Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    sh40 shad marka çanta + apache'nin bağlantı demirini 150 liraya aldım
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sh40 shad marka çanta + apache'nin bağlantı demirini 150 liraya aldım
    sh40 hangisi bende sahd almayı düşünüyorum nereden aldın fiyat çok iyi

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    google'a yazdığınızda fotoğrafı çıkar. üzerinde kargo eklentisi gibi bir şey var. sahibinden'de rastgele gezinirken buldum. üç ay kullanılmış. bakalım yarın sabah elimde olucak. başkasında da görmüştüm bu çantayı gayet güzel duruyor apache üzerinde

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google'a yazdığınızda fotoğrafı çıkar. üzerinde kargo eklentisi gibi bir şey var. sahibinden'de rastgele gezinirken buldum. üç ay kullanılmış. bakalım yarın sabah elimde olucak. başkasında da görmüştüm bu çantayı gayet güzel duruyor apache üzerinde
    tam istediğim modelmiş bende dükkandan falan aldın sandım 250 tl motomaxtaki fiyatı çünkü altına birde ledli tablasından alacaksın birde sırtlık ohh mis gibi touring

Merhaba ,
    Tvs 2.el almayı önerir misiniz ?
    Km ile titreşim orantılı mı ?
    Tavsiye verirseniz sevinirim.. 3500 tl kadar bütçem var..

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonucu merak ettim benimde elimde var h4 ama takamadım selektör olayı içinse amperi yüksek bir röle şart
    sonuç herkesin ve benimde tahmin ettiğim gibi ilk 1 saat süepr ötesi yandı bembeyaz canavar gibi ama sonra akü lambası yanamya başladı bende söndürdüm. yok ya şart bence elektrik aksamını değiştirmek :/ böylece elimde patlayan xenonu takarım :D

M.balibey ve ercan41 bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuç herkesin ve benimde tahmin ettiğim gibi ilk 1 saat süepr ötesi yandı bembeyaz canavar gibi ama sonra akü lambası yanamya başladı bende söndürdüm. yok ya şart bence elektrik aksamını değiştirmek :/ böylece elimde patlayan xenonu takarım :D

http://www.hizliresimyukle.com/image...9/25/MrtxX.jpghttp://www.hizliresimyukle.com/image...9/25/GPrk1.jpg
    far tasını eritebilir. akü cabuk biter, tamemen bittiğinde de yüzde 90 çöp olur o akü.
    kablolar ısınırsa sigorta atar yolda kalırsın.
    hacım bence değmez. güzel aydınlatıyor ama.
    baya baya değiştirmen gerekir.
    sbr ve sertacr8888 bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

http://www.hizliresimyukle.com/image...9/25/MrtxX.jpghttp://www.hizliresimyukle.com/image...9/25/GPrk1.jpg
    bu xenon mu h4 mü dediğim gibi aydın motor bu statör lehimlerini söküp aküye gidenlere bağlıyor ve konjektörü değiştiriyor sonra sorunsuz xenon ama bir işleri ayarlayamadım

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    far tasını eritebilir. akü cabuk biter, tamemen bittiğinde de yüzde 90 çöp olur o akü.
    akü sulu olduğudan suyu ekleyip şarj edince sıkıntı olmuyor ben xenondan tam 3 kez boşalttıp tekrar şarj ettim far taşında sorun yaratmazçünkü xenon daha çok ısınıyor 35 watt olmasına rağmen
    sertacr8888 bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Sertac su power ledler cok hosuma gidiyor bende almayi dusunuyorum c.tesi gunu musaitmisin almaya gidelim sabri(sbr) de gelir hem tanismis oluruz hemde ledleri aliriz

apache 2013 modelini şubatta almak istiyorum izmirden. Bayilerin ellerinde var mı yoksa 2-3 ay beklemek mi gerekiyor ? Arkadaşta honda var almak için 3 ay sıra beklediğini söyledi :(
    Bu kaskı akşam tvde gördüm, çok övdüler. Kaskın içinde ayna var yukarıya doğru baktığınızda arkamızı görebiliyoruz. Var mı acaba kullanan yada kask önerisi olan ?

revuu msx1 kaskın modeli

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    sen ayarı ver o motora oyna oyna bitmiyoki motor. 3 yıla yakın vespa gt200 kullandım tek değiştirdiğim yeri ampulu oldu dahada ellenmiyo çooook sıkıcıydı birde yanlarına relfektörlü orjinal stickerlar yaptırdım kendim özel okadar. Apache de hamur gibi oyna heryeriyle

bu arada bugunde ampulu değiştim 55/60 wattlık taktım süper aydınlatma oldu ama sonumuz hayır olsun bakalım:D artık elim alıştı sorun yaparsa çıkartırız..
    55 wattlık ampul takmasaydın keşke.. ampule giden koblodan tut kumanda koluna kadar problem yaratır. duyunu eritebilir. far tasına zarar verir.
    TRANSALP XL700

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Oha çok iyi fiyat.

Ben de aynısını kullanıyorum üst tarafı falan tartışılmaz en kullanışlı çanta ;)

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    55 wattlık ampul takmasaydın keşke.. ampule giden koblodan tut kumanda koluna kadar problem yaratır. duyunu eritebilir. far tasına zarar verir.
    valla denedik işte her sornu göze aldım ama o gücü kendim görmek istiyordum ve gördüm dibim düştü :D hehehe ama daha önce taktıgım xenonun uzagından bile geçemez tabi aydınlatma ve uzakdan görünüş olarak 10 üzerinden 8

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sertac su power ledler cok hosuma gidiyor bende almayi dusunuyorum c.tesi gunu musaitmisin almaya gidelim sabri(sbr) de gelir hem tanismis oluruz hemde ledleri aliriz
    üstadım ben bu cumartesi gidicektim dün akşam garajdayken bi komşu geldi oda istedi arabasına 4 çift kadar. forumdanda isteyenler vardı iyi oldu dedim 2 kutu alırız geliriz dedim artık

gidelim birlikte valla hem tanısmıs oluruz hemde işimizi görmüş oluruz. belkide biraz turlarız gezeriz.

Cumartesi günü öğleden sonra 2:30 - 3:00 gibi müsait olurum ben anca mesai bitmesi falan. siz nerde buluşacagımıza kararlaştırın.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu xenon mu h4 mü dediğim gibi aydın motor bu statör lehimlerini söküp aküye gidenlere bağlıyor ve konjektörü değiştiriyor sonra sorunsuz xenon ama bir işleri ayarlayamadım

akü sulu olduğudan suyu ekleyip şarj edince sıkıntı olmuyor ben xenondan tam 3 kez boşalttıp tekrar şarj ettim far taşında sorun yaratmazçünkü xenon daha çok ısınıyor 35 watt olmasına rağmen
    photon 5000K 55/60 ampul sadece. çift olarak almıştım öteki vespada takılı kalitesini ve ne oldugunu çok iyi biliyorum ama malesef olmuyor ya
    alttada vespada ki durulu bu ampulun.

Aydın motor nerde istanbuldamı bursada mı ? ve kaç paraya yapar o işlemleri ?

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Far tasını eriteceğini sanmıyorum bende far tası her motorda aşağı yukarı aynıdır watt değerine göre tas konulmaz sanırım felaket tellalı gibi yazmışsın herşeyi motordan soğudum ! :D
    M.balibey bunu beğendi.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Çağatay ve Ali abi saolun bugun tek kişi çantayla sürat denicem uzun yol için ne alemde olucak
    Sertaç gerçekten şu powerled lere bende bayıldım motoru süsleme konusunda hepimizden önde gidiyorsun Ama şu 55/60 ampulu motorun zarar görmeden çıkarmanı tavsiye ediyorum normal ampule göre nerdeyse 2 katı akım çekiyor bizim motorun manyetosu zaten 100w geriye diger tesisatı beslicek güç kalmıyor ve far tasında zaman içinde kararma olacaktır...
    sertacr8888 ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağatay ve Ali abi saolun bugun tek kişi çantayla sürat denicem uzun yol için ne alemde olucak
    Sertaç gerçekten şu powerled lere bende bayıldım motoru süsleme konusunda hepimizden önde gidiyorsun Ama şu 55/60 ampulu motorun zarar görmeden çıkarmanı tavsiye ediyorum normal ampule göre nerdeyse 2 katı akım çekiyor bizim motorun manyetosu zaten 100w geriye diger tesisatı beslicek güç kalmıyor ve far tasında zaman içinde kararma olacaktır...
    Sağolasın üstad. Dün akşam denemek için 2 saat kadar gezdikden sonra gece 12 1 gibi garajda açtım ön kafayı hemen çıkarttım zaten akü lambasıda mübarek kıpkırmızı görmeye dayanamıyorum onu :D
    ercan41 bunu beğendi.

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Bugün aradım fiyat sormak için yeni kasa 5200 orta kasa 4200 dediler. Ne gibi fark var yeni kasa ile orta kasa arasında arkadaşlar?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Cekomastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün aradım fiyat sormak için yeni kasa 5200 orta kasa 4200 dediler. Ne gibi fark var yeni kasa ile orta kasa arasında arkadaşlar?
    1-) Ön far cam rengi füme yapıldı. Bu daha sert bir görünüm kazandırdı.
    2-) Adeta terorist havası veren kaş ve göz şeklinde gündüz farkları eklendi.
    3-) Depo kenarındaki rüzgar kanalları büyütüldü. Motora gelen hava akımı arttırılarak performansın artması sağlandı
    4-) Gösterge paneli karbon kaplama yapıldı.
    5-) Motor aldındaki grenaj bütüldü ve hava akışı fazlalaştı. endişe etmeyin kaldırımdan inerken çarpmıyor
    6-) Yan kapaklar karbon görünümü ile dikkat çekiyor.
    7-) Koltuk iki bölümden oluşturuldu. yolcunun kaymaması için bir arka bölümü tırtıklı, sürücünün rahatı için ön bölüm biraz daha rahat ve geniş yapıldı
    8-) Arka kuyruk değiştirildi. Karbon görünümü ile değiştirilerek, plakalık daha spor bir hale getirildi
    9-) Arka yan kuyruklar geişletilerek, motora daha kaslı bir görünüm kazandırıldı.
    10-)Kafa grenajı daha kısa hale getirilerek, hem spor bir cadde motoru görünümü, hemde şık ticari bir görünüm sağlandı.
    11-) Arka lastık yok tutuşunu arttırmak için genişletildi. Ebatlar= 110*80*17
    12-)Yolcu basamağı motor braketinden bağımsız hale getirildi.
    13-)Motor koruma demiri daha spor bir hale getirildi
    14-)Gösterge panelindeki hız bölümünün rengi maviye, demir saatinin rengi ise beyaza çevrildi.

15----------- VE EVET SIKI DURUN ARKADAŞLAR. VİBRASYON SORUNUM ÇÖZÜLDÜ. EVET YANLIŞ ANLAMADINIZ. %80 ORANINDA AZALTILDI VE BU ARTIK HİSSEDİLMİYOR. EĞER HALA EMİN DEĞİLİM DİYORSANIZ, BUYRUN GELİN TEST SÜRÜŞÜ YAPALIM..... İSOTLAR KARTAL YAN YOL...

alıntıdır..
    http://forum.donanimhaber.com/m_21666140/mpage_2/tm.htm
    # motosikletle.blogspot

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Forum DH'de çok takılırım ama görmemişim bu konuyu orda. Şimdi altın elbiseli adamın inceleme videosunu izledim vibrasyondan bahsediyordu o da.. Acaba yeni kasada nasıldır. Araştırma listemde şuanda 11-12 tane motor oldu. Apache de bunlardan birisi. ya bu tarz alıcam, ya da keeway veya regal raptor 150 veya 250lik bir motor düşünüyorum. Araştırmaya devam edeyim bakalım.. Teşekkürler.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    12 tane arasından seçmek baya bir zor olacaktır senin için diger seçtigin modellerinde bu sınıf içinde tvs den üstün oldugunu sanmıyorum ...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Sertac c.tesi sabriylede konusim gidecegimiz yere ortak biyerde bulusalim saat 3-4 gibi

Aydin motor fikirtepe de
    Gostepe ssk hastanesine yakin eger gitmek istegen olursa yardimci olurum
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler