Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    feshanede aynı saatte buluşalım arkadaşlar biz deminki yazımı düzeltiyorum. belki beklemek istemeyen olabilir çiftalanda buluşuruz. 8:30 veya 9:00 gibi feshane önü bizim için uygundur. selami abiden tekrar bilgi alırız. baktık çok geçe kalıyoruz çift alanda toplanırız. engin yolu biliyor nasıl olsa. Bayram abi burda değil artık onunda işleri vardı bakalım bu yarım yamalak planın sonucu ne olcak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tony_Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim kardeşlerim herkeze iyi akşamlar,gelemiyeceğimi üzüntü ile bildirmek zorundayım.Aranızda olmayı çok isterdim,malum kaza yaptım.Ailem biraz motor kullanmamam konusunda ısrarcı.Uzun mesafeli gezilerede pek sıcak bakmıyolar kazadan sonra.Anne-baba sonuçta,karşıda çıkamıyorum :( Kısmet bidaki buluşmalara inşallah..Herkeze iyi gezmeler,kazasız sürüşler diliyorum...
    selo9115 ve sertacr8888 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Tony_Montana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim kardeşlerim herkeze iyi akşamlar,gelemiyeceğimi üzüntü ile bildirmek zorundayım.Aranızda olmayı çok isterdim,malum kaza yaptım.Ailem biraz motor kullanmamam konusunda ısrarcı.Uzun mesafeli gezilerede pek sıcak bakmıyolar kazadan sonra.Anne-baba sonuçta,karşıda çıkamıyorum :( Kısmet bidaki buluşmalara inşallah..Herkeze iyi gezmeler,kazasız sürüşler diliyorum...
    Özkanım bunun sonu yok konusman gerek. kış geliyo geziler azalcak belkide böyle büyük olmayacak başka belli olmaz havaduruma baglı ama gelmeni herkes çok ister emin ol birdahakine ;) ayarla kendini...

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feshanede aynı saatte buluşalım arkadaşlar biz deminki yazımı düzeltiyorum. belki beklemek istemeyen olabilir çiftalanda buluşuruz. 8:30 veya 9:00 gibi feshane önü bizim için uygundur. selami abiden tekrar bilgi alırız. baktık çok geçe kalıyoruz çift alanda toplanırız. engin yolu biliyor nasıl olsa. Bayram abi burda değil artık onunda işleri vardı bakalım bu yarım yamalak planın sonucu ne olcak
    Serhat herkese mesaj attı cepten. feshane önü 9:30 a ertelendi bilginize.
    Tony_Montana bunu beğendi.

Sagol sertaç abim,birdahaki bulusmaya söz veriyorum gelicez can ile birlikte belki bedenim değil fakat ruhum yanınızda olucak yarın..Herkeze sevgiler

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Tony_Montana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagol sertaç abim,birdahaki bulusmaya söz veriyorum gelicez can ile birlikte belki bedenim değil fakat ruhum yanınızda olucak yarın..Herkeze sevgiler
    kendimi eski türk filimlerinde hissettim ya :D bırak bu sözleride çal motorunu gel asilik yap yolda da bi kaç dövme de yaptırırz sana ahhahaha

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimi eski türk filimlerinde hissettim ya :D bırak bu sözleride çal motorunu gel asilik yap yolda da bi kaç dövme de yaptırırz sana ahhahaha
    heheheh vites kolu takılı değil abi,takılı olsa hertürlü kaçırırdımda vites olmayınca sürekli 2 ile nereye kadar

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Giderken videomuz vardı yükleyebilcekmisiniz fotoları falan

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    VIDEO yu yuklenecek bende pc olmadıgı icin beklicez ayarlanmasını
    www.erkakurye.com

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Güzel bir geziydi arkadaşlar, gelen herkese teşekkürler.
    Erol'dan video kamerasının hafıza kartını aldım. Videolar bende.
    Sertaç da yollayacak bana.
    Elinde başka video-foto olan da atabilir: akalaycagri@gmail.com
    Şu kaza videosu mesela
    Sonra bi şekil yapıcaz artık ortaya karışık :D

Twin, "Bozkurt" ve selo9115 bunu beğendiler.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir geziydi arkadaşlar, gelen herkese teşekkürler.
    Erol'dan video kamerasının hafıza kartını aldım. Videolar bende.
    Sertaç da yollayacak bana.
    Elinde başka video-foto olan da atabilir: akalaycagri@gmail.com
    Şu kaza videosu mesela
    Sonra bi şekil yapıcaz artık ortaya karışık :D

http://s20.postimg.org/jr1ri4erx/DSC04381.jpg
    http://s20.postimg.org/bgfyaaj7x/DSC04384.jpg
    http://s20.postimg.org/4ei0o3fm5/DSC04389.jpg
    http://s20.postimg.org/837pnkpn1/DSC04396.jpg
    http://s20.postimg.org/m5tn2jv0t/DSC04397.jpg
    http://s20.postimg.org/6s4jsujf1/DSC04399.jpg
    http://s20.postimg.org/4h1waxj9p/DSC04400.jpg
    http://s20.postimg.org/cqdrpcczx/DSC04401.jpg
    http://s20.postimg.org/49ius5xot/DSC04405.jpg
    biz teşekkür ederiz kaza videosu bende var youtube ye yüklemeye çalışıyorum şu an :D
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Twin ve "Bozkurt" bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar çakar lamba isteyen kişiler isimlerini yazabilir mi? Ben 2 kişi ekliyorum. H.sonu gitmeye çalışıcam gidersem alıp gelicem. Çift çakar olarak paket halinde fiyat 20 lira.
    1.Serhat
    2.Muhammet
    3.???

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    http://www.youtube.com/watch?v=uOTzB-N7Kbs&feature=youtu.be 8. dakikadan sonra kaza kalite dandik biraz ama idare edin :D

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Güzel geziydi emeği geçene teşekkürler içinde kros yapmak isteyen arkadaşlar varmış haberimiz yok ben içimde yok hala titriyorum arkadaş
    sertacr8888 bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çakar lamba isteyen kişiler isimlerini yazabilir mi? Ben 2 kişi ekliyorum. H.sonu gitmeye çalışıcam gidersem alıp gelicem. Çift çakar olarak paket halinde fiyat 20 lira.
    1.Serhat
    2.Muhammet
    3.???
    hocam bu çakarlar normalde ne kadar ki? cidden uygunsa bu aldığınız fiyat nerden bulabiliriz sizin aldığınızı veya bursaya yollayabiliyor musunuz?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel geziydi emeği geçene teşekkürler içinde kros yapmak isteyen arkadaşlar varmış haberimiz yok ben içimde yok hala titriyorum arkadaş
    Veysel abi bayram abi ile sertaci gordun keci gibi tirmandilar ben ise motorumun tozlanacak diye yavas yavas gittim

Motosikleti
    Tracer900
    çağrı videoların boyutunu ufaltıyorum renderleriyorum yani after efectte. 160mb yi 36 mb ye düşürüyorum fazla görüntü kaybı olmadan ondan sonra sana wetransfer ile yollıcam ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi pist kapalıydı o zıplama yerinden atlayamadım ya içimde kaldı acayip haftaya da böle olursa hava ben orada olacagım gelen gelir valla bugünün acısı ben yine çıkarmaya çalıştım ama yok ben orayı istiyorum iyi kurtlarımı döktüm. acaba yamaha xt falanmı alsak ya daha kararımı veremiyorum ya çıldırcam

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veysel abi bayram abi ile sertaci gordun keci gibi tirmandilar ben ise motorumun tozlanacak diye yavas yavas gittim
    bizde yavaş yavaş tırmandık motorlara zarar gelmesindiye atraksiyona hiç girmedim sertac içinde bazı durumlarda firenledim motorlar zarar görmesin diye yapmadıgım yaptırmak istemedigim çok durumlar oldu size göre sert davranış gibi görünsede esnek ve zararsız hareketlerdi

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde yavaş yavaş tırmandık motorlara zarar gelmesindiye atraksiyona hiç girmedim sertac içinde bazı durumlarda firenledim motorlar zarar görmesin diye yapmadıgım yaptırmak istemedigim çok durumlar oldu size göre sert davranış gibi görünsede esnek ve zararsız hareketlerdi
    evde denemeyin der gibi olmuş esnek ve zararsızdı orası gerçekten öyle ama önde sen olmasan cesaretim yetmezdi belki oralara tırmanmak için

ve ayrıca o denemek istemedigin yeride biliyorum. en son foto çekildigimiz yerin ilerisiydi dimi hem dik hem yana eğimli hem de aşşağı doğru oyuklar olan biryerdi. bildiğin banko patlıyacağım bi yerdi yemedi :D

Motosikleti
    Yamaha FZ6N

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler