Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorun suçu değil bir ybr yada cbf olsaydi aninda satilirdi şuan resmen soğudum motordan 3 aydir satilmiyor 4300 istiyorum 11bin kmde yeni kasa apache. Napayim 4e mi vereyim?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun suçu değil bir ybr yada cbf olsaydi aninda satilirdi şuan resmen soğudum motordan 3 aydir satilmiyor 4300 istiyorum 11bin kmde yeni kasa apache. Napayim 4e mi vereyim?!!!
    Gelen teklifler nasıl ? Birde aksesuar lastik durumu vs gibi şeylerde fark yaratıyor.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocamın cbfsını 12 saat olmadan 5400e sattım geçen ay.. 5000e almıştık 1 hafta öncesinde.. piyasası sağlam evet.. bu bilinen bişey.. Apachenın piyasasının nasıl olduğuda bilinen bişey.. bilen alır kullanan alır herkesin motoru değil apache.. Bunu bilerek almış olman lazım seninde.. kar etmek yada 2.eli canlı bı motor almak ıstıyosan yanlış seçim yapmışsn.. bu motorun kusuru değildir.. piyasa böyle oluşmuş
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Merhaba arkadaşlar.

Yakın bir arkadaşıma sıfır TVS Apache aldık.
    Lastik tavsiyeleriniz nelerdir? Lastik konusunda masraftan kaçıp güvenlikten ödün vermek istemiyoruz. Hangi lastiği kullanmalıyız? Yağmur ve fren performansı çok önemli bizim için.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Yakın bir arkadaşıma sıfır TVS Apache aldık.
    Lastik tavsiyeleriniz nelerdir? Lastik konusunda masraftan kaçıp güvenlikten ödün vermek istemiyoruz. Hangi lastiği kullanmalıyız? Yağmur ve fren performansı çok önemli bizim için.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

beyaz apachı nın üzerinde ki lastikler varsa kalsın yok ise ne takarsan tak ondan iyidir.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/kk9EaA.png
    http://i.hizliresim.com/g5rXD3.png
    beyaz apachı nın üzerinde ki lastikler varsa kalsın yok ise ne takarsan tak ondan iyidir.
    Bizim lastikler üstteki resimdekinden hocam.
    İyi lastik kullananların tavsiyelerini bekliyorum.
    IRC den daha iyi lastikleri tavsiye ederseniz memnun olurum.

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim lastikler üstteki resimdekinden hocam.
    İyi lastik kullananların tavsiyelerini bekliyorum.
    IRC den daha iyi lastikleri tavsiye ederseniz memnun olurum.

http://www.motolastik.com/continenta...ntigo-pmu28396
    arka lastik
    http://www.motolastik.com/continenta...ntigo-pmu28392
    ön lastik

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

lastik ebatı normlara uygun ve orijinale nerdeyse bire bir yakın olan lastiktir
    Tabloda gördüğün gibi 90/90-17 ve 100/80-17

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yeni kasalar için takım lastik en büyük sorun sanırım..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    apachi rtr 150

İlk muayenesi geldi ve tüvtürk (doğuş) e randevulu gittim

Kucuk lambalarin biri yanmiyormuş bu farlarin ustunde sağli sollu olan park lambasi diye geciyormuş ağir kusurlu sayip gecirmedi muayeneden park lambasi olmadiğini park edince motoru tüm lambalarin kapandiğini soylesemde nafile laf anlamiyor kinyas efendi neyse cantayi söküp gittim muayeneye kesin agir kusur sayardi cantayida benden önceki motorcuda cantayi sokmuş du simdi gene gideceğim minik lambadan sebep yaptirip tabi 15 tl lamba.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kucuk lambalarin biri yanmiyormuş bu farlarin ustunde sağli sollu olan park lambasi diye geciyormuş ağir kusurlu sayip gecirmedi muayeneden park lambasi olmadiğini park edince motoru tüm lambalarin kapandiğini soylesemde nafile laf anlamiyor kinyas efendi neyse cantayi söküp gittim muayeneye kesin agir kusur sayardi cantayida benden önceki motorcuda cantayi sokmuş du simdi gene gideceğim minik lambadan sebep yaptirip tabi 15 tl lamba.
    Üsküdara yakınsan gel ben takayım yedek var orjinali sana ücretsiz

by_q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache 2oo8
    Arkadaşlar hindistandan kafaladiginiz adam varmı ? 180 cclik parçalar falan kargodan gönderebilir mi? Bir aralar yanlış hatirlamiyorsam selim bulmuştu birilerini . velhasıl kelam orada parçalar ucuz olduğu için boyle şeyler düşünüyorum.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Motorun rolanti sorununa cozum ariyorum bilgisi olan varmi 2 kere soktum topladim karbratoru 1500 de dursuramiorum 2 de duruo ama 1500 de drmyo hava ayaryla oybatncada surekli dalgalanma yapiyo caresi varmi bilen varni

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun rolanti sorununa cozum ariyorum bilgisi olan varmi 2 kere soktum topladim karbratoru 1500 de dursuramiorum 2 de duruo ama 1500 de drmyo hava ayaryla oybatncada surekli dalgalanma yapiyo caresi varmi bilen varni
    Hacı götürsene sürat motora.. ayarlasınlar 2 dk.. bnmkı 1100 1500 arasıında duruyor soguk ve sıcakken..

Alıntı by_q adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hindistandan kafaladiginiz adam varmı ? 180 cclik parçalar falan kargodan gönderebilir mi? Bir aralar yanlış hatirlamiyorsam selim bulmuştu birilerini . velhasıl kelam orada parçalar ucuz olduğu için boyle şeyler düşünüyorum.
    sbr vardı bu işle uğraşan zamanında .. Kafayı takmıştı.. sabriyi bulup bi konuş istersen sana bilgi verir..

by_q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache 2oo8
    Eyvallah kardeşim. Sbr di selim diliyorum bende

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı götürsene sürat motora.. ayarlasınlar 2 dk.. bnmkı 1100 1500 arasıında duruyor soguk ve sıcakken..

sbr vardı bu işle uğraşan zamanında .. Kafayı takmıştı.. sabriyi bulup bi konuş istersen sana bilgi verir..
    Demesi kolayda firsat yoh haci o yuzden kendim yapmayi yegliorum

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Eyvallah kardeşim. Sbr di selim diliyorum bende
    Sorma birader kanser ederler adami. Cok ugrastim zamaninda. Adamlara diorum ki once parayi gondereyim sen sonra git parcalati alip kargoya ver. Hatta parayi fazla fazla gondereyim diyorum. Yapmiyorlar. Yurtdisi oldugu icin tirsiyorlar. Kimisi dolandirici saniyor vs vs.. Tam hatirlayamiyorum ama 1000 kusur tl ye silindir piston krank karburator kapak ve egzozu alabiliyordum.
    TRANSALP XL700

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Bizim burdaki serviste (g.antep) gordum 200 cc miydi yoksa 180 cc miydi tam hatirlayamadim simdi silindir takimi var demisti adam bana orjinalmi dedim orjinal dedi bana adam pek ilgilenmemeistim,

Sb
    Bizim burdaki serviste (g.antep) gordum 200 cc miydi yoksa 180 cc miydi tam hatirlayamadim simdi silindir takimi var demisti adam bana orjinalmi dedim orjinal dedi bana adam pek ilgilenmemeistim,

sbr burdamisin sana bisey sorucam buarada
    sbr bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Buyur sor
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cgl
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sb

sbr burdamisin sana bisey sorucam buarada
    drej bana numaranı yaz işim var seninle

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Benim motor ile malum bir ay once kaza yaptim ve on amortisor borulari degisti ilk once sol taraf amortisor yag kacirdi baya ve hep dipte kaliyordu gorevini yapmiyordu amortisor, adam şu gun gel bu gun gel diye diye bizi 2 iki hafta oyaladi neyse yapti simdi yag kacrmiyor ama baska sorun var motor ile en ufak timsekten gecsem motorun tak tak tak diye bir ses cikartiyor on amrtisorden elimiden bile hissediyorum tak sesini yani baska apachelerede baktim o ses var ama cok zorlayinca o ses duyuluyor, bide ön düzende bosluk yok onada baktim sizce nerden geliyor ses,

Sbr basta sen olmak uzere diger butun degerli arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum simdiden tşk. Herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı XuRTo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drej bana numaranı yaz işim var seninle
    Öcelikle ismin dikkatimi cekti nerelisin bi soylesene (tù xurtê kudere)

Silindir konusunda arastir doyorsan yarin gidip ayni adamla bi gorusup sana donerim nedersin,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler