Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köylü tipli motorlarının hiç birinde güvenliğin g si yok.
    fren yok amortisör yok hiç bişi yok.
    Türkiyede 1800 tl ile satılan motosikletten ne bekliyorlar anlamıyorum ki... zaten yarısı vergi devlet alıyor. maliyeti maksimum 500 liradır
    köylü tipi gördün mü üzerindeki yaşlı amca değilse kenara çekip geçmesini beklemek en mantıklısı

dostum arwic çantayı kaça aldın sadece istanbulda mı satılıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köylü tipi gördün mü üzerindeki yaşlı amca değilse kenara çekip geçmesini beklemek en mantıklısı

dostum arwic çantayı kaça aldın sadece istanbulda mı satılıyor
    zirve motordan aldım. sahibinden.com dan get ilan ile.
    84 e aldım. 10 lira da kargo verdim 94 e geldi.
    türk malı, demişlerdi cok muallakta kaldım tak cıkarlı 2 kask alıyor. plastiği shad gibi. kappadan ince. ama iş yapar, kasislerde filan ses yapmıyor. resim cekip atıcam 1 hafta filandır kullanıyorum. sorun yok
    M.balibey bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hacı seninki biraz şehir efsanesi.
    motosikletin ürettiği güç 11 hp 90 kg diyorsun
    apache 13.5 hp, apache de 130 kg
    fakat apachedeki tüm güç kayıpsız tekere gider.
    neden dersen şanzıman oring zincir. dişli teker hepsi bu motosikletin yarış motoru olmak için tasarlanmış bir düzenek var
    en önemlisi motordaki güçü kesmesin diye balansör koymamışlar.
    ben kalkışta 80e kadar cbf 250 geçebiliyorum. çita mita biraz az kalır o yüzden..
    eger gerçekten denemek isterseniz sabriyle buluşun bi kapışın çitayla.
    kanka adam motorun adını çita koyduysa vardır bir bildiği. beni geçer o alet rezil olurum sonra. koskoca kuba racing team mühendisleri tasarlamış. ben bununla başa çıkamam.
    ercan41 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu motorların ağırlıklarının son hızlarına etkisnin zannedildiği kadar fazla olmadığını daha önce kaç sefer yazdım ama demek buradaki arkadaşar denk gelmemişler veya gelseler de kendilerine doğru gelene inanmaya devam ediyorlar.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka adam motorun adını çita koyduysa vardır bir bildiği. beni geçer o alet rezil olurum sonra. koskoca kuba racing team mühendisleri tasarlamış. ben bununla başa çıkamam.
    sabri delirtme beni. allahın çinlisi,
    dalga geçiyon anlıyoruzda bizim motoruda itin götüne sokturmayın.
    rks geçiyor diyordu zipidinin biri. aynı gün rks ın biri denk geldi ışıklarda en son aynadan baktım motorun üstüne yatıyordu, velhasıl kelam. şehir efsaneleri türüyor.
    kagıt üstünde bile motosikletler arasında bariz fark var iken apache ye karşı sidik yarışı yapılmasını zerre kadar anlamış değilim.
    1-2 güne rodaj biter benim. sonra yavaş yavaştan test vidyoları atıcam cbf 250 ybr cbf 150 cbr 125 filan.
    kuba mühendisi filanda yok, adamlar aynı köylü kadrosuna amblem logo basıp satışa gönderiyorlar.
    şuraya bak hepsi aynı, ne farkı var biri max 100 basıyorsa öteki 105 basabiliyordur. tartışmaya bile gerek yok..

# motosikletle.blogspot

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dün mat gri olan apachemizi teslim aldık... mis gibi rodaj kokuyor motor....
    ercan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    sabri delirtme beni. allahın çinlisi,
    dalga geçiyon anlıyoruzda bizim motoruda itin götüne sokturmayın.
    rks geçiyor diyordu zipidinin biri. aynı gün rks ın biri denk geldi ışıklarda en son aynadan baktım motorun üstüne yatıyordu, velhasıl kelam. şehir efsaneleri türüyor.
    kagıt üstünde bile motosikletler arasında bariz fark var iken apache ye karşı sidik yarışı yapılmasını zerre kadar anlamış değilim.
    1-2 güne rodaj biter benim. sonra yavaş yavaştan test vidyoları atıcam cbf 250 ybr cbf 150 cbr 125 filan.
    kuba mühendisi filanda yok, adamlar aynı köylü kadrosuna amblem logo basıp satışa gönderiyorlar.
    şuraya bak hepsi aynı, ne farkı var biri max 100 basıyorsa öteki 105 basabiliyordur. tartışmaya bile gerek yok..
    http://img836.imageshack.us/img836/1...motorcycle.jpg
    http://image5.sahibinden.com/photos/...77543160wd.jpg
    http://g1210.hizliresim.com/12/3/dm825.jpg
    http://g1303.hizliresim.com/17/3/kpjq3.jpg
    hahuahuahuhua patlayacagını biliyordum kanka.. ne muhendisi ya? adamlar apartman bodrumlarında üretim yapıyorlar makara yaptıgımı anladıgın halde kızıyorsun biliyorum isteyen çitasını getirsin isteyen aslanını isteyen kaplanını getirsin.. isteyende arap atını getirsin.. motorumu geçene anahtarımı veriyorum

kanka yalnız ben hiç cbf250 lere gaz basmadım, dediklerinden sonra onlarada bascam
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    hahuahuahuhua patlayacagını biliyordum kanka.. ne muhendisi ya? adamlar apartman bodrumlarında üretim yapıyorlar makara yaptıgımı anladıgın halde kızıyorsun biliyorum isteyen çitasını getirsin isteyen aslanını isteyen kaplanını getirsin.. isteyende arap atını getirsin.. motorumu geçene anahtarımı veriyorum

kanka yalnız ben hiç cbf250 lere gaz basmadım, dediklerinden sonra onlarada bascam
    herkes bizim motoru 150 sınıfında commuter sınıfında en hızlısı olarak biliyor.
    ve mukayese edilecek başka motor yok.
    bana geliyor dün biri breton geçiyormuş dogru mu diyo.
    breton geçsin benim motoru dedim anahtarıda kaskı da bırakır giderim dedim...
    cbf 250 var bir arkadaşımızda toplu buluşmalara geliyor. benim motora hayran kaldı. senede 500 lira gidiyor buna dedi. egzantrik dişlisi zinciri değişiyor diye
    satıp benimkinden alacak belki de.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    cbf 250 lerin egzantriklerinde problem olduğunu biliyorum ama her sene de değiştirilmez ki kardeşim. bide bu arada toplu buluşma falan yapıyonuz bizim haberimiz yok. hayırdır??

Motosikleti
    Demir At
    cbf 250 lerin egzantriklerinde problem olduğunu biliyorum ama her sene de değiştirilmez ki kardeşim. bide bu arada toplu buluşma falan yapıyonuz bizim haberimiz yok. hayırdır??
    cbf 250 yle adam senede 10 bin km yapıyor. başlıyor catal bıcak sesi sonra diyor. adam gidip karaköye gidip parcayı alıp kendi değiştiriyor.
    kendim değiştirsem bile 350 liraya mal oluyor diyor. birazda pinpirikli adam ondandır.
    kanka buluşmayı balıkesirde yapıyoruz gelebileceksen gel :D
    # motosikletle.blogspot

arkadaşlar kimse kusura bakmasın çita modifiye edilse bile düz yolda o hızı biraz zor görür, tabi km saati 1 i 10 göstermiyorsa.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı pandominyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimse kusura bakmasın çita modifiye edilse bile düz yolda o hızı biraz zor görür, tabi km saati 1 i 10 göstermiyorsa.
    benim uzaylıyla birebir sevişen arkadaşım var ben sana onu da getiricem...
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    cbf 250 yle adam senede 10 bin km yapıyor. başlıyor catal bıcak sesi sonra diyor. adam gidip karaköye gidip parcayı alıp kendi değiştiriyor.
    kendim değiştirsem bile 350 liraya mal oluyor diyor. birazda pinpirikli adam ondandır.
    kanka buluşmayı balıkesirde yapıyoruz gelebileceksen gel :D
    geliriz kanka. nerelere gitmediik ki. sen misafir edebilecenmi
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    geliriz kanka. nerelere gitmediik ki. sen misafir edebilecenmi
    sabri ederiz misafir başımın üstünde yerin var. =)
    # motosikletle.blogspot

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Abi zorla titan aldırcaksınız bana sonra sabri abi hariç alayınızı tokatlicam bak Hahaha

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zirve motordan aldım. sahibinden.com dan get ilan ile.
    84 e aldım. 10 lira da kargo verdim 94 e geldi.
    türk malı, demişlerdi cok muallakta kaldım tak cıkarlı 2 kask alıyor. plastiği shad gibi. kappadan ince. ama iş yapar, kasislerde filan ses yapmıyor. resim cekip atıcam 1 hafta filandır kullanıyorum. sorun yok
    84e çok iyi shadın 48 litresi 419 lira tatile giderken alayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

sabri ederiz misafir başımın üstünde yerin var. =)
    buluşma ne zaman olacak eğer bende yazlık pantolon bulabilirsem gelirim genlerime tüküreyim

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Tsubasa
    1.zibidi dediğin adam bu forumun üyesi.
    2.rks geçiyor demedi 90 a kadar eşit 90 dan sonra apache geçiyor dedi.
    3.tvs almadan önce yazılarını okuyordum titreme makinası diyordun hatta 2 ye ayrılmış apache gördüm gibi cümleler kuruyordun.

Kimse Apache yi kıyas etmiyor 150 lik sınıfının en hızlısı olduğunu biliyoruz.
    Lütfen bir şey açıklarken karşıdakileri küçük düşürme iyi forumlar.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tsubasa
    1.zibidi dediğin adam bu forumun üyesi.
    2.rks geçiyor demedi 90 a kadar eşit 90 dan sonra apache geçiyor dedi.
    3.tvs almadan önce yazılarını okuyordum titreme makinası diyordun hatta 2 ye ayrılmış apache gördüm gibi cümleler kuruyordun.

Kimse Apache yi kıyas etmiyor 150 lik sınıfının en hızlısı olduğunu biliyoruz.
    Lütfen bir şey açıklarken karşıdakileri küçük düşürme iyi forumlar.
    işte bak yalan yanlış yazınca böyle oluyunca böyle oluyormuş.
    benim tvs almadan önce titreme makinası yazdıgım cümleyi postu bul 2 ikiye ayrılmış apache dediğim ara bul bakalım öyle bişi demiş miyim?
    eski kasa titriyor demişimdir. bunu zaten ben sırf ben demiyorum
    kulaktan dolma şeylerle konuşmayın. birinci bu motosikleti cbr 125 bile kalkışta geçemiyor diyoruz denedik diyoruz.
    k.cı boklu küba nın motoru mu geçicek diyoruz.
    herkes bir sidik yarışında anlamadım gitti.
    adamlara diyoruz ki bu motosikleti kıyaslamak için bu motosiklet güçünde commuter olması lazım diyoruz.
    sabri girmiş başlıga yazmış aferin rks a geçiyorsa demiş makarasına.
    aynı gün bi bebenin biri ışıkta denk geldi ara gaz mara gaz yapıyor kafada kask yok almış rksı altına sözde beni geçecek ya, hava basacak ya..
    en son gördüğümde motorun üstüne yatıyordu. bunu ben foruma direkt yazdım. belli zoruna gitti demekki hepsini yalancı cıkartınca
    sabri böyle diyince rks başlıgında herkes oooo bizim motor tvsyi geçiyor diyordu.
    sabri de her motoru kıyaslayınca aferin gecer tvsyi helal olsun filan gibisinden yazıp durmasa bu kadar milleti gaza getirmicekti.
    benim karşıma getirin rks mks mıdır neyse onu deneyelim. görelim bakalım kim kimi nerede nasıl geçiyormuş.
    yok adımla geçiyormuş yok 90a kadar öndeymiş.
    kagıt üstünde 12 hp olan motosiklet zincir normal zincir dişlileri normal dişli nereye geçiyor?
    yada geçmesi neden mukayese edilecek bir konu? cok mu önemli geçmesi.
    bence sidik yarışına cevirdiniz olayı..
    # motosikletle.blogspot

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Tvs apachelerde çok titreme oluyormu arkadaşlar bu gözümü korkutuyor ikinciel temiz bi apache alabilir tvs yada mr vulture alıcam ama bilmiyorum titreme olayı beni korkutuyor... görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gak guk yapmayın layn.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler