Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Bajaj Pulsar N 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar 2024 model bir n250 ile aranıza katıldım ayna haricinde hiç bir sıkıntıyla ilk 1000 km de karşılaşmadim bir de ya rodaj da diye ya da benzin göstergesi düşmüyor diye düşündüm. Yakit tüketimi bir depo ile Heralde 350 km rahatlıkla gidiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Motosikletle her sabah aynı sorunu yaşıyorum akü bitmiş oluyor motoru vurdurup çalıştırıyorum. 3 tane servis dolaştım sonucunda arıza bulundu. Akü sorunu yaşayan arkadaşlar konjektörü kontrol ettirsin. 3. Aküyü değiştirince akude sorun olmadığını anladım🙂 başka bir servise gidip baktirdigimda servis benimle beraber aynı gün 3. Aynı arızayı aldıklarını söylediler. Parça bekliyoruz umarım sorun bununla çözülür.

Merhaba
    Arka fren sorunu yaşayan varmı. Frene basıyorum doğru düzgün yavaşlatmıyor. İyi tutması için biraz daha bastırıyorum fren abs devreye giriyor oda Allaha emanat doğru düzgün tutmuyor. Abs iyice abandıktan sonra devreye giriyor rodajda böyle değildi erken devreye giriyordu ama yine beklenen düzeyde fren yapmıyordu. Servise götürdüm normal dedi ama başından savdı bunlar böyle vs dedi. böyle bir sorunla karşılaşan var mı ebc marka balata taksam düzelir mi yoksa fren merkezi tırt mı

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı murat5844 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Arka fren sorunu yaşayan varmı. Frene basıyorum doğru düzgün yavaşlatmıyor. İyi tutması için biraz daha bastırıyorum fren abs devreye giriyor oda Allaha emanat doğru düzgün tutmuyor. Abs iyice abandıktan sonra devreye giriyor rodajda böyle değildi erken devreye giriyordu ama yine beklenen düzeyde fren yapmıyordu. Servise götürdüm normal dedi ama başından savdı bunlar böyle vs dedi. böyle bir sorunla karşılaşan var mı ebc marka balata taksam düzelir mi yoksa fren merkezi tırt mı
    sadece arka fren kullanıyorsanız durmaz zaten motor.
    espresso bunu beğendi.

tabiki sadece arka freni kullanmıyorum. Böyle bir sorunla karşılaştıysanız paylaşım yapın. Yoksa konuyu değiştirmeyin.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    tabiki sadece arka freni kullanmıyorum. Böyle bir sorunla karşılaştıysanız paylaşım yapın. Yoksa konuyu değiştirmeyin.
    Arka frenle yavaşlanmaz; arka fren sadece çok düşük hızda denge sağlamak için veya yokuşta kalkış için işe yarar. Ben de ön-arka kombine fren kullanırım ama arka fren hiçbir zaman yavaşlama amaçlı kullanmam. Özet: Fren yapmayı öğrenin, çünkü sorun frende değil sizde.
    espresso bunu beğendi.

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    ya benim eski domide böyleydi arka freni opsiyoneldi :D servisler bakımdan sonra zinciri yağlayacağım derken diskide yağlıyorlar bi balata spreyi temizliği deneyin olmadı, balataların da rodajı bittiyse çokta yapacak bişey yok maalesef

Merhaba

gaz gidonunda titreşim var şiddetli eli uyuşturuyor. Servise gidiyorum bunlar normal diyor ama hiç normal değil. Titreşim önleyici elcik kullanan oldumu yada önerisi olan arkadadaş varmı

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)