Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla denedik işte her sornu göze aldım ama o gücü kendim görmek istiyordum ve gördüm dibim düştü :D hehehe ama daha önce taktıgım xenonun uzagından bile geçemez tabi aydınlatma ve uzakdan görünüş olarak 10 üzerinden 8

üstadım ben bu cumartesi gidicektim dün akşam garajdayken bi komşu geldi oda istedi arabasına 4 çift kadar. forumdanda isteyenler vardı iyi oldu dedim 2 kutu alırız geliriz dedim artık

gidelim birlikte valla hem tanısmıs oluruz hemde işimizi görmüş oluruz. belkide biraz turlarız gezeriz.

Cumartesi günü öğleden sonra 2:30 - 3:00 gibi müsait olurum ben anca mesai bitmesi falan. siz nerde buluşacagımıza kararlaştırın.

photon 5000K 55/60 ampul sadece. çift olarak almıştım öteki vespada takılı kalitesini ve ne oldugunu çok iyi biliyorum ama malesef olmuyor ya
    alttada vespada ki durulu bu ampulun.
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...20317211_n.jpg
    Aydın motor nerde istanbuldamı bursada mı ? ve kaç paraya yapar o işlemleri ?

Far tasını eriteceğini sanmıyorum bende far tası her motorda aşağı yukarı aynıdır watt değerine göre tas konulmaz sanırım felaket tellalı gibi yazmışsın herşeyi motordan soğudum ! :D
    abi selami abi anlatmış istanbulda nerede olduğunu yaptıran biriylegörüştüm statör işlemi konjektör ve işçiliğe 100 tl vermiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sertac c.tesi sabriylede konusim gidecegimiz yere ortak biyerde bulusalim saat 3-4 gibi

Aydin motor fikirtepe de
    Gostepe ssk hastanesine yakin eger gitmek istegen olursa yardimci olurum
    tamam üstad cuamrtesi kapanma riskide var gerçi o saatlerde ama bu akşam erken çıkmaya çalışıp bir gideyim oraya kapanmışsa bile en azından saati öğrenirim. sizin içinde fiyat alırım.

aydın motoru tanıyorsan eğer benim için fiyat alabilirmisin nedir kaça yaparlar bi fikrim olsun en azından ya çok önemli birşey bu.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi selami abi anlatmış istanbulda nerede olduğunu yaptıran biriylegörüştüm statör işlemi konjektör ve işçiliğe 100 tl vermiş
    100 tl çok değilmi ya ? xenonu 60 a mı ne almıştım.

tamam üstad cuamrtesi kapanma riskide var gerçi o saatlerde ama bu akşam erken çıkmaya çalışıp bir gideyim oraya kapanmışsa bile en azından saati öğrenirim. sizin içinde fiyat alırım.

aydın motoru tanıyorsan eğer benim için fiyat alabilirmisin nedir kaça yaparlar bi fikrim olsun en azından ya çok önemli birşey bu.

100 tl çok değilmi ya ? xenonu 60 a mı ne almıştım.
    işin içinde işçilikte var motorun sol kapağı açılacak keçe değişecek statörün lehimleri değişecek tekrar kapanacak sonra yeni konjektör(fiyatı ne kadardır bilmiyorum) takılacak maliyet hesabı yapsak 15 tl keçe 45-50 tl konjektör desek geriye 35 40 tl kalıyor işçilik ve statör için çok değil aslında
    sertacr8888 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer900
    işin içinde işçilikte var motorun sol kapağı açılacak keçe değişecek statörün lehimleri değişecek tekrar kapanacak sonra yeni konjektör(fiyatı ne kadardır bilmiyorum) takılacak maliyet hesabı yapsak 15 tl keçe 45-50 tl konjektör desek geriye 35 40 tl kalıyor işçilik ve statör için çok değil aslında
    aslında haklısın evet onu bende düşündüm de parça fiyatlarını tam kafamda kestiremedim sonuçta 20 25 tl lik malzemede kullanabilir dedim kendimce. Telefon numarasını bilen varmı yoksa internetten bulup arasammı ? bir konusayım anlaşıyım

aslında haklısın evet onu bende düşündüm de parça fiyatlarını tam kafamda kestiremedim sonuçta 20 25 tl lik malzemede kullanabilir dedim kendimce. Telefon numarasını bilen varmı yoksa internetten bulup arasammı ? bir konusayım anlaşıyım
    birkaç sayfa öncesinde selami abi paylaşmıştı tvsnin sitesindede var telefondan girdiğim için ekleyemiyorum ben bursada bir askerden öğrendim bu işi o kendi motoruna yaptırmış

Motosikleti
    Tracer900
    birkaç sayfa öncesinde selami abi paylaşmıştı tvsnin sitesindede var telefondan girdiğim için ekleyemiyorum ben bursada bir askerden öğrendim bu işi o kendi motoruna yaptırmış
    hazır yaptırırken onu xenonuda taktırırım tabi ben orada. ama korkum şu ki sorun balastta da olabilirmiş diyor çevremdekiler. usta adam anlar herhalde sorunun onda olup olmadıgı dimi

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    beyler şu yeni gelen bajaj pulsar 200ns hindistanda bizimkilerin en büyük rakibi gelince degiştirmeyi düşünen olurmu ? Benim aklımı çelmeye başlıyor ama sağlamlıgı konusunda soru işaretleri var kafamda...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    AYDIN OKUMUŞ - AYDIN Motor
    0(216)348 69 64

Sertaç adamı ara gerekli açıklamayı sorularını sor ne yapılacak ne değişecek mazeme ne kadar işçilik ne kadar alıyorsunuz

c.tesi günü işte senin gelebileceğin saati söyle o saatte gelirsen yapabilirmisin çok mu sürer felan diye
    belki adamın elinde o güne dair işleri vardır sana bügün git yarın gel diyebilir

her ayrıntıyı konuş randevunu al sonra gel kadıköye ben seni alır götürürüm.

Motosikleti
    Tracer900
    AYDIN OKUMUŞ - AYDIN Motor
    0(216)348 69 64

Sertaç adamı ara gerekli açıklamayı sorularını sor ne yapılacak ne değişecek mazeme ne kadar işçilik ne kadar alıyorsunuz

c.tesi günü işte senin gelebileceğin saati söyle o saatte gelirsen yapabilirmisin çok mu sürer felan diye
    belki adamın elinde o güne dair işleri vardır sana bügün git yarın gel diyebilir

her ayrıntıyı konuş randevunu al sonra gel kadıköye ben seni alır götürürüm.
    Aradıım sağolasın. cumartesi günü bi aksilik olmazsa 3 civarı orada olmaya çalışcam, sistemi yapıp xenonuda takacak inşallah . ben kaydettim numaranı senin işten çıktıgımda direk arıcam seni. o güne kadarda senin ledleri ayarlıcam açık yakalarsam dükkanı fiyat öğrenip arayıp seni alıcam ;) plan tamam.
    M.balibey bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Aradıım sağolasın. cumartesi günü bi aksilik olmazsa 3 civarı orada olmaya çalışcam, sistemi yapıp xenonuda takacak inşallah . ben kaydettim numaranı senin işten çıktıgımda direk arıcam seni. o güne kadarda senin ledleri ayarlıcam açık yakalarsam dükkanı fiyat öğrenip arayıp seni alıcam ;) plan tamam.
    tmm o gün gelsin tekrar tel.den konuşuruz nerde buluşcamızı

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoruma taktım çantayı umdudum kadar kötü olmadı eh işte lazım oldugu için katlanıcam
    sürat motordan sipariş ettim 75 lira demir 5 lira havale 21,36 kargo 1günde elime ulaştı saolsunlar çabuk yollamışlar...
    http://imageshack.us/a/img854/5886/rga8.jpg
    arwic kalite olarak güzel ses falan yapmıyor giderken
    http://imageshack.us/a/img694/2236/j81b.jpg
    http://imageshack.us/a/img841/1479/gmm5.jpg
    http://imageshack.us/a/img209/592/xbf8.jpg
    boş bir zamanımdada çantaya led çekmeyi düşünüyorum...
    çantayı tek kişi daha deniyemedim sürat ve yalpalatma bakımından birşey diyemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Enes zincir muhafa plastik malzeme lehim tabancasıyla eriterek birleştir birde siyah boya at tamamdır yenisi gibi
    dostum bu arada yeni farkettim çanta çok süper ya benim ki kappa 2. el bi ürün oldugudna biraz çizikleri vardı. zımpara boya yaptım çantaya düzellttim biraz ama idare ediyoruz en azından sallanma tıkırtısı yok neyseki Plakanda ki nazar boncuguda güzel durmuş da Dinimizde sakıncalıymış diye biliyorum nazar boncugunu. yine de çok takılmam ama onun yerine süs niyetine ben kırmızı uğur böceği buldu mbitane onu yapıştırdım :D
    Deponun üstündeki karbon görünümlü plastiğin altınada motorum için özel bir muska hazırlattım onu sıkıştırdım

güle güle kullan.

tmm o gün gelsin tekrar tel.den konuşuruz nerde buluşcamızı
    karşı yaka bana göre ayrı bir memleket gibi geliyor pek bir yer mekan bilmem anca boğa heykeline sora sora gideri mveya senin bildigin bulunmsaı kolay neresi varsa orası olabilir. sora sora gelcem çünkü, olmazsa telefondan navigasyona giricem adresi
    ercan41 bunu beğendi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar Bugün Motorun Sigortasını yaptırdım geçen sene ergo sigorta 85 olan bu sene ergo vermedi yaştan dolayı nedense bi hasar yok ankara sigortaya yaptırdım 116 lira motor 2011 model 16 plaka yaş 25 bilginiz olsun.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Merhaba arkadaşlar...

Motorumun egzosuna okul servisi vurdu kaçtı motoru düşürmedim ama egzos kapağında çizik var.
    Şimdi ben bu egzos kapağını değiştirirsem motor hasarlı durumuna geçip 2.el olarak satarken daha ucuza mı satacağım ?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    beyler şu yeni gelen bajaj pulsar 200ns hindistanda bizimkilerin en büyük rakibi gelince degiştirmeyi düşünen olurmu ? Benim aklımı çelmeye başlıyor ama sağlamlıgı konusunda soru işaretleri var kafamda...
    ercan ben bu tvs yi alırken hindistandaki forumları bile okudum.
    bu hindistanda 3 büyük firma var hint malı olarak.
    Hero bajaj ve tvs
    pazardaki payı tvs nin digerlerine göre daha az olarak görmüştüm.
    Hero ve bajajın saglamlık ve satılma durumuna göre bakıldıgında tvs den daha daha cok satıyorlar.
    yani tvs nin satış rakamları hindistan içersinde yüzde 10 15 arası birşeydi.
    bajaj ve hero ise pazardaki rakamları ise 30 civarında filandı cok şaşırmıştım.
    saglamlık olarak sıkıntı olacagını sanmıyorum.
    yedek parca konusunda sıkıntı olacagını biliyorum

edit: rakamları yanlış hatırlıyormuyum diye tekrar baktım yanlış hatırlıyor muşum.
    hatta hero motor için 5 yıl garantiyle gelecek filan diyorlar.
    sanırım hintliler baya baya ezber bozacak.
    ercan41 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    ozaman şu bajaj ve hero tvs yi koltugunda edicek Ali abi Birde sen 15w50 kullanıyordun yağı dimi bi fark görebildinmi 10w40 la arasında benimde son aldıgım yağ 15w50 kalın gelmez inş kışın
    sertaç şu nazarlık olayını koruduguna inanıpta takmadım görsel olarak gözüme güzel geldigi için yapıştırdım.Muskayı iyi hatırlattın o işe bende bir el atayım

Motosikleti
    Tracer900
    ozaman şu bajaj ve hero tvs yi koltugunda edicek Ali abi Birde sen 15w50 kullanıyordun yağı dimi bi fark görebildinmi 10w40 la arasında benimde son aldıgım yağ 15w50 kalın gelmez inş kışın
    sertaç şu nazarlık olayını koruduguna inanıpta takmadım görsel olarak gözüme güzel geldigi için yapıştırdım.Muskayı iyi hatırlattın o işe bende bir el atayım
    Korumak değilde işte bende ilk önce renkli şekilli falan diye takıcaktım da yeri yokmuş diye öğrendim bizde vazgeçtim muska korur ama sanırım sen yinede akl-ı selim sür üstadım

Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar...

Motorumun egzosuna okul servisi vurdu kaçtı motoru düşürmedim ama egzos kapağında çizik var.
    Şimdi ben bu egzos kapağını değiştirirsem motor hasarlı durumuna geçip 2.el olarak satarken daha ucuza mı satacağım ?
    fazla yayma etrafa değiştirdiğini başka bir kapak al değiştir ve o olayı unut ufak bir egzoz kapağı çiziğinden bişi olmaz söylemenin bir mantığı yok büyük bir kaza olmadıkça Allah göstermesin ;)
    ercan41 bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Arkadaşlar motoru 40.000-50.000 km kullanan var mı ?
    Masraf açıyor mu ?

hazır yaptırırken onu xenonuda taktırırım tabi ben orada. ama korkum şu ki sorun balastta da olabilirmiş diyor çevremdekiler. usta adam anlar herhalde sorunun onda olup olmadıgı dimi
    abi ballast sağlamdır kim taktıysa aynı sıkıntı oldukaç kuruş dedi adam

Motosikleti
    Tracer900
    abi ballast sağlamdır kim taktıysa aynı sıkıntı oldukaç kuruş dedi adam
    yani şimdi elektrik aksamını değişince artık xenonum olacakmı ? yazarken bile agzım kulagıma varıyo :D içimde bir ukte kalmıştı ya. birazda elimde patlamasının verdigi tad da var :D

yaşacakmı doktor benim balast :D

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Beyler kış geliyo bu yüzden diyorumki koruma demirliklerinden rüzgar az vursun diye evlerin dış cephelerini kaplayan köpükten alıp kelepçeyle tutturmayı düşünüyorum nasıl olur yararı olurmu bi öne uzun cam takamazmıyız ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler