Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    )))))))))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    [QUOTE=ercan41;3257660]bir oto egzoscusuna gittim kestiğim yer 55mm di 51 lik bulabildim her iki tarafada uygun geldi..
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://shop.wurth.com.tr/isiyta-daya...400-ml-ral9005

Boyayı almıştım bide würth arasam gölcükte işim var bizim bu gölcükte hiç bişey yok illa izmite gitmek lazım iyi bişey için

Arkadaşlar Katalitik her ne kadarda sağlam ve tıkamayacak gibide görünse motorun çekişi ve devirlenmesi değişti sesi çok az bişey arttı.Kestiğim yeni boruyu kaynattıgım yer fark edilmiyor bile inceden bakılırsa kaynak izi belli oluyor egzos boyasının aynı rengi boya oldu ısınınca
    KESTIRENLER FARKI GÖRÜYOR.
    ercan41 bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Fuar davetiyeleriniz geldi. Bana mail atan ve adresini bildiren arkadaşlarıma biletlerini kargo ile gönderiyorum.

bilginiz olsun

Ooo iyi iyi önümüzdeki hafta içi ugrucam sana 8-10 tane ayir bana

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Selam arkadaşlar bu motora yağ değişiminde kaç litre yağ konuyo ve şanzıman yağı ayrımı yoksa motor yağından mı şanzuman da yağlanıyor? Ve bi önceki motorumda castrol magnatec 10/40 kullanıyodum apachede de bunu kullansam uygun olur diye dusunuyorum. yada tavsiye ettiğiniz bi yağ varmı motul falan gibi? teşekürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

evet 3 yıldır scooterım olduğu için bunuda öğrenmiş oldumkı vitesli motorda şanzumana ayrı yağ konmuyomuş :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Fuar davetiyeleriniz geldi. Bana mail atan ve adresini bildiren arkadaşlarıma biletlerini kargo ile gönderiyorum.

bilginiz olsun
    sağolsın aradın haber verdin yarin yanına geleceğim bir aksilik olmazsa alacağım biletleri... çok sağol şimdiden...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bu motora yağ değişiminde kaç litre yağ konuyo ve şanzıman yağı ayrımı yoksa motor yağından mı şanzuman da yağlanıyor? Ve bi önceki motorumda castrol magnatec 10/40 kullanıyodum apachede de bunu kullansam uygun olur diye dusunuyorum. yada tavsiye ettiğiniz bi yağ varmı motul falan gibi? teşekürler.
    motosiklet yağı kullanmadan fayda var debriyaj kaçırabilir 1 litre yağ alır
    ronnytechno bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

evet 3 yıldır scooterım olduğu için bunuda öğrenmiş oldumkı vitesli motorda şanzumana ayrı yağ konmuyomuş :D
    motul,ipone.en çok övülen,tavsiye edilen bu ikisi

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Evet arkadaşlar ybr'de son noktaya geldik dicem ama daha yapacağımız çok şey var. Daha yeni başladık

Ayarlı manetler
    Elcikler
    Xenon far
    M gidon
    Shark egzoz
    Led çakar
    Keiti jant şeridi
    Kırmızı park lambası
    Alt sakal

Şimdilik bu kadar

M.balibey bunu beğendi.

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar ybr'de son noktaya geldik dicem ama daha yapacağımız çok şey var. Daha yeni başladık

Ayarlı manetler
    Elcikler
    Xenon far
    M gidon
    Shark egzoz
    Led çakar
    Keiti jant şeridi
    Kırmızı park lambası
    Alt sakal

Şimdilik bu kadar

http://i.hizliresim.com/xVYdMq.jpg
    ayarlı maneti nerden kaça aldın bende apacheye arıyorum

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayarlı maneti nerden kaça aldın bende apacheye arıyorum
    Biz 50 liraya almıştık ama galiba 75 lira yapmışlar. Apache için maalesef yok. Varsa bile o kadar bakınmama rağmen hiç gözüme çarpmadı yani öyle diyim.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/126757-motosiklet-bisiklet-ve-aksesuarlari-fuari-2014-a.html

serkan a fuar biletleri için tekrar teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz 50 liraya almıştık ama galiba 75 lira yapmışlar. Apache için maalesef yok. Varsa bile o kadar bakınmama rağmen hiç gözüme çarpmadı yani öyle diyim.
    banda debriyaj iiçn lazım üniversal diye mi satılıyor bunlar yoksa marka uyumlumu

Motosikleti
    banda debriyaj iiçn lazım üniversal diye mi satılıyor bunlar yoksa marka uyumlumu
    Marka uyumlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/126757-motosiklet-bisiklet-ve-aksesuarlari-fuari-2014-a.html

serkan a fuar biletleri için tekrar teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/bq1v.jpg
    Ordan 3 tanesi benim dime abi

Motosikleti
    Ben hic görmedim ha apachede bu manetlerden

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hic görmedim ha apachede bu manetlerden
    tvs türkiye sayfasında bi arkadaş gri bi 2011 apache paylaşmıştı onda mavi spor manet vardı ride it markası diye arkadaşa sordum nerden aldınız acaba diye ama cevap gelmedi bende düşünüyorum acıkcası manet çok hoşuma gidiyo görüntüsü

bende bulamadım manet şu debriyajında ki sıkıntı elim küçük geliyor aşağıdan ayarlayıncada boşta iken bire geçmeme oluyor

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    bende bulamadım manet şu debriyajında ki sıkıntı elim küçük geliyor aşağıdan ayarlayıncada boşta iken bire geçmeme oluyor
    benimki öyle değilde debriyajı sıkıyorum böyle sonuna kadar bırakıyorum fren gibi sonuna gitmiyo böyle biraz boş kalıyo sonunda aşşağıdan ayarlanınca düzelirmi bu sorun

Motosikleti
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki öyle değilde debriyajı sıkıyorum böyle sonuna kadar bırakıyorum fren gibi sonuna gitmiyo böyle biraz boş kalıyo sonunda aşşağıdan ayarlanınca düzelirmi bu sorun
    Onu asagidan ayarliyosun debriyaji tam istediğin gibi oluyor yani birakinca fren gibi geri gider
    Fakat bu seferde debriyajin çok yukarda kavrar buda debriyaji erken bitmesine sebeb olur
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apaci 150 cc 2011
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön cam nasıl kaskamı geliyo direk rüzgar sanki biraz daha uzunu lazım ben cbf uzun camlı kullandım kafaya geliyo tüm rüzgar mafediyo beni. Bide çantaları sorcam maaliyeti ne kadar ? çok çamur geliyormu çantalara aynısını yapmayı düşünüyorum.
    CBF'deki uzun cam cok sacma bence cok uzun ve kiriliyor bunun kirilma gibi bir durumu yok kisa olsa gogsüne uzun olsa kaskina geliyor ön tarafi komple cam yapsaniz bile rüzgari kesemessiniz..

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum herşey iyi güzelde o far koruma demirin hiç yakışmamış bee
    Endro tarzi yapiyorum zaten ki bence gayet hoş gorunuyor ..

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok istediğim uzun cam yan soft çantalar arkaya topcase bide tel jant sis farları mercek al sana enduro gibi apaçi ön koruma far için olanı bi işe yaramıyo bence benim motor iki kere devrildi ikincisinde sinyal kırıldı sadece.
    kappaa 21LT cantalardan alicaktim temiz aparatlarini bulamadim bunlari aldim biraz daha ugrasmasi var ayaklari yapilmadi suan sadece canta ipleri ile bagli durumda.
    sis farlari sipariş edildi gelicek yakinda ön amartösör yaglari da kalinlaştirilacak bu hafta xenonu da takildi tel şanj dubleks olmadiği icin iyi olmuyor RİZE'De anca bu kadari oluyor servisimiz yokki daha iyi yerlere gidelim.. !

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    peki ne yapmamız lazım hocam? debriyaj balatasını değiştirmeyi düşünüyorum 25 binde ve yukarda kavrıyo çok rahatsız edecek kadar değil bahsettiğim durum ama içim rahat etmiyor biraz takıntılıyım :D benim amacım orjinali nasılsa öyle olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler