Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster

AltanMotor+ Artçı
    thai+?
    beetle65+eşi
    karabatu+eşi
    stingrayx+eşi
    Tarden
    Tirevul+eşi
    Hepinize iyi geceler arkaşlar. Listeye kendimi ekledim.

Alıntı equator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar burgmancılar yazılarınızın tamamını okudum harikasınız tebrikler. şimdilik bir arkadaşımın 150 lik motorunu kullanıyorum 125 lik burgman nasıldır 400 lükler müthiş ama bütçeyi aşıo 125 alsam mı acaba tamer abi özellikle sen konuya derin girersen sevinirim 125 likler hava soğutma mı acaba ve dediğin 3.750 doğrumudur şimdiden teşekkürler hepinize kazasız sağlıklı günler(kendimi tanıtma işini uzun uzun anlatırım yakında
    equator sende hoşgeldin. Umarım aradığım Burgmanı bulursun.
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    AltanMotor+ Artçı
    thai+?
    beetle65+eşi
    karabatu+eşi
    stingrayx+eşi
    Tarden
    Tirevul+eşi
    Duffy+ eşi

Herkese iyi geceler dilerim. Valla ben T&T kardeşlere gelemedim sabah hava kötüydü Vedat ile konuştum o da hava muhalefeti yüzünden gitmeyelim dedi bende aldığım eğitimi kırmadım
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet guzel bir pazar sabahı...HAdi bakalım...Elleri görelim kimler dökülüor sokağa...

Motosikleti
    ramex 150cc + burgman k5 400 NİGHTBLUE

hoşbulduk

hoşbulduk teşekkürler tirevul buldum motorumu kesinlikle sadece alması kaldı. 1.5 2 aydır motor arıyorum forumlar dahil çok yeri gezdim açıkçası ilk olarak enduro ve bmw f650 ye taktım araştırmalarım da o yöndeydi 150 lik ramex (kaliteli bir çin bu arada çok istanbul silivri tekirdağ keşan yaptım ve ben nacizene kendim 110 kilo 1.88 olurum bu hafifte olsa kış şartlarında sorunsuz hahahha) ile başlayan motor sevdam 150 lilik makinamın sahibi dostum 400 lük burgman ı var (o da satıyor 650 lik bakıyor bu arada yakında o da aranızda olcak) ben kararsızlıklar arasında f650 yi perşembe günü istinye baltalimanı kullanıp deneme şansım oldu fakat 150 scooter ımda aldığım zevkten eser yoktu tabii zevk alan arkadaşlara sözüm yok ama scooter kullanmak helede burgmansa harika HATTA DADINDAN YİNMEEEZZZ dedikleri var ya ondan bu kadarmı keyifli olur .neyse çenem düştü gene tamer abi 125 burgman konusunu açarsan sevinirim 400 lük hatta 650 lik tabi ama başlangıç aşamasını yeni aşmış bendeniz taze 2 teker için bir sürelik iii bi yol arkadaşı olur mu 400 lük alacak parayı toplayana kadar tabii teşekkürler tekrar herkeze çanakkale gezisine kadar alabilirsem bende silivriden katılacağım olmazsa da hepinizi beklerim durak yapın silivri de kahve molası hem tanışma olur kazasız sağlıklı günler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet guzel bir pazar sabahı...HAdi bakalım...Elleri görelim kimler dökülüor sokağa...
    sayın paşam uyuyor bu burgmancılar valla.bu hava kacmaz ben yavas yavas hazırlanmayı dusunuyorum.Millet nerdesiniz UYANIN uyaNINNNNNN

hoşbulduk teşekkürler tirevul buldum motorumu kesinlikle sadece alması kaldı. 1.5 2 aydır motor arıyorum forumlar dahil çok yeri gezdim açıkçası ilk olarak enduro ve bmw f650 ye taktım araştırmalarım da o yöndeydi 150 lik ramex (kaliteli bir çin bu arada çok istanbul silivri tekirdağ keşan yaptım ve ben nacizene kendim 110 kilo 1.88 olurum bu hafifte olsa kış şartlarında sorunsuz hahahha) ile başlayan motor sevdam 150 lilik makinamın sahibi dostum 400 lük burgman ı var (o da satıyor 650 lik bakıyor bu arada yakında o da aranızda olcak) ben kararsızlıklar arasında f650 yi perşembe günü istinye baltalimanı kullanıp deneme şansım oldu fakat 150 scooter ımda aldığım zevkten eser yoktu tabii zevk alan arkadaşlara sözüm yok ama scooter kullanmak helede burgmansa harika HATTA DADINDAN YİNMEEEZZZ dedikleri var ya ondan bu kadarmı keyifli olur .neyse çenem düştü gene tamer abi 125 burgman konusunu açarsan sevinirim 400 lük hatta 650 lik tabi ama başlangıç aşamasını yeni aşmış bendeniz taze 2 teker için bir sürelik iii bi yol arkadaşı olur mu 400 lük alacak parayı toplayana kadar tabii teşekkürler tekrar herkeze çanakkale gezisine kadar alabilirsem bende silivriden katılacağım olmazsa da hepinizi beklerim durak yapın silivri de kahve molası hem tanışma olur kazasız sağlıklı günler
    bıraz daha bekle 200 lüklerin durumu netleşmedi netleşir bugunlerde en azından 200 cc ile başlamış olursun bu da sana anayolda yan katılımlarda elinde 10 15 km gaz payı verır...Ama ne alırsan al hatırlısı olsun ve hosgeldin..

Motosikleti
    oooo 200 lükler gelmeyecek diye duymuştum teşekkürler doğru fakat ben alman sitesinde suzuki-de buldum 3900 euro civarı yazıyordu burada 9 10 dan aşağı olmaz sanırım ve o rakam benim için 400 lük ikinci el almam demek bakalım fiyat belirlensin
    [COLOR="Blue"]AYTUĞ (EQUATOR NİGHTBLUE)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Valla uzun süre kayak yapmayınca hamlıktan heryerim ağrıyor.
    Akşam üstüne doğru çıkmayı planlyorum.
    Nerelerde olacaksınız Alican Abi?
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaşlar yanlış yönlendirmek istemem ama Suzuki Türkiye'den aldıgımız bilgi doğrultusunda kesinlikle 200 veya 250 c. gibi bir motorun gelmeyeceğini söleyebilirim.
    Ancak yeni 125 cc. BUrgmanlar su anda depolarda beklemekte olup, satısa cıktı veya cıkmak üzere..
    Bilginize

Alıntı stingrayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla uzun süre kayak yapmayınca hamlıktan heryerim ağrıyor.
    Akşam üstüne doğru çıkmayı planlyorum.
    Nerelerde olacaksınız Alican Abi?
    Tolga
    Walla ziyanın yataktan kalkmasını bekliorum bende.. Birlikte bi ofise ugramamız gerekiyor kısa bir iş için devamında her yerde olabiliriz...Cep ler acık..

Motosikleti
    bende öyle duymuştum getirmeyecekler sanırım 400 lükler 2002 model sonrası mı enjeksiyonlu 2007 lerse pek bi hırçın biraz daha yaramaz çocuk herşey beklenir olmuş maşallahhh
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    bende öyle duymuştum getirmeyecekler sanırım 400 lükler 2002 model sonrası mı enjeksiyonlu 2007 lerse pek bi hırçın biraz daha yaramaz çocuk herşey beklenir olmuş maşallahhh
    Doğrudur..2002 sonrası enjeksiyonlu geldi.. 2007 leri hiç sorma K7 herhalde herkesin rüyası su an...
    S&S

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    equator, aramıza hoşgeldin bence seçimin süper tahminlerime göre 125cc fena satacak patlama yapacak eğer söylenen fiyata piyasaya çıkarsa kısa mesafe kullanımında ekol olacak.
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    hava nasıl o tarafta bu arada silivri güneşli ama inanılmaz lodos altında çıkamıyorum yollara uçarız mazallahhh

teşekkürler hoşbulduk karabatu

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    hava nasıl o tarafta bu arada silivri güneşli ama inanılmaz lodos altında çıkamıyorum yollara uçarız mazallahhh

teşekkürler hoşbulduk karabatu
    anadolu yakasında da güneş var ama rüzgar biraz soğuk esiyor
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Soğuk filen diip kıvırmayın güselce sıkı giyinin..Bu hava kaçmaaaaaz..
    Bu arada simdi ziya ile konustuk..saat 13.00 gibi ofiste buluşcaz..30 dakikalık filen işimiz var..Devamında o biçim gezcez...demedi demeyiiin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı

motosiklet fuarları için bilet

arkadaşlar ben çıktım.her iki fuar içinde bilet var elimde isteyen arkadaşlar haber versin elimdekilerden vereyim...

hadi hadi kalkın artık bugun buluştugumuz arkadaşlara NBC den hediye bilet var.....
    paşam ,ziya ben sizi ararım sizin işyerinin oralara doğru gelirim...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben çıktım.her iki fuar içinde bilet var elimde isteyen arkadaşlar haber versin elimdekilerden vereyim...

hadi hadi kalkın artık bugun buluştugumuz arkadaşlara NBC den hediye bilet var.....
    paşam ,ziya ben sizi ararım sizin işyerinin oralara doğru gelirim...
    bugün fuar mı var abi ya .......
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Amma gezdik..Biraz soğukta olsa gayet güsel bir gün gecirdik...Saolsun tarden, dermataul ve thai.. 2 resim var sadece yarın görebilirsiniz..
    S&S

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amma gezdik..Biraz soğukta olsa gayet güsel bir gün gecirdik...Saolsun tarden, dermataul ve thai.. 2 resim var sadece yarın görebilirsiniz..
    S&S
    Hahahaa, Paşam ihtiyarlıktanmı yoksa StarWars bilmemektenmi benim lakabı epten sallamışsın yahu, ilaç ismi gibi, eski işler çağrışım yaptı galiba....
    Gezi harikaydı ama, biraz rüzgarlı biraz soğuk, bol muhabbetli
    Think Darkside

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı

pazar gezisi

arkadaşlar sayın paşam motoruna NOS taktırmış yetişebilene aşkolsun.Kalkışta hepimizi bir güzel tokatladı gerçi bostancı ışıklarda biraz biraz plakamı okuttum ama gün boyu biz onun plakayı okuduk durduk.Şaka bir yana güzel bir pazar gezisi oldu cokta üşümedik acıkçası.Keşke sizlerde olabilseydiz.

Bir başka önemli konu ise BU hafta salı günü toplanmamızın gerekliliği.Tüm arkadaşların bildiği bir yerde toplanmak lazım .Ben carrefour kozyatağı diye düşündüm :paraları toplayalım.Bu arada bugun T&T abi beni aradı farklı bir otel alternatifi üzerinde konuştuk.Aqua otel eceabatta resimleri cok güzel ve geçen sene Thai nin kaldığı bir yermiş benimde çok hoşuma gitti.Yarın gündüz sizler netleştirirsiniz.Malum ben gün içinde nete giremediğim için şimdiden yazayım dedim.

Saygılar Sevgiler
    serhat

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Bugün Göztepede 1 gri burgman artçısıyla beraber yanımdan geçti arabayla selam verdim beni geçince durdular bende durdum sonra devam ettiler.
    Yine Göztepe istasyon caddesinde Lacivert burgman'a selam verdim ama almadı.
    Kimlerdi bakiim bunlar ?
    Arkadaşlar yarın Çanakkale fiyatlarını alır almaz buradan post edeceğim.
    Ama ne olur olmaz şu 25 YTL'lik oteli ayarlayalım derim.İşimiz garanti olsun.
    Hafta içi mutlaka bir gün buluşalım Çanakkale öncesi fikir alışverişi yapalım.
    Sevgiler
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler