Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ugur aynen devam ediyor. Bayadır kontrol etmıyordum. Gecen gun bı baktım 24 e kadar dusmus. Bende sınırlendım 35 hava bastım. Bundan sonrasını can anlatabılır�� kalkısta gotu bası atmaya basladı. 30 hava ıdeal ama lastıkte kac yazıyor bılmıyorum
    hocam afedersiniz araya karışmış gibi olacağım ama lastik neden hava kaçırıyor markası nedir lastiğinizin? forumda gezerken benzer bi durum okumuştumda.

ayrıca gene kafama takılan bir soru var arkadaşlar.. ben motoru 2. el aldım ve üzerinde xenon far var. satan adam dikkat et aküye ağır geliyo çok uzun süre kullanırsan akünü bitirebilir falan demişti. şimdi motorun muaynesi mayısta bitiyor xenon farla muayneden geçebilirmiyim? geçemessem ne yapmam lazım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acayip bir reklam buldum belki daha önce yayınlanmıştır ama

sertacr8888 ve htmetin bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Valla ugur aynen devam ediyor. Bayadır kontrol etmıyordum. Gecen gun bı baktım 24 e kadar dusmus. Bende sınırlendım 35 hava bastım. Bundan sonrasını can anlatabılır kalkısta gotu bası atmaya basladı. 30 hava ıdeal ama lastıkte kac yazıyor bılmıyorum
    Geçen buluşmada 3 apache 1 ybr ışıklarda durduk. Hadi bir kapışalım dedik. En sağ başta Özkan diye bir arkadaş onun yanında Ultra güçlü apache'siyle Sabri abi, sonra ben ve benim solumda selami abi vardı. Tabi kalkış yapıcaz diye herkez aragaz yapıyor. Sabri abi de 14 dişli olmasına rağmen debriyajı bir saldı motor bir yanladı ama yok böyle birşey. Ben şok oldum gazı debriyajı bıraktım kalkamadım ilk baş 14 dişli olmasına rağmen 13 dişli olan apache'yi her türlü harcıyor. Allah nazarlardan saklasın motorunu Sabri abim

Yüksek hava basmanında etkisi elbet vardır ama o kadar da olmaz ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Bu arada en kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle abilerim
    sbr bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabri abi istanbuldan nereden alıcam 14 dişiliyi ? yağmurluk branda arwic çanta hoşuma giderse başka aksesuarlada olabilcek bir yer biliyormusun ?
    14 dişliyi birçok yerde bulabilirsin ama yanında segman ve civatalarını da alman lazım.. ben her zamanki gibi sürat motordan aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam afedersiniz araya karışmış gibi olacağım ama lastik neden hava kaçırıyor markası nedir lastiğinizin? forumda gezerken benzer bi durum okumuştumda.

ayrıca gene kafama takılan bir soru var arkadaşlar.. ben motoru 2. el aldım ve üzerinde xenon far var. satan adam dikkat et aküye ağır geliyo çok uzun süre kullanırsan akünü bitirebilir falan demişti. şimdi motorun muaynesi mayısta bitiyor xenon farla muayneden geçebilirmiyim? geçemessem ne yapmam lazım?
    estagfurullah. orjinal jant tubeless lastiklere tam uyumlu değil. bu yüzden azda olsa jantın kenarlarından hava kaçırıyor.bir kaç kişiden daha duydum hava kaçırma olayını, lastiğim bitince bi takım metzeler alcam inş.. lastik pirelli dura tractıon, 1 haftada 1psi falan düşüyor hava basıncı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen buluşmada 3 apache 1 ybr ışıklarda durduk. Hadi bir kapışalım dedik. En sağ başta Özkan diye bir arkadaş onun yanında Ultra güçlü apache'siyle Sabri abi, sonra ben ve benim solumda selami abi vardı. Tabi kalkış yapıcaz diye herkez aragaz yapıyor. Sabri abi de 14 dişli olmasına rağmen debriyajı bir saldı motor bir yanladı ama yok böyle birşey. Ben şok oldum gazı debriyajı bıraktım kalkamadım ilk baş 14 dişli olmasına rağmen 13 dişli olan apache'yi her türlü harcıyor. Allah nazarlardan saklasın motorunu Sabri abim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

bir dahaki buluşmada topiğe yazalım müsait olanlar gelir. ondan sonra neden çağırmadınız diyorlar

ultra güçlü Apache
    Gölgelerin gücü adına
    sertacr8888 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Beyler resimleriniz çok güzel. https://www.facebook.com/tvsturkiye facebook sayfamızda paylaştık. Daha büyük organizasyonlar yapalım.
    sbr bunu beğendi.

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    peki bu durumun çözümü var mı hava kaçırmanın? motorum 24binde ve üstünde orjinal lastikler var :/ bi arkadaşımız durlas lastik sitesi vermişti ircfalan baya uygundu öyle bişey düşünüyodum fakat bu durum olunca kafam iyice karıştı bende metzeller m22 düşünüyorum sanırım birisi takmıştı ne yağmurda ne kuruda kaymıyor demişti. metzellerdede varmı acaba böyle bi sorun

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler resimleriniz çok güzel. https://www.facebook.com/tvsturkiye facebook sayfamızda paylaştık. Daha büyük organizasyonlar yapalım.
    serkan ufaktan bi organizasyon ayarla sponsor ol. topla bütün apacheleri gelelim isotların otoparkı bile uygundur bence.. biraz kola biraz kurabiyeyle kurtarırsın maksat muhabbet olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu durumun çözümü var mı hava kaçırmanın? motorum 24binde ve üstünde orjinal lastikler var :/ bi arkadaşımız durlas lastik sitesi vermişti ircfalan baya uygundu öyle bişey düşünüyodum fakat bu durum olunca kafam iyice karıştı bende metzeller m22 düşünüyorum sanırım birisi takmıştı ne yağmurda ne kuruda kaymıyor demişti. metzellerdede varmı acaba böyle bi sorun
    bence bir çözümü yok. belki diğer lastiklerin yapısı azda olsa farklıdır ve kaçırma olmuyordur, yada daha fazla kaçırıyordur bilemeyiz. sen artık lastiklerini değiştir metzeler tercih etmemin sebebi tubetype lastik olmasıdır..yani hava kaçırmaz ve kaliteli bir lastiktir. ama biraz pahalı işte.
    TRANSALP XL700

canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    arkadaşlar.motoru daha dün aldım bi sorum olacak. cevaplarsanız sevinirim. bu gösterge olayını kavradım ancak ilk kurcalarken ana km sıfırlandı. sıfırlanan km yi bidaha görme şansım yokmu bi türlü. ana km nin sıfırlanması daha doğrusu sıfırlanabilmesi kötü bişi değilmi

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı canca54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar.motoru daha dün aldım bi sorum olacak. cevaplarsanız sevinirim. bu gösterge olayını kavradım ancak ilk kurcalarken ana km sıfırlandı. sıfırlanan km yi bidaha görme şansım yokmu bi türlü. ana km nin sıfırlanması kötü bişi değilmi
    sıfırladıgın ana km olamaz benim bildiğim. Trip A veya Trip B yi sıfırlammışsındır. Kendi sayacının kısa adı ODO diye geçiyor. yanlışım varsa düzeltin

Ayrıca hayırlı uğurlu olsun ;)

Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfırladıgın ana km olamaz benim bildiğim. Trip A veya Trip B yi sıfırlammışsındır. Kendi sayacının kısa adı ODO diye geçiyor. yanlışım varsa düzeltin

Ayrıca hayırlı uğurlu olsun ;)
    eyvalla teşekkür ederim. ama eğer ana km yi sıfırlamadıysam. genel km yi bulamıyorum :D

Motosikleti
    Tracer900
    eyvalla teşekkür ederim. ama eğer ana km yi sıfırlamadıysam. genel km yi bulamıyorum :D
    genel km işte ODO kısa adı altındaki olan. sen sıfır aldıysan belki o yüzden sıfır gözüküyodur şaka bi yana olamaz ya sıfırlanamaz zor yani alttaki butona bas ODO ya gel görürsün ana km yi

Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel km işte ODO kısa adı altındaki olan. sen sıfır aldıysan belki o yüzden sıfır gözüküyodur şaka bi yana olamaz ya sıfırlanamaz zor yani alttaki butona bas ODO ya gel görürsün ana km yi
    az önce gittim bi 200 metre falan gittim belki gösterir diye :D yok yine göstermiyo genel km sıfırlandı sıfırlanmaması lazım şaştım kaldım :D

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    az önce gittim bi 200 metre falan gittim belki gösterir diye :D yok yine göstermiyo genel km sıfırlandı sıfırlanmaması lazım şaştım kaldım :D
    garantiden göstergeni değiştirsinler.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    garantiden göstergeni değiştirsinler.
    göstergede sorunmu vardır ? dün 20 kım kadar yol yapmıştım motorda. şu anda en son yaptığım 0.2 ( 200m ) den başka bişi göstermiyor

Motosikleti
    Tracer900
    göstergede sorunmu vardır ? dün 20 kım kadar yol yapmıştım motorda. şu anda en son yaptığım 0.2 ( 200m ) den başka bişi göstermiyor
    bozuk çıkma ihtimalini aklıma getirmedim fazla ama evet sabri nin dedigi gibi olabilir. Zaman kaybetmeden gidip değiştir..

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR

bir dahaki buluşmada topiğe yazalım müsait olanlar gelir. ondan sonra neden çağırmadınız diyorlar

ultra güçlü Apache
    Gölgelerin gücü adına
    Senin apache'ye normal diyenin alnını karışlarım ağabey
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    eğerki yanlış bakmıyorsan göstergen bozuk dostum.. birçok kişinin göstergesinde problem çıktığı için bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum..
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    eğerki yanlış bakmıyorsan göstergen bozuk dostum.. birçok kişinin göstergesinde problem çıktığı için bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum..
    Bilgi için teşekkürler. yanlıış baktğımı sanmıyorum. zaten 2 tane düğme. en fazla ne kadar kombinasyon olabilirki. servisi aradım. sıfırlanmaması gerekiyor dedi. getir bakalım sorun varsa sipariş veririz dediler yeni gösterge için. servise gittikten son durumu paylaşacağım

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Apachenin lastikleri dublex mi bilmiyorum ama eğer dublex ise Feyizoğlunda paffy-on diye bir ilaç var ondan döküyorsunuz ve hava kaçırma olayınız kalmıyor. Ben kendi motorumda denedim sonuç mükemmel. Fiyatıda 5 tl falan olması lazzım

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar far ampülünün daha beyaz olanını ben çok kolay buldum 4-5 tl ye satılıyor 8 ay önce aldım tmm xenon gibi beyaz değil ama orjinalden % 40 daha fazla aydınlatıyor ampülün rengi mavi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler