Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz evvel tvs müşteri hizmetleri aradı gayet kibar bi dille işte 160 ve 180 modellerinin euro 3 normlarına uymadıgını falan belirttiler bende birşey diyemedim haliyle ama ben hala inanmıyorum uymadıgına çünkü önce bu modellerle ilgili bir çalışmamız mevcut değildir dedi bir adet cup modeli getiricez fuarla birlikte dedi neden diyince motor normları uymuyo dedi bence 160 ve 180 i satamayacaklarını düşünüyorlar ben öyle bir izlenime kapılıyorum ama cokda güzel satabileceklerinden haberleri yok :(
    hocam bence de ancak nakliye+maliyet vs gibi giderleri hesaba katıp da fiyat/performans olarak değerlendiriyorlarsa vardır bir bildikleri, normlarına uymaması konusunda bir şey söyleyemem ama bunun hesabı yapılmadan getirmemezlik yapmazlar, maliyeti 7000 vs çıkar mesela bu rakamlara çıkarsa ben almam.. alternatifler çoğalır çünkü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden satmayi dusunuyorsun ki?
    Adaş çok memnun olmama rağmen sık sık uzun yol yapıyorum ben..3 sene evvel taşıdım evimi buraya Ankaradan..o yüzden uzun yola rahat gidebileceğim bir 250cc için satıcam kısmetse..maddi gücüm olsa bunu tutup alırım 250cc ama o da mümkün değil..

bunu kesinlikle yapacağız zaten, buna bileniyorum. havalar fena gitmiyor, dün çıkartıp turladım ama gönül ister ki uzun yola çıkmak

Eray izmit gerçekten çok güzel bir yer,özellikle sekapark hala aklımdadır.çok fazla gelmişliğim oldu ama kötü anılarım var o yüzden gelmek istemedim bir daha..yoksa emin ol atlar ben gelirim bir gün..

Motosikleti
    CBR 250 R
    250 ne düşünüyorsun? CBR?

hocam, hayırdır ya ne anın oldu kötü? yenileri ile değiştiririz salla gitsin, çık gel. her zaman beklerim

Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bence de ancak nakliye+maliyet vs gibi giderleri hesaba katıp da fiyat/performans olarak değerlendiriyorlarsa vardır bir bildikleri, normlarına uymaması konusunda bir şey söyleyemem ama bunun hesabı yapılmadan getirmemezlik yapmazlar, maliyeti 7000 vs çıkar mesela bu rakamlara çıkarsa ben almam.. alternatifler çoğalır çünkü
    Erays 7000 lira deseler ki demezler ben diceklerinin 5500 6000 falan olcagını düşünüyorum hadi deseler bile absli ve bildigin hani rakip olarak kaslı nakedlara daha benzer bi biçimde olmuş yeni kasa bence hertürlü satabilirlerdi 200 250lik motorları 10 bin liradan aşşa vermiyolar nerdeyse benzer klasmanda kaliteleride öle bariz bi farkta göstermiyor.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    öncelik çift silindirli olanlarda ;) ninja yada hyosung..eğer aradığım gibi bulamazsam cbr ;)

Motosikleti
    CBR 250 R
    hepsi de güzel tercih ama aralarında kalmak çok aşikar
    ben de 2014 yazına değiştiririm kısmetse, bakalım. bu yaz olacak performansa bağlı

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    evet sorma eray..şimdiden hepsinin forumunda gezip sorunlarını sıkıntılarını vs..araştırıyorum..bakalım o güne kadar en doğru kararı veririz diye düşünüyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi de güzel tercih ama aralarında kalmak çok aşikar
    ben de 2014 yazına değiştiririm kısmetse, bakalım. bu yaz olacak performansa bağlı
    bu arada sadece şehir içinde ve kısa mesafeli yolculuklarda apache den kesinlikle vazgeçmem ben..hele ki benzin fiyatları,mtv nin de zamlanması ve bakım maliyetleri her yönden apache için kocaman bir artı..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hindistanda, "apache rtr160" ile "apache rtr180ABS" modeli arasında 1000tl fark bile yok.. rtr180 buraya gelirse 7000 tl yapmamalılar
    TRANSALP XL700

Yapıcaklarını sanmıyorum zaten sbr yani sonuçta 150 burda 4bin küsüre satılıyor ise 180 zaten üst vergi dilimine girmiyor absye en baba marka 400 500 euro farkla satıyor ki tvs öle bir fark koymaz olucagı fiyatı ben 5 veya 5.5 olarak düşünüyorum o fiyata gelirse türkiyede kıyamet kopar zaten :D

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    5e verirlerse honda dükkanı kapatır
    M.balibey, DarkKnight, eros01 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    TRANSALP XL700

Motosiklet ithalatı konusunda bir bilginiz varmı araban cok daha kolay ve ucuzdur kanımca burdaki fiyatla aynı fiyata gelir hemen hemen ama sonuçta burda olmayan bi modelede binmiş oluruz hiç araştıran deneyen olmuşmudur ?
    braingulp bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Motosiklet ithalatı konusunda bir bilginiz varmı araban cok daha kolay ve ucuzdur kanımca burdaki fiyatla aynı fiyata gelir hemen hemen ama sonuçta burda olmayan bi modelede binmiş oluruz hiç araştıran deneyen olmuşmudur ?
    benim bir bilgim yok. avrupadan olsa olabilir belki ama hindistan getirtmek biraz sıkıntılı olabilir gibi
    TRANSALP XL700

Ya arkadaş nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya absli motosiklet yok insan gibi alınabilecek fiyata ben gidip illa 20 milyar vermek zorundamıyım,valla fuarda ben tvsye biraz baskı yapıcam olmassa bu ithalat işiyle ugrasıcam 0a ben bişey diyebileceklerine inanmıyorum kişiye özel getirtilio gerekiosa oldugundan pahalı tutsun tutcagı max 8 10 bin liradır,tek begendigim absli motor burda kawasaki ninja 300 oda 7500 euro verilirmi ya o paralar :(

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Ya arkadaş nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya absli motosiklet yok insan gibi alınabilecek fiyata ben gidip illa 20 milyar vermek zorundamıyım,valla fuarda ben tvsye biraz baskı yapıcam olmassa bu ithalat işiyle ugrasıcam 0a ben bişey diyebileceklerine inanmıyorum kişiye özel getirtilio gerekiosa oldugundan pahalı tutsun tutcagı max 8 10 bin liradır,tek begendigim absli motor burda kawasaki ninja 300 oda 7500 euro verilirmi ya o paralar :(
    aslında onun yerine biraz uğraşıp gerekli kontakları kurup sadece abs kitini sipariş verirsen daha iyi olur.. senin istediğin gibi türkiyede tek ABS li apache sahibi olursun.
    DarkKnight bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında onun yerine biraz uğraşıp gerekli kontakları kurup sadece abs kitini sipariş verirsen daha iyi olur.. senin istediğin gibi türkiyede tek ABS li apache sahibi olursun.
    Aa bidakka mevcut motora sonradan abs takılabiliyormu :D atalarımız boşa dememiş bir elin nesi var 2 elin sesi var diye :D valla bu mümkünse süper bi haber bunu nasıl yapabilirim bir fikriniz varmı ?

Motosikleti
    Honda İnnova & Piaggio x9 500
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet lastik set olarak şart bizim motorlara..sanada iyi geceler bu arada..
    braingulp kesinlikle bu far olmalıydı standardında bu motorun..tam bir naked olmuş bu hali..satmazsam eğer niyetim bu hale getirmek olacaktır ;)
    Farları öyle yaparsanız süratiniz azalır gibime geliyor . Baya rüzgarla karşılaşırsınız ..
    Vede yeni Tvs ler gelince onun farını takmanızı tavsiye ederim güzel görünüş ve aydınlatması var . Mcx in far aydınlatmasını begenmedim

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Evet beyler az evvel Apache mi satarak vedalastık. Çok kahrimi çekti :-):-) commuterlerin reisi Apache nin yeri ayrı olarak kalacak :-):-)
    eros01 bunu beğendi.

hayırlısı olsun daha güzeline sahip olursun inşallah.
    ysfist bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar ben rtr ı ma cam takmak istiyorum ya o kadar araştırdım çin malı düz camlar var onlarda güzel durmuyor.Cbf 150 camı gibi şekilli bir cam yok mu yaa

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı eros01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farları öyle yaparsanız süratiniz azalır gibime geliyor . Baya rüzgarla karşılaşırsınız ..
    Vede yeni Tvs ler gelince onun farını takmanızı tavsiye ederim güzel görünüş ve aydınlatması var . Mcx in far aydınlatmasını begenmedim
    zaten bozmam orjinalini..ama uzun yıllar binecek olsam keyif için yapardım bu şekilde..naked havası başka olurdu apache de ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben rtr ı ma cam takmak istiyorum ya o kadar araştırdım çin malı düz camlar var onlarda güzel durmuyor.Cbf 150 camı gibi şekilli bir cam yok mu yaa
    Orjinal olarak yok ama ufak rüzgar aparatları var touring motorlara taktıkları ondan takabilirsin..çok ta şık durur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler