Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun 180liğide 250lik performansı verir bence 150lik böyle olduktan sonra
    verir belki cbf ybr 250 performansı verebilir ama 30bg hyo yada 33bg ninja performansı vermez 180cc apache an fazla 20-22 bg dir
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verir belki cbf ybr 250 performansı verebilir ama 30bg hyo yada 33bg ninja performansı vermez 180cc apache an fazla 20-22 bg dir
    onlar kadar vermez tabikide zaten aynı beygirde bile olsalar çıplaklığından kaybeder nakedlarda 250liklere kök söktürür gibi

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar kadar vermez tabikide zaten aynı beygirde bile olsalar çıplaklığından kaybeder nakedlarda 250liklere kök söktürür gibi
    bg de önemli mesela bana 140-150 rahat gidebilecek motor uygundur maks 200 görsün fazlası dürter falan

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    az yakar en pahalı benzinin burda olduğunu düşününce. Ybr 250 cbf 250 gt 250 hiç fark etmez 4 ligreden az yakmaları zor 100 110 ile sürekli gideceksen en az yakacak motor belli bence top speed çok önemli değil

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az yakar en pahalı benzinin burda olduğunu düşününce. Ybr 250 cbf 250 gt 250 hiç fark etmez 4 ligreden az yakmaları zor 100 110 ile sürekli gideceksen en az yakacak motor belli bence top speed çok önemli değil
    az yakmasıda önemli elbette ama artık karbüratör devri bitmeli ve enjeksiyonlu motorlar ön plana çıkmalı 250cc ye binipte 150cc kadar yakıt harcasa nasıl olur, artık enj ve abs olması lazım

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    güneş enerjili olsun sonsuza dek mutlu yaşayalım

Motosikleti
    rtr 150 gri
    öncelikle hayırlı geceler. bende 2500 km de olan şu anda 2750 km olan bir apachi alarak aranıza katıldım adım fatih beden eğitimi öğretmeniyim izmir karabağlarda yaşıyorum. sorun şu apachi motoru ilk çalıştırmada yaklaşık 10 saniye servis ışığı yanıp sönüyor sorun teşkil edermi servisine mi götürmem gerekiyo. önceki sahibi yeni bakım yaptırdı onu biliyorum ama ışık dediğim gibi 10 saniye yanı yanıp sönüyor sonra kapanıyor.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    o yanan ışık bakım ışığı belirli kmlerde yanar servise götürüp bakım yaptırman gerekiyor yada ben bakımını kendim yaparım ışığı nasıl söndürecem dersen onunda çaresi var
    yazar anlatırım ışığı söndürürsün ama bakımını aksatma sakın

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az yakmasıda önemli elbette ama artık karbüratör devri bitmeli ve enjeksiyonlu motorlar ön plana çıkmalı 250cc ye binipte 150cc kadar yakıt harcasa nasıl olur, artık enj ve abs olması lazım
    abs konusunda tamamen insan muamelesi göstermediklerinin kanıtı dünyanın her yerinde olurken türkiyede olmaması tuaf

Motosikleti
    rtr 150 gri
    teşekkür ederim alan arkadaş yaptırdı bana sorun olmasın diye 2500km iken 3000 bakımını yaptırdı onu biliyorum ama dediğim gibi ilk çalıştırmada ışık yanıp sönüyor 10 saniye sonra kapanıyor. eğer kendimiz yapabiliyorsak açıklayabilirsen çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

selo9115
    üstadım sizin ilk çalıştırmada servis ışığı hiç yanmıyor mu. yani normalde ilk çalıştırmada hiç bir ışığın yanmaması mı gerekiyor. eğer kendimiz halledebilirsek açıklama yapabilirmisin. teşekkr ederim saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

söndürmenin çaresini anlatırsan sevinirim.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    kardeş bdn anlatayım kontağı açar açmaz mode ve set düğmelerine birlikte basıyorsun check yaptıktan sonra takriben birkaç sn sonra kontağı kapatıyorsun o kadar.

Motosikleti
    rtr 150 gri
    çok teşekkür ederim üstadım çok sağol ..

millet nerdesniz kimseler yok artık forumda herkes sattı mı yoksa motorları çevrenizde hiç ikinci el cbf startörü satan var mı ucuz yollu salam bişey olursa işime çok yarar yada nereler satılır çıkma startör

Motosikleti
    rtr 150 gri
    iyiy akşamlar arkadaşlar. bu motorlara uzaktan çalıştırma ve alarm taktıran ve verim alan varmı ? ben zenon taktırdım ve gayet memnunum birde alarm ve uzaktan çalıştırmayı taktırsam akü kaldırır mı. saygılar.

Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiy akşamlar arkadaşlar. bu motorlara uzaktan çalıştırma ve alarm taktıran ve verim alan varmı ? ben zenon taktırdım ve gayet memnunum birde alarm ve uzaktan çalıştırmayı taktırsam akü kaldırır mı. saygılar.
    yakında akün biter kesin xenonu akü bitirmeden bir türlü yapamadık ya gündüz hiç açmıcan yada hiç takmıcan bakalım farklı bir proje var şimdi aklımda o olursa xenonda elçik ısıtmada alarmda takılabilecek akü sorunuda olmayacak
    fatihozveren bunu beğendi.

Motosikleti
    rtr 150 gri
    hadi bakalım üstadım bekliyorum projenin sonuçlanmasını.. sadece ev okul arası kullanıyorum motoru gündüzleri gece çok nadir kullanıyorum. voltu yüksek bi akü mü almak gerikor acaba.( hiç anlamıyorum bana motoru satan arkadaş zenon far aküyü değiştir büyült demiştide ona istinaden soruyorum)

hadi bakalım üstadım bekliyorum projenin sonuçlanmasını.. sadece ev okul arası kullanıyorum motoru gündüzleri gece çok nadir kullanıyorum. voltu yüksek bi akü mü almak gerikor acaba.( hiç anlamıyorum bana motoru satan arkadaş zenon far aküyü değiştir büyült demiştide ona istinaden soruyorum)
    bende gündüzleri kullanamıyorum genellikle gece akü almakla iş bitmez cbfnin akü 7 amper ama startör 168 watt bizimki 9 amper akü startör 100watt ee şarja güc kalmıyor garibimin startör değiştirmek istiyorum cbf startörü bulsam bir tane çıkma söküm bakıcaz oluyor mu olmuyor mu diye olursa çokta güzel olucak

Motosikleti
    rtr 150 gri
    hmmm o yüzden istiyorsunuz starörü inşallah olur üstadım hadi hayırlısı

hmmm o yüzden istiyorsunuz starörü inşallah olur üstadım hadi hayırlısı
    aynen ya gece çıkıyorum karşıdan biri geliyor adamın araba 55watt ampullü 2x55=110 watt ediyor bazı o.çları motor gördümü uzunları yakıyor iyice kör oluyorsun kaç kere refüjden döndüm öyle şehir içi trafiğin sevmeme rağmen artık şehir içinden çıkmaz oldum sırf bu yüzden

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamlar beyler .. Takip ediliosunuz yazmasamda (: 2 gundur artik Runner kullanicisiyim .. Bakimlarini ve check upunu yaptirip takasladk bakalm .. Orjinal runner kafa dikmesede 2 kisiyle cok rahat tokatlio apacheyi .. Smdilik memnunum ama apache gordukce icim gidiyo hala (: vitesli motor bambaska .. Scooter ne ldr da guclu olsa ayni tadi alamiorm .. Biraz daha tadini cikarayim saticam nasipse .. (: artk apachen olmasada yine burdaym .. Benm evim burasi (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler