Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=aaiwwCq9-6c
    Merak edenler için telefonun çekimi kötü sadece sesin toklugu belli.
    kulaklıkla dinlersiniz anlayacagınızı umarım.
    birde apartmanda oturanlar filan oldugu için pek fazla bagırtamadım
    bu bagırmamış hali :D
    Ses güzel beğendim baya iyi senin makina garanti dışı kaldımı sordunmu servise ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses güzel beğendim baya iyi senin makina garanti dışı kaldımı sordunmu servise ?
    hacı servise giderken söküp takıcaz orjinal egzozu :D
    egzoz üzerindeki alyan vidaları da değiştiricem
    garantiye devam :D
    satarkende egzozu alıp gv gtr 250 filan alırsam ona takıcam
    # motosikletle.blogspot

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=aaiwwCq9-6c
    Merak edenler için telefonun çekimi kötü sadece sesin toklugu belli.
    kulaklıkla dinlersiniz anlayacagınızı umarım.
    birde apartmanda oturanlar filan oldugu için pek fazla bagırtamadım
    bu bagırmamış hali :D
    kardeş sanki emreninkinden farklı geldi sesi yani bnm motordan ....sanki emredeki daha farklıydı ....birde sabriye sormak lazım o da yanımdaydı emrenin motora bakarken...

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı yolculuklar bende yarın sabah yola cıkıyorum benımde hedefım ayvalık oradanda kafam nereye eserse kuşadası , çeşme ye kadar gitmeyı planlıyorum yollarda denk gelırsek görüşelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

selam arkadaşlar benım motorun ön kafadan ses gelıyo sızdede aynı sorun varmı özellıkle 7000 devirden sonra, kafayı tutunca ses kesılıyo butun vıdalarını yokladım hepsi sıkılı bu sesten nasıl kurtulurum
    Herkesden geliyormuş o önden gelen cızırtı sesi. göstergeye biraz bastırınca kayboluyo evet genelde var o yani. Birde hafif benzin kokusu oluyo motordan bir yere park ettikten sonra. kısa bir süre sonra fazla gelmiyo bu herkesde varmı ?

hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesden geliyormuş o önden gelen cızırtı sesi. göstergeye biraz bastırınca kayboluyo evet genelde var o yani. Birde hafif benzin kokusu oluyo motordan bir yere park ettikten sonra. kısa bir süre sonra fazla gelmiyo bu herkesde varmı ?
    aynen. herkesi bilmem ama ben de alıyorum o benzin kokusunu (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeller lastik takım olarak kullanan varmı ? irc pek iyi değil diyolar michelin ve pirellidede takım olarak yok başka hangi marka takım olarak lastiği var ?
    ben geçen servise gittiğimde orda bi abiyle tanıştım.lastikleri bi an önce değişeceğimi söyledim o da irc tavsiye etti.kendisi uzun süredir kullanıyormuş hem fiyatı uygun hem de ıslak zeminde falan da kaymadığını söyledi.kendisi daha önce metzeller kullanmış fakat şu an evde duruyor dedi.iç lastikli olduğu için değiştirmiş zannedersem.
    dürüst biri hata yaptığını farkederse ya hata yapmayı bırakır ya da dürüst olmayı..

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı hokka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen. herkesi bilmem ama ben de alıyorum o benzin kokusunu (:
    benzini kokluyo diyorlar ya evet gerçekten öle kokluyo ve koklatıyoda
    bu arada ön sinyalleri değiştirdim ben aklında soru işareti olanlara görsel olarak yardımcı olayım. bunların beyaz camlı olanlarıda var bulamadım ben bulursanız onları takın. çok güçlü ve içinde 8-10 tane minik led var, sinyal hızıda 2 - 3 kat artıyo bu gözü daha çok alıyor ve daha uyarıcı diye düşünüyorum.

M.balibey ve hokka bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben onu buldum adam resimli resimli anlatmış ama o kadar karışıktıki.. adam utanmasa xenon için lastiği falan değiştircekti yani..statör sargı konjektör ne varsa değiştirmiş
    hadi ya ben baya bir uğraştır harıl harıl yabancı forumlara akıyorum benzer duum başka motorlarda da var mı diye bir kişiye rastladım oda çift akü kullanıyor 2. evde duruyor şarjda btince evdekini takıyor motordakini eve götürüp şarj ediyor link var mı abi

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    bu arada ön sinyalleri değiştirdim ben aklında soru işareti olanlara görsel olarak yardımcı olayım. bunların beyaz camlı olanlarıda var bulamadım ben bulursanız onları takın. çok güçlü ve içinde 8-10 tane minik led var, sinyal hızıda 2 - 3 kat artıyo bu gözü daha çok alıyor ve daha uyarıcı diye düşünüyorum.
    aynen benzin konusunda harika. motoru alalı yaklaşık 1.5 ay oluyo toplamda 80 liralık benzin yüklettim ve motor şu anda 720 km de.hala 1 çubuk var reserve konumunda (:
    bu arada sinyaller gerçekten harika durmuş.ben de motora daha şık aksesuarlar eklemeyi düşünüyorum ama önceliğim lastikleri değiştirmek olacak.çünkü orjinalleri çok kötü kayıyor.bi kere kayarak kaza yaptım normal hızda viraj alırken. geçen günde 60 la falan su birikintisinin üstünden geçtim ve motor resmen buzda gider gibi kaydı ama allaha şükür kontrolü kaybetmedim.
    dürüst biri hata yaptığını farkederse ya hata yapmayı bırakır ya da dürüst olmayı..

merhaba herkese bende araniza katilmayi cok istiyorum. 4000 tlye kadar kredi karti butcem var taksitli alicam. buldum bir kac motor.ben motoru alirken alcagim motoru kontrole biriniz gelebilir mi belli bir ucrette vermeye raziyim. cunku henuz ehliyetim yok eylulde alicagim. anlicaginiz motordan hic anlamiyorum. yardimci olmak isteyenler ozel mesaj atarsa haberlesiriz. bir an once ekibe dahil olmak isterim tabii motorla dost olunca

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Alıntı ozgurdegi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese bende araniza katilmayi cok istiyorum. 4000 tlye kadar kredi karti butcem var taksitli alicam. buldum bir kac motor.ben motoru alirken alcagim motoru kontrole biriniz gelebilir mi belli bir ucrette vermeye raziyim. cunku henuz ehliyetim yok eylulde alicagim. anlicaginiz motordan hic anlamiyorum. yardimci olmak isteyenler ozel mesaj atarsa haberlesiriz. bir an once ekibe dahil olmak isterim tabii motorla dost olunca
    hayırlısı olsun şimdiden.motoru alırken anlamadığını sakın çaktırma benim gibi yoksa ufaka tefek can sıkan problemler yaşayabilirsin (:iyice araştır ve bilen birini mutlaka yanına al özellikle uzun süreli bi apache kullanıcısı olsun umarım burdan biri çıkar . ilk tecrübense 2.el almanı tavsiye ederim hem güvenlik ekipmanlarına da para kalır hem de acemiliğini atmış olursun.allah kaza bela vermesin ama mutlaka alışma sürecinde talihsizlikler yaşıyorsun belki 0 olduğu için yüreğin cız eder (:

Merhabalar arkadaşlar bende siparişi verdim 2012 model tvs yi alıyorum siyah bana ilk etapta önericeğiniz şeyler nelerdir acaba ?

beyler hırsızlar iyice azıttı dünde bizim bir tanıdığın evine evde yoklarken girmişler kapılarınızı kilitlemeden evlerden çıkmayın motorlarınızı güvene alın bunları yakalıyorsun savcılar ya salıyorlar yada çok çok az bir ceza ile salıyorlar gece gece kafam attı yine geçenlerde teyzemlere oldu ondan öncesi bizi yokladı şimdi de bu

hayırlısı olsun şimdiden.motoru alırken anlamadığını sakın çaktırma benim gibi yoksa ufaka tefek can sıkan problemler yaşayabilirsin (:iyice araştır ve bilen birini mutlaka yanına al özellikle uzun süreli bi apache kullanıcısı olsun umarım burdan biri çıkar . ilk tecrübense 2.el almanı tavsiye ederim hem güvenlik ekipmanlarına da para kalır hem de acemiliğini atmış olursun.allah kaza bela vermesin ama mutlaka alışma sürecinde talihsizlikler yaşıyorsun belki 0 olduğu için yüreğin cız eder (:
    tesekkurler cevabin icin. ben istanbula yeni yerlestim cok arkadasim yok buradaki ortamida gorunce apache konusunda fikirim netlesti. dedigin gibi umarim buradan birisi cikar.

http://j1308.hizliresim.com/1d/h/rhhrz.jpg
    sinyaller çok hoş nereden kaça aldınız aslında arkadakileride değiştirseniz takım olur

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Alıntı ozgurdegi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler cevabin icin. ben istanbula yeni yerlestim cok arkadasim yok buradaki ortamida gorunce apache konusunda fikirim netlesti. dedigin gibi umarim buradan birisi cikar.
    istanbul'daysan çok iyi hem servis açısından problem yaşamazsın hem de istanbul'da olan birçok yardımsever apache kullancısı var . kullanıcı adı sbr olan yani sabri abi muhtemelen sana birçok konuda yardımcı olacaktır (: bir de kendisinden cevap bekleyelim bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hırsızlar iyice azıttı dünde bizim bir tanıdığın evine evde yoklarken girmişler kapılarınızı kilitlemeden evlerden çıkmayın motorlarınızı güvene alın bunları yakalıyorsun savcılar ya salıyorlar yada çok çok az bir ceza ile salıyorlar gece gece kafam attı yine geçenlerde teyzemlere oldu ondan öncesi bizi yokladı şimdi de bu
    çok moral bozucu bir durum . çocukkluğumda biz tatildeyken evimize hırsız girmişti ve hiçbirşey bulamadığı için de mutfağın ortasına pisleyip çıkmış yağ şişesini falan yerlere dökmüş.çok etkilenmiştim. siz aslında kapı önüne falan hareket sensörlü sahte kamerlar var onlardan monte edebilirsiniz. en azından caydırıcı bir etken olur.
    http://www.yakaladinyakaladin.com/ha...te-kamera.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı Animator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar bende siparişi verdim 2012 model tvs yi alıyorum siyah bana ilk etapta önericeğiniz şeyler nelerdir acaba ?
    hayırlı olsun . kazasız belasız sürüşler dilerim. genel olarak tavsiyem kasksız ve korumalı ceket olmadan trafiğe çıkmamanız olur.bir de mümkünse orjinal lastiklerini değiştirin alır almaz çünkü çok kayıyor.ben yakın zamanda tekerin kayması yüzünden kaza geçirdim ve 2.gün önce az kalsın aynı nedenden dolayı yine kaza geçiriyordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

http://j1308.hizliresim.com/1d/h/rhhrz.jpg
    bu arada yan korumlıklara taktığınız şeyler reflektör mü ?
    M.balibey bunu beğendi.

istanbul'daysan çok iyi hem servis açısından problem yaşamazsın hem de istanbul'da olan birçok yardımsever apache kullancısı var . kullanıcı adı sbr olan yani sabri abi muhtemelen sana birçok konuda yardımcı olacaktır (: bir de kendisinden cevap bekleyelim bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

çok moral bozucu bir durum . çocukkluğumda biz tatildeyken evimize hırsız girmişti ve hiçbirşey bulamadığı için de mutfağın ortasına pisleyip çıkmış yağ şişesini falan yerlere dökmüş.çok etkilenmiştim. siz aslında kapı önüne falan hareket sensörlü sahte kamerlar var onlardan monte edebilirsiniz. en azından caydırıcı bir etken olur.
    http://www.yakaladinyakaladin.com/ha...te-kamera.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

hayırlı olsun . kazasız belasız sürüşler dilerim. genel olarak tavsiyem kasksız ve korumalı ceket olmadan trafiğe çıkmamanız olur.bir de mümkünse orjinal lastiklerini değiştirin alır almaz çünkü çok kayıyor.ben yakın zamanda tekerin kayması yüzünden kaza geçirdim ve 2.gün önce az kalsın aynı nedenden dolayı yine kaza geçiriyordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

bu arada yan korumlıklara taktığınız şeyler reflektör mü ?

o sensörlü kamerayı çakallar öğrenmişler kamera ve alarm sistemi kurmayı düşünüyorum 30 ağustostan sonra yeni görev yerine gidicem ailem yalnız kalacak onlar için istiyorum aslında buradakilere de uyarı olsun diye yazdım bazıları kapıyı kilitlemeden sadece çekip giderler adamın işini kolaylaştırmayalım

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı enes1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sanki emreninkinden farklı geldi sesi yani bnm motordan ....sanki emredeki daha farklıydı ....birde sabriye sormak lazım o da yanımdaydı emrenin motora bakarken...
    3 tip egzoz var, 700 780 800
    780 takılı apacheyi de dinledim 700i de fark yok
    sadece kapak için 200 lira fark vermek istemedim
    250 liraya almıştım şimdi bakıyorum ilanlara 400 500 yazıyorlar..
    # motosikletle.blogspot

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    selam arkadaşlar
    önümüzdeki cumayı c.tesine bağlayan sabahı saat 05,00 gezimiz var
    5 te yola çıkacağız rotamız şu
    ist karasu ereğli zonguldak bartın amasra
    1 gün konaklamalı pazar günü dönüş yapılacaktır
    katılmak isteğen arkadaşlar buyursun gelsinler

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selami bey bende katılmak istiyorum. nerde buluşulacak acaba? birde rota bu şekildemi olacak? ben sakarya düzce gerede karabük safranbolu amasra diye biliyodum. gerçi farketmez her yol amasra

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selami bey bende katılmak istiyorum. nerde buluşulacak acaba? birde rota bu şekildemi olacak? ben sakarya düzce gerede karabük safranbolu amasra diye biliyodum. gerçi farketmez her yol amasra

tabi tabi nihat bey ne demek sizin gibi şahsiyetli birisinin gelmesi beni şereflendirir buyrun başım gözüm üstüne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler