Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kare kare ip gibi olan şeyi anlamadım ama katlanır plaklığı 45-50 tl gibi internetten alabilirsin
    Arka koltuga depoya galan sariyolarya lastik sanirim katlanir plakalik alsam sinyalleri falan nasil yapicaz bu motora daha onceden deniyen var mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel benim motoru veriyim sana 6000 tl veriyim. 2006 ya o kadar para vermeyin bir önceki sayfada var ilanı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

benmi yanlış hatırlıyorum 2006 lar gri şasimiydi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

buda ilanı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31193513/detay
    2006 modeller gri şase olarak çıktı sonra siyaha döndü..her iki rengide mevcut.
    _oXXo_ bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Alıntı Eroy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese öncelikle iyi aksamlar mondial xtreme max 150
    kullanıyorum şuanda satışa koydum hyosung gt250 naked modelini uzun bir süredir araştırıyorum allah nasip ederse almayı düşünüyorum ilandaki hyosung sizce nasıl ekonomik olarak cok birikmişim yok http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56435287/detay
    foto açılarından mıdır nedir garip duruyo
    insta: veli_montana_

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Yardımcı olabilecek var mı bilemiyorum ama yinede bir sormakta fayda var...
    Motorum 3 haftadır yatıyor, aküyü çıkarttım malum havalar soğuk dinlenmeye almıştık motoru, 2011 model gt250r kendileri. Bu akşam bir denemek maksatlı aküyü taktım çalıştırdım fakat birkaç kere marşa basıp gaz vermeden çalışmadı, sanırım soğuktandır deyip geçtim... Ufak bir iki tur attım tekrar otoparka geldim, birkaç dakika rölantide çalışsın dedim fakat bir süre sonra birden stop etti motor. Kapatıp tekrar açtım, marşa bastığımda marş motoru çalışıyor fakat motor bir türlü marş almıyor. Sanki benzin bitti gibi oldu fakat depo dolu, vana falan da kapalı değil. Çalışan motor niçin birden durup böyle yapar? Enjeksiyondan veya bujilerden midir? Havalar ısınınca tekrar deneyeceğim inşallah düzelir, birde bu halde çekiciyle tamirciye vesaire çektirmeyelim...
    Var mı yardımcı olabilecek?
    Birde kaçlık buji anahtarı lazım bizim bujiler için?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımcı olabilecek var mı bilemiyorum ama yinede bir sormakta fayda var...
    Motorum 3 haftadır yatıyor, aküyü çıkarttım malum havalar soğuk dinlenmeye almıştık motoru, 2011 model gt250r kendileri. Bu akşam bir denemek maksatlı aküyü taktım çalıştırdım fakat birkaç kere marşa basıp gaz vermeden çalışmadı, sanırım soğuktandır deyip geçtim... Ufak bir iki tur attım tekrar otoparka geldim, birkaç dakika rölantide çalışsın dedim fakat bir süre sonra birden stop etti motor. Kapatıp tekrar açtım, marşa bastığımda marş motoru çalışıyor fakat motor bir türlü marş almıyor. Sanki benzin bitti gibi oldu fakat depo dolu, vana falan da kapalı değil. Çalışan motor niçin birden durup böyle yapar? Enjeksiyondan veya bujilerden midir? Havalar ısınınca tekrar deneyeceğim inşallah düzelir, birde bu halde çekiciyle tamirciye vesaire çektirmeyelim...
    Var mı yardımcı olabilecek?
    Birde kaçlık buji anahtarı lazım bizim bujiler için?
    hyo zayıf aküyü pek sevmiyor..ilk çalışmada zayıflayan akü bir kaç dakika çalışmayla hemen dolmaz...benim kanaatim aküyü bi doldurup tekrar deneyin..veya bir arabadan takviye ile bir daha deneyin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    GT250R
    Niçin herkes yanlış anlıyor :D Marş motoru çalışıyor, aküm tam... Motor bir türlü ateşlenmiyor ne diyim artık :D Akü dolu, marş motoru çalışıyor sorun yok, motor da çalışırken birden stop etti, bir daha gaz yeyip çalışmadı... Bujilerde sorun var desem, ondan önce 10 dakikaya yakın çalıştırdım gezdim. Çalışırken bujiler nem yapmış olabilir mi?
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosikleti
    Comet
    Niçin herkes yanlış anlıyor :D Marş motoru çalışıyor, aküm tam... Motor bir türlü ateşlenmiyor ne diyim artık :D Akü dolu, marş motoru çalışıyor sorun yok, motor da çalışırken birden stop etti, bir daha gaz yeyip çalışmadı... Bujilerde sorun var desem, ondan önce 10 dakikaya yakın çalıştırdım gezdim. Çalışırken bujiler nem yapmış olabilir mi?
    buji enjektör hepsi arızalanmış olabilir haklısın...arıza tespitinde önce en basit ve masrafsız olandan başlanır...kaldı ki sizin dönüyor dediğiniz marş yeteri kuvvette çevirmezse ateşleme yapmayacaktır.aküyü ölçme imkanınız varmı? varsa bir ölçün..12.6 nın üzeri olması lazım..

bende gece yolculuğunu çok yaparsam konjöktör yetiştiremiyor şarzı...marşa bastığımda dönüyor ama almıyor.akşamdan bağlıyorum aküyü şarz cihazına sabah tek marş alıyor...

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buji enjektör hepsi arızalanmış olabilir haklısın...arıza tespitinde önce en basit ve masrafsız olandan başlanır...kaldı ki sizin dönüyor dediğiniz marş yeteri kuvvette çevirmezse ateşleme yapmayacaktır.aküyü ölçme imkanınız varmı? varsa bir ölçün..12.6 nın üzeri olması lazım..

bende gece yolculuğunu çok yaparsam konjöktör yetiştiremiyor şarzı...marşa bastığımda dönüyor ama almıyor.akşamdan bağlıyorum aküyü şarz cihazına sabah tek marş alıyor...
    Far ampülü çok çekiyor ve birde arka park ve fren ampülü ön led olmaz herhalde ama arka orjinal stop kutusuna led ampül takılırmı acep park ve fren e
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far ampülü çok çekiyor ve birde arka park ve fren ampülü ön led olmaz herhalde ama arka orjinal stop kutusuna led ampül takılırmı acep park ve fren e
    evet dediğiniz gibi birde 55 watt osram nb takılı farda çok emiyor aküyü...cree nin 18 wattlık sis farından takmıştım önceki regale,hem aydınlatması çok iyiydi ve aküyede fazla yük olmuyordu.satarken üstünde gitti.artık bunada alıcaz bir çift

evet dediğiniz gibi birde 55 watt osram nb takılı farda çok emiyor aküyü...cree nin 18 wattlık sis farından takmıştım önceki regale,hem aydınlatması çok iyiydi ve aküyede fazla yük olmuyordu.satarken üstünde gitti.artık bunada alıcaz bir çift
    benim ön farda 55 w philips extreme vision sarı ışık var mükemmel ışık veriyor onu şiddetle tavsiye ederim tabii doğal olarak 55 w çok çekiyor stop setinin çekimini düşürürsek rahatlar şarz ama orjinal kutusuna uyacak led lazım
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    Comet
    benim ön farda 55 w philips extreme vision sarı ışık var mükemmel ışık veriyor onu şiddetle tavsiye ederim tabii doğal olarak 55 w çok çekiyor stop setinin çekimini düşürürsek rahatlar şarz ama orjinal kutusuna uyacak led lazım
    http://tr.aliexpress.com/item/New-Brake-Tail-Light-13-SMD-5050-LED-RED-1157-P21-5W-12V-BAY15D-High-Quanlity/1914420379.html?spm=2114.010108.3.47.o5RpWI&ws_ab_ test=searchweb201556_4,searchweb201644_4_10014_100 01_10002_10005_301_10006_10003_10004_62,searchweb2 01560_5,searchweb1451318400_6149,searchweb14513184 11_6451

http://tr.aliexpress.com/item/New-Brake-Tail-Light-13-SMD-5050-LED-RED-1157-P21-5W-12V-BAY15D-High-Quanlity/1914420379.html?spm=2114.010108.3.47.o5RpWI&ws_ab_ test=searchweb201556_4,searchweb201644_4_10014_100 01_10002_10005_301_10006_10003_10004_62,searchweb2 01560_5,searchweb1451318400_6149,searchweb14513184 11_6451
    Fiyatı bişe diil ama kargosu astar yüz hikayesi burada vardır bence aslında araştırmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

http://www.demirciogluoto.com/cakarli-park-ve-stop-ampulu-18-ledli-otomobil-ve-motosiklet

bunlar işimizi görür bence 20 lira
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    Comet
    Fiyatı bişe diil ama kargosu astar yüz hikayesi burada vardır bence aslında araştırmak lazım
    ücretsiz kargo...valla ben şuan iki adet sipariş verdim hemen

ücretsiz kargo...valla ben şuan iki adet sipariş verdim hemen
    Kargo yola çıkmadıysa banada iki tane sipariş ver be kardeşim istanbuldayım ben gelir elden alırım istanbuldaysan ...
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    Comet
    Kargo yola çıkmadıysa banada iki tane sipariş ver be kardeşim istanbuldayım ben gelir elden alırım istanbuldaysan ...
    sorun değil dostum iki tane daha sipariş ettim hemen...ücretsiz kargo olduğundan gemiyle yolluyorlar...iki ayı bulabiliyor gelmesi...özelden haberleşiriz

Motosikleti
    GT250R
    Haber veripte sipariş verseydiniz keşke yav :D Toptan söylerdik Hatta hazır sipariş geçmişken ön far içinde 35w lık bir ampul bulsaydınız

sorun değil dostum iki tane daha sipariş ettim hemen...ücretsiz kargo olduğundan gemiyle yolluyorlar...iki ayı bulabiliyor gelmesi...özelden haberleşiriz
    Sağol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Haber veripte sipariş verseydiniz keşke yav :D Toptan söylerdik Hatta hazır sipariş geçmişken ön far içinde 35w lık bir ampul bulsaydınız
    35 w ampülü hangi makinaya takacaksın
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    GT250R
    Bizim makinaya :D 55w yerine 35w çeksin, aküden yükü azaltalım biraz

Motosikleti
    Comet
    Bizim makinaya :D 55w yerine 35w çeksin, aküden yükü azaltalım biraz
    ilk hyomda 35 watt vardı hiç aydınlatmıyordu...onada 55 watt osram nb takmıştım

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    satılık comet
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler