Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Mutlu,
    kusura bakma sabah okuyabildim. Malum evde internet felan herşey kalktı artık. Kısacası ev kalmadı
    İstanbuldan yeni lojman alana kadar evsizim... Önümüzdeki cuma burdan ayrılıyorum. Kısmetse 15 güne kadar İstanbulda yeni göreve başlayacağım. Ayarlamalar tamam. Lojman alana kadar Fenerbahçede kalacağım. İnşallah bu yaz arkadaşlarla tanışma fırsatı buluruz.
    Telefonlar profilde var,ihtiyaç halinde arayınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abim benim Batum işi imkansız. Ancak bir ziyaretine geleceğim siz gitmeden önce. Bu Cuma uygunsanız sizin otaraflara gelebilirim.
    mutu Kusura bakma. sana cevap verememdeki neden iş yerinde yerime bakabilecek arkadaşın bir hastane işi vardı. Onun işe dönmesi durumunda ben sana buluşalım diyebilecektim. Olumsuz cevap vermek istemedim. Arkadaşın işi de benim gibi ameliyatla sonuçlanacağı için hastaneyeden çıkamadı.
    Belki bu pazar bir fırsat bulabilirim. Ama o da kızımın üniversite sınavı var. Eğer benim yerime götürürüm diyen olursa ben kaytarırım. Götürme ve gitme teklifi aileden gelsin ki sonra hep başıma kakarlar diye ben sessiz kalıyorum. Durum netleşirse haberleşiriz. Çünkü Özer de buluşalım istiyor. Gürol ve Ünal'a da haber edelim diyecem ama benim ki henüz askıda.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mutu Kusura bakma. sana cevap verememdeki neden iş yerinde yerime bakabilecek arkadaşın bir hastane işi vardı. Onun işe dönmesi durumunda ben sana buluşalım diyebilecektim. Olumsuz cevap vermek istemedim. Arkadaşın işi de benim gibi ameliyatla sonuçlanacağı için hastaneyeden çıkamadı.
    Belki bu pazar bir fırsat bulabilirim. Ama o da kızımın üniversite sınavı var. Eğer benim yerime götürürüm diyen olursa ben kaytarırım. Götürme ve gitme teklifi aileden gelsin ki sonra hep başıma kakarlar diye ben sessiz kalıyorum. Durum netleşirse haberleşiriz. Çünkü Özer de buluşalım istiyor. Gürol ve Ünal'a da haber edelim diyecem ama benim ki henüz askıda.
    bang bang bangggg
    buradayım.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Daha önce konusu geçmişti ama foto koyamamıştım, bunlar HH egzoslara taktığımız susturucular;

Bu da beyaz yanaklar takıldıktan sonraki şekil;

pinkkuvars bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Birazda burayı kromlayayım gece gece

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    shadow 750 - xmax 250
    Arkadaşlar dün gidip bu ceketi aldım. Son derece kullanışlı düşünenlere tavsiye ederim
    Önceki robocop tekstil ceket di ve kolları oldukça terletiyordu

http://www.hudsonderi.com/?urun-296-...torsiklet.html

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Uzmanlık Sorusu :
    Chopper için en uygun kask hangisi ?
    Hem kısa mesafede pratik olacakcak, hemde uzun mesafe yolculuk için uygun olacak...
    Hangisi ???

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Uzmanlık Sorusu :
    Chopper için en uygun kask hangisi ?
    Hem kısa mesafede pratik olacakcak, hemde uzun mesafe yolculuk için uygun olacak...
    Hangisi ???
    Tarz'a bağlı bir soru ancak benim 2 kaskım var,biri çeneden açılır gdr marka diğeri LS 2 Açık kask.
    Sıcak havada açığı,soğukta diğerini kullanıyorum,sıkıntı yok

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarz'a bağlı bir soru ancak benim 2 kaskım var,biri çeneden açılır gdr marka diğeri LS 2 Açık kask.
    Sıcak havada açığı,soğukta diğerini kullanıyorum,sıkıntı yok
    Benimki LS 2 Tomcat, kısa mesafede sorun yok. Buff ile beraber kullanıyorum. Uzun yolda da sorun yok gibi ama hızlanınca rüzgardan fazla etkileniyor. 120 den sonra sürüşü etkileyecek kadar olumsuz.

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Benimki LS 2 Tomcat, kısa mesafede sorun yok. Buff ile beraber kullanıyorum. Uzun yolda da sorun yok gibi ama hızlanınca rüzgardan fazla etkileniyor. 120 den sonra sürüşü etkileyecek kadar olumsuz.
    Valla komutan aynı sıkıntı bendede var,ya gülü seven diyeceğiz yada benim gibi max.100 km ooohh gelsin rahatlık

Motosikleti
    Alıntı Gölge750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün gidip bu ceketi aldım. Son derece kullanışlı düşünenlere tavsiye ederim
    Önceki robocop tekstil ceket di ve kolları oldukça terletiyordu

http://www.hudsonderi.com/?urun-296-...torsiklet.html
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Bende deri pantolonu kot pantolon tarzı dikimli takım olarak var. Tarzı hoşuma gittiği için aldım. Fakat hiç kullamadım desem yeri. Sadece bir gün 2 saar kadar giydiğim için yorum yapamıyorum.
    Peki yazın giyilebiliyormu. Mesela bu havar içn nasıl. Bizim Temmuz ayı başında GÜRCİSTAN seyahatımız olacak inşallah. Uzun yolculukta nasıl denedin mi. Yorumların varsa menun olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Speedy ve [B]mutu[/B adlı üyelerimizden dün yapılan spontane bir gezi fotoları çok yakında bu sitede.!!!

Yedikleriniz (Tekirdağ köfte, İçtikleriniz (Tekirdağ rakı) size kalsın anlatmayın ama fotolaro koyma zahmetine girin lütfen artık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bunu kullanıyorum,kışın buff ile problem yok
    güneş vizörü ile yazında gözlük tak derdi yok
    http://www.hudsonderi.com/?urun-993-...torsiklet.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    shadow 750 - xmax 250
    Bende deri pantolonu kot pantolon tarzı dikimli takım olarak var. Tarzı hoşuma gittiği için aldım. Fakat hiç kullamadım desem yeri. Sadece bir gün 2 saar kadar giydiğim için yorum yapamıyorum.
    Peki yazın giyilebiliyormu. Mesela bu havar içn nasıl. Bizim Temmuz ayı başında GÜRCİSTAN seyahatımız olacak inşallah. Uzun yolculukta nasıl denedin mi. Yorumların varsa menun olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Speedy ve [B]mutu[/B adlı üyelerimizden dün yapılan spontane bir gezi fotoları çok yakında bu sitede.!!!

Yedikleriniz (Tekirdağ köfte, İçtikleriniz (Tekirdağ rakı) size kalsın anlatmayın ama fotolaro koyma zahmetine girin lütfen artık.
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Fazla yol yapmamakla beraber bu süre içerisinde 120 km hızda rüzgar işlemiyor. Bu hızın üzerine çıkmadım Firma sahibi özellikle yüksek hızlarda ve serin havalarda oldukça kullanışlı olduğunu belirtti
    Benim için en kullanışlı yanı dırsekle bilek arasının diğer montuma göre geniş olması ve sıkmaması kolum için rahat hareket imkanı sağlaması
    Trafiğin yoğun olduğu yerde fermuarı açık kullandım haliyle trafiğin durma noktasında sıcak oluyor.
    Sanırım Gürcistan seyehatinizde rahatça kullanabilirsiniz.
    Umarım yorumlarım fayda sağlar.

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Genel istek (çaktırmayın Osman abime) üzerine kısa bir video çalışması bizden,
    Çok isterdim fazla yükleyeyim ancak yutkunmak nasıl birşeydir bilirim biraz

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Fotoğraf çektiğimizi nerden biliyorsun

FontSize

Genel istek (çaktırmayın Osman abime) üzerine kısa bir video çalışması bizden,

Çok isterdim fazla yükleyeyim ancak yutkunmak nasıl birşeydir bilirim biraz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    shadow 750 - xmax 250
    Selam,
    Gidonu 10 cm kadar yükselmeyi düşünüyorum. Kullanım rahatlığı olacağını umuyorum. Uygun olursa nereden ve nasıl yapabilirim
    Bilgi birikiminize dayanarak yardımınızı rica ediyorum.

Motosikleti
    Kişisel görüşüm orjinal halınde kalması. Zaten üretici firma amortisorun sonuna kadar gerilmesini hesap ederek esne payınıda fazla pot birakmiyacak uygunlukta ayarlamıştır. Bende yükseltmeyi düşünden. Gerçekten daha gösterişli ve rahat kullanım sunacak görşteyım. Fakat diğer olumsuzlukları hasaba katınca yapılmamasının daha uygun olacağını düşündüm. Gidon uzatmaları bir ara HUDSON da görmüştüm. veya Sirkeci Özen motorda bulabilirsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

speedy2 Anlaşıldı. Çok fazla açıklama yok. Kaçmakdere işi böyledir zaten. Mesaj alındı.
    mutu'yu kötü yola düşüreceksin diye endişeleniyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kişisel görüşüm orjinal halınde kalması. Zaten üretici firma amortisorun sonuna kadar gerilmesini hesap ederek esne payınıda fazla pot birakmiyacak uygunlukta ayarlamıştır. Bende yükseltmeyi düşünden. Gerçekten daha gösterişli ve rahat kullanım sunacak görşteyım. Fakat diğer olumsuzlukları hasaba katınca yapılmamasının daha uygun olacağını düşündüm. Gidon uzatmaları bir ara HUDSON da görmüştüm. veya Sirkeci Özen motorda bulabilirsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

speedy2 Anlaşıldı. Çok fazla açıklama yok. Kaçmakdere işi böyledir zaten. Mesaj alındı.
    Abi yeni gidon yapalım
    icad yapalım
    gidonun ilk büküm yerine kadar yükseklik aynı olsun
    ama bükümü daha açık derecede yapalım ve orjinale göre elcik kısımları yukarıda kalsın
    10-15 cm daha yukarıda bırakırsak büküm derecesine göre hortumlarda yada tellerde değişiklik yapılmadan işimizi halledebiliriz
    çok gelirse ya biraz daha büker yada uç kısımlardan 2-3 cm kısaltırız
    dert ettiğiniz şeye bak )))
    Ha buna daha evvel hiç kafa yormadım ilk aklıma gelen şuanda bu oldu
    isterseniz biraz yorayım kafayı?

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Seni seviyoruz osmanba

Motosikleti
    speedy2 Gürol abim sotada beklemede. "Madein Gürol" marka altılı anahtarı nezaman motosikletine monte edecen. Sen elektrikte uzman olduğunu iddia etmiştin gibi hatırlıyorum.
    Haa.. Bu arada Gürol'un sol kroşesi dayanılmaz güçte. Allah muhafaza ya sağdan yersek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    speedy2 Gürol abim sotada beklemede. "Madein Gürol" marka altılı anahtarı nezaman motosikletine monte edecen. Sen elektrikte uzman olduğunu iddia etmiştin gibi hatırlıyorum.
    Haa.. Bu arada Gürol'un sol kroşesi dayanılmaz güçte. Allah muhafaza ya sağdan yersek.
    Valahi solağım)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler