Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağdaki benzin ışığı yanmaya başladı. daha kaç km gider o şekilde ?

30 km diye biliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 km diye biliyorum
    iyimiş

Lastik işini sormuştum ben ama ; Ben direk almayı düşündüğüm lastikleri yazayım.

ARKA LASTİK İÇİN
    http://www.irclastik.net/urun.asp?konu=urunler&anakategori=0&marka=1&katego ri=24&ara=1&ebat=100&ebat1=90&ebat2=18&sayfa=
    Orjinal lastik ebatları 100-80-18 diye biliyorum bu lastikte 100-90-18 bu bi sorun yaratır mı?

ÖN LASTİK İÇİN
    http://www.irclastik.net/urun.asp?ara=1&ebat=90&ebat1=90&ebat2=17
    Orjinal lastik ebatları 90-90-17 diye biliyorum orjinal lastik ebatlarında ön lastik.

Arkadaşlar bu iki lastikten birinin kullanan var mı ya da kullanmasa da lastikten anlayan arkadaşlar önerir mi bu lastikleri?

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik işini sormuştum ben ama ; Ben direk almayı düşündüğüm lastikleri yazayım.

ARKA LASTİK İÇİN
    http://www.irclastik.net/urun.asp?konu=urunler&anakategori=0&marka=1&katego ri=24&ara=1&ebat=100&ebat1=90&ebat2=18&sayfa=
    Orjinal lastik ebatları 100-80-18 diye biliyorum bu lastikte 100-90-18 bu bi sorun yaratır mı?

ÖN LASTİK İÇİN
    Orjinal lastik ebatları 90-90-17 diye biliyorum orjinal lastik ebatlarında ön lastik.

Arkadaşlar bu iki lastikten birinin kullanan var mı ya da kullanmasa da lastikten anlayan arkadaşlar önerir mi bu lastikleri?
    irc kotu bir lastik değil kardeşim lakin en iyiside değil sıkıntı yaratacağını sanmıyorum
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irc kotu bir lastik değil kardeşim lakin en iyiside değil sıkıntı yaratacağını sanmıyorum
    peki verdiğim linkteki ebatlar bi sorun yaratır mı? orjinal lastiğe göre daha iyidir her koşulda değil mi?

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    yaklaşık 30km

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    O konuda bir bilgim yok açıkçası o nedenle yanıltıcı bir bilgi vermek istemiyorum. Ben hala orjinal lastikleri eskitemedim. Eskitemeden de satışa çıkardım

Motosikleti
    bozuyuk
    error nickli bir arkadasim irc arka lastik takmisti ve bize kesinlikle cok supe cok fark etti gidisi vurajlara daha iyi yatiyorum tavsiye etmisti
    ben sahidim lastik iyi ku,anabilirsin
    ama daha iyisini sorarsan michelin derim kafan rahat olur
    arasinda ne kadar fiyat farki var acaba cok yoksa michelin al

michelin aradım aradım yok bu ebatlarda eğer sizler bulabildiyseniz michelin almak isterim. arkadaş sahibinden.com da baktı(kendisinde ybr 125 var) kendi lastik ebatlarında michelin pilot sporty çifti 250 lira. Michelin pilot sporty takan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilir mi? Ben ebatlara uygun hiç bulamadım. Bi yardım be :D

Motosikleti
    celikatli var (nihat) onun apachesinde pilot vardi ama tabi o motoru satti onunla irtibata gec istersen
    bu arada istanbul damisin
    buralarda salgin motorda var biliyorum hatta fiyatida degismediyse 120 demisti bana

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150

ARKA LASTİK İÇİN

ÖN LASTİK İÇİN

ben iki gün önce daha sport görünsün diye kenda marka 110- 90-18 ebatında lastik taktım bu marka bile orjinalinden daha iyi görüntüde mükemmel oldu artık dişliyi 14 yapmaya gerek kalmadı

ysf_joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2012
    Michelin Pilot Sporty 90 90 18 Arka

michelin aradım aradım yok bu ebatlarda eğer sizler bulabildiyseniz michelin almak isterim. arkadaş sahibinden.com da baktı(kendisinde ybr 125 var) kendi lastik ebatlarında michelin pilot sporty çifti 250 lira. Michelin pilot sporty takan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilir mi? Ben ebatlara uygun hiç bulamadım. Bi yardım be :D
    Ön lastik olarak aynı seriden 100-80-17 olarak var.
    Arka lastik fiyat: 100 120 arası
    Ön lastik fiyat: 200 220 arası

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı raceremree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba motorumla ilgili bir şey sormak istiyorum sol arka amortisörden tıslama gibi ses geliyor bu sabah işe gelirken de baktığımda ordan birşeyler damladığını gördüm suya benziyor ben yinede yola çıktım ama onun ne olduğunu anlayamadım fikri olan var mı? seleyi kaldırıp baktım orada su gelicek bir yer de yok ama bir yerden yere damlalar düşüyor?
    Emre gazlı amörtisörlerdede yağ vardır .. sırf gazla çalışmaz .. sadece daha ileri bi teknolojidir .. yağ kaçağı olabilir ona dikkat et , yakından baksam anlardım ama burdan yorum yapmak zor .. yağ polmadığından emin ol yoksa bi göster ..

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tsubasa ile serkanapache arasındaki muhabbetten ben iyice sıkıldım..ne zaman foruma girsem bir tartışma bir gerginlik. hiç tadı tuzu kalmadı artık bu forumun yaa.. nerde o eski makara yaptığımız günleer..
    Al bendende okadar sabri .. Harbiden nedir bu .. Tsubasa hem Muhabbetlerden anladğım kadarıyla Serkanapacheden yaşında küçük .. Biz 2 yaş büyüklere abi diyen bi nesiliz nerde kaldı bizim saygımız ? Sırf senden büyük olduğu için bile bu kadar saygısız olmamalısın .. adam zorla bişey satmıyor yanlışlarıda söylemiyor .. Ben sıkıldım çoğu arkadaş gibi bu muhabbetten .. Özelden yaz bişey yazacaksanda şahsi görüşüm .. biz bu zamana kadar böyle muhabbetler etmedik kimseyle hakaret etmedik yanlış konuşmadık .. lütfen duyarlı olalım ..!

Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imkansız değil selami ama 10 krş altına bu trafikte inemedim henüz fakat didim veya kırklareli'nde otursaydım kesinlikle çok çok rahat inerdim tabi 70-85 arası seyir etseydim ancak e5 trafiğini bilirsin yeri geliyor yükleniyosun yeri geliyor 30-40 gidiyosun ben hergün esenyurt-mecidiyeköy gidip geliyorum yakıt (100km/ 2.04-2.14-2.36lt )arası gidip geliyorum ama 3. viteslerde devir 5-7000 de sürekli mesela yavaş giderken yol açıkken zaten vuruyorum kırbacı mecburen

şu yuvacık gezisine gittik geldik mesela hızımız vs. belliydi ve sonuçta şu oldu
    Alınan benzin: 50,00
    Alınan Litre: 10,96 litre

1km'de tüketim: 0,100
    100km'de tüketim: 10,00

1 litre benzin ile 45,60 km
    100km'de 2,19 litre sarfiyat bu daha düşük olabilirdi belki fakat dönüşte daha hızlı geldik
    Bencede hesapların yanlış imkansız o değerler , hele istanbul trafiğinde dur kalk .. Cbr ile o değerleri yakalayamadım ben yakalayamazsında zaten .. ama sonuçta motor ekonomik ..
    M.balibey bunu beğendi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Ben 30 kmden biraz fazla gittim hiç aklıma gelmedi hesaplamak ama benzinliğe zor girdim ilk iki benzinlikte benzin yok ne yapcan devam son benzinliğe yaklaştım bi öksürmeye başladı eyvah dedim bastım debriyaja biraz gaz verdim falan pompaya geldim stop etti bir kere başıma geldi

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    yok vallahi enes kardeşim hesap doğru çok çok yüklensem 20tl / 180-200km arası gidip geliyor motor ama bu değerlere ben 7500 bakımında sürat motorda ulaştım çok güzel ayar yaptılar daha evvel bir depo ile 380-400km giderken şimdi 525 civarı gidiyor

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anaa benim motorun resmi değilmi o arkaya michelin var ama öne yok. ben öne swallov diye bi lastik almıştım valla michelinden iyiydi.

Motosikleti
    murat kardesim ne ayari yaptilarsa bende gelim benimkinede yapsinlar cok ciddiyim yani o degerler super

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Bende motorumu servise bırakmıştım bugün aldım vallahi süper yapmışlar maşallahı var motorun herşeyi değişmiş süper olmuş çalışması sesi gidişi çekişi fena olmuş ilk günkü gibi bu arada motor 19.700 km oldu

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o hortum nerde tam olarak.? 1 litre su nasıl çıkar yau anlamadım
    benzin deposu kapağını açınca ön taraftaki küçük deliğin tam altından itibaren şamandıranın ordaki askıyla aşağı iniyor o hortum bende anlamadım ortalama yani tam ölçmedim 6lık kablo soktum o delikten baya bir açıldı bir yerde de katı varmış tam tahliye olmuyormuş onuda düzelttim iyileşti şimdi fakat motor giderken stop edince altıma ediordum arka teker kilitlenip yan yan kaydım

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat kardesim ne ayari yaptilarsa bende gelim benimkinede yapsinlar cok ciddiyim yani o degerler super
    valla selami git yaptır 7500 bakımındayken çok yakıyor bu motor ilk aldığımda rodajda 470 km gitmişti şimdi 400 zor görüyor dedim adını hatırlayamadım şimdi sürat motorda ama genç bi çalışandı çok güzel ayarladı vallahi ben de çok şaşırdım bu değerleri yakaladığına motorun
    ne imzası beaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler