Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apachi rtr 150
    İstanbul plakali tvs yaş 30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayene zamani geldi ikibucuk yil doldu tvs de 93 tl yaziyor tüvtürk de muayene .sizler kaca muayene yaptirdiniz ve sigorta kaca yaptirdiniz 139 a halk sigortadan yaptirdim ben.
    dün vizesini yaptırdım 1 ay gecikme cezası ile 98 lira ödedim kısa far az ve yönü farklı olarak hafif kusurlu olarak geçti

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Kontak acik farlar acik fajat motor stop durundayken fariniz yaniyomu . benin farlar yanmiyo a aba orjjnalde bu sekildemi . marsa basip motor calisina yanmaya basliyor

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    evet farlar calisinca yaniyor

fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    93 lira çok değil mi yhaff derken

93,22 tl dedi sistem yanınızda bulunması gereken ekipmanlara kask ve koruyucu gözlük dedi , koruyucu gözlük kısmına takıldım ben bilgisi olan var mı ?

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    93 lira çok değil mi yhaff derken

93,22 tl dedi sistem yanınızda bulunması gereken ekipmanlara kask ve koruyucu gözlük dedi , koruyucu gözlük kısmına takıldım ben bilgisi olan var mı ?
    Bildiğim kadarı ile kaskında vizör olduktan sonra, koruyucu gözlük gerekmiyor.
    fedora bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Sele kilifi nerden bulabilirim eminönunde dün motoru birakdim, şerefsizin biri delmiş seleyi

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele kilifi nerden bulabilirim eminönunde dün motoru birakdim, şerefsizin biri delmiş seleyi
    Dilindiyse tekrar kaplatman lazım.. kılıfla kurtaramazsın.. Benim kaplattığım yer şirinevlerde.. orda hem kaplatıp hem kılıf bulabılrsın..

Giremedim foruma bi kaç gündür.. Bu pazar günü de tabi ki boş durmayıp , antilop_skul mehmet ve bi kaç motor daha Yalova Termale gittik , ordan iznik gölünü dolaştık.. 200km+ yol yapıp geri döndük.. gayet eğlenceli bi gündü.. tekrar sağolsun katıldığı için ;) hem tanışmış olduk yüzyüze.. baya resim birikti ama bi kaç tane atayım ortam renklensin..

kdiner ve fedora bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dilindiyse tekrar kaplatman lazım.. kılıfla kurtaramazsın.. Benim kaplattığım yer şirinevlerde.. orda hem kaplatıp hem kılıf bulabılrsın..

Giremedim foruma bi kaç gündür.. Bu pazar günü de tabi ki boş durmayıp , antilop_skul mehmet ve bi kaç motor daha Yalova Termale gittik , ordan iznik gölünü dolaştık.. 200km+ yol yapıp geri döndük.. gayet eğlenceli bi gündü.. tekrar sağolsun katıldığı için ;) hem tanışmış olduk yüzyüze.. baya resim birikti ama bi kaç tane atayım ortam renklensin..

http://i.hizliresim.com/n7VgN0.jpg
    http://i.hizliresim.com/rQBVN7.jpg
    http://i.hizliresim.com/g5zAY3.jpg
    http://i.hizliresim.com/ME5yBN.jpg
    http://i.hizliresim.com/QAElzk.jpg
    Helal size, bende orada olaydim sizi rahat birakmazdim pesinizden gelirdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Bu arada arkadaşlar dun bir kaza yaptım çok kötüydü işe giderken sabah sekiz buçukta kardeşimle birlikte kardeşimde beni bankaya birak para çekeceğim dedi ben de gel bari dedim tam karşıya geçerken yol hakkı benimdi de karşıdan gelen otomobil tam benim izama geldiği anda bir anda direksiyonu benim üzerime çevrildi arabanın kaputunun üzerinden uçtum gittim bende allahtan mont ve kask vardı ama kardeşim de hiçbir korumalik şey yoktu ve iki kolda biri kirildi biri cikti dirsekten neyse detaylı paylaşım yapacağım şuan zamanım yok,

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Bu arada arkadaşlar dun bir kaza yaptım çok kötüydü işe giderken sabah sekiz buçukta kardeşimle birlikte kardeşimde beni bankaya birak para çekeceğim dedi ben de gel bari dedim tam karşıya geçerken yol hakkı benimdi de karşıdan gelen otomobil tam benim izama geldiği anda bir anda direksiyonu benim üzerime çevrildi arabanın kaputunun üzerinden uçtum gittim bende allahtan mont ve kask vardı ama kardeşim de hiçbir korumalik şey yoktu ve iki kolda biri kirildi biri cikti dirsekten neyse detaylı paylaşım yapacağım şuan zamanım yok,
    Tabii ki yeterki gelmek isteyn olsun.. her zaman etkınlık var her daım kapımız açık motorun zevki burda ztn..

Çok geçmiş olsun.. Dün bende aynı şekilde kaza atlattm sürterek kurtardım gerizekalının tampona kardeşim arkamdaydı.. dediğin gibi korumalarıda yoktu kask ve eldiven hariç.. Allah beterinden korusun.. Acil şifa versin.. Artçılar içinde idaretende olsa ekipman dizmek lazım.. kaza geliyorum demiyor.. olmaz dediğin yerde karşına çıkıyor..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    nakitle gelin diyor çakallar

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Tabii ki yeterki gelmek isteyn olsun.. her zaman etkınlık var her daım kapımız açık motorun zevki burda ztn..

Çok geçmiş olsun.. Dün bende aynı şekilde kaza atlattm sürterek kurtardım gerizekalının tampona kardeşim arkamdaydı.. dediğin gibi korumalarıda yoktu kask ve eldiven hariç.. Allah beterinden korusun.. Acil şifa versin.. Artçılar içinde idaretende olsa ekipman dizmek lazım.. kaza geliyorum demiyor.. olmaz dediğin yerde karşına çıkıyor..
    Size de çok geçmiş olsun. Yollarda çak fazla dikkat etmek gerekiyor. Hele ki motosiklete biniyorsanız yol hakkı diye bir şey söz konusu olmuyor maalesef.

Biz de Bursa ekibi olarak pazar günü 7 motosiklet ile köy yollarından Kemalpaşa,Susurluk derken 250+ km.yol yaptık.
    Çok eğlenceliydi. Linkte bazı resimler mevcut.

http://www.motosiklet.net/forum/baris-susut-mt-il-gruplari/17621-%5Bbursa-mt%5D-1212.html#post3592779
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Gecmiş olsun allah korudu daha kötüsünden tekrar gecmiş olsun arac kullananlar yollarda motorlarinda olduğunu nezaman görecek özellikle ticariler umursamiyor motorlari.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bugün yarın motoru muayeneye götürücem yakın zamanda muayenesini yaptıran arkadaşlar neylere bakıyorlar biraz bilgi verirseniz gitmeden önce çok iyi olur benim için.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı emre.cinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yarın motoru muayeneye götürücem yakın zamanda muayenesini yaptıran arkadaşlar neylere bakıyorlar biraz bilgi verirseniz gitmeden önce çok iyi olur benim için.
    ilk etapta elektrik sisteminde kornasına kadar çalışmayan bişey olmucak.. far ayarların düzgün olcak. lastiklerin düzgün olcak.. Topcase için hafif kusur yersın ama sıkıntı olmaz.. motordan yağ kaçağı benzın kaçağı olmucak.. Motordan ses gelmicek çok belli şekilde.. gerisi dert değil geçiyor.. bide egzoz orjinal olmalı ..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    ilk etapta elektrik sisteminde kornasına kadar çalışmayan bişey olmucak.. far ayarların düzgün olcak. lastiklerin düzgün olcak.. Topcase için hafif kusur yersın ama sıkıntı olmaz.. motordan yağ kaçağı benzın kaçağı olmucak.. Motordan ses gelmicek çok belli şekilde.. gerisi dert değil geçiyor.. bide egzoz orjinal olmalı ..
    tamamdır dostum teşekkürler topcase zaten yok egzoz desen orjinal. Perşembe hayırlısıyla ilk muayenesinden geçer bizim at

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Bu topcase ye ceza kesme durumu nedir. Trefik polisinin mahkeme kararlarivar cazalar iptal edilmiş ama kafalarina gore kesiyormuş trafik polisi .

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Enes bende tesekkur ederim guzel bi hafta sonu oldu evden cikip eve gelmem 265 km idi. ..
    Bu arada dun yakit aldim. 437 km # 55 tl benzin . hep iki kisi kullandim km de 12.5 kurus falan yapiyor . makjnain hiz yetmiyir ama yakit cok iyi .

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes bende tesekkur ederim guzel bi hafta sonu oldu evden cikip eve gelmem 265 km idi. ..
    Bu arada dun yakit aldim. 437 km # 55 tl benzin . hep iki kisi kullandim km de 12.5 kurus falan yapiyor . makjnain hiz yetmiyir ama yakit cok iyi .
    aynen 2 kişi ile yakıt harika.. Şimdilik yeter bize sorunsuz güzel makine.. Bu haftasonu bide köy yollarında deniyim bakalım kampa giderken nasılmış :D

Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Merhaba arkadaşlar,
    aramızda 100/90/18 ölçülerinde arka lastik kullanan var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler