Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 bin bakımı için genel temizlik bakım + yağ buji zincir bakımı için 60 tl istiyorlar (yağ ve filtresini ben aldım zaten) Bunlardan yapamayacağımı düşündüğüm subap ayarları ve karburatör temizliği. Bunlar için ne kadar vermeliyim ? Birde başka yapılması gerekenler nelerdir bilen var mı :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    ARKADASLAR COK ACIL BI SORUM VAR COK SUKUR MOTOSIKLETIME BINEBILDIM ERZINCANDAN SIVASA GELDIM SUREREK COK EGLWNCELIYDI ANCAK LASTIKLWRIN DEGISMESI GEREKTI BENDE BI CIF LASTIK ALDIM DUBLEX SORUM SU ARKA LASTIGI IRC 90/90-18 ALDIM MOTOR YANIMDA OLMADIGINDAN BILEMEDIM KOYDE MOTOR SIZCE ARKA LASTIK UYARMI YOKSA KOYE GITMEDEN DEGISTIREYIM MI SASEYE TEMAS EDERMI BU LASTIK??

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR COK ACIL BI SORUM VAR COK SUKUR MOTOSIKLETIME BINEBILDIM ERZINCANDAN SIVASA GELDIM SUREREK COK EGLWNCELIYDI ANCAK LASTIKLWRIN DEGISMESI GEREKTI BENDE BI CIF LASTIK ALDIM DUBLEX SORUM SU ARKA LASTIGI IRC 90/90-18 ALDIM MOTOR YANIMDA OLMADIGINDAN BILEMEDIM KOYDE MOTOR SIZCE ARKA LASTIK UYARMI YOKSA KOYE GITMEDEN DEGISTIREYIM MI SASEYE TEMAS EDERMI BU LASTIK??
    orjinalinden ince bile almışsın şaseye sürtmez ama çok ince durur

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Hocam ebati genis geldi bana ondan sordum on lastigin 2 kati genisliginde degisik spor bi lastik goruntu yuklemeyi bilmiyorum atardim etikette 90/90-18 57p
    NR-25 YAZIYOR

15 bin bakımı için genel temizlik bakım + yağ buji zincir bakımı için 60 tl istiyorlar (yağ ve filtresini ben aldım zaten) Bunlardan yapamayacağımı düşündüğüm subap ayarları ve karburatör temizliği. Bunlar için ne kadar vermeliyim ? Birde başka yapılması gerekenler nelerdir bilen var mı :(
    karbüratörü bilgisine ve tecrübesine güvenmediğin birine elletme illa temizlemek istiyorsan depoya benzinele karıştırlan karbüratör temizleyiciler var onu kullan derim sübab ayarınada tamirciler 30 tl alır bursada

Hocam ebati genis geldi bana ondan sordum on lastigin 2 kati genisliginde degisik spor bi lastik goruntu yuklemeyi bilmiyorum atardim etikette 90/90-18 57p
    NR-25 YAZIYOR
    janta takmadığın için geniş duruyor janta takınca daralacak genişliğini şu şekilde ölçebilirsin biripilkle yanaktan yanağa ölç sonra orjinalini ölç iz düşüm uzunluğuyla gerçek taban uzunluğu farklı çıkar

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinalinden ince bile almışsın şaseye sürtmez ama çok ince durur
    NR-25 YAZIYOR

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Dostum sizin oradaki servisler nasıl bilmiyorum ama 15.000 bakımı servie yaptır derim ben. Ben öyle yaptım resmen kendine geldi motor. Keza buradaki motoshop'tan insanlar genel olarak şikayetçi olmalarına rağmen ben oldukça memnun kaldım.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    NR-25 YAZIYOR

lastik motora takılmadan çok büyükmüş gibi gelir ama takılınca baya küçülür,

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

slm arkadaşlar arkadaşım ile birer tane 90/90/18 arka lastik alcaz ırc alamyı düşünüyoruz dubles olacak sorduk tanesi 70 tl dediler sizin bir öneriniz varmı?

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

slm arkadaşlar arkadaşım ile birer tane 90/90/18 arka lastik alcaz ırc alamyı düşünüyoruz dubles olacak sorduk tanesi 70 tl dediler sizin bir öneriniz varmı?
    Geçen kasım ayında irc marka ön-arka lastik aldım ve dublex(doğrusu tubeless)yaptırdım.
    Genel anlamda memnunum. Fakat arka lastik orjinalinden ince olduğundan görüntü olarak biraz kötü duruyor.
    Birde virajlarda bana eskisi kadar pek güven vermiyor. Benim nacizane tavsiyem en azından arka lastiği biraz daha kalın olanından (100-110)almanız olacaktır.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen kasım ayında irc marka ön-arka lastik aldım ve dublex(doğrusu tubeless)yaptırdım.
    Genel anlamda memnunum. Fakat arka lastik orjinalinden ince olduğundan görüntü olarak biraz kötü duruyor.
    Birde virajlarda bana eskisi kadar pek güven vermiyor. Benim nacizane tavsiyem en azından arka lastiği biraz daha kalın olanından (100-110)almanız olacaktır.
    irc ilk bir yıl iyi ondan sonra tırt oluyor malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

irc ilk bir yıl iyi ondan sonra tırt oluyor malesef metzeler ve irc arasında kalmıştım alırken bey motoya güvenip irc almıştım

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irc ilk bir yıl iyi ondan sonra tırt oluyor malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

irc ilk bir yıl iyi ondan sonra tırt oluyor malesef metzeler ve irc arasında kalmıştım alırken bey motoya güvenip irc almıştım
    Benim lastik işi biraz aceleye ve kısıtlı bütçe zamanına geldiğinden mecburen irc almak zorunda kalmıştım.
    İmkan varsa metzeler veya savayı duyduğum iyi yorumlara dayanarak önerebilirim.

Motosikleti
    bu sava ve metzeler lastik bayisi bulamadım antepte internettenmi sipariş vercez tavsiye ettiğiniz bir site vermı?

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    bu sava ve metzeler lastik bayisi bulamadım antepte internettenmi sipariş vercez tavsiye ettiğiniz bir site vermı?
    Tavsiye edebileceğim bir site yok maalesef.
    Daha önce alan arkadaşlardan tavsiyede bulunacaklar çıkar elbet.

ahmetondul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    İlk sahibinden 1.800 km çok az kulanılmış 800 km bakımı yapılmış sıfırdan farksız.2014 model yeni kasa yeşil renk.Fusion port bağaj ve kaskı hediye.
    iletişim.5332586464
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-ilk-sahibinden-sifirdan-farksiz-213212825/detay/

Benim lastik işi biraz aceleye ve kısıtlı bütçe zamanına geldiğinden mecburen irc almak zorunda kalmıştım.
    İmkan varsa metzeler veya savayı duyduğum iyi yorumlara dayanarak önerebilirim.
    benimde aynı olmuştu 2012 yılında o zamanalr apache bu kadar yaygın değildi me22 bile ülkede bulunmuyordu bende direk irc atlamıştım ama bu sene son bahara doğru me22 düşünüyorum

Motosikleti
    CBF 150 2009

Hocam size guvenerek degistirecegm yarin bana buyuk geldi dahada buyugunu alayim o zaman

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Hocam size guvenerek degistirecegm yarin bana buyuk geldi dahada buyugunu alayim o zaman
    Kardeşim ben 110-80-18 sipariş verdim, orjinali 100-80-18 di. Arka lastiğin daha kalın olmasında fayda var tabi. Markası da mitas diye bi marka, bi tanıdık önerdi fiyatı me22 den 100 lira kadar daha ucuz ama kalitesi onu aratmaz dediler, bakalım kullanıp görcez

Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı ömerky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben 110-80-18 sipariş verdim, orjinali 100-80-18 di. Arka lastiğin daha kalın olmasında fayda var tabi. Markası da mitas diye bi marka, bi tanıdık önerdi fiyatı me22 den 100 lira kadar daha ucuz ama kalitesi onu aratmaz dediler, bakalım kullanıp görcez
    Bana neden buyuk gorundugunu anlamadim ömer bey ama bunun sebebi koye gittim 2 lastikte patladi on sbop kesti arabamla gelmek zorunda kalmis olmam oldu me22 den 100 lira ucuzsa kalitesi tartisilmaz o zaman dikkat et buraya da yaz lutfen egwr begenirsen ucuzmus aliriz

Motosikleti
    valla dün arkadaşım 100/90x18 almış bana gösterdi o bile küçük geldi gözüme bence 110/90x18 almak lazım, ama nasıl nerden hangi marka

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    beyler motoru satıyorum pulsar almayuı dusunuyorum duruma göre bakıcaz artık .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4152486/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler