Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    bu yeni gelecek olan RTR160modeli ile CBR125i karşılaştırırsak performans olarak nasıl bi tablo çıkar acaba...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzki an 125 arıyorumm
    tabiki bakıma gittiğim zaman yazıcam.. bana kalırsa bir deneme sürüşü yap gerçekten süper bir makina belki hemen alırsın sende . cbr125 le karşılaştırma yapsam nasıl sonuç çıkar hiç bilmiyorum açıkcası.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı necati05104 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yeni gelecek olan RTR160modeli ile CBR125i karşılaştırırsak performans olarak nasıl bi tablo çıkar acaba...
    (15.2 bhp)beygir. cbr 13bg Daha iyi bir motor cbrdan.Bence bu motor alınır.Performans olarak cbrdan üstün olduğu belli.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    suzki an 125 arıyorumm
    benim 150lik zaten 13.5 hp...160lıkla karşılaştırmaya değermi arkadaşım?

bence değmez

Motosikleti
    tvs apache

..surda bir gedik açtık mukaddesmi mukaddes..:)

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçimizdeki İRlandalı hayın ne işin var senin bakem bu topiklerde...Cuma akşamı biletini kescez cbf ciler olarak...

yok la rtr 160 5000e gelirse vallahi ben sağa sola tavsiye ederim...görmeden marka referansıyla...
    ..cbf150 cephesinden bir nefer saf değiştirecek gaabaaa marka referansıydı falan, ne oluyoruz metehan beyy hidayete mi erdiniz??rüyana aksakallı dede mi geldi??keh kehh
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

thunderace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    emin ellerde
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (15.2 bhp)beygir. cbr 13bg Daha iyi bir motor cbrdan.Bence bu motor alınır.Performans olarak cbrdan üstün olduğu belli.
    apache 13.5bhp, hava sogutmalı. cbr 13.0bhp su sogutmalı. cbr daha hızlı diyebilrirz cunki 150cc apache den 25cc-0.5bhp dusuk oldugu halde kafa kafaya gidebiliyor
    ya tozu dumana katacaksın, yada tozu dumanı yutacaksın!

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    Alıntı thunderace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache 13.5bhp, hava sogutmalı. cbr 13.0bhp su sogutmalı. cbr daha hızlı diyebilrirz cunki 150cc apache den 25cc-0.5bhp dusuk oldugu halde kafa kafaya gidebiliyor
    belki APACHE150ile kaha kahaya gidebilir fakat APACHE160RTR ile kafa kafaya gitmez gibi görünüyo

Motosikleti
    emin ellerde
    Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben honda cg125 ile 13 lt benzin = 450 km.
    hesaplayalım. 1 lt benzin 2.950 olsa 13 lt 38.350 ytl olur.
    450 / 38,350 = 85 binlira

tvs eğer 15 litre bile alıyor olsa 125 ykr yakıyor demektir
    bu hesaba nereden yola cıkarak ulastın bilmiyrm ama ben kutahya-izmir arası tam depo benzinle girdim ve yedege gectiginde izmir-salihli arasında biyerdeydim ve yola cıkarken sıfırladıgım km 45ytl benzinle 430 km yaptıgımı gosteriyodu yedege yeni gecmiştim. yedek 3litre=10ytl 45ytl-10ytl=35ytl 35ytl benzine 430km yol yapmısım hesaplayın.

belki APACHE150ile kaha kahaya gidebilir fakat APACHE160RTR ile kafa kafaya gitmez gibi görünüyo
    birlikte calıstıgımız mesai arkadasımın cbr125i var bazen iş cıkısı 10km kadar basıyrz daha hiç yiyemedi apache yi ama rtr cok farklı degil 1.0hp cok fark yaratmaz sadece cbr i tokatlamasına yeter belki

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    Alıntı thunderace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birlikte calıstıgımız mesai arkadasımın cbr125i var bazen iş cıkısı 10km kadar basıyrz daha hiç yiyemedi apache yi ama rtr cok farklı degil 1.0hp cok fark yaratmaz sadece cbr i tokatlamasına yeter belki
    yani şu anki APACHE150, CBR125Rı geçiyosa RTR160 iyi bi duman yutturur herhaldeeee

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    2008 model apache aldım işte resimler....

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Güle güle iyi günlerde kullan.Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    twona motor hakkında biraz bilgi verirmisin mesela artşıyla rahat olmadığını söylüyor bazı arkadaşlar doğrumu bu ve titreşim çok mu yarıca son hız veya performans hakkında bilgilelendirirsen sevinirim(güle güle kullan kazasızzz belasızzz....

Motosikleti
    ben genelde tek biniyorum artçı için bişi diyemicem. 130 - 140 yapıo diyenler yalan söylüyor ben 115 i geçemedim, dişliyi 13 ten 14 e yükselttim titreşim bi miktar azaldı vites oranları biraz daha uzadı, şu an km de 72 bin lira yakıyo, ara hızlanmaları ybr ve cbf den çok daha iyi, gece görüşü çok iyi farlar çok iyi aydınlatıyor, süspansiyon ybr lerden sert ama daha sportif bir sürüş sağlıyor, lastik hamurları yumuşak olduğu için kuru asfaltta yol tutuş iyi ıslak zeminde motor kullanmıyorum zaten, oturuş pozisyonu gayet şık artçı ss lerdeki gibi biraz yukarda kalıyor özellkile kız arkadaşla kullanırken görünyü çok hoş:D, şasisi çok güçlü ybr gibi tek değil çift borudan oluşuyor benim gözlemlediklerim bunlar...

Motosikleti
    suzki an 125 arıyorumm
    twona öncelikle hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan

ama şunu sölemek istiyorum benim motor 350 kmde we eşimle giderken 2 kişi 120 yaptım sen nasıl 115'i km/h geçemedin onu anlayamadım gazı kesmesem dahada çıkardı sanırım bence sen bu canavarı tekrar dene

Motosikleti
    emin ellerde
    twona motor hakkında biraz bilgi verirmisin mesela artşıyla rahat olmadığını söylüyor bazı arkadaşlar doğrumu bu ve titreşim çok mu yarıca son hız veya performans hakkında bilgilelendirirsen sevinirim(güle güle kullan kazasızzz belasızzz....
    tek artcıyla rahat degil diyenler halt etmiş ben bikac kez mecburiyetten 2artcıyla 25km gittim :D ılıca-cesme arasını

Motosikleti
    10 bin devirde 125 yaptım oda bayır aşşağı devir kesti (13 dişli ile) 135 140 nasıl yapıyo anlamadım valla biz türk milleti olarak abartmayı ne kadarda seviyoruz. motorun gücü belli 150 cc 13.5 beygir bu kadarda atmayalım ve artık biraz gerçekci olalım ve abartmayalım lütfen.

bu arada isteyen olursa makinayı satabilirim 5 günlük faturası kesilmedi neden derseniz elime para geçti büyük makina almak istiyorum...

Motosikleti
    Scarabeo 2013
    Arkadaşlar topiği uzun uzun okudum, fiyat, performans, sağlamlık olarak kesinlikle çan çin bişi almaktansa Apache alınır.

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apache kullanan arkadaşlar apachedeki titreşim ve son hız hakkında bilgi verir misiniz?

twona hayırlı olsun motorun daha rodajda basıpta sonradan pişman olmayasın sakın...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    benim sakin kullanıyorum 125bastığımda km 700 olmuştu oda bayır aşşağı kısa bir süre bastım. sadce merak herkes 130 140 yapmış ya benimki apache değil sanırım:D neyse motor cidden güzel herkese tavsiye diyorum gayet sağlam parça fiyatları çok uygun şunuda söliyim ben honda innova aldım 1 ay kulandım ve 1500 ytl zararla sattım apache aldım yani hondadan tvs ye geçtim ve çok memnunum....

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki titreşim nasıl yüksek hızlarda sorun oluyor mu ?
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler