Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cılgın_TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun contası vardı sanırım onu değiştirince düzeliyor bir arkadaşın daha olmuştu
    contalık bi durum yokmuş simdi söktüm baktım zincir yağı akmış orasıni temizleyip kapattım bundan sonra ıyi bir yağ ile yağlarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Cılgın_TC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    contalık bi durum yokmuş simdi söktüm baktım zincir yağı akmış orasıni temizleyip kapattım bundan sonra ıyi bir yağ ile yağlarım
    demiştim ;)
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demiştim ;)
    evet. Çok teşekkür ederim. Bu arada motoru kendiniz söküp taktiğiniz zaman motorunuzla aranizda bir bağ oluşuyor

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hafta sonu turlamasından
    EneS_Turker ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Evet Arkadaşlar .. Bugün İlk gidon yükseltme numunesini antilop_skull mehmet arkadaşımızın motorunda denedik.. Debriyaj hafif kassa da montaj fazla zorluk çıkarmadı.. Motor cbf gibi dik bir oturuşa sahip bu şekilde.. cidden farkını hissettirdi.. Hem spor gidon hem dik oturuş.. Nefis oldu.. Bende kendi motoruma takıp denedikten sonra ayrıntılı yorumları atarım inş..
    -Düşünenler olursa şimdiden bildirsin lütfen..eski yeni kasa farketmiyor gidonlar aynı ..4 Cm ykseltme.. bi kaç resim atayım..

TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    gidonların ortasında ki göbek kapağı bu aparatlar varken takılmıyor mu yoksa takmadan mı çektiniz Enes hocam ?

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    güzel aparat.ben pulsarda kullanıyorum.gercekten rahatlık kazandı bilekler...

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    selam hacılar...

cumartesi zincir yağlaması yaptım... neredeyse 1200 1300 kmdir temizleyememiştim... gaz yağı ile iyice yıkayıp bol deterjanlı suyla gazyağını aldım... sonra bir iki tur atıp iyice kuruttum zinciri... ipone ile yağladım ancak o günden beri tak tak bi ses geliyo zincir bölgesinden ara ara... özellikle vites küçültürken ve şehir içinde trafikteyken... debriyaja basıyorum vites küçültüyorum bir iki kere takırtı geliyo zincirden sonra normale dönüyo... ne olduğunu anlayamadım... daha önce başına böyle bişey gelen var mıdır...

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam hacılar...

cumartesi zincir yağlaması yaptım... neredeyse 1200 1300 kmdir temizleyememiştim... gaz yağı ile iyice yıkayıp bol deterjanlı suyla gazyağını aldım... sonra bir iki tur atıp iyice kuruttum zinciri... ipone ile yağladım ancak o günden beri tak tak bi ses geliyo zincir bölgesinden ara ara... özellikle vites küçültürken ve şehir içinde trafikteyken... debriyaja basıyorum vites küçültüyorum bir iki kere takırtı geliyo zincirden sonra normale dönüyo... ne olduğunu anlayamadım... daha önce başına böyle bişey gelen var mıdır...
    zincirin gevşekmi zincir gevşekken benimde başıma geldi ziniciri ger ses kalmaz

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidonların ortasında ki göbek kapağı bu aparatlar varken takılmıyor mu yoksa takmadan mı çektiniz Enes hocam ?
    o kapak biraz büyük geliyor parçayla sanırım.. etrafından biraz keslip takılması lazım.. ona bi çözüm düşüncez artık.. bu ilk numune oldu..
    yucelciddi bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün benim motora ani fren ikiaz rölesi bağladım ani bir fren yapınca 4lüler yanıyor şehir içi ve otoban trafiği için faydalı bişeyvideo çekecek arkadaş bulursam videoda eklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Evet Arkadaşlar .. Bugün İlk gidon yükseltme numunesini antilop_skull mehmet arkadaşımızın motorunda denedik.. Debriyaj hafif kassa da montaj fazla zorluk çıkarmadı.. Motor cbf gibi dik bir oturuşa sahip bu şekilde.. cidden farkını hissettirdi.. Hem spor gidon hem dik oturuş.. Nefis oldu.. Bende kendi motoruma takıp denedikten sonra ayrıntılı yorumları atarım inş..
    -Düşünenler olursa şimdiden bildirsin lütfen..eski yeni kasa farketmiyor gidonlar aynı ..4 Cm ykseltme.. bi kaç resim atayım..

http://i.hizliresim.com/94VDN5.jpg
    http://i.hizliresim.com/g5k9P5.jpg
    http://i.hizliresim.com/94VDYN.jpg
    http://i.hizliresim.com/yMPzGk.jpg
    http://i.hizliresim.com/2g2EP2.jpg
    hacı fiyat ne durumda parça alüminyum dimi fren hortumunun kasmaması iyi olmuş aslında benim aklımda fren hortumu vardı debriyaj kastıysa aşağıdan ayar çekilebilir

yucelciddi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    Enes hocam 10 numara olmuş aparat. Ellerinize sağlık. Biz Nasıl temin edebiliriz?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı yucelciddi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes hocam 10 numara olmuş aparat. Ellerinize sağlık. Biz Nasıl temin edebiliriz?
    Hocam teşekkürler.. Muhammed arkadaşımız yaptı aparatı.. Pulsarlara yapmıştı apache içinde istedik kırmadı sağolsun.. Numarasını vereyım konuşursunuz.. Benim bi çıkarım yok fiyatınıda blmıyorum tam oalrak.. kendisi söylesin

Muhammed Kandermir .. 0539 601 3533

geçen gün benim motora ani fren ikiaz rölesi bağladım ani bir fren yapınca 4lüler yanıyor şehir içi ve otoban trafiği için faydalı bişeyvideo çekecek arkadaş bulursam videoda eklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

hacı fiyat ne durumda parça alüminyum dimi fren hortumunun kasmaması iyi olmuş aslında benim aklımda fren hortumu vardı debriyaj kastıysa aşağıdan ayar çekilebilir
    debriyaj uzatılır altı üstü tel .. mehmet 100km kadar denemiş gayet memnunum diyor..7075 aliminym hacı paslanma fln olmaz sıkıntı yok malzeme kalıtelı.. zaten kendiside gelir yazar buraya.. bende bi deneyim hele ayrıntılı yorum yapcam inş.. ama uzun yolda hele çok faydalı olcak.. dirseklere binen yükü alsa yeter.. ;)

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    arkadaslar daha fiyatlandirma yapilmadi.mehmet arkadasimiz urunu test ettikten sonra uretim sekline gore belirlenecek fiyat

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    evet beyler fırsat bulamadım yazamadım kusra bakmayın

ürünü denedim valla basarılı buakdar iyi olcagını sanmıyordum o kapak bıraz traslanması gerekiyor debriyaj telinin yerini değişerek çözdüm .
    cbf 150 kullanan arkadas varsa onun gibi olmus rahatlık en buyk avantajı 100 kg babam arkamda dik rampa iniyodum öne kayma falan olmadı gidon yuksek diye yous inerken çok iş gördü anlayacagınız .
    tavsiye ederim . montajda yardımcı olurum isteyene .

Motosikleti
    2014 TVS Apache RTR 150
    selamın aleyküm arkadaşlar An itibariyle bende aranıza katılmış bulunuyorum.:D şöyleki bayii ile anlaştım yarın kaporayı yatırıp perşembe günü akşam binip evime geleceğim Allah'ın izniyle hayırlısıyla.Motosiklet hakkında söylemek istediğiniz yapmam gereken birşeyler var mı ? uzun zamandır takip ediyorum zaten forumu ama TVS son fikir kılmam ani oldu ben bile şaşırdım :D
    kdiner bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam teşekkürler.. Muhammed arkadaşımız yaptı aparatı.. Pulsarlara yapmıştı apache içinde istedik kırmadı sağolsun.. Numarasını vereyım konuşursunuz.. Benim bi çıkarım yok fiyatınıda blmıyorum tam oalrak.. kendisi söylesin

Muhammed Kandermir .. 0539 601 3533

debriyaj uzatılır altı üstü tel .. mehmet 100km kadar denemiş gayet memnunum diyor..7075 aliminym hacı paslanma fln olmaz sıkıntı yok malzeme kalıtelı.. zaten kendiside gelir yazar buraya.. bende bi deneyim hele ayrıntılı yorum yapcam inş.. ama uzun yolda hele çok faydalı olcak.. dirseklere binen yükü alsa yeter.. ;)
    hacı iyi o zaman ama dediğim gibi debriyaj teline ekleme yapmadan ayar yerinden ayarlanır ben kurcalamıştım baya uzuyor ondan yana sıkıntı olmaz

akü için ne diyorsun yukarıda linkleri attım boschun

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı SaRii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar An itibariyle bende aranıza katılmış bulunuyorum.:D şöyleki bayii ile anlaştım yarın kaporayı yatırıp perşembe günü akşam binip evime geleceğim Allah'ın izniyle hayırlısıyla.Motosiklet hakkında söylemek istediğiniz yapmam gereken birşeyler var mı ? uzun zamandır takip ediyorum zaten forumu ama TVS son fikir kılmam ani oldu ben bile şaşırdım :D
    A.S Öncelikle hayırlı olsun motorun güzel günlerde kullan.
    forumdaki arkadaşlar da bana katılacaklardır.
    İLK ÖNCE KESİNLİKLE LASTİKLER...(değiştir)
    BAKIMLARINI SERVİS DE YAPTIR.(Gerçi bazı arkadaşlar buna karşı çıkacak)
    GECE KULLANACAKSAN FARINI GÜÇLENDİR.(hem uzunlarını bu da yetmezmiş gibi sislerini açan deyyuslara karşı)
    KALİTELİ ZİNCİR YAĞLAMA SPREYİ.(Tavsiyem https://shop.wurth.com.tr/sabesto-zi...ma-sprey-400ml

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

bu arada bu da benim yoldaşım
    Günlük en az 60 km.si var.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Hayırlı olsun motorun.. iyi bi seçim yapmışsın pişman olmucaksın..

hacı iyi o zaman ama dediğim gibi debriyaj teline ekleme yapmadan ayar yerinden ayarlanır ben kurcalamıştım baya uzuyor ondan yana sıkıntı olmaz

akü için ne diyorsun yukarıda linkleri attım boschun
    Mehmet taktı işte kullanıyo hacı sıkıntı yok şimdilik .. Hacı baktımda bi aküye 300tl vermem ben ya.. altı üstü aynı sistem.. 100tl max bütce ile bişey alırım en fazla.. o ne öyle araba akülerinden 3 kat pahalı.. el kadar şey..

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    motorun hayırlı olsun hangi renk beğendin ben şahsen yeşil apache kullandığım halde beyaz ve sarıyi çok beğeniyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler