Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Arkadaş lar üç bin küsür km de cizikdiz gri 2012 model Apache var. Satılık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bana bir alt redüktör göndersin sürat motor bugün sahibinden.comdan mesaj attım takan olmadı telefonlarıda hep meşgul
    tmm kardesim sorarim olmazsa ordan seni ararim konusursun 535-663-49-51 cgri at benim numaram

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler yeni kasa apache makinamla aranızda-yım :D

hos geldin aramiza artik gezilere bol bol katilirsiniz insaalah

seyyit kardesim ruhsat sahibi kim olursaolsu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

seyit kardesim soruna cevap
    ruhsat sahibi kim olursa olsun sikayet ,calinti,kayip ihbari verilmedik taktirde polis sorun cikarmaz
    yanliz ruhsat sahibi tanidik ise eger yoksa adam motorum calindi der uyrasirsin o zaman

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Arkadaşlar hepinize hayırlı günler birşey sormak istiyorum ben motorumla işe giderken 30 km kadar yok yapıyorum işyerine vardığımda motor kısmım çok ısınıyorum ısı öyle ki sağ bacağıma vuruyor sanki durduğumda hafif bir duman kokusuda geliyor ama yüksek devirlerde kullanıyorum sizce bir sıkıntı varmıdır?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    2012 Üç bin küsür km de Apache var gri 66 plaka satılık. Aklınızda bulunsun sıfırdan farksız.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm kardesim sorarim olmazsa ordan seni ararim konusursun 535-663-49-51 cgri at benim numaram

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

hos geldin aramiza artik gezilere bol bol katilirsiniz insaalah

seyyit kardesim ruhsat sahibi kim olursaolsu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

seyit kardesim soruna cevap
    ruhsat sahibi kim olursa olsun sikayet ,calinti,kayip ihbari verilmedik taktirde polis sorun cikarmaz
    yanliz ruhsat sahibi tanidik ise eger yoksa adam motorum calindi der uyrasirsin o zaman
    abi teşekkür ederim şimdi gördüm yarım saat önce halletim işi yarın kargolayacaklar

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Ybr forumundan fazla buraya takıldığım için buraya yazma gereği duydum. Benim ybr'yle 2 kişi 800 km yol yaptık 80 lira yaktı 800 km'de Babam'la beraber Edirne'ye gittik, orda ben baya bir gezdim Normalde bir 50 km daha fazla gider diye düşünüyorum çünkü havada aşırı rüzgâr vardı dip gaz yaptıysam da 80-85 pek geçemedim. Motor rodaj'daydı hem. Rodaj derken 3.000 km'ye gelmişti ama fazla sıkıştırmamıştım o zamana kadar servis öyle söylemişti. Gelirken sıkıştırdım biraz, bir 150 km sonra motor açılmaya başladı galiba 80'le giden motor 100-110 yapmaya başladı. Dönüşte daha çok rüzgâr vardı gidişe göre, tahmini 2 kişi 120'yide görürüm ama beni en mutlu eden yakıt tüketimi 80 lira, 800 km ohh misss
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    ulen bizimkinden bile az yakmis yanlis hesap yapmis olmayasin depoyu iki kere doldurup olcum yaptin dimi
    o

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi teşekkür ederim şimdi gördüm yarım saat önce halletim işi yarın kargolayacaklar
    himmm sevindim hallettigine buradan yapabilicegimiz bisey olursa yardimci olmaya calisiriz

Motosikleti
    =selo9115;3015563]ulen bizimkinden bile az yakmis yanlis hesap yapmis olmayasin depoyu iki kere doldurup olcum yaptin dimi
    o[COLOR="Silver"]
    Abi şaşılıcak bir durum yok 60 liraya yedek hariç 500 km civarında gitti, yedeğe düştüm. Sonra bir 20 lira daha ateşledim. 798 km'de yedekle beraber benzin bitti. Müsait olduğunuz bir sıra sizlerlede gitmek isterim.

Fotoğraflara buradan bakabilirsiniz.
    http://www.motordelisi.com/forum/gez...iz-yaptik.html

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yeni kasa için indirim yapan bayiler var mı tvs ciler =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    ulen bizimkinden bile az yakmis yanlis hesap yapmis olmayasin depoyu iki kere doldurup olcum yaptin dimi
    o[COLOR="Silver"]

Abi şaşılıcak bir durum yok 60 liraya yedek hariç 500 km civarında gitti, yedeğe düştüm. Sonra bir 20 lira daha ateşledim. 798 km'de yedekle beraber benzin bitti. Müsait olduğunuz bir sıra sizlerlede gitmek isterim.

Fotoğraflara buradan bakabilirsiniz.
    http://www.motordelisi.com/forum/gez...iz-yaptik.html

Motosikleti
    rtr 150 gri
    hayırlı akşamlar.. motordan 5bin devirde sanki egzostan gelen zırıltılar var daha yüksek ve daha alçak devirlerde zırıltı yapmıyor neden olabilir acaba

o

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

himmm sevindim hallettigine buradan yapabilicegimiz bisey olursa yardimci olmaya calisiriz
    yarın kargolanacak bugün mayıs diye tatillermiş dedim şansıma tüküreyim ne zamandır karanbole kullanıyorum

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı akşamlar.. motordan 5bin devirde sanki egzostan gelen zırıltılar var daha yüksek ve daha alçak devirlerde zırıltı yapmıyor neden olabilir acaba
    Egzosun üzerindeki parlak sacı tutan vidalar gevşemiş olabilir mi? Bir de o vidalar ile sac arasında contalar olması lazım zırıltıyı kesmesi için, onlar yerinde mi?
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    selamlar arkadaşlar benim tvs nin diyaframını patlattım orjinal diyaframımı taktırsam daha kaliteli başka diyafram takan oldumu ne önerirsiniz acaba ilginize teşekkür...

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Arkadaslar apache'nin elcik kenarlarındaki demir takozların nasıl cıkarıldıgını bilen varsa acil yardım edebilirse bana sevinirim. civatayı yıldızla gevsetip cıkarıcaksın diye cevap vermeyin onu zaten biliyorum deniyorum olmuyor. Bilen varsa bi zahmet yardım etsin...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar apache'nin elcik kenarlarındaki demir takozların nasıl cıkarıldıgını bilen varsa acil yardım edebilirse bana sevinirim. civatayı yıldızla gevsetip cıkarıcaksın diye cevap vermeyin onu zaten biliyorum deniyorum olmuyor. Bilen varsa bi zahmet yardım etsin...
    benimkini de çıkaramadı tamirci ve umudu kesti

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu spiralle keseni gördüm ama çıkarana daha rastlamadım.
    TRANSALP XL700

bende elcik değiştireyim dedim ne aldığım yer nede ben çıkaramadık

Motosikleti
    ulen bunu takan adam nasil takmis vardir bir yolu

ulen bunu takan adam nasil takmis vardir bir yolu
    abi vidayı söktüm olduğu yerde dönüyor kesin geçmeli dişleri var dışarıdan ondan çıkmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

bugün motoru yıkadım yıkadıktan sonra rolantide normal çalışıyor fakat gaz verince 2 bine geli stop ediyor bujiye su kaçmış olabilir mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler