Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    bencede lacivert bir kask çok yakışdır bu motora bu renk kask biraz itici olmuş. amerikalı aklı ermediğinden öyle yapmış sanırsam
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    sevgili dostlar motorumu satıp burgman 400 almaya karar verdim ama aklım allak bullak,sahibinden de bir burgman 400 gördüm takasa girermisin diye yazdım burgman sahibinin gönderdiği mesaj aynen bu oldu(mesajı aynen kopyalıyorum)
    ''acık konusuyım ben 17 yıldır motor kullanıyoum senın motor bun motordan kat ve kat ıyı motor sakına burgman alma derım sımdı kendım cektım sende cekme derım motorunu cok begendım ama vallah şimdi takaslasam arkamdan etmedıgını bırakmasın ben aldıgım yere gerı verıcem takasa gırıp ınsanlarla kotu olmak ıstemem''
    kimisi de dedi ki sürekli problem çıkarıyormuş debriyaj balatasından.
    ne yapayım çok kararsızım bana mantıklı bi kaç şey söyleyin,yardımcı olun da aranıza girebileyim.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    kaç model bahsettiğin burgman?
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    2004 yada 2003 olamsı lazım

Motosikleti
    benim motorumda 2004 model 7.500km dir kullanıyorum ve gayet memnunum. debriyaj balatama daha dokunmadım benden önceki sahibi kayışıyla birlikte değilştirdiğini söylemişti. bukar km dir hiç bir sıkıntı çıkarmadı. ama 2002 yada önceki model burgmanlardansa motorun performansı hakkında hiç bir fikrim yok...
    (\__/)
    (")_(")*

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostlar motorumu satıp burgman 400 almaya karar verdim ama aklım allak bullak,sahibinden de bir burgman 400 gördüm takasa girermisin diye yazdım burgman sahibinin gönderdiği mesaj aynen bu oldu(mesajı aynen kopyalıyorum)
    ''acık konusuyım ben 17 yıldır motor kullanıyoum senın motor bun motordan kat ve kat ıyı motor sakına burgman alma derım sımdı kendım cektım sende cekme derım motorunu cok begendım ama vallah şimdi takaslasam arkamdan etmedıgını bırakmasın ben aldıgım yere gerı verıcem takasa gırıp ınsanlarla kotu olmak ıstemem''
    ne yapayım çok kararsızım bana mantıklı bi kaç şey söyleyin,yardımcı olun da aranıza girebileyim.
    Valla çok ilginç doğrusu 2005'ten beri Burgman kullanıyorum evet debriyajları sorunlu ancak bu kadar kafaya taktıracak anormal bir sorun yok tek sorunu debriyajın ses yapması daha öncede yazdığım gibi Burgman dur-kalk trafiği sevmez ama ben İstanbul'da yaşıyorum hiç mi trafiğe girmiyorum dibine kadar trafikte oluyorum bazen ancak huyuna alışıp sıkmadan kullanırsan hiç sorun yaşamıyorsun. Motorum 25.000km.'de balata 6000km de iken 1 kere değişti, kayış Ağustos'ta değişecek yani dandik olsa 25.000km dayanır mı?
    Ancak şunu belirtmekte fayda var motor çok kötü kullanıldıysa diyeceğim bir şey yok ama ucuz alıp komple varyötör,roller,yaylar, kayış, balata ve tası değiştiğinde (1000ytl) Burgman üzmez.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Faruk bey,gerekli cevabı Duffy Deniz bey vermiş fakat ben de şunu eklemek isterim:üstüne bin biraz kullan rahatlığını anlayacaksın ve diğer kusurlarını gözardı edeceksin, belki de kullanmışsındır bilmiyorum ama...ben 2006' da burgman 5500 km kadar kullandım motorumun başına bir iki hadise geldi öyle büyük kaza falan değil,ben de ahdettim bunu satacağım ve düşük cc li bir scooter alacağım ve idare edeceğim dedim ve bir sene kadar x8 200 kullandım ama siz bana sorun o seneyi, ya bu da rahat ama bi şeyler eksikti ve yine döndüm geldim aynı şekilde 2006 çıkışlı sattığım burgman km sinde temiz bir tane aldım Allah nasip edecek ya sattığım burgman da DP plakaydı bu yenisi de DP oldu ve sanki eski kaldığım yerden devam etmiş gibi oldum.Ben de ilk burgmanımı satarken hafif hafif debriyajdan ses gelmeye başlamıştı ama servise gösterdiğim de normal denmişti.Gerçekten, çok yoğun trafiği sevmeyen genelde açık yol için çok performanslı bir motor.x8'de de aynı sorunu yaşadım çok yoğun trafikte 10 tane arkaarkaya yapılan dur kalk tan sonra o da ötüyordu.Gazı kavrama vaziyetinde çok tutmamak lazım yoksa her scooter aynı tepkiyi verir yani kullanıma bağlı... Hayırlısı olsun bence pişman olmayacağın bir motor burgman,başta Deniz kardeşimi biliyorum satışa çıkarıp ta satmaktan son anda vazgeçen ve bir de yeni bmw ci Vedat kardeşim var.Hatta bir arkadaş ta motoruna bakmaya gelen adamı üstüne oturunca tekrar adamı geri indirmiş ve satmaktan vazgeçmiş.Başınızı ağrıttım hakkınızı helal edin.Allah a emanet olun...

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı ekinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faruk bey,gerekli cevabı Duffy Deniz bey vermiş fakat ben de şunu eklemek isterim:üstüne bin biraz kullan rahatlığını anlayacaksın ve diğer kusurlarını gözardı edeceksin, belki de kullanmışsındır bilmiyorum ama...ben 2006' da burgman 5500 km kadar kullandım motorumun başına bir iki hadise geldi öyle büyük kaza falan değil,ben de ahdettim bunu satacağım ve düşük cc li bir scooter alacağım ve idare edeceğim dedim ve bir sene kadar x8 200 kullandım ama siz bana sorun o seneyi, ya bu da rahat ama bi şeyler eksikti ve yine döndüm geldim aynı şekilde 2006 çıkışlı sattığım burgman km sinde temiz bir tane aldım Allah nasip edecek ya sattığım burgman da DP plakaydı bu yenisi de DP oldu ve sanki eski kaldığım yerden devam etmiş gibi oldum.Ben de ilk burgmanımı satarken hafif hafif debriyajdan ses gelmeye başlamıştı ama servise gösterdiğim de normal denmişti.Gerçekten, çok yoğun trafiği sevmeyen genelde açık yol için çok performanslı bir motor.x8'de de aynı sorunu yaşadım çok yoğun trafikte 10 tane arkaarkaya yapılan dur kalk tan sonra o da ötüyordu.Gazı kavrama vaziyetinde çok tutmamak lazım yoksa her scooter aynı tepkiyi verir yani kullanıma bağlı... Hayırlısı olsun bence pişman olmayacağın bir motor burgman,başta Deniz kardeşimi biliyorum satışa çıkarıp ta satmaktan son anda vazgeçen ve bir de yeni bmw ci Vedat kardeşim var.Hatta bir arkadaş ta motoruna bakmaya gelen adamı üstüne oturunca tekrar adamı geri indirmiş ve satmaktan vazgeçmiş.Başınızı ağrıttım hakkınızı helal edin.Allah a emanet olun...

serhancım harika anlatmışsın helal olsun diyorum

arkadaşım burgmanı 26bin km dir kullanıyorum. yeni bmw r1200gs aldım. burgmanı satmaktı niyetim. ama gel gör ki satamıyorum

ismi lazım diil bir arkadaşta kaşındı sanırım ilana koydu burgmanını müşteri buldum. iş ciddiye binince hemen arazi oldu. demem o ki burgman sanki sadece bir scooter değil. alışkanlık yapıyor

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhancım harika anlatmışsın helal olsun diyorum

arkadaşım burgmanı 26bin km dir kullanıyorum. yeni bmw r1200gs aldım. burgmanı satmaktı niyetim. ama gel gör ki satamıyorum

ismi lazım diil bir arkadaşta kaşındı sanırım ilana koydu burgmanını müşteri buldum. iş ciddiye binince hemen arazi oldu. demem o ki burgman sanki sadece bir scooter değil. alışkanlık yapıyor

abi yapma ya utandım teşekkür ederim

Motosikleti
    MAJESTY 400
    ahaa Vedat gelmiş eski Burgmancı yeni 1200 cü dandik Schubert J1 ci
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim,bu cuma kısmetse motorumu satıp alıcam burgman an 400.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim,bu cuma kısmetse motorumu satıp alıcam burgman an 400.
    Selamlar uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş Motora bak ustaya götür bazı şeyleri bilerek al masrafı varsa fiyatta pazarlık edersin sonra küçük küçük değiştirirsin.
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    SUZUKi BURGMAN
    .................................................. ...

Selam lar herkezlere
    ADIM AAMY DEGİL
    18 YASINDA DEGİLİM
    BAYAN DEGİLİM

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar bu akşam starbucksta buluşuyoruz gelmek isteyenlere duyurulur.

kusura bakmayın biraz geç oldu idare ediverin artık

Motosikleti
    MAJESTY 400
    ee ben biliyordum orada buluşacağımızı :D
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    arkadaşlar 2004 model civarında 6500-7000 lira arsı burgman an 400 arıyorum sahibindendekilerin hepsine baktım pek piyasayı tanımadığım için sizin tanıdığınız temiz motor varsa talip olabilirim.yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Tüm arkadaşlara Antalya'dan sevgiler...
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

alperm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    Alıntı alperm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6750 ytl ye motorumu satmayi dusunuyorum, biraz daha zorlayabilirsen tavsiye ederim,2004 model 12500 km, malossi varyator kiti ve malossi kayis var uzerinde, sol alt kenarda cizik var sadece, boyatmadim ozellikle.
    Faruk59
    Daha once de yazdigim gibi satmayi dusunuyorum fakat su anda yurt disindayim ve 10-15 gune kadar donecegim, hala kafana gore bir burgman bulamamis olursan gormeni oneririm.Selamlar.
    herşeyin başı sağlık

Motosikleti
    MAJESTY 400
    aaa toto-moto'da mesaj atmış Ghost rider'ın Türkiye şubesi namı diğer Hayalat Burgman
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    millet hep sağda solda heralde foruma uğrayan yok. hep bakıyorum acaba biri bişi yazmışmı diye ama pek göremez oldu son dönemde.
    haftasonu tatile çıkma niyetim var ondan arkaya çanta takıcam. bildiğini ucuz yollu bi givi aparatı varmı? yada ordaki fiyatlar nasıl? bilgisi olan varmı?
    (\__/)
    (")_(")*

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler