Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar şöyle bi sorunum var artık: hız göstergem çalışmıyor
    Önce hafif hafif sapıttı. 90 ile giderken 130 gösterdi falan. 2-3km sonra düzeldi. Aradan bir hafta geçti, bugün komple gitti. 0'da duruyor. Gösterge sağlam. Sadece 0'da sabit.
    Ön tekerlekte ölçüm yapan yeri sökmeden, bulabildiğim boşluklarından WD-40 sıktım ama düzelmedi.
    Var mı başına gelen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Selamlar tvs kullanıcısıyım benzin göstergesi yanıp sönmeye başlamıştı sell den 50 tl bebzin attım tam 480 km sonra yine aynı yere geldi benzin seviyesi üstelik seri kullanmama ve karbüratör temizliğinde kaybedilen benzine ramen çoğu kulanıcıda yakıt tüketimi bundan fazla acaba rodajla ilgilimidir bu sizin yakıt sarfiyatı nekadar ölçen varmı

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerim sıkıntı neydi
    Selo daha önceki sıkıntıydı ama artık bitti Allah'a sükür. Bir aydır uykularımı kacırmıstım artık rahat uyuyorum
    Beni biraz yordu servis ama sonunda sıfır karbüratör taktırdım motorumda kafamda saat gibi oldu simdi
    Sıra geldi motorumu satmaya. Büyütmeyi düsünüyorum. Aklımda Suzuki İnazuma var suan. Kısmet olursa almayı düsünüyorum. Motorum 11000 de. Tüm bakımları gününde yapılmış, racing power1'den baska hiçbir yağ koyulmamıştır. En gec 2000 km de bir değişiyorum yağını. Talip olmak isteyen arkadaslar özelden mesaj atabilirler...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selo daha önceki sıkıntıydı ama artık bitti Allah'a sükür. Bir aydır uykularımı kacırmıstım artık rahat uyuyorum
    Beni biraz yordu servis ama sonunda sıfır karbüratör taktırdım motorumda kafamda saat gibi oldu simdi
    Sıra geldi motorumu satmaya. Büyütmeyi düsünüyorum. Aklımda Suzuki İnazuma var suan. Kısmet olursa almayı düsünüyorum. Motorum 11000 de. Tüm bakımları gününde yapılmış, racing power1'den baska hiçbir yağ koyulmamıştır. En gec 2000 km de bir değişiyorum yağını. Talip olmak isteyen arkadaslar özelden mesaj atabilirler...
    kerim kardeşim 4. 5. viteslerde devirin kaçı görüyor?

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.25 - 18 arkaya hafif ince gelir. 90/90 gibi olur. Takılabilir ama. Öne ise 3.0 - 17 oldukça ince gelir.
    Mantıklı olmayabilir ama arkaya 110/80 - 18 Bridgestone aldım ben. Ön IRC 90/90 - 17.
    Lastik sıkıntı. Takım olarak ön arka bulunmuyor tam ölçülerde.
    Fiyat-performans-bulunabilirlik açısından en makulu metzeller me22 . Gerçi bugün gittiğim metzeller yetkili satıcı bu lastikleri değil antalya da türkiyede bulamazsın dedi ama internette mevcut stok durumlarını bilmiyorum gerçi ama bir şekilde bulacağım. Yakın zamanda internetten lastik alan oldumu acaba bende alacağım ?

Alıntı vedkum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşimi merak eden arkadaşlar motor üzerinde test edin buradan anlatmakla anlaşılmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Kaç km yaptınız?
    Motor 16000 kmde şuanda. İrc marka lastiklerle yaklaşık 13000 km kadar yapmışımdır. İrc lerde iyi lastiktir aslında ama benim aldığım da lastikler bayatmıydı bilmem heryeri bariz bir şekilde çatladı yolda bırakır adamı değiştireceğim o yüzden..

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Arkadaşlar şöyle bi sorunum var artık: hız göstergem çalışmıyor
    Önce hafif hafif sapıttı. 90 ile giderken 130 gösterdi falan. 2-3km sonra düzeldi. Aradan bir hafta geçti, bugün komple gitti. 0'da duruyor. Gösterge sağlam. Sadece 0'da sabit.
    Ön tekerlekte ölçüm yapan yeri sökmeden, bulabildiğim boşluklarından WD-40 sıktım ama düzelmedi.
    Var mı başına gelen?

http://s20.postimg.org/7t8o8vu4p/Photo0784.jpg
    özelden mesaj attım
    35 ZUS 73

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Alıntı burdurlu1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerim kardeşim 4. 5. viteslerde devirin kaçı görüyor?
    İbreyi sona kadar vurabilirim suanda sıkıntı yok Ama karbüratör değişmeden önce, zorlanıyordu baya. 6binlerde takılıp kalıyodu.

Mavianahtar yarin gidersen servis e hbr et birlkte gidelim servisden kastm yedek parca almaya :-) antalyadki servisi motoru rezil ediyr goturmem oraya!

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    3.25 - 18 arkaya hafif ince gelir. 90/90 gibi olur. Takılabilir ama. Öne ise 3.0 - 17 oldukça ince gelir.
    Mantıklı olmayabilir ama arkaya 110/80 - 18 Bridgestone aldım ben. Ön IRC 90/90 - 17.
    Lastik sıkıntı. Takım olarak ön arka bulunmuyor tam ölçülerde.
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavianahtar yarin gidersen servis e hbr et birlkte gidelim servisden kastm yedek parca almaya :-) antalyadki servisi motoru rezil ediyr goturmem oraya!
    Ben devamlı takipteyim eğer yedek parça gelirse haber ederim sana da ki bu hafta da gelmezse merkezi arayıp güzel bir konuşma yapacağım . Antalyadaki servisi derken hangi servisten bahsediyorsun sen ?

Mavianahtar can motor var. Orasi berbat kesinlikle goturme derim hava ayarini bile yapamayan bi ustadan suphe ederm ben! Yetimoglu motor satis yeri sadece onlarla muhattabm.

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    İsotlar kartal dan alabilirsin. Servis ve yedek parça da sıkıntı yok orada

Arkadaşlar benim motorun altta sakal şeklindeki grenaj kısmın boyaları kalkmaya başladı. Boya kodunu bilen var mı? ve ya boya kodu kılavuzda falan yazıyo mudur? Bir de bunun için sprey mi fırçayla boyamamı mı önerirsiniz? spreyde iz kalabilir diye düşünüyorum

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun altta sakal şeklindeki grenaj kısmın boyaları kalkmaya başladı. Boya kodunu bilen var mı? ve ya boya kodu kılavuzda falan yazıyo mudur? Bir de bunun için sprey mi fırçayla boyamamı mı önerirsiniz? spreyde iz kalabilir diye düşünüyorum
    Yok fırça ile boyama sakın. Boya kodunun da olduğunu sanmıyorum hiç. Çünkü TVS genel merkez boya kodunu türkiyeye verdiğini hiç zannetmiyorum. Ama sana bir önerim olacak. Aynı boyayı boya yapan yerlerde yaptır ve sprey kutunun içine koysunlar.

Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok fırça ile boyama sakın. Boya kodunun da olduğunu sanmıyorum hiç. Çünkü TVS genel merkez boya kodunu türkiyeye verdiğini hiç zannetmiyorum. Ama sana bir önerim olacak. Aynı boyayı boya yapan yerlerde yaptır ve sprey kutunun içine koysunlar.
    Cevap için çok teşekkürler boya yapan yer var arkadaşların dükkanı ama metal olduğu için yapıldığında renk aynı ama sürüldüğünde kuruduktan sonra renk değişimi olabilir diye korkuyorum.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Bildiğim kadarıyla al sakal 3 parçadan oluşuyor. sol tarafı 17TL, sağ tarafı 17 TL, orda tarafı da 26 TL olması lazım zamn gelmediyse. Çok uğraşma al gitsin derim sıfırını

oooov 60 lira :D neyse boyanın tamamen çıkmasını bekler değiştiririm o zaman :D

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla al sakal 3 parçadan oluşuyor. sol tarafı 17TL, sağ tarafı 17 TL, orda tarafı da 26 TL olması lazım zamn gelmediyse. Çok uğraşma al gitsin derim sıfırını
    benimde tatsör kapağı debriyaj kapağı ve ortadaki yani pistonun alt tarafındaki yerlerde boya atmaları oldu onunda boyasını bulamdım birde selektör yapmaya yarayan parça var gösterge paneline aslını duruyor farı sökünce ortaya çıkıyor onun fiyatı nedir birde sizin telefon numarası yada internet adresi varmı

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar motorun eksozunu değiştirmek istiyorum cok abartılı olmayacak sadece tork sesı alabıleceğim hemde motoru biraz rahatlatacak bi eksoz taktıracam bana onerınız ne olur?

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R

image hosting free

Bilinçli kullanıcı..
    EneS_Turker bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler