Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Tourneo 110ps
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuçta çimento taşımayacagım. ama ben genelde tura cıkan biriyim. yüklediğim zaman kamyon gibi oluyor motor.
    alt tabla biraz dandik. ama yedeğini her canta tablasıyla uydurabilecegim için aldım.
    bir de şu var 46 litrelik cantalara göre geniş değil, yüksek bir canta..
    iki kask alıyor ve koyacak bişeyler daha koyabilirsin..
    ses yapmıyor, yaparsada kapak kısmına kapı süngeri çözüm olabilir..
    Anladım.Motorda denge sorunu yaratıyormu merak ettiğim bu konu.Mesela 100 km/h'de yalpalama veya hız kesilmesi yapıyor mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı vedkum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım.Motorda denge sorunu yaratıyormu merak ettiğim bu konu.Mesela 100 km/h'de yalpalama veya hız kesilmesi yapıyor mu ?
    givi kappa gibi geniş değil, yani bunun avantajı yüksek olması. digerlerine göre biraz daha yüksektir.
    pek fazla basmıyorum. bu ara bizim ev işlerinden motora da binemiyorum.
    resim atıcam usta aklımdasın. yalpalama filan yapmıyor. tak cıkarlı oldugundan kullanmadıgım zaman cıkartıyorum. anca alışveriş yada kamp gibi yerlere giderken kullanıyorum.
    ben begendim shad gibi kalite olarak. plastiği aynı kalınlıkta.
    bence tak cıkarlı kullanacaksan bu paralara en iyisi bu
    vedkum bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rekor falan yok çağatay. bi arkadaşa apache alcaz. emre de satıyormuş. akşama inş alıcaz motoru, egzozuna da tsubasa talip oldu
    hadi hayırlı olsun alanada satanada
    sbr bunu beğendi.

**ymh** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apachi RTR 150 2013
    merhaba arkadaşlar
    ben de bu akşam 2013 model yeni kasa Apache 150 RTR ile aranıza katılmış oldum.
    motoruma eve gelirken bindim bi arkadaş gördü ve fiyatını duyunca hata yapmışsın keşke honda cbf alsaydın dedi...
    rodajla ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar motorumun sanki sesi değişti yada ben kuruntu yapıyorum video yu sesi yükledim bir dinler misiniz bir gariplik var mı?
    https://www.facebook.com/video/video...ideo_processed

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Merhaba arkadaşlar daha önce den Apache kullandım ve motorumu satmak zorunda kalmıştım. Tekrar dan Apche sahibi olmak istiyorum. 2008 2010 model apache arıyorum. Kırmızı renk tercihimdir .

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı bygamsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar daha önce den Apache kullandım ve motorumu satmak zorunda kalmıştım. Tekrar dan Apche sahibi olmak istiyorum. 2008 2010 model apache arıyorum. Kırmızı renk tercihimdir .
    var bi tanıdıgımızda kız gibi tvs ama balıkesirde yer biraz uzak olabilir sana ..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8964225/detay/
    # motosikletle.blogspot

Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsubasa
    cok argo kelimeler kullaniyorsun unutmaki bu forum herkese acik kiminin esi kiminin kizi bakiyor buyazilara
    tsubasa birde herkesle cok polimige giriyorsun gereksiz tartismalar kimseyle tartisip kirmaya deymez

inazumanin yakitini soran arkadas uzun yolda sakin kullanimda 12.5 krs yaktim sehir icindede 15.17 krs yaktigini tahmin ediyorum
    tsubasa eskiden beri yazıp duruyor ben de takip ediyorum. birileri damarına basmadıkça gayet hoş ve dolu dolu yazıyor ben yazdıklarından çok faydalanıyorum. tartışma olunca hemen itham ediyorsunuz sonra böyle tsubasa gibi dobracı delikanlıları ithamcı ve argocu diye suçluyorsunuz. siz tsubasayı bırakın söyleyeceğinizi söyleyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Alıntı **ymh** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    motoruma eve gelirken bindim bi arkadaş gördü ve fiyatını duyunca hata yapmışsın keşke honda cbf alsaydın dedi...
    hayırlı lsun bende de aynısı var. 2400kmdeyim. kitapçığa aynen uymalısın. ilk 1000km 50km hızı geçme. ben 300de 700de 1500de yağ ve filtre değiştrdim. ben bunlara dikkat ettim şuanda yakıt konusunda benim motordan daha az yakan apaçili ile henüz karşılaşmadım 1000den 2000e kadar da 6000 deviri geçmedim. şimdi ara ara 8000e kadar basıp vites değişimleri yapıyorum ama uzun süre zorlamadan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

biz zamanlar malezya yapımı protonlar gelmişti türkiyeye. türkiye de ilk kez 5 yıl garanti ile satılan bu araçlarıın piyasaya girişini engellemek için başta tofaş tenekelerinin pazarlamacısı şirket olmak üzre bazı otomotivciler çok çalışmıştı(!) malezyadan araçları ülkemize nakleden kiralık gemilerin tamamı koç holdink tarafından kiralanmıştı. daha sonra protonülkemize getiren aracı gemi satın almıştı getirebilmek için. ama sonra 28 şubat patlayınca durumu kök(!)ten çözdüler artık meydan tenekecilere kalmıştı.
    şimdi motorsiklet dünyasına hakim olanlar da bu sosyal medya denen elimizin altındaki net dünyasını tamamen boş geçeceklerini mi sanıyorsunuz. TVS nin en büyük farkını anlamalısınız. tak yapıştır bir çinli olmayan ve direkt ithal edilen bu motorsiklet cbf150 ve ybr esdnin en büyük rakibi olan tek küçük cc motorsiklet.. ve birileri bunun arkasının geleceğini biliyordu. işte tsubasa ne zamandır bas bas bağırıyor ( bmv ile ortaklık meselesini) burada ne zamandır... birkaç yıl sonra önü alınamassa pazara ciddi bir ortak geliyor. pastadaki pazar payı azımsanmayacak derecede çok. 500ccye kadar farklı modeller piyasaya girerse honda ve yamaha ciddi pay kaybına uğrar demektir. şimdi bu kadar önemli bir pastayı yiyenler sosyal medyayı sıkı takip altına alacaklardır muhakkak. bu da demektir ki yazılanlara çok dikkat etmek lazım.
    sadece bir örnek veriyorum: hakkında ''adı sanı bile duyulmuyor'' ithamı tvsden daha çok hiçbir motorsiklete yapılmamıştır eminim. forumları okuyunuz. 'en çok adı duyulmamış motor' ithamıyla rekora koşan motor: TVS APACHE
    satışları çok sessiz yapılan motor helal olsun adamlara, kimseye duyurmadan tüm stoklarını erittiler
    Tsubasa ve vedkum bunu beğendiler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar HERŞEYİNE KEFİL olduğum kuzenime aldığımız motorumuzu satıyoruz,
    motor her gün GAZİ OSMAN PAŞA'dan İKİTELLİ organize sanayi'ye işe gitmektedir,

Dosta gidecek motordur,
    dileyen arkadaş ile irtibata geçebilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-apache-2013-satilik-129977608/detay

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı **ymh** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    gazı açarak cevap verseydin ona rodajda sakin kullan kullan sürekli vites değiştir. motoru yormadan kullan çok yüksek devir gösterme..1500km den sonra falan akşam serinliğinde uzun bir yolda yapıştır git,gazı hiç kesme.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumun sanki sesi değişti yada ben kuruntu yapıyorum video yu sesi yükledim bir dinler misiniz bir gariplik var mı?
    https://www.facebook.com/video/video...ideo_processed
    videoda ses normal gibi ama canlı dinlemeden yorumlamak yanlış olur.. kuruntu yapma yardırmaya devaam

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:51 ----------

Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsubasa eskiden beri yazıp duruyor ben de takip ediyorum. birileri damarına basmadıkça gayet hoş ve dolu dolu yazıyor ben yazdıklarından çok faydalanıyorum. tartışma olunca hemen itham ediyorsunuz sonra böyle tsubasa gibi dobracı delikanlıları ithamcı ve argocu diye suçluyorsunuz. siz tsubasayı bırakın söyleyeceğinizi söyleyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

hayırlı lsun bende de aynısı var. 2400kmdeyim. kitapçığa aynen uymalısın. ilk 1000km 50km hızı geçme. ben 300de 700de 1500de yağ ve filtre değiştrdim. ben bunlara dikkat ettim şuanda yakıt konusunda benim motordan daha az yakan apaçili ile henüz karşılaşmadım 1000den 2000e kadar da 6000 deviri geçmedim. şimdi ara ara 8000e kadar basıp vites değişimleri yapıyorum ama uzun süre zorlamadan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

biz zamanlar malezya yapımı protonlar gelmişti türkiyeye. türkiye de ilk kez 5 yıl garanti ile satılan bu araçlarıın piyasaya girişini engellemek için başta tofaş tenekelerinin pazarlamacısı şirket olmak üzre bazı otomotivciler çok çalışmıştı(!) malezyadan araçları ülkemize nakleden kiralık gemilerin tamamı koç holdink tarafından kiralanmıştı. daha sonra protonülkemize getiren aracı gemi satın almıştı getirebilmek için. ama sonra 28 şubat patlayınca durumu kök(!)ten çözdüler artık meydan tenekecilere kalmıştı.
    şimdi motorsiklet dünyasına hakim olanlar da bu sosyal medya denen elimizin altındaki net dünyasını tamamen boş geçeceklerini mi sanıyorsunuz. TVS nin en büyük farkını anlamalısınız. tak yapıştır bir çinli olmayan ve direkt ithal edilen bu motorsiklet cbf150 ve ybr esdnin en büyük rakibi olan tek küçük cc motorsiklet.. ve birileri bunun arkasının geleceğini biliyordu. işte tsubasa ne zamandır bas bas bağırıyor ( bmv ile ortaklık meselesini) burada ne zamandır... birkaç yıl sonra önü alınamassa pazara ciddi bir ortak geliyor. pastadaki pazar payı azımsanmayacak derecede çok. 500ccye kadar farklı modeller piyasaya girerse honda ve yamaha ciddi pay kaybına uğrar demektir. şimdi bu kadar önemli bir pastayı yiyenler sosyal medyayı sıkı takip altına alacaklardır muhakkak. bu da demektir ki yazılanlara çok dikkat etmek lazım.
    sadece bir örnek veriyorum: hakkında ''adı sanı bile duyulmuyor'' ithamı tvsden daha çok hiçbir motorsiklete yapılmamıştır eminim. forumları okuyunuz. 'en çok adı duyulmamış motor' ithamıyla rekora koşan motor: TVS APACHE
    satışları çok sessiz yapılan motor helal olsun adamlara, kimseye duyurmadan tüm stoklarını erittiler
    akif abi işin içinde BMW varsa honda ve yamahanın gücü pazara girmesine zor engel olur.. japonların cevabı yeni model getirmek olur bence. o zaman da ortalık şenlenir
    TRANSALP XL700

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    videoda ses normal gibi ama canlı dinlemeden yorumlamak yanlış olur.. kuruntu yapma yardırmaya devaam Sağoason sabri kardeş

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    mehmet akif arkadasim niyetim polimik yaratmak degil tsubasanin argo kelimelerinden rahatsiz oldugumu belirttim
    oda eyvallah dedi konu kapandi cikipta avukatlik yapmanin bir anlami yok

sizin esiniz veya kiz arkadasiniz girmiyor galiba bu sitelere
    belliki tsubasanin argo kelimeleri hosunuza gitmis anlasilan
    ne garip...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    mehmet akif arkadasim niyetim polimik yaratmak degil tsubasanin argo kelimelerinden rahatsiz oldugumu belirttim

ne garip...

tamam selo sakin
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At

ne garip...
    yersiz uzatıyorsun.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    tmm uzatmiyorum
    malum bugun orucluyuz sicak sinirleri ziplatmis olabilir
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    arwic çantayı bizim motorda merak edenler için. 2 gündür motora binemiyorum malum sıcaklar fena..
    motorun üstünde de foto cekip atıcam .. 2tane kaskı rahatlıkla alıyor hatta yanına eldiven ıvır zıvırda alıyor.
    dediğim gibi shadın kalitesinde plastik kalitesi olarak. ama bir kappa givi gibi kalın değil. bana bir de alt tablası biraz dandik geldi.
    ama alt tabla standart oldugu için kırıldıgında başka bir marka ile alınıp takılabilir. örnegin kappanın alt tablası 45 lira.. ama 84 liraya aldıgım bir canta fazlasıyla iş görür diye düşünüyorum
    diğer markalardaki gibi tak cıkarlı olması zaten olayı bitiriyor.. normalde cantayı takmıyorum anca kamp ve alışverişe giderken takıyorum. ses yada tıkırdı cıkarmıyor.

M.balibey, ramizan83 ve vedkum bunu beğendiler.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım. 3.2 lipre ve 3.8 litre arası.
    çok değil mi?
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150

ne garip...
    yeri geldiği zaman sövmek belagattendir kardeş. sivil hayatta ağza alınmadık lağım çukurundan çıkma lafları sakız ediyorlar ağızlarına, sonra burada türkçe üstadı oluyorlar. asıl garip olan bu .. seni tenzih ederim bu konuda sivilden tanıdığım değilsin tabi ki. ancak avukatlık filan hoş yakıştırma değil şimdi senin kız arkadaşının rahatsız olacağı kelimeleri benden duymak için çabalama kardeşim. meseleyi uzatma. birinin lehine iki laf edince böyle hemen avukat yapıştırılmaz. hem neden bu kadar zoruna gitti. aynı İTHAMCI uslubuna devam ediyorsun. iki laf ettik sövmedik. seni rahatsız edici tek ithma tek argo kullanmadık. illa hemen sabahına cvp yetiştirip hakaret etmek zorunda mısın. farz mı üzerine.

Motosikleti
    neyse uzatmiyacam ogretmen missiniz ogretene ve ogrene sygim vardir
    sana cok laf sayardim ya hadi neyse.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Arkadaşlar kaç gündür bizim topik gergin burada hoş neşeli zaman geçirip bilgi sahibi olmak için giriyoruz biraz daha alttan alıp topigi germeyelim .
    710 km ye geldim sabri abi 7-8 bin devirleri göstermeye başlıyımmı?
    Ali abi egzos sana kalıyorsa almaya çalış tiger egzsozun sesi bi başka oluyo yüksek devirlerde bende biraz geçsin motora aksesuar yüklemes yapıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler