Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    lastikleri dublex yaptırın bir anda patlıyor bugün gürcistana giderken tam tünelin içinde patladı motoru zor durdurdum birazdaha hızlı olsam neler olurdu Allah bilir lastiktamiri yaptıracak yerde bulamadım 50 km ye yakın patlak lastikle yol aldım yeni aldığım lastiktende oldum uzunlafın kısası dublex şart uzun yolda alırsın bi ayak pompası lastik fitilleri patladı kendin tamir edersin başa bela gelmeden akıllanmıyor insan....
    memduhb bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı merze08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikleri dublex yaptırın bir anda patlıyor bugün gürcistana giderken tam tünelin içinde patladı motoru zor durdurdum birazdaha hızlı olsam neler olurdu Allah bilir lastiktamiri yaptıracak yerde bulamadım 50 km ye yakın patlak lastikle yol aldım yeni aldığım lastiktende oldum uzunlafın kısası dublex şart uzun yolda alırsın bi ayak pompası lastik fitilleri patladı kendin tamir edersin başa bela gelmeden akıllanmıyor insan....
    hocam tubeless lastikte bazen tamamiyle inebiliyor. özellikle orjinali tubeless olmayan cantlarda.
    bu durumda ayakpompası işe yaramaz. sen hava bassanda yanaklardan kaçırıyor çünkü.
    güçlü kompresör gerek şişirmek için.
    başıma geldi ordan biliyorum.2 kez tubeless lastikle yolda kaldım ben
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço yozgata yolladığı motoru recep amcanın orda toplarken benimkinede el atmıştı aynı anda aynı renkden bende almıştım hey gidi apache

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

hatta o resimde kasanın içinde toplanmayı bekleyen benim motordu
    senin motorunda büyük kısmını ben toplamıştım... o gün baya yoğundular..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam tubeless lastikte bazen tamamiyle inebiliyor. özellikle orjinali tubeless olmayan cantlarda.
    bu durumda ayakpompası işe yaramaz. sen hava bassanda yanaklardan kaçırıyor çünkü.
    güçlü kompresör gerek şişirmek için.
    başıma geldi ordan biliyorum.2 kez tubeless lastikle yolda kaldım ben
    haklısın tam inince yapacak bir şey yok ama en azından en yakın petrol istasyonunda tamirini yapabilirsin sonra bütün lastikçiler tubeless lastikleri tamirini yapar iç lastiği söküp yapıştırmak çoğunun işine gelmiyor yapsalarda yine patlıyor bende olduğu gibi

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Topcase normal kullanımda sorun yaratmıyor fakat ellerini bıraktığında bir kaç saniye sonra gidon dengeyi yitirmeye başlıyor hemen. Bunun sebebi olarak servis topcase i gösterdi.

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150

TVS Apache Show

http://www.youtube.com/watch?v=D3px4ugLV3c" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı merze08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bende yakın zamanda ırc lastık taktırdım ama lastıkler tubeless olmasına ragmen ıç lastıklerıde taktırdım sızce dogru yapmısmıyım nedersınız?
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    http://www.youtube.com/watch?v=D3px4ugLV3c

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bende yakın zamanda ırc lastık taktırdım ama lastıkler tubeless olmasına ragmen ıç lastıklerıde taktırdım sızce dogru yapmısmıyım nedersınız?
    içlastiği çıkartıp tubelesse uygun subap taktırmassan bir faydası olmaz olay subapta...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache

anammm benim motor uleynn ne işi var orda ben oralara gitmemiştim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anammm benim motor uleynn ne işi var orda ben oralara gitmemiştim

denizliden istanbul a gelirken donuyordum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    adamlar remix yapmışlar güzel olmuş valla

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Tvs apache 2013 Modeli anahtar teslim fiyatının 4.890 TL olduğunu ümraniye bayiinin reklamında gördüm.
    Doğru mudur acaba ? Diğer bayiilerde de böyle midir ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar herkese iyi geceler..

Apachelerinize yakıt olarak 95 oktan mı yoksa 97 oktan mı tercih ediyosunuz ? Bir de şunu sormak istiyorum yağ olarak ne kullanıyorsunuz. Geçen servis bakımında servisin koyduğu yağı kullanıyorum 1000 kmdir, 1-2 vites geçişlerim biraz daha sesli (tabiri caizse ses tıkırt ) olmaya başladı diğer vitesler şıkır şıkır geçiyor ama. Yağ ile ilgili olabilir mi ?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emre.cinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Apachelerinize yakıt olarak 95 oktan mı yoksa 97 oktan mı tercih ediyosunuz ? Bir de şunu sormak istiyorum yağ olarak ne kullanıyorsunuz. Geçen servis bakımında servisin koyduğu yağı kullanıyorum 1000 kmdir, 1-2 vites geçişlerim biraz daha sesli (tabiri caizse ses tıkırt ) olmaya başladı diğer vitesler şıkır şıkır geçiyor ama. Yağ ile ilgili olabilir mi ?
    95 oktan kullanıyorum ben daha hiç 97 almadım yağ olarakta yazında kışında bulursam castrol power 1 10w50 yada castrol power1 10w40 motulda kullandım fakat bir fark göremedim arabalarda da ullanıp bir sıkıntı yaşamadığım için castrl bana daha yakın geliyor
    emre.cinar bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı emre.cinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yakit 95 al 97 bir fark etmiyor gereksiz. motor yagi da ipone 10w-50 full power katana pamuk gibi yumusak ve asiri sessiz vites gecisleri var. daha once repsol ve castrol kullandim ipone en iyisi
    emre.cinar bunu beğendi.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    hafta sonu 270 km artçılı yol yaptım, çok keyifliydi. bu arada ben cbr halen alamadım ama bir şeyler buldum, bir yandan da motorum satılık.
    artık durumun aciliyeti var. 124918584 sahibinden.com ilan numaram
    bilginize

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta sonu 270 km artçılı yol yaptım, çok keyifliydi. bu arada ben cbr halen alamadım ama bir şeyler buldum, bir yandan da motorum satılık.
    artık durumun aciliyeti var. 124918584 sahibinden.com ilan numaram
    bilginize
    birşeyler buldum derken, ne buldun
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150

EminBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2013
    Sitede ki bayi listesi güncel değil kapatanlar ve yeni açanlar var 2013 modele 4300 tl diyor bi bayi yeni kasa diyor üstelik ama belliki ne sattığını bilmiyor daha yada kandırmaya çalışıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler