Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Selamlar arkadaslar, Kerim ben Gaziantep'ten. Aranıza yeni katıldım. 2012 model sarı bir apachem var. Sıfır aldım bir senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı ta ki bir kac gün öncesine kadar. Serviside dahil olmak üzere 3 farklı motorcuya gitmeme ragmende bir türlü sorunuma cözüm bulamadım malesef. Siteyi görünce üye oldum ve sizlere danısmak istedim.
    Bir senedir zımba gibi olan motorum, 6000 devire kadar gaz yeyip, 6000 devirden, 9000 devire kadar her viteste ölü gibi gaz yiyor. Ve bu durum benim canımı oldukca cok sıkıyor. Bu sorun yüzünden bir haftadır derbeder oldum desem yeridir. Motor artık rüyalarıma girmeye basladı. Bunun nedenini, çözümünü bilen varsa lütfen acilen yardımcı olursa bana cok sevinirim.

Not ; Benzini sadece shell'den alıyorum, buna ragmen bütün benzini bosaltıp baktım tertemiz. Hava filtresini söktüm baktım tertemiz. Son ihtimal sıfır buji aldım taktım yine bisey değişmedi. En önemli konu ise motoruma gözüm gibi bakan biriyim ve sürekli bakım yaparım. en gec 2000 km de yagı değiştiririm. Yağ olarak racing motorlara kullandıkları tam sentetik yağı koyarım.
    Yardımcı olacak olan arkadaslara simdiden cok tesekkür ediyorum ve acil cevaplarınızı bekliyorum.
    Kazasız, belasız sürüşler diliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karbüratör diyaframın delik. seervise söyle değiştirsin. birazda işi öğrensinler artık.!! adamlar motoru görmeden arızayı çözüyorlar siz nasıl servissiniz diye seslen azıcık.
    zerzura bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    aynen karburatorle alakali basit bi problem olmali uzulmene gerek yok
    memduhb bunu beğendi.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    [QUOTE=Kerim.K27;2956195]Selamlar arkadaslar, Kerim ben Gaziantep'ten. Aranıza yeni katıldım. 2012 model sarı bir apachem var. Sıfır aldım bir senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı ta ki bir kac gün öncesine kadar. Serviside dahil olmak üzere 3 farklı motorcuya gitmeme ragmende bir türlü sorunuma cözüm bulamadım malesef. Siteyi görünce üye oldum ve sizlere danısmak istedim.
    Bir senedir zımba gibi olan motorum, 6000 devire kadar gaz yeyip, 6000 devirden, 9000 devire kadar her viteste ölü gibi gaz yiyor. Ve bu durum benim canımı oldukca cok sıkıyor. Bu sorun yüzünden bir haftadır derbeder oldum desem yeridir. Motor artık rüyalarıma girmeye basladı. Bunun nedenini, çözümünü bilen varsa lütfen acilen yardımcı olursa bana cok sevinirim.

karbratör diyaframı patlamıştır bendede ikikere oldu 40 tl değiştir roket gibi olsun makine kazasız sürüşler sıkma canını önemli bişey değildir
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar bu makınanın motor ömrü kaç km bilen varmı? :(

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    TVS Genel Müdürlüktenim. Ancak inanın reklam yapmak için değil, gördüğümüz ne değişiklik varsa sizleri aydınlatmak adına yazdım.

Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache satıcısı mısınız bilmiyorum ama tebrikler reklamın nasıl yapılması gerektiğini biliyor ve içi dolu bildirimler yapıyorsunuz elinize sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

düzgün bakımları yapıldığında 100,000 - 150,000 Km yapan müşterilerimiz çok fazla. Dediğim gibi ama. Düzenli bakımlar yapıldı taktirde...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Havaya bak ya, yine mordor gibi her yer.
    Gençler napıyosunuz bakiym?

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Buralar günlük güneşlik ya. Gezmeye nere gitsem onu düşünüyorum

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Valla bende gezcemde parayi bitirdim yurttan cikamiorm

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende gezcemde parayi bitirdim yurttan cikamiorm
    cbr125 ocağına incir ağacı dikti demiii bu arada mesajına dönemedim ama abanta gelirim bende. şu an için bi sıkıntı yok.
    TRANSALP XL700

Idikut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 2013
    Selamlar bu motoru haziran temmuz gibi almayı planlıyorum ancak o zaman alırsam 2013 modelnimi almak zorunda olucam yoksa bayilerde 2012 model hala satılırmı?

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 ocağına incir ağacı dikti demiii bu arada mesajına dönemedim ama abanta gelirim bende. şu an için bi sıkıntı yok.
    Sorma haci :D tmm guzel o zaman (:

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    slm arkadaşlar sizlerden tavsiye almak istiyorum motorumun yağ değişimini ben kendim yapıyorum. yağ değiştirirken yağ filtresinide değiştiriyorum. filtre değiştirmenin asıl yöntemi yeni filtrenin içinede yağ koyarak yerine takılmasıdır. ama bizim apachelerde bu mümkün olmuyo yani yeni filtrenin içine yağ koyup yerine takamıyoruz çünkü filtre hem yan duruyo hemde dışı kağıttan olduğu için takarken yağ geri akıyo. bu sebeple filtreyi kuru takmak zorunda kalıyoruz. peki bu filtre değişimi yaptıktan sonra motoru çalıştırdığımızda filtrede yağ olmadığı ilk bir kaç saniye motora yağ gitmiyo bunu engellemek için bi yöntem varmıdır yada ne kadar zararı olur.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar sizlerden tavsiye almak istiyorum motorumun yağ değişimini ben kendim yapıyorum. yağ değiştirirken yağ filtresinide değiştiriyorum. filtre değiştirmenin asıl yöntemi yeni filtrenin içinede yağ koyarak yerine takılmasıdır. ama bizim apachelerde bu mümkün olmuyo yani yeni filtrenin içine yağ koyup yerine takamıyoruz çünkü filtre hem yan duruyo hemde dışı kağıttan olduğu için takarken yağ geri akıyo. bu sebeple filtreyi kuru takmak zorunda kalıyoruz. peki bu filtre değişimi yaptıktan sonra motoru çalıştırdığımızda filtrede yağ olmadığı ilk bir kaç saniye motora yağ gitmiyo bunu engellemek için bi yöntem varmıdır yada ne kadar zararı olur.
    ayak marşıyla bir kaç kez bastıktan sonra yağ pompası çalıştığından motora yağ gidermiş

Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Genel Müdürlüktenim. Ancak inanın reklam yapmak için değil, gördüğümüz ne değişiklik varsa sizleri aydınlatmak adına yazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

düzgün bakımları yapıldığında 100,000 - 150,000 Km yapan müşterilerimiz çok fazla. Dediğim gibi ama. Düzenli bakımlar yapıldı taktirde...
    peki parça fiyatı verebilmeniz mümkün mü

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    coskun kardesım bısı olmaz o dedıgın olay bı sanıye bıle surmuyor cunku
    www.erkakurye.com

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    cvb nız için teşekkür ederim biraz hassas olduğum için kafama takıyorum. ıpone yağ koyuyorum motoruma forumlarda motul de çok övülüyor ikiside fransız malı. ikiside iyi yağ ama motul kullanan arkadaş varsa artıları ve eksilerini söylerse sevinirim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    hıc bısı olmaz ben petrol ofısı ıle 2006 model ıle 45000 yaptım 2011 model ıle 18000 yapıp sattım motorun canını da alırım yanı tık yok bı ıskonto yapsalar bana ucuncuyu de alabılırım o derece yanıı
    www.erkakurye.com

erol sana temiz kırmızı bi apache satalım ozaman elimde bitane var denizli plakalı

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    gençlik nasılsınız. havalar ısınsın artık geziler başlasın.
    bende bandırma yolundayım. iki gündür çalışıyorum gurbette. şimdi ferottayım. yenikapıya 1-30 dk kaldı. eve dönüş yolu çok güzel oluyor. yarın yatııışşş offff..

gez bakalım atilla abi iş bahanesiyle gez iki hafta sonra abanta gidiyoruz motoru yetiştirebilirsen aramızda olmanı isteriz abi. motor şart değil artçıda olabilirsin bana şeref duyarım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler