Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kılıçlıdan 250 liraya aldım.
    hacı garanti dışı kalır mı kalmaz mı bilemiyorum. ama sonuçta adam gibi ustaya takıcaktı lokma takımında eksik varmış tam söküp geri takamadık sıkamadı daha dogrusu.
    karbüratör hava ayarı yapılması lazım.
    çekişten düşüren bizim motoru orjinal egzozu.
    emre de vardı egzozdan daha atik daha seri oldugunu söylemişti tigerla
    benim sıkıntım motorun geç soguması.
    ben genelde uzun yol gidiyorum 150 km durmadan yaptıgımız oluyor.
    2 saat yol yapıyoruz. 4 saat motorun soguması sürüyor.
    tabi bu contalara keçelere motora zarar demek.
    hem sesi de orjinal egzozun cok kötü. tır tır diye calışıyor.
    vidyo cekicem bakalım bayramın 2. günü takarız diye konuştuk.
    Sn.tsubasa , kılıçlının sahibinden com daki ilanında 350tl yazıyor siz nasıl 250 ye aldınız bir yardımcı olurmusunuz bende alacağım birde eksoz borusuda dahilmi yoksa sadece susturucumu aldınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selo giremiyorum neti iptal ettirdim evde cebe net actirdim yeni 4 aydir netsiz takiliyoduk gezi kovaliyorum valla takilalim biraz senin motorda hayirli olsun apache duruyormu hala
    kanka bayram sonrası 17 sinde yaklaşık git-gel 1000 kmlik bir gezi planlıyoruz
    burdan izmit sakarya düzce Zonguldak ereğli bartın en son Amasra 1 gün konaklama ertesi gün dönüş olarak planladık gelmek istersin dimi senide yazalımmı listeye

ekip aynı
    ben
    sabri
    nihat
    Yusuf
    atilla paşa
    uğur
    belki ekstra gelende olabilir

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Arkadaşlar bugün kocatepedeki servise gittim. debriyajla arka freni ayarlattım ama sonuç aynı ara sıra vites geçmiyor. Arka fren inceden ses yapıyor basınca frene debriyaj çok dışarda kavrıyodu biraz sıktı heralde ama vites arada gene takılıyor neden ya

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn.tsubasa , kılıçlının sahibinden com daki ilanında 350tl yazıyor siz nasıl 250 ye aldınız bir yardımcı olurmusunuz bende alacağım birde eksoz borusuda dahilmi yoksa sadece susturucumu aldınız.
    karbon kapak modeli için 350 lira
    birde tri700 modeli var ses aynı fakat sadece karbon kabagı yok
    tiger tri700 diye geçiyor.
    peşin para gönderdim baya indirim yaptı.
    iyice konuşmanı tavsiye ederim havale ile sahibinden get ile alma arasından baya indirim yapıyor.
    normal tiger tri700 modele 385tl tiger bayisi peşin alırsan 300e bırakıyor..
    komple egzoz boruyla beraber silindir cıkışından takılıyor..

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

yalnız kanka, bana öyle yaptı sana nasıl yapar bilemem, onu da diyeyim sana..
    gidip fişleme beni, bir arkadaşımızın hatrına verdi. sana ne akdar yapar bilemem.
    ben karbon kapak alacaktım. ses aynı ses bundan daha uyguna veririm diyince karbon kapagına 100 lira vermeyeyim diyip almadım.
    dediğim gibi sadece cıkışı farklı, biri boru cıkış, biri karbon kapak.
    Felis Leo bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbon kapak modeli için 350 lira
    birde tri700 modeli var ses aynı fakat sadece karbon kabagı yok
    tiger tri700 diye geçiyor.
    peşin para gönderdim baya indirim yaptı.
    iyice konuşmanı tavsiye ederim havale ile sahibinden get ile alma arasından baya indirim yapıyor.
    normal tiger tri700 modele 385tl tiger bayisi peşin alırsan 300e bırakıyor..
    komple egzoz boruyla beraber silindir cıkışından takılıyor..

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

yalnız kanka, bana öyle yaptı sana nasıl yapar bilemem, onu da diyeyim sana..
    gidip fişleme beni, bir arkadaşımızın hatrına verdi. sana ne akdar yapar bilemem.
    ben karbon kapak alacaktım. ses aynı ses bundan daha uyguna veririm diyince karbon kapagına 100 lira vermeyeyim diyip almadım.
    dediğim gibi sadece cıkışı farklı, biri boru cıkış, biri karbon kapak.
    video foto var mı sesi merak ettim

Motosikleti
    tvs rtr 150
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün kocatepedeki servise gittim. debriyajla arka freni ayarlattım ama sonuç aynı ara sıra vites geçmiyor. Arka fren inceden ses yapıyor basınca frene debriyaj çok dışarda kavrıyodu biraz sıktı heralde ama vites arada gene takılıyor neden ya
    aynı skıntılar bendee vardı vitesler bazen gecmiyo yada dişli geçiyodu gecen cuma honda servisine bıraktım ( ıspartada apache servisi scooty pepten baskasına bakım yapmamıs :D ) debriaj balatalarını deiştirttim ilk bi bikaçgün sıkın olmadı lakin bazen vites gecislerinde sıkıntı oluyor ama motor hareketsiz olduğu yerde attırıken yada 1 e alacağımda kronik sanırım bu arkadasımda yasıyor aynı sornu debriaj bas cek atıyor ama vites normal geçileri yağ gibi oldu sıkıntı yok arkadanda ses geliyordu bende balatadan sandım kalkışlarda 2 kişi kalkarken yada ben 1 den 2 ye aldığımda rampada falan ses geliyodu usta dişli ve zincirlerin değişmesi gerektiğini söledi onları bayram sonu değiştirtecem inş. bu arada benim motor 2011 22700 km de snnki kaçta bilmiyorum ama aynı skıntıları bende yaşamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

BU ARADA EGSOZ ALMAK İSTEYEN ARKADASLAR VAR İSE APACHE TVS İÇİN ORJİNAL TİGER EGSOZ HEADERSI DAHİL ORJİNALİNİ BOZMADAN 400 KADAR DÜŞTÜ 3 KİŞİ ALACAZ BAYA ARAŞTIRDIM 500 DEN AŞAĞI BULAMAMISTIM SES COK GÜZEL ALMAK İSTEYEN OLURSA YARDIMCI OLURUM TOPTAN ALIMDA BELKŞ DAHADA DÜŞER FİYAT

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Garantiden çıkıyormu acaba egsozu değiştirmek. Bide benim motor 190 km oldu daha yeni neden böyle yapıyor anlamam daha sıfır vitese atmıyor arada. Arka balatadanda ses geliyor 500 e gelince direk gitçem bakıma

Garantiden çıkıyormu acaba egsozu değiştirmek. Bide benim motor 190 km oldu daha yeni neden böyle yapıyor anlamam daha sıfır vitese atmıyor arada. Arka balatadanda ses geliyor 500 e gelince direk gitçem bakıma
    arka balata frene basınca mı ses yapıyor yoksa giderken mi frende ses yapıyorsa u kaçmı olabilir yok giderken yapıyorsa aşırı sıkıdır

Motosikleti
    tvs rtr 150
    benim garanti biteli 4 gün oldu ama garantilikte pek işim olmadı. lakin snn motorda daha yeni dediğim gibi vites olayı kronik sanırım geeçmiyo debriajı sık sal geçiyo benim normaldi artık 22700 de agır bakımada girmiş oldu dişlileride değiştirince sıkıntı yaşamam artık bu arada egsoz bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...21323978/detay

garantili faturalı 400 e anlaştık 3 kişi benim motor gri , siyah ve kırmızıya cok yakışıyo 2013 kasa sarıya da birisi taktırmıs onda grdük bizde ses harika biraz konustuk performansıda etkiliyor arttırdı dedi memnunmuş

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Nasıl kronik sorun ya öyle şey olamaz. Arka frene basınca yapıyor ufak bi ses. O vites geçişleri beni mafeder bıktırır ya...

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu senin motur yakında benzin yakmayıp üstüne benzin koymazsa bende neyim..
    valla bana da öyle geliyor yakında depo uyarı verecek benzin koymana gerek yok ben her türlü giderim diye
    ne imzası beaaa

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Ewt arkadaşlar forum yine şenlenmis.2gündür bende giremiyorum işe başladım okuluma uygun olarak ...

Ali abi tiger egzosun performansa sürate etkisini söylersin bende düşünüyorum.Ama aklımda bi soru var uzun yolda rahatsız edermi ?

Alıntı tumasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim garanti biteli 4 gün oldu ama garantilikte pek işim olmadı. lakin snn motorda daha yeni dediğim gibi vites olayı kronik sanırım geeçmiyo debriajı sık sal geçiyo benim normaldi artık 22700 de agır bakımada girmiş oldu dişlileride değiştirince sıkıntı yaşamam artık bu arada egsoz bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...21323978/detay

garantili faturalı 400 e anlaştık 3 kişi benim motor gri , siyah ve kırmızıya cok yakışıyo 2013 kasa sarıya da birisi taktırmıs onda grdük bizde ses harika biraz konustuk performansıda etkiliyor arttırdı dedi memnunmuş
    sofuoglu bana yakında 500 lira çok 300 civarı olsa yakınlarda bende taktıra bilirim .
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    kaangngr kardesim sen dert etme motor yeni disliler yeni olur boyle takilmalar sana has bisetu degil
    arada bendede oluyordu debriyaji basip birakip birde ara gazi veriyordum geciyordu
    dahada olmadi ayaginla az yurut motoru gecer
    sen biraz km yap rodajini tamamla motor bi otursun yerine bunun icinde en az 1000 km yapman sart
    fazla kafaya takma hallolur

Nasıl kronik sorun ya öyle şey olamaz. Arka frene basınca yapıyor ufak bi ses. O vites geçişleri beni mafeder bıktırır ya...
    ya üzerindeki kaplama gitmemiş yada yatmaktan(almadan önce) fren balata sertleşmiş ikisi de ses yapabilir

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Selo gunu birlik olsa gelirdim de hanim dover oglum benii bi bursa yapak gelek bayramda ne biliim iskender yeriz
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    tvs rtr 150
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewt arkadaşlar forum yine şenlenmis.2gündür bende giremiyorum işe başladım okuluma uygun olarak ...

Ali abi tiger egzosun performansa sürate etkisini söylersin bende düşünüyorum.Ama aklımda bi soru var uzun yolda rahatsız edermi ?

sofuoglu bana yakında 500 lira çok 300 civarı olsa yakınlarda bende taktıra bilirim .
    bizim alacağımız bunun aynısı ıspartada tiger bayisinden alacaz ama 400 e 3 kişi alacaz diye 500 den indi komple set. ben gösterme amaçlı koydum o linki. su acıdan bakmak gerek 300 e görüntüsü hoş olmayan tri 700 modelini alasıya tri 780 e 400 verilir sesler aynı olabiir ama birazda spor görünmesi lazım

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Dreamondata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende 2012 model 2500 km de Apache var. Sıfır aldım rodajını itanalı bir şekilde yaptım 3 sefer yağını değiştirdim 2 sefer yağ filitresini değiştirdim arada hava filtresini de söküp temizliyorum. Lastik basınçlarını sürekli kontrol ederim. Fakat motor düzde 115km geçmiyor. Bugün karbüratör hava ayarıyla oynadım 110 a düştü geri aldım yine 115 te kaldı.
    Sipoplarda boşluk veya seste yok sorun ne olabilir önerilerinizi bekliyorum...
    benim motorda 1.100 kmye geldi rekor 108.ilerleyen günlerde açılır diye bekliyorum...

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Yorumlarınız için sağolun. İçim biraz daha rahatladı. Tiger egsozu apachedeki sesini merak ediyorum. Alan arkadaşlar video çekip koysunlar . Hatta yolda giderken çekebilirseniz iyi olur Bayramınız mübarek olsun...

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selo gunu birlik olsa gelirdim de hanim dover oglum benii bi bursa yapak gelek bayramda ne biliim iskender yeriz
    la bisey olum ben yengeden izin alirim
    6-7 kisi olacaz girgir samata olacak valla ayarla sende gel
    c.tesi sabah erken cikip pazar donus olacak 1 gunden bisey olmaz gel
    tmm senide ekliyorum

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramı mübarekli olsun Allah bir daha görmeyi nasip etsin

tumasu bakıcaz artık alanlara alırkenki ruh halime bağlı benimde

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda 1.100 kmye geldi rekor 108.ilerleyen günlerde açılır diye bekliyorum...
    Emre bende 1510 km ye geldim 1300den sonra basmaya başladım.Ehliyet olmadıgı için kısıtlı mesafede basabiliyorum bizim burada kervan saray yolu var. 3 aşagı 5 yukarı 600 metre son 120 yapabildim üstüne yatarak .İzmitte biriyle konuştum yeşil apache yeni almış 132 yapmış .İnş bizimkilerde görür o hızları Hangi yağ koydun bakımda ?
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler