Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Beyler arada vitesler geçmiyor. Işıklara geldimmi takılıyo inmiyo aşağı bazende boşta kalıyor nedendir daha 150 kmde servise gitsemmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler arada vitesler geçmiyor. Işıklara geldimmi takılıyo inmiyo aşağı bazende boşta kalıyor nedendir daha 150 kmde servise gitsemmi ?
    sıcaktandır o sıcaktan debriyajla oynayarak dene yada motoru hafiften ileri geri yap geçer.
    TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu işin peşini bırakmazsak elbet çözeceğiz bilgi kirliliği var heryerde şuan. Hergün farklı birşey duymakdan bıktım. Az önce bile bobine baglayın diyorlar. Olmazsa bobini yükselt falan : ya yakacam motorun tesisatı yada benim beynim yancak kısa devre yapıcak bugun akşama akımları ölçtürücem kim ne yiyo ne kadar kazandırıyor diye. sonrada gerekli enerjiyi nasıl saglarım nasıl yükseltirim onu araştırcam.
    sargılar için bende cbfninkini düşündüm fakat elektronik herşeyi sıkıntıya sokarız bizimki 100watt o 168 watt cbfde amper akü var ama yine bitmiyor şarjı güçlü diye

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıcaktandır o sıcaktan debriyajla oynayarak dene yada motoru hafiften ileri geri yap geçer.
    Baya ısınıyor evet ama hep böylemi olucak çözümü yokmudur 97 oktan benzin aldım farkedermi ? Yağ olarak serviste iyi bi yağ koyuyolarmı ?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Baya ısınıyor evet ama hep böylemi olucak çözümü yokmudur 97 oktan benzin aldım farkedermi ? Yağ olarak serviste iyi bi yağ koyuyolarmı ?
    benzin farketmez. her servisin koyduğu yağ farklıdır.bilmiyor musun motorunda hangi yağ olduğunu? castrolden çok memnundum, motul ve ipone'a da güzel diyorlar ama kullanmadım ben..
    TRANSALP XL700

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    bu yenilerde amma sikayetci ciktilar ha
    demekki yeni kasa almican

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    selo öğrencekler yavaş yavaş.. ilk başlayanlar kusursuz bir motor bekliyor. motor bi kere teklese topic açıyolar. alışacaklar zamanla

Motosikleti
    CharlesFenOB
    benzin farketmez. her servisin koyduğu yağ farklıdır.bilmiyor musun motorunda hangi yağ olduğunu? castrolden çok memnundum, motul ve ipone'a da güzel diyorlar ama kullanmadım ben..
    Daha ilk bakıma gidicem bilmiyorum.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah

bu ne sacmalıktr kardesim ŞÖYLE BI TVS APACHE FORUMUNA BAKIYIMDEDIM İLK SAYFALARDAN İTİBAREN KULLANICILARDA HEP APAÇİ OLSA GEREK BI SIDIK YARISI HAVASI İÇERİSİNDELER YOK 145 YAPIO YOK BENIMKI 146 YAPTI SENI YENDIM GBI GEREKSIZ diyaloglar harıc bısey göremedım . al işte bu da dıyokı debrıyajla oyna sıcaktandr duzelır. bı tane yararlı bılgı yok nerde cAHIL CUHALA MAGANDA BU MOTORDANMI ALMIŞ BILADER? BILINCLI SURUCU VARSADA BU FORUMDAKI KULLANICILARI GÖRUNCE KAÇIP GTMISTR ZATEN . MOTOR HAKKINDA BILGI EDINMEK İÇİN GİRDİM MOTORDAN SOĞUDUM SAYENIZDE CIKTIM

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    On arka r18 lastik
    Benzin (istasyon ve oktan)
    motor yagi onerisi yapar misiniz?

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BILGI EDINMEK İÇİN GİRDİM MOTORDAN SOĞUDUM SAYENIZDE CIKTIM

Çok da tın.
    çelikatlı, selo9115, sbr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Hyperian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On arka r18 lastik
    Benzin (istasyon ve oktan)
    motor yagi onerisi yapar misiniz?
    yağ olarak motul ve castrol 10w50 yaz kış benzini opetten 95 alıyorum r 18 lastik derken ön 17 arka 18 inç

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

senin şanzımanda sorun var gibi ben sadece ilk sefer 1 e geçmeme yaşıyorum birkaç kez debriyajı sıkıp bırakınca düzeliyor ara sırada belki ayda bir diyebilirim 2den boşa düşüyor servise göstersen daha iyi belki ayarı bozuktur

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    heyy rony dostum senin sorunun ne!!!!
    sbr bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burdakiler giren çıkanın hesabını tutan çocuklar değil..
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    İrc nin hani su disli olan winter grip lastikleri nasildir? Lastik almak istiyorum, michelin metzeler pahali ve cabuk bitiyorlarmis, kuryelere bakiyorum ankarada hemen hepsinde irc winter grip var, kafama takilan su, acaba o lastik yazin kullanimda hiz keser mi yakit artar mi tikirti yapar mi? Kullananiz var mi?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bu ne sacmalıktr kardesim ŞÖYLE BI TVS APACHE FORUMUNA BAKIYIMDEDIM İLK SAYFALARDAN İTİBAREN KULLANICILARDA HEP APAÇİ OLSA GEREK BI SIDIK YARISI HAVASI İÇERİSİNDELER YOK 145 YAPIO YOK BENIMKI 146 YAPTI SENI YENDIM GBI GEREKSIZ diyaloglar harıc bısey göremedım . al işte bu da dıyokı debrıyajla oyna sıcaktandr duzelır. bı tane yararlı bılgı yok nerde cAHIL CUHALA MAGANDA BU MOTORDANMI ALMIŞ BILADER? BILINCLI SURUCU VARSADA BU FORUMDAKI KULLANICILARI GÖRUNCE KAÇIP GTMISTR ZATEN . MOTOR HAKKINDA BILGI EDINMEK İÇİN GİRDİM MOTORDAN SOĞUDUM SAYENIZDE CIKTIM
    apache forumunda ilk sayfalardan beri apaçi olması sencede normal değilmi dostum? ayrıca motorumuzun bi sorunu yokki. bizde sidik yarıştırıyoruz..keşke bi çinli motorumuz olsaydı da hergün sorunlarımızı yazsaydık..burada sana yararlı bilgiler yok. sen git ybr forumuna.. orasının oxforddan farkı yok..adamı makına muhendisi yapıyorlar orda.. biz burda geyik yapıyoruz,cbflerle geçtiğimiz makaraları konuşuyoruz(ybr leri konuşmuyoruz bile) ayrıca adam gibi uslübuna uygun olarak soru sorup bilgi edinmek isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. bu forumdan kaçıp gidenler olabilir, kalan sağlar bizimdir..hepside kardeşimdir!
    M.balibey, cumartesiols, ercan41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    TRANSALP XL700

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    ben gayette başlığı takip ediyorum. hiçde soğuyup çıkmadım başlıktan.
    elbette muhabbette dönebilir. her bilgi doğru olmayabilir. sözlük değil forum burası. doğruyu cımbızla aradan çekmek kullanıcılara kalmış birşey. tutupta yardım etmeye çalışan insana saldırmak abes birşey.
    sbr, miginfly ve yasinay9 bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Arkadaşlar bende 2012 model 2500 km de Apache var. Sıfır aldım rodajını itanalı bir şekilde yaptım 3 sefer yağını değiştirdim 2 sefer yağ filitresini değiştirdim arada hava filtresini de söküp temizliyorum. Lastik basınçlarını sürekli kontrol ederim. Fakat motor düzde 115km geçmiyor. Bugün karbüratör hava ayarıyla oynadım 110 a düştü geri aldım yine 115 te kaldı.
    Sipoplarda boşluk veya seste yok sorun ne olabilir önerilerinizi bekliyorum...

Arkadaşlar motora nasıl gidon ayari yapabilirim bnm gidon biraz kacikta

apache forumunda ilk sayfalardan beri apaçi olması sencede normal değilmi dostum? ayrıca motorumuzun bi sorunu yokki. bizde sidik yarıştırıyoruz..keşke bi çinli motorumuz olsaydı da hergün sorunlarımızı yazsaydık..burada sana yararlı bilgiler yok. sen git ybr forumuna.. orasının oxforddan farkı yok..adamı makına muhendisi yapıyorlar orda.. biz burda geyik yapıyoruz,cbflerle geçtiğimiz makaraları konuşuyoruz(ybr leri konuşmuyoruz bile) ayrıca adam gibi uslübuna uygun olarak soru sorup bilgi edinmek isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. bu forumdan kaçıp gidenler olabilir, kalan sağlar bizimdir..hepside kardeşimdir!
    abi yağ yakıyor deseydik ortalık çakma makine müh kaynardı herkes burada sorulan soruları bilgisi dahilince cevap veriyor inanmayan önceki konulara bakar hatta yağ tartışmalarıda yapmıştık bir kaç gündür xenon hususuna açıklık getirmeye çalışıyoruz ondan öncesinde benim fardaki çiziklere selami abi öneride bulunmuştu en son lastik konuları var yabancılar incelemelerde bulunmuş ve daha hatırlayamadıklarım şimdi ronnytechno arkadaşım bunların hepsi bilgi değilde nedir motorun genel anlamda sorunu olmadığı için insanlar kafalarını dağıtmak için geyik yapıyor bu mudur apacilik

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

yeni tartışma başlatayım bari bizim muhabbetler milleti sarmıyor bu motor çok titriyormuş titreşimi kesmenin bir yolu var mı yoksa cbf mi alayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler