediğimde hayal kurma demişti, evet hayal kurmuşum çünkü siparişi verdiğimiz günden 2 gün sonra motor elimde olmuştu bu çok olumlu bir izlenimdi.

yaklaşık 4 gündür motora biniyorum öncelikle daha önce bir arkadaş hyo ve s&t yi karşılaştırmış ve deponun altındaki kaynakların hyoda dikiş şeklinde s&t de işe punto şekilnde olduğunu söylemişti motor gelince ilk işim eğilip o bölgeyi inceledim ve s&t de kesinlikle punto değil dikiş kaynak yapılmıştı yani işçilik olarak hyo be s&t nin hiç bir farkı yok. yine motor geldiğinde tahtadan ve profilden yapılan çerçevenin içerisinde kore dilinde yazılar vardı buradan anladım ki kanuni firmasının bu gt ler ile hiçbir alakası yok zaten satıcının söylediğide direk koreden geliyor motorlar buda ispatlamış olduilk kalkışta hafif bir gaz yememe durumu oluyor ama biraz gazı verince rahatlıyor gaz teli üzerindeki somunlarda ayarı yapınca bu düzeldi. üzerindeki lastiklerde henüz henüz kayma falan yaşamadım sivasa aldığım günden beri yağmur yağıyor ancak bende oldukça temkinli gidiyorum.
    motorda titreşim göreceli olarak az. v motor olması makinayı en düşük devirlerde bile canlı tutuyor rodajda olduğum için 70km/h hızı geçmiyorum 1000km sonra daha ciddi yorumlar ve görüşler yazabileceğim.
    rüzgara karşı mukavemetti gayet iyi ancak bana sanki biraz fazla yakıyor gibi geldi onunda rodajda olmasına bağlıyorum.

son olarak en can alıcı yorumumu yapmak istiyorum bu kadar çok çamur atan adama rağmen kardeşim gidin alın bu motoru keyifli şekilde binin. vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir makina.
    sevgilerle.

Motosikleti
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bende s&t kanuni marka bir gt 250 comet aldım buradan ilk izlenimlerimi paylaşmaya çalışacağım.
    öncelikle yine forumda bir arkadaşla olan tartışmamızda motorun 3 gün içerisinde elimde olacağını söylediğimde hayal kurma demişti, evet hayal kurmuşum çünkü siparişi verdiğimiz günden 2 gün sonra motor elimde olmuştu bu çok olumlu bir izlenimdi.

yaklaşık 4 gündür motora biniyorum öncelikle daha önce bir arkadaş hyo ve s&t yi karşılaştırmış ve deponun altındaki kaynakların hyoda dikiş şeklinde s&t de işe punto şekilnde olduğunu söylemişti motor gelince ilk işim eğilip o bölgeyi inceledim ve s&t de kesinlikle punto değil dikiş kaynak yapılmıştı yani işçilik olarak hyo be s&t nin hiç bir farkı yok. yine motor geldiğinde tahtadan ve profilden yapılan çerçevenin içerisinde kore dilinde yazılar vardı buradan anladım ki kanuni firmasının bu gt ler ile hiçbir alakası yok zaten satıcının söylediğide direk koreden geliyor motorlar buda ispatlamış olduilk kalkışta hafif bir gaz yememe durumu oluyor ama biraz gazı verince rahatlıyor gaz teli üzerindeki somunlarda ayarı yapınca bu düzeldi. üzerindeki lastiklerde henüz henüz kayma falan yaşamadım sivasa aldığım günden beri yağmur yağıyor ancak bende oldukça temkinli gidiyorum.
    motorda titreşim göreceli olarak az. v motor olması makinayı en düşük devirlerde bile canlı tutuyor rodajda olduğum için 70km/h hızı geçmiyorum 1000km sonra daha ciddi yorumlar ve görüşler yazabileceğim.
    rüzgara karşı mukavemetti gayet iyi ancak bana sanki biraz fazla yakıyor gibi geldi onunda rodajda olmasına bağlıyorum.

son olarak en can alıcı yorumumu yapmak istiyorum bu kadar çok bok atan adama rağmen kardeşim gidin alın bu motoru keyifli şekilde binin. vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir makina.
    sevgilerle.
    hayırlı olsun.......................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

detone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çanta+demiri.....200 tl

Selam hyosung dostları....üzülerek sattığım gt 250 min çantası ve demiri satılıktır....
    kappa 46lt çanta + demiri 200 tl ye istediğiniz yere gönderebilirim...(ödemeli olarak)..
    250 ve 650 GT uyumlu temiz çiziksiz sorunsuz orjinal bir takım.....
    Bari sizin işinize yarasın umuduyla....
    İlgilenen olursa 0 535 311 25 33 TARKAN ......MERSİN..RESİM KOYMAYI BECEREMEDİM.....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

son olarak en can alıcı yorumumu yapmak istiyorum bu kadar çok çamur atan adama rağmen kardeşim gidin alın bu motoru keyifli şekilde binin. vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir makina.
    sevgilerle.
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanman dilegiyle.Bu arada v2 motorlu 250cc kategorsinde 250 comete tek rakip vtr 250 onunda fiyatının 13.000 tl oldugu bir ortamda 8000'e 250 comet alman daha mantıklı bir karar olmuş. Güle güle kullan

Bu arada nerde yeni bir st kanuni alan kişi görsem 2009 da GT250r alıp daha rodaj bitmeden motoru dagıtan o üye geliyor aklıma. Üyeler bu motorları taşa tutmuştu. Nasıl oluyorda daha rodajda silindir piston dagıtıyo motor diye.Gerçekten bende çok şaşırmıştım.Okadar üye sordu motoru çok mu zorladın diye veya normal olmayan birşey yaptın mı diye ama arkadaş hiç vites konusunu anlatmamıştı 1-2 ay önce ögrendimki o arkadaş motosiklette daha vites atmayı bilmedigi için rodajı sürekli 1.viteste gitmeye çalışmış e haliylede sürekli devir saati 10-11000 de gitmiş sonundada motor silindirleri eline vermiş.

Umarım sen vites degiştirmeyi biliyorsundur

Tekrardan hayırlı olsun. Allah hayırlı vites degiştirmeyi nasip etsin

detone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çanta+aparat satılmıştır...saygılar

Selam hyosung dostları morotumu ve çanta aaparatımı satmış bulunuyoyum....
    ilanı kaldırabilirsiniz yada dikkate almayın..
    Hepinize kazasız sürüşler..saygılar.....

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar motordan oldukç memnunum.
    ve süper vites değiştiririm.

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar motordan oldukç memnunum.
    ve süper vites değiştiririm.
    inşallah sonuna kadar memnun olursun...........

Motosikleti
    evet arkadaşlar bu gün yine kısa bir gezinti yaptım ve panik fren yapmak zorunda kaldım anında ön fren kilitlendi. allah yardımcım oldu ve erkenden bıraktım freni ancak zemindede hafif bir kum vardı. onun haricinde herhalde yeni olmasından dolayı motor ısınınca yanık boya kokusu gibi birşey geliyor. bakalım hayırlısı henüz 70 km hızı geçmiyorum daha sonra çok net yorumlar gelecek.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Arkadaşlar gt250 lere arka çanta hariç yan çanta takan varmı ?
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Motosikleti
    evet arkadaşlar bu gün yine kısa bir gezinti yaptım ve panik fren yapmak zorunda kaldım anında ön fren kilitlendi. allah yardımcım oldu ve erkenden bıraktım freni ancak zemindede hafif bir kum vardı. onun haricinde herhalde yeni olmasından dolayı motor ısınınca yanık boya kokusu gibi birşey geliyor. bakalım hayırlısı henüz 70 km hızı geçmiyorum daha sonra çok net yorumlar gelecek.
    koku yeni olduğundan..........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler