Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağrı videoların boyutunu ufaltıyorum renderleriyorum yani after efectte. 160mb yi 36 mb ye düşürüyorum fazla görüntü kaybı olmadan ondan sonra sana wetransfer ile yollıcam ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

abi pist kapalıydı o zıplama yerinden atlayamadım ya içimde kaldı acayip haftaya da böle olursa hava ben orada olacagım gelen gelir valla bugünün acısı ben yine çıkarmaya çalıştım ama yok ben orayı istiyorum iyi kurtlarımı döktüm. acaba yamaha xt falanmı alsak ya daha kararımı veremiyorum ya çıldırcam
    Sertaç kardeşim için de kurt beslediğini dün anladım al yamaha xt on numara olur kurtlarını iyice dökersin apaçi nin günahı ne kardeşim dere tepe yazık apaçi ye olmaz teknik tasarım elverişli değil yoksa kros yap içinde kalmasın gelip izlerim hadi hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde yavaş yavaş tırmandık motorlara zarar gelmesindiye atraksiyona hiç girmedim sertac içinde bazı durumlarda firenledim motorlar zarar görmesin diye yapmadıgım yaptırmak istemedigim çok durumlar oldu size göre sert davranış gibi görünsede esnek ve zararsız hareketlerdi
    bayram abi sana hayran kaldım ama motor elverişli deyil 125r yazık sanada yazık abi al bir tanane kros motoru içinde kalmasın o yollarda kullanılacak motor deyil 125r pardon yol derken dağda bayırda tepede

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titrememi o da neki :D
    enginim dün çok titredim bu nedir cbf apçilere takıla takıla çekmeye başladı sandım korkuttu neyseki yollardanmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki koyun videoyu bakalim ) Veysel abi yanniz birakma beni destek cik ezicekler yoksa beni yine )
    kardeşim her zaman yanındayım cbf testini çekmediler niye bardağın dolu tarafını çektiler bizdeki boş olduğu halde düşmedi
    Twin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Dayım'ıda apache sahibi yaptık perşembe günü teslim alıyor
    Kaangngr ve sbr bunu beğendiler.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayım'ıda apache sahibi yaptık perşembe günü teslim alıyor
    Gri mi Mi kirmizi mi kararsizdi ama en sonnda kirmizi olsun camurdan olsun dedi
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    serhat bugün hgsden senin taktiği deneyerek gectim.bakalim yazacaklarmi ceza

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı Bozkurt";3190674]Sertaç kardeşim için de kurt beslediğini dün anladım:queen: al yamaha xt on numara olur kurtlarını iyice dökersin apaçi nin günahı ne kardeşim dere tepe yazık apaçi ye olmaz teknik tasarım elverişli değil yoksa kros yap içinde kalmasın gelip izlerim :thumleft: hadi hayırlısı[COLOR="Silver adlı üyeden alıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

[/COLOR]bayram abi sana hayran kaldım ama motor elverişli deyil 125r yazık sanada yazık abi al bir tanane kros motoru içinde kalmasın o yollarda kullanılacak motor deyil 125r pardon yol derken dağda bayırda tepede

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

enginim dün çok titredim bu nedir cbf apçilere takıla takıla çekmeye başladı sandım korkuttu neyseki yollardanmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

kardeşim her zaman yanındayım cbf testini çekmediler niye bardağın dolu tarafını çektiler bizdeki boş olduğu halde düşmedi
    EyvAllah abim sende olmasan parçalar bunlar beni ) sorma abi ya apache ye cekicegine innazumaya cekse biraz )

orada su koyun deyince cok doldurdum galaiba ondan dusmuyo bizdeki bardak bosken ruzgarda bile dusmuyo hehe )

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Vay be titreşimsiz makina

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kacak gecis dedi mi

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

Arkadaslar yarin motorlarinizi bayraklarla donaltip 29 Ekim kortejine davet ediyorum saat 1 de kadikoy suadiye otel oninde bulusacak ben engin kaan gaziosmanpasa merkez de bulusup hareket edecez gelmek isteyen var mi
    Twin ve sbr bunu beğendiler.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim simdi ne taktigi
    Plakayi kaparmaktan baska bir yontem mi buldunuz

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kacak gecis dedi mi

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

Arkadaslar yarin motorlarinizi bayraklarla donaltip 29 Ekim kortejine davet ediyorum saat 1 de kadikoy suadiye otel oninde bulusacak ben engin kaan gaziosmanpasa merkez de bulusup hareket edecez gelmek isteyen var mi
    serhat bunla ilgili bir topic bulamadım. mt mi düzenliyor yine?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

bu arada yıkadınızmı makınaları? yağlandımı bakalım zincirler

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhat bunla ilgili bir topic bulamadım. mt mi düzenliyor yine?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

bu arada yıkadınızmı makınaları? yağlandımı bakalım zincirler

http://i39.tinypic.com/w9cpdy.jpg
    Sabri mt de var 29 ekimbkorteji diye motordelisin de de var butun kulupler ve gruplar bu kotrteje katiliyor gecen yil 2000 motor vardi

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Bakıma soktum ben bugün direkt

Sahibinden ikinci el 2012 eski kasa Apache. Kaçırmayın. Sadece 4600 lira. Sıfırdan biraz pahalı.
    Çanta demiri var ama. Ayrıca temmuz ayı vergisi ödenmiş, zinciri yağlanmış. Bunlar hep masraf. Deposu da full dolu. Kaçmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41977369/detay

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıma soktum ben bugün direkt

Sahibinden ikinci el 2012 eski kasa Apache. Kaçırmayın. Sadece 4600 lira. Sıfırdan biraz pahalı.
    Çanta demiri var ama. Ayrıca temmuz ayı vergisi ödenmiş, zinciri yağlanmış. Bunlar hep masraf. Deposu da full dolu. Kaçmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41977369/detay
    Çağrı abi mal senin ama 4.600 lira bana biraz fazla gibi geldi. Hee satmaya niyetim yok ben gösteri yapıyorum millet pırıl pırıl apache görsün dersen başka
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Çağrı abi mal senin ama 4.600 lira bana biraz fazla gibi geldi. Hee satmaya niyetim yok ben gösteri yapıyorum millet pırıl pırıl apache görsün dersen başka
    İlan benim değil be Can
    Sahibinden'de denk geldim, saçma geldi, paylaşayim dedim
    sbr bunu beğendi.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    motor onun değilki yaa ) o motor 4600 ise benimki 6000 etti varmı arttıran :D yokmuu ? :D:D benimkinin özelliğide var dağ tepe bayır banamısın demiyor. Aksine sanane ben çıkıcam diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan benim değil be Can
    Sahibinden'de denk geldim, saçma geldi, paylaşayim dedim

o ilan yakında seçilir... Dağılın )

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabanin sag arkasina bitisik geciyosun gormuyo sistem.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Abi 1.taktik onune 1 arac al ve sag arka
    Tamponuna 30 cm yaklas o sekilde gormuyor.

2. Taktik motorla yan yana gecersen sen sag da ol o doldaki motoru okur sen bgs(beles gecis sistemi) nden yaralanirsin.

3 dersen hgs olsun ama beles gecetim karti bir yere yapistirma birak okumasin hani diyorlarya plakadan bakiye dusuyorlar hikaye ya motorlardan bakiye dusmuyorlar ya da kontrol etmiyorlar kopruden en az30 kere gectim sadece 2 kere bakiyeden dustuler
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Bizde plaka kapatiyoruz in bin kapat ac felan uyrasiyoz
    1 ve 2 biraz şüpheli ve riskli
    Yanindan gectigin araba seni gormezse tampondan takar dana biraz tehlikesi var yani
    Ama 3.biraz daha iyimis hani herdefasinda dusmuyorsa

Ulen türkün akli nelere calismiyorki

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bizde plaka kapatiyoruz in bin kapat ac felan uyrasiyoz
    1 ve 2 biraz şüpheli ve riskli
    Yanindan gectigin araba seni gormezse tampondan takar dana biraz tehlikesi var yani
    Ama 3.biraz daha iyimis hani herdefasinda dusmuyorsa

Ulen türkün akli nelere calismiyorki
    Abi boyle bir adalet var mi hem araba ile ayni parayi ode hemde o zikkimi yapistiracak yer yok insan cozum ariyor Ama sabrinin sistem en etkilisi oyle bir kol ve el kombinazyonu varki saniye de plakayi kapatiyor
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi boyle bir adalet var mi hem araba ile ayni parayi ode hemde o zikkimi yapistiracak yer yok insan cozum ariyor Ama sabrinin sistem en etkilisi oyle bir kol ve el kombinazyonu varki saniye de plakayi kapatiyor

Aynen ya sabride masaallah bir kol var oklava gibi
    Oyy oyy canim kankam benim

Bende denedim yapamadim
    Hatta arkaya biladeri aldim kapat plakayi dedim
    --abi kolum erişmiyor dedi
    sbr bunu beğendi.

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    uzun bir araştırmadan sonra artık bende apache de karar kıldım
    ufak bir miktar eksiğim var tamamladığımda kırmızı renginden alacağım
    umarım bir aksilik çıkmaz da hemen kavuşurum apache me
    sbr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler