Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda İnnova & Piaggio x9 500
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben rtr ı ma cam takmak istiyorum ya o kadar araştırdım çin malı düz camlar var onlarda güzel durmuyor.Cbf 150 camı gibi şekilli bir cam yok mu yaa
    Benim internette denk geldigim kadarıyla resimler şunlar

,

eger aerodinamik olarak tam bişey bulursanız rüzgarda süratiniz de düşme de olmaz motor rahatlar çok faydası olur ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya absli motosiklet yok insan gibi alınabilecek fiyata ben gidip illa 20 milyar vermek zorundamıyım,valla fuarda ben tvsye biraz baskı yapıcam olmassa bu ithalat işiyle ugrasıcam 0a ben bişey diyebileceklerine inanmıyorum kişiye özel getirtilio gerekiosa oldugundan pahalı tutsun tutcagı max 8 10 bin liradır,tek begendigim absli motor burda kawasaki ninja 300 oda 7500 euro verilirmi ya o paralar :(
    fuar ne zaman bu arada ya? valla benim öngörüm bu şekilde, maliyeti, nakliyesi vs çıkar yukarı ama dediğiniz de doğru rtr 150 den çok da fazla değildir ülkeye girişi. ülke tırt hocam bir de satış kaygısı varsa çok normal girmek istememeleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyler az evvel Apache mi satarak vedalastık. Çok kahrimi çekti :-):-) commuterlerin reisi Apache nin yeri ayrı olarak kalacak :-):-)
    hayırlı olsun. e ne alacaksın peki ya da aldın mı?

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yusuf hayırlı olsun hadi bakalım güzel bi gtr bulalım sana. atilla abi hadi bak sıra sende!!
    ysfist bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar ne zaman bu arada ya? valla benim öngörüm bu şekilde, maliyeti, nakliyesi vs çıkar yukarı ama dediğiniz de doğru rtr 150 den çok da fazla değildir ülkeye girişi. ülke tırt hocam bir de satış kaygısı varsa çok normal girmek istememeleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

hayırlı olsun. e ne alacaksın peki ya da aldın mı?
    Gt250r inşallah az kmli 2012.
    M.balibey bunu beğendi.

Erays kardeşim fuar şubat sonu mart başı 28 ile 3ü arasında diye biliyorum.Satış kaygısı cok mantıksız geliyor biz onlara 100 tane getirin demiyoruz getirirsin her bayiye 1 tane düşücek kadar satamassan zaten senin bu ülkede yerin yoktur.Talep oldukcada geç siparişi isteyen beklesin bu insanlar cidden para kazanmayı müşteri toplamayı ve düzgün iş yapmayı bilmiyorlar.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Fuara gideriz madem ya, buluşuruz oralarda..
    Yusuf hocam sahibinden.com oldukça iyi, sürekli takip et, bulunur inş
    ysfist bunu beğendi.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yusufla aynı motorun peşindeyiz ama ben daha satılığa çıkartmadım..
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Hayırlısı hocam, sırayla olur hepsi. Ben Nisan-Mayıs'ı bekliyorum, gelse de her şey tamam olsa..
    RTR 150 bu sene götürür beni, sonraki sene beyninizi kemiririm ne alıcam ben diye

Apacheyi almadan önce kafamda iki motorsiklet modeli daha vardı.İkisinide 3-5 km deneme fırsatım oldu.İlk olarak gt250R denedim.Yemin ederim hiç beğenmedim.Bi kere oturuş pozisyonu berbat bana göre.Frenleme çok zayıf ( belki denediğim motorda sorun vardı ). En önemliside tur olarak berbat.Şehir içi trafikte motoru döndürebilmenize imkan yok. Heleki geniş olmayam bir yerde tam tur dönecekseniz vallahi eyvah.İleri geri ileri geri yandık.

Diğeri ise 250 Comet isimli alet.Bana kalırsa diğerine oranla çok daha güzel ve kullanımı kolay.Ancak 500-600 masrafı olduğu için almadım.
    erays bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Hocam, diğeri konusunda bilgim yok ama 250 Comet çirkin ya, eski mobiletler gibi
    gt250 görüntüsü güzel ama denemedim hiç

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Gt250r spor motor. Dolayısıyla bir commuter kadar kıvrak değil. Ben uzun yolu seviyorum rüzgar istemiyorum ve basınca az uzasin istiyorum. Ayrıca 190 boyunda 100 kg agirligindayim. Ufak hacimli motor ne kadar kıvrak olursa olsun beni yoruyor tat vermiyor. Tüm gün trafikte cebellesmeyecegim icin o konu çok önemli değil. Ama 10000 km apaci ye bindim memnun kaldım mi? Şehir ici otoban kullanılmayan yolculuklarda biçilmiş kaftan. Uzun yolda ızdırap. Yakit mükemmel. Şekil gayet cici. Yani commuter isteyen birisine tavsiyemdir.

Nihat abey seninkine bir arkadaş bulalım uzun yolda otobanlari az aglatalim :-) atilla abi sen de gt250 ci ol dariliriz :-):D

Motosikleti
    CBR 250 R
    Uzun yol ızdıraptan kastın gitmeyişi mi? başka bir sebebi var mı?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    hocam ivmelenmesi 90-100 den sonra bir hayli yavaş olması problem yaratıyr. ayrıca rüzgar başa bela grenajsız motorda. atillapasa ve celikatlıyla 500 kmlik uzun yol yaptık günü birlik. ondan sonra 3 ümüz de satışa çıkardık.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Anlaşıldı o zaman. Burdan da seneye satacağım çıkıyor sonuç olarak

Eyvah şimdi ben leventten köprü üzerinden hergün 30 km yol gidiyorum apache uymazmı :(

Motosikleti
    CBR 250 R
    Uyar canım, o ne ki.. bizim kastımız 300-500 Km yol gitmek, durmaksızın yani kısa molalarla..
    DarkKnight bunu beğendi.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Eyvah şimdi ben leventten köprü üzerinden hergün 30 km yol gidiyorum apache uymazmı :(
    o yolda ybr ve cbf ler gidiyorsa apache fazla fazla uyar ;)

evet uzun yol biraz yorucu oluyor apache ile..sebebi de öncelikle oturuş pozisyonudur,sonrasında rüzgar karşıdan geliyorsa her küçük hacimli motorda olduğu gibi apacheyi de etkiliyor..Ankara dönüşü bir ara çok ciddi süratim düşüyordu,90 ı geçemediğim zamanlar oldu sert rüzgar yediğim zaman..
    DarkKnight bunu beğendi.

Tamam bi an valla başımdan kaynar sular iniyodu :D dahada kafamı kurcalamıcam ilk motor için cok para vermeyede gerek yok 2.elde pek almayı düşünmüyorum fuarda kısmetse siparişi vericez bakalım abs sisteminide araştırıcam bu arada forumda yapanlar var sanırım stok motora sonradan abs sistemi.

Tamam bi an valla başımdan kaynar sular iniyodu :D dahada kafamı kurcalamıcam ilk motor için cok para vermeyede gerek yok 2.elde pek almayı düşünmüyorum fuarda kısmetse siparişi vericez bakalım abs sisteminide araştırıcam bu arada forumda yapanlar var sanırım stok motora sonradan abs sistemi.
    Yok be hocam ben hiç önermem,becerebileceklerini sanmam.Becerseler bile randıman vereceğini sanmam.Bizim ustalar oldu bitti ye getiriyor.Bu işler mühendislik hesabı gerektirir bence.Bende bir mct vardı,bilirsiniz maciti.Orjinalinden tel jantlıydı.Sürekli teller kırıldığından hadi çelik jant olsun dedik.Usta kesti biçti,jant oturmadı.Oturdu,balatalar sürttü.Taşladılar,incelttiler bilmemne.. Motoruda satacağım tuttu.Öyle veremedim yeni sahibine,7 gün hergün tamirciye gittim de anca düzeldi ve içim rahat yeni sahibine verebildim.

Hyosunglarada ön tekere çift disk takıyorlar,ancak fabrikadan çıkarken ona göre yer yapmış adamlar.Bir disklik boşluk var.Apache buna uygun değildir bence.

Hmm anladım hocam eski kasa uygun olmayabilir evet ancak yotubedan baktınızmı fuara gelecek olan yeni kasa veya makyajlı kasa 160 180 modeliyle üretiliyor 180de abs opsiyonu mevcut eger tvs türkiyeyi kandırmayıp yeni kasa satarsa bence abs sistemi olabilir gibime geliyor zaten garanti kapsamındaki motora servis dısında ellettirmek riskli fuarda görüşüp fikir almak en mantıklısı olucak ama içime olabilir diye doguyor kısmet :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler