Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    beyler tvs facebook sayfasında rtr160 ın fotosunu koymuş, fuar stickerı falan koymuş altında.. kendi sitesindede rtr160ın far kısmını koyup fuarı bekleyin gibi bişey yazmış.. getirceklermi acaba şimdi yaa heyecan yaptım:D
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceki serviste buda aynı parayı alıyor isotlarda aynı fiyatı verdi servisler için standart dedi sırf garanti muhabbetine değiştiriyor zaten yakında bitiyor(o zamana kadar motor yatmazsa tabi) ondan sonra yine kendim devam edicem yoksa miktar olarak çok para şöyle bir arabalarınkiyle karşılaştırınca motor 75 tl(1 litre yağ) 1 araba 100 tl (4litre mobil1+filtre) büyük sıkıntılar hariç arabaların bakımlarını da kendim yapıyorum garaja lift aldım birde orjinal filtre pahallı 10 tl ben hyosung filtrelerini 20 tane alınca parçacı adam tanesini 2 tlden verdi yan sanayi bir sıkıntıda görmedim tavsiye ederim

hacı senlede bir görüşemedik ya şu kaynak işini halledeyim havalar güzel olduğunda topluca bir gezi yapalım ortalarda bir yerde mangal falanda olabilir
    Cok ilgnc haci ya .. Hayrlisi garantilik is olmuo ztn ya .. Goruselim hacim valla bende istiyorm (: planladigimiz gibi sezon basi ortada bulusuyoruz iste Bursa,İstanbul,İzmit..katilan olursa izmir veya canakkalede gelebilr tabi usenmezlerse (: dedimya kimse gelmese bile tek gelirm kardesm rahat ol (: Bana gezi olsn yeterki ..

Benim kucuck motorun selenin altinda suan 2 led sinyal ,apache alet takimi ,bezler , balaklava ,alyan anahtarlar ,buji ve tamir kopugu var xD ne atsan aliyo nereye gidiyo blmiorm ama xD

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceki serviste buda aynı parayı alıyor isotlarda aynı fiyatı verdi servisler için standart dedi sırf garanti muhabbetine değiştiriyor zaten yakında bitiyor(o zamana kadar motor yatmazsa tabi) ondan sonra yine kendim devam edicem yoksa miktar olarak çok para şöyle bir arabalarınkiyle karşılaştırınca motor 75 tl(1 litre yağ) 1 araba 100 tl (4litre mobil1+filtre) büyük sıkıntılar hariç arabaların bakımlarını da kendim yapıyorum garaja lift aldım birde orjinal filtre pahallı 10 tl ben hyosung filtrelerini 20 tane alınca parçacı adam tanesini 2 tlden verdi yan sanayi bir sıkıntıda görmedim tavsiye ederim

hacı senlede bir görüşemedik ya şu kaynak işini halledeyim havalar güzel olduğunda topluca bir gezi yapalım ortalarda bir yerde mangal falanda olabilir
    hocam ozaman cok fazla kurcalamaya gerek yok garanti bitene kadar bu şekilde devam edeyim zaten diğer tamırcılerde aşağı yukarı o paralarda yapıyo bu işleri.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler tvs facebook sayfasında rtr160 ın fotosunu koymuş, fuar stickerı falan koymuş altında.. kendi sitesindede rtr160ın far kısmını koyup fuarı bekleyin gibi bişey yazmış.. getirceklermi acaba şimdi yaa heyecan yaptım:D
    Adamım yok öyle bir şey 150 lik aynı şekilde devam edecek gene sadece kasa değişmiş linkdede zaten 150lik olduğu yazıyor 160lık zaten euro 2
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Araba almadığım süre zarfında Tvs ye ice gönlüm kaydı 1 hafta sonra felan Bayilere gelirse yeni kasada titreşimde yoksa alıcam kesin
    Sado

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    yenı kasa gelırse ıyı olur
    www.erkakurye.com

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamım yok öyle bir şey 150 lik aynı şekilde devam edecek gene sadece kasa değişmiş linkdede zaten 150lik olduğu yazıyor 160lık zaten euro 2
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Araba almadığım süre zarfında Tvs ye ice gönlüm kaydı 1 hafta sonra felan Bayilere gelirse yeni kasada titreşimde yoksa alıcam kesin
    Çok şey istiyosun :D yeni kasa gelcek , titreşim olmıcak .. Balansör olmayan bi tek silindirde titreşim olur .. Tvsyi seven bu haliyle sevcek .. Hondacılar boş konuşuyor tvsye titreşim konusunda laf atarak .. Bi sorun bakalım Cbr 125 teki titreşimi .. 9 10 bin devirden sonra Apache gibi titriyor makina ..
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok ilgnc haci ya .. Hayrlisi garantilik is olmuo ztn ya .. Goruselim hacim valla bende istiyorm (: planladigimiz gibi sezon basi ortada bulusuyoruz iste Bursa,İstanbul,İzmit..katilan olursa izmir veya canakkalede gelebilr tabi usenmezlerse (: dedimya kimse gelmese bile tek gelirm kardesm rahat ol (: Bana gezi olsn yeterki ..

Benim kucuck motorun selenin altinda suan 2 led sinyal ,apache alet takimi ,bezler , balaklava ,alyan anahtarlar ,buji ve tamir kopugu var xD ne atsan aliyo nereye gidiyo blmiorm ama xD
    bende öyle bir şans var ki olmaz dediğin şeyler başıma gelir iki hafta önce bursada gezi vardı lodos var diye gitmekten vazgeçtim sonra ailemle gittik bir yere döndüğümde motor yerde duruyordu bahçe içinde rüzgar yapıştırmış yere hiç kazası vuruğu çiziği olmayan aletin statör kapağı çatladı hala vakit bulupta söküp kaynatamadım onu acayip özledim binmeyi keretaya xenon takılmıyor diye kızıyordum ama tatlı kavgalarmış onlarvalla yapayım bende her yere giderim kıbrısta yapıcaz diyin kıbrısa kadar gelirim vallasele altına dikkat et benim alet çantası düşmüştü

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Yeni kasa gelmez ya, ümitlenmeyin boşuna. KEndileri de söylüyor gelmeyecek diye ama 150 nin yeni kasası olur mu bilmem, daha yeni değiştirdiler.
    ya yaz gelse de Mayıs falan bir toplansak?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa gelmez ya, ümitlenmeyin boşuna. KEndileri de söylüyor gelmeyecek diye ama 150 nin yeni kasası olur mu bilmem, daha yeni değiştirdiler.
    ya yaz gelse de Mayıs falan bir toplansak?
    ben çok ümitliyim.. en azından rtr160 görünümlü rtr150 yapcaklar öyle olursa hiç düşünmeden rtr farını alırım.. hasta oluyorum o bakışlara birde getirmeyecekleri motorun görsellerini kullanıp fuar reklamı yapmazlardı bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

BEYLER BOMBAYI PATLATIYORUM RTR160 OLARAK FUARA GETİRİYORLAR!!! ÖZELLİKLE BELİRTTİM 160 DEĞİLMİ DİYE.. EVET 160LIK DEDİLER..
    TRANSALP XL700

mstgcl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS
    apache rtr 150 için en iyi lastikler bence bunlar -arka pirelli mt 65
    ön continental conti go serisi her iki lastik takma yönlü bilginize.
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı mstgcl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache rtr 150 için en iyi lastikler bence bunlar -arka pirelli mt 65
    ön continental conti go serisi her iki lastik takma yönlü bilginize.
    Ön arka farkli olmasi sorun cikarmazmi Ayrica fiyat nekadar butcem en fazla 200 tl

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım aynı değil ya, ben şirkete geçince fotoğrafını gönderirim.desenlerinin aynı olması önemli mi ki?
    Evet. Çünkü her lastiğin yola gösterdiği tepki, ısınma süresi, balansı farklı farklı.
    Siz bir ayağınıza iskarpin, diğerine spor ayakkabı giyerek koşmayı denediniz mi hiç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön arka farkli olmasi sorun cikarmazmi Ayrica fiyat nekadar butcem en fazla 200 tl
    Diğer arkadaşa söylediğim gibi; ön arka farklı marka olması hatta aynı markanın farklı modelleri olması bile sorun çıkarır.

Apache'nin bence tek handikapı takım olarak lastik bulmanın neredeyse imkansız olması.

IRC'de NR25 var. Ön: 90x90-17 Arka: 90x90-18 şeklinde takılabilir.

Ama bunun dışında takım olarak aynı bulamadım hiç.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. Çünkü her lastiğin yola gösterdiği tepki, ısınma süresi, balansı farklı farklı.
    Siz bir ayağınıza iskarpin, diğerine spor ayakkabı giyerek koşmayı denediniz mi hiç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Diğer arkadaşa söylediğim gibi; ön arka farklı marka olması hatta aynı markanın farklı modelleri olması bile sorun çıkarır.

Apache'nin bence tek handikapı takım olarak lastik bulmanın neredeyse imkansız olması.

çıkabilecek sorunları söylermisin??
    TRANSALP XL700

çıkabilecek sorunları söylermisin??
    En basit tabirle dengede sıkıntı yaşarsınız..
    Ani hızlanmalarda, virajlarda, frenlemede kayma yapabilir hatta net söyleyeyim; yapar!
    Ön ve arka lastiklerin nemli zemine verdiği tepkiler farklı olacağından ve bunu kestirmek mümkün olmadığından motorunuz ve dahada önemlisi (Allah korusun) bedeniniz asfaltla kaynaşabilir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

BEYLER BOMBAYI PATLATIYORUM RTR160 OLARAK FUARA GETİRİYORLAR!!! ÖZELLİKLE BELİRTTİM 160 DEĞİLMİ DİYE.. EVET 160LIK DEDİLER..
    Süper haber!!

Hemen ufak bir araştırma yaptım, artıları eksileriyle ilgili uluslararası forumlarda:

Demişlerki;

Çok seri. 120km/s hızda stabil şekilde seyretmek mümkün.
    Dengeli. Stok lastikler değişirse virajlarda ortalama bir naked kadar yatıyor.
    Titreşim yine bildiğimiz TVS düzeyinde. (bence yok demektir bu)
    Suspansiyonlar biraz sert.
    Yakıtı önceki motora göre (150liği kastediyorlar) bir miktar artmış.
    100km'de 3-4 litre arası yakıyor.
    12.000 kilometrede bir (servis kitapçığına göre) tüm balataların ve zincirin değişmesi gerekiyormuş (bunu 1 kişi söylemiş. bilemiyorum ne kadar doğrudur)

Eksi olarakta artçı için rahatsız, uzun yolda artçıyı yorabiliyor denmiş.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    En basit tabirle dengede sıkıntı yaşarsınız..
    Ani hızlanmalarda, virajlarda, frenlemede kayma yapabilir hatta net söyleyeyim; yapar!
    Ön ve arka lastiklerin nemli zemine verdiği tepkiler farklı olacağından ve bunu kestirmek mümkün olmadığından motorunuz ve dahada önemlisi (Allah korusun) bedeniniz asfaltla kaynaşabilir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Süper haber!!

Hemen ufak bir araştırma yaptım, artıları eksileriyle ilgili uluslararası forumlarda:

Demişlerki;

Çok seri. 120km/s hızda stabil şekilde seyretmek mümkün.
    Dengeli. Stok lastikler değişirse virajlarda ortalama bir naked kadar yatıyor.
    Titreşim yine bildiğimiz TVS düzeyinde. (bence yok demektir bu)
    Suspansiyonlar biraz sert.
    Yakıtı önceki motora göre (150liği kastediyorlar) bir miktar artmış.
    100km'de 3-4 litre arası yakıyor.
    12.000 kilometrede bir (servis kitapçığına göre) tüm balataların ve zincirin değişmesi gerekiyormuş (bunu 1 kişi söylemiş. bilemiyorum ne kadar doğrudur)

Eksi olarakta artçı için rahatsız, uzun yolda artçıyı yorabiliyor denmiş.
    fiyatı 5500 olursa direkt olarak kendi motorumu satışa çıkarıyorum.. 5500 üstü için düşünmem lazım..
    TRANSALP XL700

fiyatı 5500 olursa direkt olarak kendi motorumu satışa çıkarıyorum.. 5500 üstü için düşünmem lazım..
    5000 üstü vermem!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    5000 üstü vermem!
    çok arada kalmış bir model.. rakibi kim olcak şimdi bunun?? 250liklerle baş edemez, 150liklerin hepsini tokatlar
    TRANSALP XL700

çok arada kalmış bir model.. rakibi kim olcak şimdi bunun?? 250liklerle baş edemez, 150liklerin hepsini tokatlar
    Yamaha R125 var.
    CBR125 var.
    Bunları tokatlar. Ama dediğin gibi 250'liklere küçük gelir.

4000 nakit TVS RTR150 dersek, bence bunun hakkı taş çatlasa 5000 nakittir.
    (Plaka vs. hariç)

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)

bugun lastıkleri değiştirdim irc marka 150 tl vderdim vaktım olmadıgı için lastikler tamırcıme bıraktım yarın taktıracam tamircim bu lastıkler senın işini görur dedı sizce?

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    rtr 150 satıp da 160 almam, fiyatı 5000 in üzerinde geleceği kesin. şuan bu kasanın 0'ı 4500e yakın. abi, 5 aya kalmaz rtr 150 yi sata cbr 250 alırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler