Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    vedat abiden sonra başkalarınında mı kaskına sataşmaya başladınız
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vedat abiden sonra başkalarınında mı kaskına sataşmaya başladınız
    erencim kıskanç onlar ne yapacaksın paraları yetmiyor şöbiyet almaya sonra çamur atıyorlar caaanım kaska. şu an kaskım çalınsa veya kaybolsa alacağım kask gene j1 dir. o kadar.

multitoplar sizi

haa bu arada perşembe akşamına program yapmayın gayrısız istiyorum hepinizi.

birde ben göreyim şu boğaz kıyısını

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    beyler ben bu akşam yola çıkıyorum izmire oradan dalyanda 1 gün kalıcam oradanda antalya hata sonu dönücem vedatım beni perşembeye yok say

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erencim kıskanç onlar ne yapacaksın paraları yetmiyor şöbiyet almaya sonra çamur atıyorlar caaanım kaska. şu an kaskım çalınsa veya kaybolsa alacağım kask gene j1 dir. o kadar.

multitoplar sizi

haa bu arada perşembe akşamına program yapmayın gayrısız istiyorum hepinizi.

birde ben göreyim şu boğaz kıyısını
    Ya aldın şöbiyeti sonradan pişman oldun, sen kaskı kaybetsen sırf inadından aynı kasktan alırsın, ben seni bilmem mi
    Hatta ne gerek var eski kaskımı kullanırım o da iş görüyor dersin
    Şaka bir yana şoi den memnunum ben vedatcım bir ara bakalım sanada

Savaş iyi yolculuklar dönünce yaparız yine bir organizasyon..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    @savaş53
    izmir-ortaca arası yol üstünde 4 tane radar var. paranoyak oldum yolda dikkatli ol sende. karşıdan gelen arabaların selektörlerine bak mutlaka beni artçım uyardı hep selektörleri görüp yawaşladık. radardan yavaş geçmiş olmama ilk 2 tanesinde durdurdular asayiş kontrole 15er dakka ruhsat sorgusu bekledim. 2. den sonra taktik öğrendim radarı gördükten sonra başka bi aracın arkasına yapışıp devam ettim. ilk kimi görürlerse onu durduruyolar kontrole ve onu kontrol ederken başka araç durdurmuyolar...
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aldın şöbiyeti sonradan pişman oldun, sen kaskı kaybetsen sırf inadından aynı kasktan alırsın, ben seni bilmem mi
    Hatta ne gerek var eski kaskımı kullanırım o da iş görüyor dersin
    Şaka bir yana şoi den memnunum ben vedatcım bir ara bakalım sanada

Savaş iyi yolculuklar dönünce yaparız yine bir organizasyon..
    sağol tarığım

@savaş53
    izmir-ortaca arası yol üstünde 4 tane radar var. paranoyak oldum yolda dikkatli ol sende. karşıdan gelen arabaların selektörlerine bak mutlaka beni artçım uyardı hep selektörleri görüp yawaşladık. radardan yavaş geçmiş olmama ilk 2 tanesinde durdurdular asayiş kontrole 15er dakka ruhsat sorgusu bekledim. 2. den sonra taktik öğrendim radarı gördükten sonra başka bi aracın arkasına yapışıp devam ettim. ilk kimi görürlerse onu durduruyolar kontrole ve onu kontrol ederken başka araç durdurmuyolar...
    kolpa sağol kardeşim evet o radarları bende biliyorum devamlı kullandığım yollar ama ginede belli olmaz bunların sağları solları hayırlısı artık

Motosikleti
    bu arada dalyan deyince aklım hemen muğla dalyana gitti. yoksa sen çeşme dalyandan mı bahsediyordun? sonradan aklıma geldi
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    muğla dalyan

Motosikleti
    tmm o zaman aynı rotadan bahsediyoruz. aydın otobanı rahat ama otobandan çıktıktan sonra çok dikkatli olmak lazım. radar kaynıyor. dönüşte özellikle baktım gece olmasına rağmen genede yollardaki radarlar yerinde duruyordu.
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    savaşçım hayırlı yolculuklar. daha nice toplantılar yapacağız sağlık olsun.

tarıkım keşke j1 i bir denesen ne dediğimi anlarsın. ama gel gör ki herkes benim gibi şanslı deel

bu arada dün akşam senin kasap osmana gittim valla güzel di ne diyeyim. senelerdir önünden geçip gidiyormuşum sayende öğrendim orayı. bakalım daha nereleri öğreteceksin gurme arkadaşım

üstünede ozz cuuma uğradım kaynanam seviyormuş pasta yiyorlardı üzerine bir soğuk limonata ve turkish delight. ya başta dediğim gibi şanslıyım ALLAH ıma bin şükür. nereden mi belli tabii ki kaskımdan tabii ki j1 ama üzülmeyin arkadaşlar herkes mükemmel olamayabiliyor bu dünyada. multitoplar sizi

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Arkadaşlar...Belki halihazırda biliyorsunuzdur ama ben yeni karşılaştım ve bilgilendireyim istedim. Burgman USA isimli sitenin linki: http://burgmanusa.com/forums/index.php
    Toplam 30 000 topik ve 297 000 post var burada. İnanılmaz bir deneyim, bilgi hazinesi. Alt başlıklardan birkaç örnek vereyim.
    Genel Scooter Tartışmaları
    Newbie Questions (Acemi çaylak soruları)
    Güvenliğe dair ipuçları
    Burgman 650-400
    Tüm diğer marka scooterler
    How To bölümü (Çeşitli tamir, bakım, modifikasyon ve ayarlama konusunda nasıl yapılacağı hakkında tartışmalar)
    Aksesuarlar
    Giyim kuşam
    Yol öyküleri ve Test sürüşleri
    Fotoğraflar ve videolar
    Daha sayılamayacak kadar çok topik. Bilgi...
    Tek sorun (Benim için değil ama bazı arkadaşlarımız için olabilir) Dil İngilizce. İngilizcesi olanlar için basit ama olmayanlar için zaman içinde çeviri yapabilirim. Merak ettiğiniz şeyleri bana sorun. Bakınır ve bulursam çeviririm.
    Bu arada okurken gerekli oluyor... İngilizce-Türkçe sözlük. İşte size çok sıkı bir sözlük linki:
    http://www.sozluk.net/ingilizce

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    tmm o zaman aynı rotadan bahsediyoruz. aydın otobanı rahat ama otobandan çıktıktan sonra çok dikkatli olmak lazım. radar kaynıyor. dönüşte özellikle baktım gece olmasına rağmen genede yollardaki radarlar yerinde duruyordu.
    Herkes bir yerlere gidiyor maşallah. Gaza getirdiniz sonunda bende haftasonu bir geziye katılacağım. Kısmetse Fethiye-Saklıkent taraflarına. Kolpa verdiğin bilgiler çok işime yarayacak, zira Aydın a kadar yalnızım ordan arkadaşla beraber gezeceğiz.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    @nomarka
    iyi yolculuklar sana gaza geldiğine pişman olmıcaksın...
    sana bi tane saklıkent fotosu koyayım dönüşünde fazlasını senden geri isterim ama

saklıkent deki restorantlara dikkat et derim. biz yol üstüne tanıştığımız birisinin selamıyla arkadaşının restoranına gittik, yemekle beraber peçete altında kazık getirmiş üstüne onu da yedik.
    selamsız gitseydik kim bilir ne yermiş
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    @nomarka
    sana bi tane saklıkent fotosu koyayım dönüşünde fazlasını senden geri isterim ama

saklıkent deki restorantlara dikkat et derim. biz yol üstüne tanıştığımız birisinin selamıyla arkadaşının restoranına gittik, yemekle beraber peçete altında kazık getirmiş üstüne onu da yedik.
    eren harika geziyorsun. senin gezi fotolarını görünce insan izmirde yaşamak istiyor. her yer yakın kardeşim sizede yahu.

arkadaşlar bilmediğimiz yerlerde bir şey yemeden önce işin sağlamı fiyat sormak
    hiç utanmaya sıkılmaya gerek yok çünkü piyasa çakal dolu.
    ama şuda bir gerçek ki motorcu esnafa denk geldiğin zamanda adamlar kıyaklarını yapıyorlar ben öyle gördüm.

Motosikleti
    SWT
    Vedatcım bizi kimse kazıklayamaz Hadi diyelim kazıkladı, olmaz ya; hayatının hatasını yapmış olur..
    2 kişi gelicez bize 1 indirim yap usta diye bağlayıverirsin sen

Motosikleti
    vedat abi zaten o kıyaklara alıştığımızdan peçete altındaki kazığı bu kadar yadırgadık. bereket nasolsa başkasının selamıyla gittik deyip bol bol yiyip içmemişiz.:D

bu arada her yere yakın olma konusuna katılmıyorum sizde geliboluya karadenize yakınsınız. ben sırf geçen haftasonu 2 gün için dalyana gittim izmirden 350km. gönül gezmek istesin gerisi bahane. hee bide hanım izin versin demek gerek heralde
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    SWT
    vedat abi zaten o kıyaklara alıştığımızdan peçete altındaki kazığı bu kadar yadırgadık. bereket nasolsa başkasının selamıyla gittik deyip bol bol yiyip içmemişiz.:D

bu arada her yere yakın olma konusuna katılmıyorum sizde geliboluya karadenize yakınsınız. ben sırf geçen haftasonu 2 gün için dalyana gittim izmirden 350km. gönül gezmek istesin gerisi bahane. hee bide hanım izin versin demek gerek heralde
    Hanımdan izin koparmak gerçekten zor olabiliyor
    Biz ancak kahve içmeye çıkabiliyoruz saati geçirdikmi herkesin suratındaki ifade değişmeye başlıyor

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    @nomarka

Tabi ne demek, sağ salim dönelimde gezi fotosu kolay (İstanbul'luları kıskandıralım-Laf aramızda bende sizin Starbucks buluşmalarınızı kıskanıyom)

Grup olarak gezileceğinden restoranlar eminim bir güzellik yaparlar.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    oldum olası hanımından korkan erkekleri anlamamışımdır. mesela ben hayatta korkmam. mesele tatsızlık çıkmasın

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    eğer param fazla olursa maxi scooter almak istersem tercih edeceğim ilk Scooter
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler