Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı EminBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitede ki bayi listesi güncel değil kapatanlar ve yeni açanlar var 2013 modele 4300 tl diyor bi bayi yeni kasa diyor üstelik ama belliki ne sattığını bilmiyor daha yada kandırmaya çalışıyor.
    Emin Bey,

Güncellemeler bitmek üzeredir. Kusura bakmayın lütfen.

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar, yeni kasa apache motorum rodaj döneminde ve dün az daha kaza yapıyordum motor yüzüne...
    Şimdi olay şöyle ara sıra vites 2'den 1'e düşmüyor debriyajı iyice sıkmama rağmen vites değişmiyor
    anca debriyajı bırakıp tekrar sıkarsam değişiyor ama bu defa da vitesteyken debriyajı bıraktığım için doğal olarak stop ediyor
    Birde dün asıl beni tehlikeye sokan durum şöyle oldu beşiktaştan karaköye dönerken meydanda ışıklarda bekliyordum 1. vitesteydim yeşil yanınca normal kalkışımı yaptım çok az ilerledi stop etti
    hemen tekrardan marşa basıp devam etmek istedim 1mt daha ilerleyip yine stop etti
    Bu olay peş peşe 4 defa tekrarladı ve 4bin devirden bin devire aniden düşüp stop ediyordu
    Ve ben yolun en sağındaydım arabalar sıkıştırmadı solumdan geçti ama yarım metre bir metre ilerle stop et derken biraz ilerledim ve diğer yolun ortasında kaldım
    üzerinde birde karşı tarafın yeşil ışığı yandı ve ben yol ortasında ecel terleri döktüm resmen...
    Trafikde sürekli dur kalk yapmaktan debriyaj mı şişti yoksa araba gibi anlamadım?
    Rodaj döneminde vitesler birbirine henüz alışmadığından mı bu stop etme ve vites değişmeme durumu?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    motoru şirketin önüne çekmiştim, bi baktım iki tane japon turist benim motorun etrafına toplanmış, önce biri geçiyor direksiyona diğeri onu çekiyor. sonra diğeri geçiyor öbürü onu çekiyor vaay be dedim bak şu hindistanlıların yaptığı şeye japonların bile dikkatini çekti şimdi gidecekler ülkelerine taklit edecekler
    SerkanApache ve azizsele bunu beğendiler.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yeni kasa apache motorum rodaj döneminde ve dün az daha kaza yapıyordum motor yüzüne...
    Şimdi olay şöyle ara sıra vites 2'den 1'e düşmüyor debriyajı iyice sıkmama rağmen vites değişmiyor
    anca debriyajı bırakıp tekrar sıkarsam değişiyor ama bu defa da vitesteyken debriyajı bıraktığım için doğal olarak stop ediyor
    Birde dün asl beni tehlikeye sokan durum şöyle oldu beşiktaştan karaköye dönerken meydanda ışıklarda bekliyordum 1. vitesteydim yeşil yanınca normal kalkışımı yaptım çok az ilerledi stop etti
    hemen tekrardan marşa basıp devam etmek istedim 1mt daha ilerleyip yine stop etti
    Bu olay peş peşe 4 defa tekrarladı ve 4bin devirden 1bin devire aniden düşüp sop ediyordu
    Ve ben yolun en sağındaydım arabalar sıkıştırmadı solumdan geçti ama yarım metre bir metre ilerle stop et derken diğer karşı tarafın yeşil ışığı yandı ve ben yol ortasında ecel terleri döktüm resmen...
    Trafikde sürekli dur kalk yapmaktan debriyaj mı şişti yoksa araba gibi anlamadım?
    Rodaj döneminde vitesler birbirine henüz alışmadığından mı bu stop etme ve vites değişmeme durumu?
    Bakıma gittiğin zaman karbüratör ayarını kontrol ettir. Ve rölanti ayarına baktır. 2. vitesden 1. vitese hareket halindemi düşürmeye çalışıyorsun?
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıma gittiğin zaman karbüratör ayarını kontrol ettir. Ve rölanti ayarına baktır. 2. vitesden 1. vitese hareket halindemi düşürmeye çalışıyorsun?
    Hareket halindeyken yapıyor genelde ama bazen de ışıkta beklerken de yaptığı oluyor anlamadım gitti...
    Bu stop etme olayı için eğer rölantiden ise rölanti ayarı sabit kaç göstermesi lazım normalde yada rodajda farklı mıdır?
    ideal olan ayar nedir?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    rolantiyi ben devir saatinde 1 i gösterecek şekilde ayarlıyorum. Acak bu tavsiyelerin yanında bujiyi de kontrol etmeni tavsiye ederim. Bende de sendeki gibi sorunlar oldu önce karburatör ayarını yaptırdım. Bu defa motor sanki giderken ilk kaldığında tekler gibi olmaya başladı orjinal buji yerine tek tırnaklı buji takmıştım baktım buji kararmış orjinal çift tırnak bujisini taktım sorun kökten halloldu. Şuan tıkır tıkır çalışıyor. Çok ciddi birşey olduğunu sanmıyorum sorunun

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Serkan bey ne oldu 2013 çıkışlıların fiyatı? Tsubasa bu arada senin alacağın 2013 mü 2012 mi?

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan bey ne oldu 2013 çıkışlıların fiyatı? Tsubasa bu arada senin alacağın 2013 mü 2012 mi?
    Şuan için bir fiyat değişikliği bilgisi bize gelmedi. 2013 modeller bir aksilik çıkmazsa cuma günü satışa çıkar. ilgilenenlere duyurulur

Saygılar

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Tvs bide çift silindir 250cc birşey çıkarsada şöyle iddalı tvs hayranları için çok güzel olurdu

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan için bir fiyat değişikliği bilgisi bize gelmedi. 2013 modeller bir aksilik çıkmazsa cuma günü satışa çıkar. ilgilenenlere duyurulur

Saygılar
    2013 ve 2012 modellerin fiyatları aynı mı ?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde dün asıl beni tehlikeye sokan durum şöyle oldu beşiktaştan karaköye dönerken meydanda ışıklarda bekliyordum 1. vitesteydim yeşil yanınca normal kalkışımı yaptım çok az ilerledi stop etti
    Bu olay peş peşe 4 defa tekrarladı ve 4bin devirden bin devire aniden düşüp stop ediyordu
    Ve ben yolun en sağındaydım arabalar sıkıştırmadı solumdan geçti ama yarım metre bir metre ilerle stop et derken biraz ilerledim ve diğer yolun ortasında kaldım
    üzerinde birde karşı tarafın yeşil ışığı yandı ve ben yol ortasında ecel terleri döktüm resmen...
    durmuş vaziyetteyken 1e geçmiyorsa ayağınla ileri yada geri geç bir adım motoru ozaman geçer

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    şuan için evet aynı

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    bu hafta ilk bakıma gireceğim.tavsiyeleriniz,önerileriniz,uyarılarınız var mı acaba ? ücretsiz diyorlar ama sanırım yağ ve filtre parası alınıyormuş.ne kadar tutuyor bu ?

Motosikleti
    tvs apache
    iyigünler 2013 kasasını almayı düşünüyorum lakin şuan baktığımda 4890 fiyat olarak görünüyor ruhsat işlemleri plaka derken 5300 5400 ü bulur buda 150 cc için çok geliyor açıkçası
    fiyatta kışın düşme olurmu (0 piyasa) bunu öğrenmek istiyorum dersenizki düşme olmaz 250 cc ve torku daha yüksek makina almak daha mantıklı geliyor

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    bayii düşme olmayacak dedi kardeş. paran varsa 250 cbr al geç...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta ilk bakıma gireceğim.tavsiyeleriniz,önerileriniz,uyarılarınız var mı acaba ? ücretsiz diyorlar ama sanırım yağ ve filtre parası alınıyormuş.ne kadar tutuyor bu ?
    EN Ufak şikayetini bile söyle servise.. karbüratörü ayarlasınlar, motor bağlantı civatalarını sıksınlar..
    TRANSALP XL700

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    http://www.bajajauto.com/pulsar200ns_index.asp
    bu motor türkiyeye gelse iş yapar

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    2012 ile 2013 Modellerinin 0 fiyat farkı 610 TL.
    2013 Alacağıma 2012 modelini alırım 610 TL fark ile kendime daha iyi ekipman dizerim.

Motosikleti
    XJ6
    Yav cbr 125leri inceledim.şimdi ben tvsyi sıfır alacam 300-350 arası masraf açılacak.acaba gidipte 5250ye cbr mi alsam ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav cbr 125leri inceledim.şimdi ben tvsyi sıfır alacam 300-350 arası masraf açılacak.acaba gidipte 5250ye cbr mi alsam ?
    Bence cbr al. Neden diceksin,
    Su soğutma.
    Son sürat daha yüksek
    Servis konusunda sıkıntı yaşamazsın bu bir gerçek.
    2.el desen yine öyle.
    Parça desen 2 haneli rakamlar zaten.
    Uzun yolda daha rahat edersin.

Ben saydım karar senin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Ne bu böyle? Kıyamet sessizliği herhalde. Nerdesiniz ahali? Ahh Enes ahh gör buraları, ne halde. Sessiz sakin, hacım sana bir apache alalım biz. Sensiz olmuyor buralar. Senin sesin çıkıyordu, sende gittin, forum öldü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler