Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peki hangi yağı kullancaz arkadaşlar benim bu hafta değiştirmem lazım yağı?
    Valla ben ipone kullanıyorum 10 40 memnunum. Vites geçişlerim gayet yumuşak tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Yağ markasını sürekli değiştirmeyin. Hangi yağla başladıysanız onu kullanın. Castrolün 10w40 power1 yağından memnunum. Bi keresinde shell koydum aptallaştı motor dahada değiştirmem.
    M.balibey bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Arkadaşlar bi size danışayım dedim.

2011 apache var bende,orta sehpaya alınca hep ön hem arka teker yere değiyor :O
    Ön amorsitör borularını yamultmuştum onların yenisi aldırttım takıldıktan sonra böyle bir sorun yoktu.
    Ne zaman ki arka lastiğimi değiştirttim o zaman bu olayla karşılaştım.
    Lastiği değiştirirlerken orta sehpada yüksek bir bölgedeyken arka tutma yerlerinden tutarak öküz gibi bastırmıştı usta,bununla alakası olabilir mi ?
    Servise gidecek vaktim olmuyor şu sıralar hep 8-9 arası işten çıkıyorumda...
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi size danışayım dedim.

2011 apache var bende,orta sehpaya alınca hep ön hem arka teker yere değiyor :O
    Ön amorsitör borularını yamultmuştum onların yenisi aldırttım takıldıktan sonra böyle bir sorun yoktu.
    Ne zaman ki arka lastiğimi değiştirttim o zaman bu olayla karşılaştım.
    Lastiği değiştirirlerken orta sehpada yüksek bir bölgedeyken arka tutma yerlerinden tutarak öküz gibi bastırmıştı usta,bununla alakası olabilir mi ?
    Servise gidecek vaktim olmuyor şu sıralar hep 8-9 arası işten çıkıyorumda...
    benimkindede durum aynı hafiften ya ön yada arka yere değiyor fakat ön tekeri yada arka tekeri elle çevirebiliyorum motor hareket etmeden

Motosikleti
    Apache *11
    Bi sıkıntı öıkar mıki nerdeyse plakalık tekere değecek, ön teker dönüyor ama bildiğin yere temaslı
    memduhb bunu beğendi.

Bi sıkıntı öıkar mıki nerdeyse plakalık tekere değecek, ön teker dönüyor ama bildiğin yere temaslı
    plakalık tekere değecek derken benim arka tekerle çamurluk arası bayağı açık foto koyabilmen mümkün mü
    memduhb bunu beğendi.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    motorumla vedalaşma vakti geldi artık cc yükselticem satılıktır http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69706052/detay

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Memduh motosikletin çok güzel ve tertemiz.İnşallah değerini bilecek bir kişiye gider.Fiyatıda çok uygun.Yanındaki aksesuarlar da cabası.Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakalık tekere değecek derken benim arka tekerle çamurluk arası bayağı açık foto koyabilmen mümkün mü
    Telefonum kamerası sıkıntılı geçen sefer düştüydüm bi parçalandı

Akşam atarım fotoğraf
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    arkadaşlar benimde motor gitmiyordu 100ü görene kadar canı cıkıyordu karbüratör temizletip güzel bi hava-rolanti ayarı yaptım artık 120ye hiç zorlanmadan çıkyor. dün mersin-kayseri 310 kilometreyi molasız geldim hiç durmadan hiç bir yerimde ağrı sızlama uyuşma olmadı ya benim motorda titreşim az yada siz fazla kafaya takıyorsunuz.. motorum yürümüyor diyenlere karbüratör bakımı ve zincir ayarı tavsiye ederim..

lastik konusuna gelecek olursak 25bin km orjinal lastiklerden sonra kafam rahat olması için ön metzeller me22 3.00-17 arkaya metzeller me22 3.50-18 taktım. takalı 2bin km oldu yaklaşık bir kere bile lastiğin frende kaydığını görmedim ne ön ne arka. viraj performansı mükemmel. torosları bilen bilir tekir yaylası vardır niğdeye doğru otoban ve yokuş aşşağı virajlı bir yoldur 120nin üstünde indim. Lastik alacaklara bu ölçü ve markayı tavsiye ederim. sağnak yağmur sıcak hava sıcak asfalt kuru asfalt her türlü yolda denedim ve lastik çok iyi not aldı benden.

tekrar bir tavsiye olarak motorum yürümüyor diyenler gaz kolum çok hissiz diyenler için karbüratör diyaframına baktırmalarını öneririm. eskiden 80i zor gördüğüm hafif rampada üstüne kapanıp 120yi görebildim. eskiden gerçekten yürümüyodu motor..

yağ olarak castrol power1 kullandım gayet iyi bizim motora ideal bir ya vites geçişi olsun gayet güzel..

keyifli gezmeler herkese.. Kazasız belasız..
    M.balibey bunu beğendi.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim boyum 1,95 kilom 80 2011 apache gayet normal duruyor altımda hatta fotolarda far atabilirm ama yeni modelleri bilmiyorum dahamı kısa yapmışlar acaba?
    Resmini atarmısın usta. Bende yakın zamanda almak istiyorum. Göreyim uzun boylularda nasıl durduğunu.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmini atarmısın usta. Bende yakın zamanda almak istiyorum. Göreyim uzun boylularda nasıl durduğunu.
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    buda son hali, gerçi yan çantaları biraz aşağı indirdim ama son yaptığım çok değişiklik var zamanım yok paylaşmaya
    [IMG][/IMG]

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Motul 5100 uygun değil diyenler de oldu, iyi diyenler de, Castrol iyi değil diyen de var, iyi diyen de var.
    Ben ne yağı koyayım bu motosiklete, deneyip tecrübe eden var mı acaba?
    TVS servisi Petrol Ofisi koyuyormuş normalde. Ama ben Motul istiyorum. Hangisi uygun, en iyi acaba?

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Teşekkürler ustam. Eline sağlık

Telefonum kamerası sıkıntılı geçen sefer düştüydüm bi parçalandı

Akşam atarım fotoğraf
    bekliyorum

Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motul 5100 uygun değil diyenler de oldu, iyi diyenler de, Castrol iyi değil diyen de var, iyi diyen de var.
    TVS servisi Petrol Ofisi koyuyormuş normalde. Ama ben Motul istiyorum. Hangisi uygun, en iyi acaba?
    ben 3 yıldır castrolkullanıyorum br kez shell koydum acayip hararet yaptırdı castrol için iyi değil diyen ustalar yada şahıslar acaba hiç lab. ortamında deney yaptılar mı adamlar sonuçta bu işelere milyon dolarlar harcıyor sonuçta shell içinse keşke koymasadım diyorum motordan indikten sonra egsozun ucuna dahi elleyemezdin ve onu koyduktan sonra üst kapaktan terleme başladı

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 20000 km de ve En az 15 kere yağ değişimi yapmışımdır.Serviste shell ve castrol var çoğunlukla castrol kullandım castrol olmadıği zaman mecburen shell koydurdum.Casrrol ve shell arasimda aman aman bir fark göremedim hatta castrol de 1000 km sen sonra vitesler sertlesiyor.Bir kere ipone koydum i hic hoşuma gitmedi vitesler daha çok sertleşti.hafta sonu motul 10x40 aldim daha 100 km olmadi şuana kadar hoşuma gitti sanki motor daha sessiz calisiyor ve vitesler yumusacık

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 20000 km de ve En az 15 kere yağ değişimi yapmışımdır.Serviste shell ve castrol var çoğunlukla castrol kullandım castrol olmadıği zaman mecburen shell koydurdum.Casrrol ve shell arasimda aman aman bir fark göremedim hatta castrol de 1000 km sen sonra vitesler sertlesiyor.Bir kere ipone koydum i hic hoşuma gitmedi vitesler daha çok sertleşti.hafta sonu motul 10x40 aldim daha 100 km olmadi şuana kadar hoşuma gitti sanki motor daha sessiz calisiyor ve vitesler yumusacık
    Kim değiştirdi yağını pamık olcak tabikide ileride sertlesirse ne sen beni ne ben seni taniyor olacağım 😄😄😄😄

Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim değiştirdi yağını pamık olcak tabikide ileride sertlesirse ne sen beni ne ben seni taniyor olacağım ��������
    dükkandan çıkana kadar garanti veriyorsun yani

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dükkandan çıkana kadar garanti veriyorsun yani
    Dükkanım yok ara yag bakimlarini kendimiz yapiyoruz gecen beraber degistirmistik yagini 😊😊

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dükkanım yok ara yag bakimlarini kendimiz yapiyoruz gecen beraber degistirmistik yagini 😊😊
    Dükkani yok ama takım taklavat eksizsiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler