Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar tshirtler ne oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    selam arkadaşlar. ben de yakında aranıza katılacam inşallah.sözleşmeyi yapıp kapora verdim motoru bekliyorum.
    şöyle bi rengi de varmış bu renkten olacak.daha önce showroomlarda rastladınız mı bilmiyorum.bu rengin dezavantajı var mı . aklımda yeşil rengi de kaldı. ama sürekli ön planda tutulan ve en çok tercih edilen renk yeşil olduğundan mat gri rengi tercih ettim.

bu da önden görünüşü.sevgilimin gözlerinden sonra ilk kez bir göze daha hasta kaldım

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı hokka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. ben de yakında aranıza katılacam inşallah.sözleşmeyi yapıp kapora verdim motoru bekliyorum.
    şöyle bi rengi de varmış bu renkten olacak.daha önce showroomlarda rastladınız mı bilmiyorum.bu rengin dezavantajı var mı . aklımda yeşil rengi de kaldı. ama sürekli ön planda tutulan ve en çok tercih edilen renk yeşil olduğundan mat gri rengi tercih ettim.
    http://u1306.hizliresim.com/1b/x/pq6lh.jpg
    bu da önden görünüşü.sevgilimin gözlerinden sonra ilk kez bir göze daha hasta kaldım
    http://m1306.hizliresim.com/1b/x/pq6ql.jpg

bu makine 180lik. seninkinde ufak tefek farklılıklar olur.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    aynen,görseller 180 lik motorun inceleme sayfasından.görünüm olarak 150 liklerle üzerindeki büyük RTR yazısı haricinde bi farklılık yok gibi karşılaştırıldığında.renk aynı olursa sorun yok.umarım siyah üzerine gri olan motor karşıma çıkmaz.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı hokka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen,görseller 180 lik motorun inceleme sayfasından.görünüm olarak 150 liklerle üzerindeki büyük RTR yazısı haricinde bi farklılık yok gibi karşılaştırıldığında.renk aynı olursa sorun yok.umarım siyah üzerine gri olan motor karşıma çıkmaz.
    http://u1306.hizliresim.com/1b/x/pq7tk.jpg
    Karşına çıkıcak motor aynen odur kardeşim. Farklı bir rengi yok bu füme olanların. Hepsi standart, resimdeki gibi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    hayret bayideki beyefendi bana tamamen mat gri olan motorun resmini görsellerden gösterip bu rengi de var demesiyle bunu seçtim.benim uzun süredir içimde şüphe vardı o rengin olmadığına dair. o zaman yeşil olanı almak farz oldu zaten aklımda kalmıştı.çok daha sportif duruyor

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Lanet olsun fiyatı 4.150 TL'den gene 4.280 TL'ye çekmişler :@ ( 2012 Model 0 )

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    S.a beyler, özellikle gezi düşünen arkadaslar Ben Gaziantep'te yasıyorum ve burdan yola cıkıp Antalya'ya kadar uzamak istiyorum. Ama tek basıma o kadar yol cekilmez diye düsündüğümden yanıma en az bir yoldaş arıyorum. Yol güzergahı üzerinde Osmaniye,Adana,Mersin boyunca katılmak isteyen arkadaslarıda alıp güzel bir gezi yapabiliriz diye düsünüyorum. Katılmak isteyen arkadaslar bana ulasırlarsa sevinirim. Benim gibi bir senedir işten, güçten sıkıldım,bunaldım, kendimi Akdenizin sularına atmak istiyorum diyen arkadaslar mutlaka yazın ertelemeden yola düşelim

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor sinavina degil, sabir sinavina girdik! 10 soruyu 5 dakikada cevapladik ama 1 saatten erken cikmamiza izin verilmedi. 55 dakika sicak bir sinifta konusmadan sessizce oturduk.
    Ayrica ehliyet sinavina motorsikletle gelenler vardi. Keriz gibi metrobusle gittigime yaniyorum.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sinavina degil, sabir sinavina girdik! 10 soruyu 5 dakikada cevapladik ama 1 saatten erken cikmamiza izin verilmedi. 55 dakika sicak bir sinifta konusmadan sessizce oturduk.
    Ayrica ehliyet sinavina motorsikletle gelenler vardi. Keriz gibi metrobusle gittigime yaniyorum.
    Siz yine 55dk sessizce oturmuşsunuz.
    Ben o kadar sinirlendm ki 5 -6 kişiye kopya dağıttım. Hayır işin ilginç yanı o kadar basit soruları yanıtlayamayanlar oldu.

Güvenlik icabı (!) 1 saat çıkmama zorunluluğu olmasa kopya da olmayacaktı.
    Ha bi de motorla gitmiştim ben de sınava. Okulun bahçesine bi girdim ki her yer motor. Zor park yeri buldum desem yalan olmaz.
    Telefonu da kasıkın içine sakladım. Çıkarılabilir astarı ile kask arasına sığıştırdım. Polis amca görmedi
    Kaskı da koydum sıraya iyi mi Motor sınavındayız.
    Bu da böyle bir anımdır
    rumelian ve ercan41 bunu beğendiler.

Sabri abi 180lik işi be oldu

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    didim altınkumdan olan var mı ahali ? yazlığa geldim, iki sohbet edecek apache li arıyorum

Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafanı karıştırmak gibi olmasında bende bunu aldım http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...K-pmu2266.html

değişik rengi kalitesi her halinden belli exo 750ye göre artısı güneş vizörü.çok işe yarıyor.
    rica ederim aksine ilgilenmene memnun oldum teşekkür ederim.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    didim altınkumdan olan var mı ahali ? yazlığa geldim, iki sohbet edecek apache li arıyorum
    geçen sene bu zamanlar oradaydım
    ne imzası beaaa

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene bu zamanlar oradaydım
    biliyorum dostum medusaya akmalık apache ci arıyorum yok mu ulen

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç gün ordasın kardesim ? Ben Gaziantep'ten cıkıp gelebilirim sarı apachemle

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabri abi 180lik işi be oldu
    forumda no tenshi lakaplı biri var.çocuk izmirli ama hindistanda yaşıyor ara sıra izmire gidip geliyormuş. onla konuşmuştum. ben getirirm sana demişti. ama artık foruma gelmiyor.antepte bi firma buldum. 180liklerin sadece silindir setini satıyor. krank ve kapağını satmıyor. ayrıca sadece toptan satışı var, perakende vermiyor. facebooktan bi çocuk buldum onla irtibattayım ama çocuk tam bi apaçi, hindistanda tinerci falandır yani güvenip para gönderirmiyim bilmiyorum arayışlarım devam ediyor.
    ercan41 ve M.balibey bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda no tenshi lakaplı biri var.çocuk izmirli ama hindistanda yaşıyor ara sıra izmire gidip geliyormuş. onla konuşmuştum. ben getirirm sana demişti. ama artık foruma gelmiyor.antepte bi firma buldum. 180liklerin sadece silindir setini satıyor. krank ve kapağını satmıyor. ayrıca sadece toptan satışı var, perakende vermiyor. facebooktan bi çocuk buldum onla irtibattayım ama çocuk tam bi apaçi, hindistanda tinerci falandır yani güvenip para gönderirmiyim bilmiyorum arayışlarım devam ediyor.
    abi peki egsoz muayenesinde ne oluyor değerler yüksek çıkacak

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi peki egsoz muayenesinde ne oluyor değerler yüksek çıkacak
    muayeneye kadar motoru satarım ben
    TRANSALP XL700

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Arkadaşlar bende apache almak için para biriktiriyorum yalnız 2011 e param yetmeyecek gibi 2007 2008 modeller beni üzer mi yakıtı nasıldır şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler