Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yanlışın var benim ki 8 binde 110la gidiyor orjinal dişliyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

arkadaşlar çanta ne tavsiye edersiniz ucuz olanlardan

8000 km de mi? 8000 devirde mi 110 yapıyor? bak şaşırdım şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Abiler ehliyetimi aldıktan sonra apache almayı dusunuyorum simdi sorucaklarım varda 17 yaşındayım arkdaşlarımdada commuter tarzı motorlar war haliyle alınca hem tip olsn hem performans olsun istiyorum apache düz yolda orjinal halde son hızı kaçtır dişlilerle felan oynanırsa enson kaç yapar veyatta silindir karburator gıbı parçalarla oynanırsa son hızı kaç olur bu motorla hız yapılmaz dıceksınız ama butcemız buna elveriyor haliyle genciz biraz hızda olsun istiyoruz
    sen apache alırsan arkadaşlarının o commuter motorlarının hepsini tokatlıyacaksın rahat ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün baktım 9000devirde 120 yapıyor.
    TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet abi ama benim kilo 50 ve artçıyla hiç binmedim kapanmadan 8 bin devirde 110 yapıyor gazı acınca redlinenın ortasına kadar ilerliyor düz yolda orjinal dişli var

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    hımmm ben red line na girmeden yaptığı hız 110 km diyorum. Yani uzun yolda sürekli 100 ile gitmek pekde sağlıklı değil.

arkadaşlar kimsenin fikri ok mu şöyle alışveriş için ucuz yollu bir çanta arıyorum sadece o işte kullanıcam sonra çıkartıcam yerleşim yerine uzak bir eve taşındık mazotlu arabanında artık bir espirisi kalmadı bu yüzden benim cefakarla market işlerini halledicez satılmamasıda bir bakıma iyi oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

hımmm ben red line na girmeden yaptığı hız 110 km diyorum. Yani uzun yolda sürekli 100 ile gitmek pekde sağlıklı değil.
    hava ayarı bozuk olmasın benim motorda 7 bin devirde 90 civarı 7 bin 8 bin devir arası titrediği için tam bilemiyorum 100 oluyor ama dediğim gibi kiloyla alakalı olabilir motor hacmi küçük çünkü birde ilk bakımı yaptırdınız mı hangi yağı kullandınız araba yağıysa sorun olur

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    sen enese sorsana..adam redline dan düşmeden tokattan buraya gelmişti yanlış hatırlamıyorsam
    TRANSALP XL700

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hızlı uşak larsınız...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    ön dişliyi bir diş büyüt olsun bitsin...

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    arkadaşlar kimsenin fikri ok mu şöyle alışveriş için ucuz yollu bir çanta arıyorum sadece o işte kullanıcam sonra çıkartıcam yerleşim yerine uzak bir eve taşındık mazotlu arabanında artık bir espirisi kalmadı bu yüzden benim cefakarla market işlerini halledicez satılmamasıda bir bakıma iyi oldu
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/d...iyata-63410259 ben bunu kullanıyorum hem de tam dediğin gibi kullanıyorum aynısının küçüğü de var - http://urun.gittigidiyor.com/garaj/3...ntasi-65787543
    M.balibey bunu beğendi.
    35 ZUS 73

Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/d...iyata-63410259 ben bunu kullanıyorum hem de tam dediğin gibi kullanıyorum aynısının küçüğü de var - http://urun.gittigidiyor.com/garaj/3...ntasi-65787543
    bunlar iyiymiş teşekkür ederim 45 litreyle dik yokuşta kafaya geçmez umarım motor bu plastik çantalara verilen 250 tllikeri anlamıyorum yanlarada tekstil alıcam 100 tlde onarmış sanırım daha ucuzu var mıdır ki sidecase olarak mı geçiyorlar yan çantalar

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    ramço sana bişey danışmak istiyorum sym wolf ve honda cbr ikiside tek silindir 250 cc 4 sübap dohc fakat sym 7500 devirde cbr 8500 devirde maximum torkuna olaşıyor. ikiside 162 kg. sym 8900 devirde 150 yapıyor cbr 9000 devirde. sym25hp cbr 26hp aynı kiloda iki sürücü olsa. hangisi daha önce 150 km hıza ulaşır.

ARKADASLAR su sorum ıcın bır cevabınız yokmu
    Merhaba aranıza yeni katıldım 2. el 2011 apache aldım 6500 km 500 km dir kullanıyorum sanırım sekmandan ses gelıyor motorun garantisi hala devam ediyor bu ses garanti kapsamına girermi birde motorun servisi nerededir izmirde servis iyimidir bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim

Motosikleti
    Alıntı gokhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba aranıza yeni katıldım 2. el 2011 apache aldım 6500 km 500 km dir kullanıyorum sanırım sekmandan ses gelıyor motorun garantisi hala devam ediyor bu ses garanti kapsamına girermi birde motorun servisi nerededir izmirde servis iyimidir bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim
    sekman sesi değilde siboplardan ses geliyo olabilir mi - - kullandığın yağa göre motor sesli çalışabiliyor çünkü
    35 ZUS 73

Alıntı gokhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl garantisi var tabikide girer fakat senden önceki sahibi bakımları serviste yaptırmadıysa garanti dışı kalır

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen enese sorsana..adam redline dan düşmeden tokattan buraya gelmişti yanlış hatırlamıyorsam
    Yok izmirden istanbula geldim 9bin devir altina dusmeden .. Yalan yok gebze otobanda bi park alaninda durdum artik g.tumu hissetmiodum :D asfaltta bi 10 dk kosturdum kendime geldim :D

Kendi yaptigim etli cogkofte ve dayimin yptigi sac kavurma var beyler buyrun :D bu arada yarin istanbulla donecem 29 ekim kortejine katilacak varsa haberleselim suadiye oteli önu anadolu tarafi ..

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok izmirden istanbula geldim 9bin devir altina dusmeden .. Yalan yok gebze otobanda bi park alaninda durdum artik g.tumu hissetmiodum :D asfaltta bi 10 dk kosturdum kendime geldim :D

Kendi yaptigim etli cogkofte ve dayimin yptigi sac kavurma var beyler buyrun :D bu arada yarin istanbulla donecem 29 ekim kortejine katilacak varsa haberleselim suadiye oteli önu anadolu tarafi ..
    hacı bayramdan sonra dişli büyüteyim diyorum ne diyorsun cg dişlisi desek yeter mi başka marka model lazım değil mi

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben katılacam korteje.. yanımda bir hyosung RT125 birde çinli bir chopper olcak
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    hacı bayramdan sonra dişli büyüteyim diyorum ne diyorsun cg dişlisi desek yeter mi başka marka model lazım değil mi
    valla ben büyüttüm bende pek farketme olmadı rüzgara karşı gidemiyom artık ama rüzgar yoksa çok şey değişiyo birde ilk bindiğinde sanki yeni motora binmişsin gibi oluyor. yokuşlarda hiçbir kayıp yok. aynı güç devam ediyo motordaki.
    35 ZUS 73

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydınlar nasılsınız...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar nasılsınız...
    günaydın ramazan ben iyiyim çok şükür.üşümek dışında bu saatte bi kahvaltılık alaıp geleyim dedim motoorla dondum. sen nasılsın iyisin inşaallah.
    35 ZUS 73

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler