Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cross al abicim toprakda kullancaksan.Kanuninin crossları olabilir mesela.YBR,CBF 150,apache asfalt için tasarlanmış motorlar.Yanılıyormuyum yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    bende ybr'yi dağ tepe sürenlerdenim ama işin aslı ybr'nin off-road performansı berbattır. süspansiyon ayarını en uygun konuma getirseniz bile lastikler gevşek zeminde tutunmamak konusunda çok ısrarcı. pek güvenli değil ama çok zevklidir orası ayrı
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ybr iyi motosiklettir ok ama sanırım çayır çimen de çekilen bir kaç resimle off road aracı olmuyor...
    marifet oysa biz de alalım cbr1000rr ı çekelim çimende...
    sonuç olarak iyi motor ama asfalt için üretilmiş motor...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Aprilla Pegaso 650 Trail
    Herkese merhaba,
    Uzun süre araştırma yaptıktan sonra TVS Apache'de karar kılarak yaklaşık bir ay önce ilk motosikletimi aldım. Motosiklet kullanmayı yeni öğreniyorum. Motosikletimin performansını ya da diğer özelliklerini başka motorlarla kıyaslayamam çünkü hem o kadar deneyimim ve bilgim yok hem de başka motora hiç binmedim Fakat CBF150 sahibi olan ve bana motosiklet kullanmayı öğreten arkadaşım, motorun gayet iyi olduğu yorumunu yaptı.

Motosiklet kullanmayı yeni öğrenenler için iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca para ödeyip koruma taktırmanıza gerek yok zaten korumaları var. Yavaş da olsa iki kez düştüm ve korumalar olduğundan motosiklet zarar görmedi. İlk defa motosiklet kullanacak arkadaşlara önerim aldığınız motorda koruma yoksa mutlaka taktırmalarını öneririm. Hem motosikletinizi hem kendinizi korumuş olursunuz.

Şimdiye kadar herhangi bir problem de çıkarmadı ve beni aldığıma pişman etmedi.
    Ben Apache'yi seçtim ama herkesin zevki başka YBR125 ya da CBF150 de önde gelen firmaların kendini kanıtlamış çok kaliteli motosikletleri bu motorları seçenler de pişman olmaz kesinlikle.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr iyi motosiklettir ok ama sanırım çayır çimen de çekilen bir kaç resimle off road aracı olmuyor...
    marifet oysa biz de alalım cbr1000rr ı çekelim çimende...
    sonuç olarak iyi motor ama asfalt için üretilmiş motor...
    Zeytin tarlası orası çayır çimen degil Ayrıca o marifet dediginizide birisi yapmış race'nin tekerleklerini degiştirerek forumda videosu vardı adam tarlada tek teker yapıyordu
    Biz dağda taştada sürüyoruz
    Daha çok foto koymak isterdim ama fakir ama gururlu'nun enduro maceralarının yanında biraz ayıp olurdu
    Biz city rider değiliz sonuçta enduro damarlarda var

Motosikleti
    tvs apache

tvs apache kullanıcısıyım

slm arkadaşlar ben apache alalı 2 ay oldu su an km 20,000 de kuryelik yapmaktayım apache aldıgım için çok memnunum.şiddetle tavsiye ederim her şeyden önemlisi çok güçlü ve yakıtta çok cimri bana da bu yetiyor zaten..sorularınız için msn adresim ..hugochawez@hotmail.com dilediğinizi sorabilirsiniz. tel no 0533 2382340 ---05424458375 hoşçakalın

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Daha önce ybr kullandıysan kıyaslamalı olarak anlatırsan çok memnun olacağız.

şefik sancaktar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak 4000 ytl plakayla beraber ben şahsen kararımı verdım kesın alıcam sıyahını
    gönen bayii narmanlar ticarette plaka hariç, peşin 3000 ytl'veriyorlar.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı şefik sancaktar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gönen bayii narmanlar ticarette plaka hariç, peşin 3000 ytl'veriyorlar.
    vay be 3.000 milyaramı düşmüş erol88 ilk alanlardan o yüzden pahalıya aldı biraz.Eğer 3.000milyar civarı olsaydı bende TVS düşünüyordum.Fakat bizde bir cbf 150 kullanıcısı olduk
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5000 KM DE hala sorun yok daha da acılıdı 135 gordum ancak herhalde dahada gıtmez galıba tek bı sorun yasamadım daha

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok abartılacak , çok şahane bir motor değil bu !

Keeway Speed150 ye bakmanı tavsiye ederim YBR125'in birebir kopyası !
    Hemde arka frenide disk , Apache'de kampana arka fren .
    TVS , Apache150 modelini 4000YTL den ucuza satmaz bence !
    Keeway Speed150 2100YTL !
    abi zaten Ben 4,000 ytl apache ye vermem 1,000 ytl daha bulurum 250 cc alırım ama apache pesın fıyati 3,350

seLam arkadasLar Bende Apache Hastasıyım motorumu satLıga koydum ve satıLdı KT-125 im vardı kt 125 de cok rahat motor emınım kı apacheden de rahat ama apache baska bi motor EroLL arkadasıma bi sorum olacak bunun son hızı Bence 135 degıL dahada yapar bı servıse danıs bu motorda Bi ozeLLık varmıs KuLLandıgın Benzıne gore ayarlanıyormus bi kac yerı o zmn hem yakıt azalıyomus hemde hız artıyomus bizim arkadas 150 yi gormus duz yoL tek kişi Ve ayrıca Tekrar soyLuyorum Apache Pesin 3,350 YTL internette de bakın goreceksınız Heryerdede boLe oLması Lazım Ben gz antep in Nizip iLcesinde otruyorum Burda 4,000 ytl ye satıyolardı antepte sordum 3,350 ytl dedıler ve bunu da burdakı satıcıya soyLedım o da fiyatı normaL fiyatına dusurdu

Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben apache alalı 2 ay oldu su an km 20,000 de kuryelik yapmaktayım apache aldıgım için çok memnunum.şiddetle tavsiye ederim her şeyden önemlisi çok güçlü ve yakıtta çok cimri bana da bu yetiyor zaten..sorularınız için msn adresim ..hugochawez@hotmail.com dilediğinizi sorabilirsiniz. tel no 0533 2382340 ---05424458375 hoşçakalın
    seLam kardes Senden daha fazLa biLgi aLmak için msn adresini EkLedim Benim msn adresim Fortinosklamus_wet@hotmail.com. bİZİ BİlGİ SAHİBİ ETTİGİN İÇİN ŞİMDİDEN TESEKKUR EDERİZ!!!

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    gençlik bu topik krallaşmalı..yazık yani..arka planda kalıyor hep bu motor..Ben de hastasıyım..kolay gele hepimize
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

motor kral herkes sonunda anlıyacak emın olun hıc durmadan 530 km yol yaptım popom bıraz agrıyo ama tuzladan boluya ordan adapazarı hendek ordan istanbul emınonu vapurla tekrar gerı kadıkoy ordan tuzlaya gerı baya bı zorladım banamısın demedı valla

MAVIS_TICARET_COM@hotmail.com ekleyın apacheyı anlatırım su 150 mevzusunu cok merak ettım ben bı turlu 135 ı gecemedım neden acaba yokus asaa tabi

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    bugün nette gezinirken TVS nin 250 lik modelini gördüm googleden TVS Taurus Fiero F3 diye aratırsanız görürsünüz.arkada da disk fren var radyatörlü fotoğrafatan anladığım kadarıyla 4 silindir ve ekzostda selenin altında süper bişey ben çok beğendim.

suzukıyı nasıl bılırsen tvs o kalıtede emın ol 2001 e kadar beraberlermiş zaten elcıkler bıle aynı farlambaları mars motoru elektırk tesısatı ınanmayan burugman 400 ve 250 lık choper modellerınde aynı tesısatı gorebılır suzukının ıncelemek lazım ılkın tabi

tolgakolemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Arkadaşlar,

Bende yaklasık üç haftadır apache kullanıyorum ilk aldığımda motorda bir problem vardı. Merkezden gelip hallettiler şimdilik bir problem görünmüyor. Şu anda 900 km yaptım. Maksimum 100 km hız yapabildim gerçi çok zorlamadım motoru. Pendik güzelyalıdaki servise götürdüğümde oradaki Serkan arkadas bazı düzenlemeler yapıp motoru 130 km rahat çıkarabilecegini söyledi. Motoru herkese tavsiye ederim. Herkese sağlıklı ve kazasız belasız sürüşler dilerim...

Ankara'da TVS Apache satan yer yok

Web sitelerinde görünen bayilerden birinin telefonu cevap vermiyor biri de bayiligi bıraktık satmıyoruz dedi.

Motosikleti
    Aprilla Pegaso 650 Trail
    Ana dağıtıcıyı ara sor kardeş http://www.tvsturkiye.com/ adresinde telefonları var iletişim linkinde.

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    merhaba
    şans eseri öylesine bir gireyim dedim bu topic'e, apache nin resmini görünce hemen beğendim, motor nasılmış diye baştan sona okudum bu topic'i. valla gaza geldim, benim kanuniyi satıp bu motoru alasım geldi, tip olarak çok iyi gözüküyor, ve de 13 beygir olması çok iyi. uzun yolda performansıda iyiymiş. bu motoru kullanan arkadaşlar biraz daha yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler