Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    özür dilerim kardeşim..bu yorumları nerden temin ettin daha doğrusu testler nerden?Ve bir ybr sahibi gibi görünüyorsun güzel bi kıyaslama ve yorum yapabilirmisn
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    kaynak: http://www.indiabike.com/infobank/ap...ilip/page1.htm

eğer geçiş motoru olarak düşünmüyorsam, alıp kısa süre sonra satmayacaksam TVS alırdım. fiyatı YBR ile aynı. tek dezavantajı ikinci elinin henüz olmaması ve servislerinin tam yaygınlaşmamış olması. uzun süre kullanmayı düşünenler için çok uygun. görünüm olarak YBR den çok iyi. kalite bakımından da pek bir şüphe yok kafamda. yinede bir süre kullanmak gerek kesin birşey söylemek için.
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

Motosikleti
    TVS Apache
    saolasın kardeşim..yaa hakkaten inanamıyorum bu motorun niye bu kadar ihmal edildiğine..şu an ybr cbf apache üçlüsünden en iyi olanı apache ama maşallah geriye kalan 2 markanın adı dilllerden parmaklardan düşmüyor

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    piyasada bilindik kendini ispatlamış modeller varken kimse parasını riske etmek istemiyor sanırım. herkes biriler alsında görelim diye birbirini bekliyor

Motosikleti
    TVS Apache
    yaa birilerine çok mu gerek var..sitede öle insanlarımız var ki bayilerle gerekli iletişimi kurmuş, modellerle ilgili yeterli bilgiyi elde edebilecek özelliklere sahiptirler..Valla ben olsaydım bi dakka durmazdım araştırmaktan soruşturmaktan..Diyorum yaa gözardı edilecek bir mal değil yani..O güzel ödülü boşuna vermediler galiba..Allah yardımcımız olsun

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    apache güzel motor alın pişman olmazsınız fakat biraz iriyseniz küçük gelebilir.CBF e göre biraz daha ufak.CBR 125 kıvamında
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    ben YBR aldığımda bu motor 4500 YTL civarında idi. fiyatlar aynı olsa ikisi arasında çok bocalardım. ve büyük ihtimalle TVS alırdım. genelde avrupadaki kullanıcıların yorumlarına baktığımda herkes çok memnun motordan.

ama birde şöyle bi nokta va. YBR ye herhangi bir parça lazım olduğunda benim o parçayı bulmam yarım saatimi alıyor. TVS de durum ne? motoru düşürüpte biyerini kırdığımda nekadar sürede gelecek parça?

ciddi alıcı olanlar bu konuları araştırsalar buraya yazsalar herkes faydalansa fenamı olur

Motosikleti
    TVS Apache
    süper olur tabi..
    ben biraz acemiyim bu konuda almayı düşünüyorum hem de kuvvetli bi istekle..ama diyorum ya hem öğrenciyim izmirde hem de acemiyim yoksa ortalığı tozu dumana katardım..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kullanan arkadasım var üstelik kurye...daha yeni almasına ragmen memnun..gecen gün yolfda karsılasıp kapıştık..düzde cbf 250 y,iö gectiii ben ce fazlasıyla makina nın hakkını veriyor

Motosikleti
    TVS Apache
    Ha şöyle abicim gördüğünüz duyduğunuz sağlam olduğuna inandığınız herşeyi paylaşın..Hayır sahibi olun..Şimdiden saolun..

yokmu başkaaaa:(:(:(allah rızası için

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs apache baska bakma kardesım 4200 km sorun yasamadım daha işallah yasamam da motor bana gore bı numara hız performas goruntu falan fılan herturlu ustun hondadan

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS

Bugün yakından görme fırsatım oldu apache yi

Merhaba arkadaşlar. Forumu yaklaşık 3 aydır misafir olarak takip ediyorum. Bi o kadar süre boyunca da 150 - 250cclik bi başlangıç motoru araştırıyorum.. Hemen almayacağım belki yıl sonuna doğru ama merakım çok olduğundan forumdan kopamıyorum hiç...

Bu kadar edebiyat yeter heralde Geleyim apache ye. Görünümü CBF150 ve YBR125 e bence 10 basar. Bi tek far tipi hoşuma gitmedi resimlere bakınca o kadarda olur yani.

Bugün yakından gördüm makinayı. Şirkete bişi getiren kuryede olduğunu farkettim. Hemen inip adamı yakalayıp soru yağmuruna tuttum

Valla adam öve öve bitiremedi. CBF150 yi kesinlikle almam dedi. Parçaların önemli olabileceklerini tek tek sordum CBF den ucuz dedi. Bi de bunda grenaj gidonla dönüyor. İyimi kotumu diye sordum, Bu daha iyi. Sabit olanlar kırılınca göstergeler vs. falan daha çok masrafı oluyor dedi. Tam anlamadım o kısmını çok da lafa tutmak istemedim adamı. Yeni almış. Çok memnunum. Sadece iş olarak değil gezme amaçlıda alınabilecek motor kesinlikle, bundan önce CG125 vardı. Muazzam fark var özellikle rampada 2 kişi dahi olsa mukemmel dedi. Motoru tık diye çalıştırdı. Biraz gaz verdim sesini dinledim falan. Haaarikaydı!!! Görünümü dedim gibi muadillerine 10 basar. Ama parça ve servis bolluğunu sormayı unuttuuum

He birde depoyu fulledim 544km.yaptım ve hala çeyrek depoda var dedi...
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    motor 1 numara ancak gidonda hafif bi titreşim var gerçi çok fazla kullanmadım ama o titreşimi hissettim. belki yamaha ybr ye alıştığımdandır yani anlayacağınız çin malı bi motora göre titreşim az ama yamahaya göre hafif titrşimli bu benim görüşüm ama ybr m olmasaydı şimdi bir motor almak istesem apache ve ybr arasında bocalardım ve sanırım apache alırdım

Motosikleti
    mondial 100kh
    abi wala ben bu motora kafayı taktım. motoru test ettim taş gibi abi ya. daha önce ybryi almayı düşünüyordum fakat apache kararımı değiştirdi !
    SİZCE YANLIŞMI YAPIYORM

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dogru yapıyosun arkadasım cbf lerı yolda tokatlamaya hazırlan sen goren muhakkak gaz acıyo cunku sıkıldım artık onları gecmekten yahuu

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar cbf 150 yi tokatlayacağınıza bende eminim.ama 250 liğiyle kapışacagına pek inanasım gelmedi.kapıştıgını yazan kardeşim kusura bakmasın.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanan arkadasım var üstelik kurye...daha yeni almasına ragmen memnun..gecen gün yolfda karsılasıp kapıştık..düzde cbf 250 y,iö gectiii ben ce fazlasıyla makina nın hakkını veriyor
    o cbf 250 yi kullanan arkadaşına söyle bence bir daha motora binmesin...
    sanırım sadece mobilet tecrübesi var, aynen onla devam etsin...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

arkadaşlar ben bu sitede yeniyim. 2004 ybr motorum vardı. noter satışı yüzünden elimden çıkardım.yani plaka başkasına aitti.üzerine al deyince sattım bende. şimdi yeni bir motor alacağım acaba tvs apache ybr nin yerini tutarmı. hız meraklısı değilim. köyde yaşadığım için genelde asfalt harici kullanacağım. titreşim ve eksoz sesi az olsun istiyorum. siz ne tavsiyede bulunursunuz.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    cross al abicim toprakda kullancaksan.Kanuninin crossları olabilir mesela.YRB,CBF 150,apache asfalt için tasarlanmış motorlar.Yanılıyormuyum yoksa
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

cross motorları pek sevmiyorum arkadaşım. 1,5 yıldır ybr kullandım. alıp sattım elimden 3 adet ybr geçti 1,5 yılda. hiç yolu olmayan taşlı tepelere çıktım. orman içlerinde dolaştım öyle ki bazı yerlerde keçi yolu bile yoktu. çalılık ve ağaçlık yerlerde çok dolaştım. hiç motorumun boyasında çizik dahi oluşmadı. tvs den vazgeçip 2004 ybr almak bana hala çok mantıklı geliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler